Dodaj do ulubionych

Widziałam bociana :)

19.05.06, 16:49
Haj. 29 powinnam przyjść @ - chociaz mam wielką nadzieje Ze to nie nastapi. Dziwne rzeczy dzieją się wokół mnie w tym miesiącu. Co chwilę widzę kobiete w ciąży (to chyba jakis wysyp), wczoraja dostałam od kuzynki maleńkie skarpeteczki dla dzidziusia a po drodze do Poznania widziałam bociana. Może to jakiś znak i mi coś przyniesie smile bo tak bardzo togo pragnę.
Obserwuj wątek
    • kasiaaa85 Re: Widziałam bociana :) 19.05.06, 17:40
      Zycze Ci aby twoje przeczucia sie sprawdzilysmile))
      Miejmy nadzieje ze ten bocian to "znak".Powiem ci szczerze ze ja tez non stop
      widze kobitki w ciazy.Ale mysle ze poprostu bardzo chcemy miec dzidziusia i
      dlatego zauwazamy ciezarne kobitki wink))
    • mbw78 Re: Widziałam bociana :) 19.05.06, 20:07
      A ja juz na nie nie mogę patrzeć, na te piękne ciężarne, których pełno na
      ulicach, nie z zazdrości czy zawiści, tak po prostu, jest mi bardzo smutno...
      Acha! Bociana też widziałam! Dwa razy. Jeden leciał nad moim domem... Zaczynam
      cykl z CLO.
    • szyszka39 Re: Widziałam bociana :) 20.05.06, 09:40
      Mam nadzieję ,że pójdzie ci lepiej niż mi. Też wypatruje bocianów, ale jak
      dotad żaden nie przyniósł mi szczęścia, a widok kobiet w ciąży drażni mnie i
      odwracam głowę- to pewnie zazdrość. Życzę 2 pięknych kresek- jak nogi bociana!
    • aniaresz Re: Widziałam bociana :) 20.05.06, 21:40
      to prawda jest spory wysyp ciężarówek.ale nam też się uda tylko trzeba wyluzować i nie myśleć o tym za dużo bo wtedy zaczynają się problemy.moja koleżanka jak zaczęła mówić o tym że widzi bociany to jej się udało. Ma synka miesięcznego śliczniutkiego. Powodzenia dla wszystkich.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka