Dodaj do ulubionych

A mnie się udało ! ! !

09.12.05, 20:05
Odpuściłam i ... tak normalnie, bez leków, nerwów i jest!
A szanse były niewielkie.
Dziewczyny wszystko jest mozliwe.
Obserwuj wątek
        • lejlalejla Re: A mnie się udało ! ! ! 10.12.05, 17:21
          Dziękuje Wam bardzo dziewczyny. Naprawde wszystko jest mozliwe.

W odpowiedzi: starałam się rok o ciążę, ale po dwóch nieudanych cyklach
          odwiedziłam ginekologa i ... na dzień dobry dowiedziałam sie o problemach:
          bardzo niska waga ciała, nieregularne miesiączki, brak jajeczkowania, przebyte
          stany zapalne, w dodatku badanie na posiew wykazało zarażenie bakteriami
          chlamydii, które prawdopodobnie nosiłam dość długo, ale udało się wyleczyć. Nie
          chciałam sprawdzać w jakim stanie są moje jajowody, bo po tym wszytskim bardzo
          się bałam. Piłam jakies tam ziółka. Zaczęłam sobie zawsze przed spaniem
          wyobrażać, że jestem zdrowa, a nawet jak coś było nie tak się zregenerowało, bo
          organizm sam może wszystko. A potem już sie kompletnie wyciszyłam i
          postanowiłam, że do tematu leczenia wrócę wiosną. Nie zdążyłam. Powiem więcej
          po tym wszytskim nie doeczekałam juz miesiączki.

Moja Pani psycholog powiedziała, że prowadziła terapię z pięcioma parami, które
          próbowały juz bardziej skomplikowanych zabiegów medycznych aby mieć potomstwo.
          Sukces odniosła z czterema parami i w dodatku TO się stało drogą naturalną.
          Moja ciąża trwa 8 tydzień. Widziałam serduszko. Lekarz twierdzi, że wszystko
          wygląda idealnie.
          Trzymam za Was kciuki!
      • agnes.trzebnica Re: A mnie się udało ! ! ! 08.03.06, 14:34
        a mogłabyś napisać jakie piłaś ziółka bo ja drinkuje zestaw o.klimuszkijuż
        tydzień i tak ból w dole brzucha mam uczucie "ciągnięcia" i okres miałam tylko
        2 dni a pozostałe 3 to tylko niewielkie krwawienia napisz proszę jak reagował
        twój organizm z ziólkami
        • krztyna Re: A mnie się udało ! ! ! 08.03.06, 15:33
          Dziewczyny, spróbujcie na priva do autorki napisać. Założyła wątek w grudniu
          więc teraz, w 4 m-cu ciąży pewnie zadomowiła się na innym forum...
          Trzymajcie się

------------
          Aniołek Platek (21.11.2004) - pamiętamy
          Czekamy na Ciebie
          • lejlalejla Re: A mnie się udało ! ! ! 09.03.06, 11:20
            Rzeczywiście macie rację. Jestem tu dzisiaj troche przypadkiem. To juz piaty
            miesiąc mojej ciązy i wszystko podręcznikowo. Niesamowite. Jakby co to chętnie
            odpowiem tez na priv. Piłam zioła Ojca Sroki. Koleżanka mówiła, ze po nich
            kłuja jajniki czyli że pracują ostro. Ja tam niespecjalnie coś czułam .
            Trzymajcie sie Kochane moje i pamietajcie, ze wszystko jest mozliwe.
            • lejlalejla Re: A mnie się udało ! ! ! 09.03.06, 11:23
              Aha i te ziółka to piłam krótko chyba ze dwa miesiące, bo potem zaszłam w
              ciążę. Nie wyregulowały nawet moich cykli, bo jajeczkowanie nastapiło w ...
              około 50 dniu!!! Poszłam wsciekła do lekarza żeby mi zapisał cos na wywołanie
              okresu, a on mi na to, że ja ... chyba raczej w ciąży jestem! Wiecie jaki
              cudowny szok? Życze go każdej z Was.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka