Dodaj do ulubionych

Kiedy po hsg?

23.09.06, 12:51
Moje Drogie,
Kiedy (i czy w ogóle) udało się zajść po hsg? Dzis mam 1dc, świeżo po hsg i
już nie wiem co dalej. Ręce opadają.
Obserwuj wątek
    • eszforcik Re: Kiedy po hsg? 24.09.06, 19:50
      Słyszałam, że po HSG dużo dziewczyn zaszło w ciąże, ale u mnie to się nie sprawdziło sad To już czwarty miesiąc po i nadal nic sad
      Może u Cioebie będzie inaczej wink
      Życzę Ci żeby Ci się udało smile
      • szyszka39 Re: Kiedy po hsg? 24.09.06, 19:55
        eszforcik?a co dalej u ciebie jakie plany? bo u mnie gin planuje laparo jak sie
        nie uda, a jutro jade zrobic 24-godz test przezywalnosci plemnikow.Ty tez
        dzialasz czy na razie probujesz na spokojne?
        • eszforcik Re: Kiedy po hsg? 24.09.06, 20:12
          Na razie monitoruję cykle. W tym po raz pierwszy udało się doprowadzić monitoring do końca, bo wcześniej, to ciągle cos przeszkadzało, a to lekarz pojechał na konferencję, a to ja wyjeżdżałam na urlop wink Dziś prawdopodobnie 6 dzień po owu i czekam wink
          U mnie badania OK, miałam też robioną histeroskopię, bo było podejrzenie polipa, ale też wyszło OK. Nie robiłam jeszcze testu na wrogość śluzu, ale chyba mnie to nie minie wink a może.....w tym cyklu się udało smile
    • szyszka39 Re: Kiedy po hsg? 24.09.06, 19:53
      Wiatm ja mam 13dc, tez po hsg, mi lek mowil ze najlepsze sa 3 kolejne miesiace.
      Jak teraz sie nie udalo to powiedzial ze jeszcze trzeba mi dac szanse bo moze
      jeszcze kontrast do konca nie wylecial. Tez mialam dola, ale przeciez tyle juz
      czekalysmy ze nie mozna sie tak szybko poddawac. Trzeba dac sobie szanse.
      Dziewczyny różnie pisza, czasem 1 cykl , czasem 2 czasem 3 a czasem
      wcale,bedzie dobrze zobaczysz.
      • aneta3021 Re: Kiedy po hsg? 24.09.06, 20:30
        Dziewczyny, dzięki. Qurcze, jestem 2 cykl po hsg i...lipa. Myślałam, że jak
        przepchają to będzie ok. Już miałam badanie na wrogość śluzu, ale z tym chyba
        też lipa, bo gdzieś czytałam że to jest mało wiarygodne badanie. Zresztą miałam
        je dwa razy, bo najpierw pod mikroskopem nic nie wyszło, tzn żaden żywy! A po
        trzech miesiącach już jakieś się ruszały. No i cały czas na bromergonie. To
        tyle.
        Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka