Dodaj do ulubionych

czy wasi mężowie też zapominają o ....

24.09.05, 11:45
waszych urodzinach. Mój mąż przypomniał sobie o moich urodzinach kiedy
częstowalam domowników tortem. Zrobił oczy jak kot ze Schreka i zniknął na 15
min. Wrócił wręczył mi czekoladki ( takie których nie lubię ale niestety
tylko takie były w najbliższym sklepie), złożył mi życzenia i pocałował w
policzek jak jakąś starą babę. sad
Obserwuj wątek
    • michalinnaa Re: czy wasi mężowie też zapominają o .... 24.09.05, 11:52
      No cóż, to na pewno zależy od faceta ale .... raczej zapominają o datach to ich
      po prostu nie bawi. Wiesz najlepszy sposób to tak naturlnie o tym rozmawiać,
      wiesz mam niedługo urodziny to jaki tort zrobić ???? I macie problem z głowy.
      NIe rób z tego problemu, wiem,z ę ci przykro ale .. mamy wieksze problemy jak
      kolejne urodziny.
      WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEŻ I SPEŁNIENIA JEDNEGO MAŻENIA ALE ... TEGO WŁAŚCIWEGO
      (nie piszę jakiego bo moze jak powiem je szeptem to się spełni smile).
      Buziaczki dla solenizantki. cmok, cmok, cmok
      • agiq Re: czy wasi mężowie też zapominają o .... 24.09.05, 11:57
        mój zapomina o wszyustkich datach - ale ja zawsze dwa tygodnie wczesniej trąbie
        że bliżaja się moje urodziny, rocznica czy cokolwiek innego...i czasem sama
        sobie robie prezent z tej okazji np. kupuje bilety do teatru i mąż chcą nie
        chcac musi ze mna iśc bo nie może odmówić (a nie cierpi teatru. Ja to i
        traktuje na luzie, przyzwyczaiłam sie ze M jest typowym stereotypem faceta. Z
        wyznaniami też tak jest M uważa że jak raz sto lat temu powiedział że kocha to
        znaczy że obowiązuje to aż do odwołania i nie bedzie sie powtarzał smile))
        • ksara4 Re: czy wasi mężowie też zapominają o .... 24.09.05, 13:46
          przede wszystkim Wszystkiego Naj Naj Naj!!!!!!!!
          a co do urodzin, to ja mam zawsze gotowa liste prezentow i ciagle mu o tym
          przypominam, albo podczas bytnosci w sklepie z nim cos kupuje i mowie
          przymilnie ze to na moje urodzinki od niego, biedak, tak trabie o urodzinach,
          ze nie ma szans zapomniec. Faceci juz tacy sa, nie maja glowy do dat. Az go
          dzis z ciekawosci spytam o date moich urodzin, zaloze sie, ze powie date
          imienin i to w przyblizeniu hehehe.
    • alesia Re: czy wasi mężowie też zapominają o .... 27.09.05, 16:55
      ja mojego nauczylam rozumu,On zapomnial o moich imieninach,a ja dla odmiany
      zapomnialam o Jegosmileteraz na pewno bedzie pamietal.A co do tego ze pocalowal
      Cie w policzek no to chyba z choinki sie urwal,swoja wlasna zone w
      policzek?!moze jeszcze w czolko?ja mam na to rade..jak beda Jego urodziny tez Go
      pocaluj w policzek,koniecznie!czasem wlasnie ta metoda skutkuje najbardziej.
      Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!glowka do gory,mezow czasami trzeba
      nauczyc rozumu i nie przejmuj sie za bardzo faceci juz tak maja.Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka