Dodaj do ulubionych

wyniki badania nasienia

26.04.07, 23:58
Witam,
co sądzicie o takim wyniku:

pH 8,0
objętość 1,5 ml
płyn zhomogenizowany - upłynnienie po 20'
ilość plemników w 1 ml 31 400 000
ilość plemników o ruchu szybkim w 1 ml 10 200 000
ilość plemników o ruchu zwolnionym progresywnym w 1 ml 4 600 000
ilość plemników drgających w miejscu w 1 ml 2 800 000
ilość plemników martwych w 1 ml 13 800 000
ilość leukocytów w 1 mm3 700
ilość plemników w ejakulacie 47 100 000
ilość plemników o budowie prawidłowej 65%
patologicznej 35%
Dziękuję i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kasia1344 Re: wyniki badania nasienia 27.04.07, 08:05
      Uważam, że te wyniki są całkiem niezłe. Mój mąż miał 97% patologicznych,
      nieruchliwych a po 6 latach starań zaszłam w ciążę w naturalny sposób. Także
      głowa do góry będzie dobrze tylko się tak nie przejmuj i odpuść sobie
      troszeczkę. Pozdrawiam i życzę powodzenia
        • kasia1344 Re: wyniki badania nasienia 27.04.07, 08:45
          Wiesz co, mąż miał to nasienie naprawdę kiepskie. Sama patologia i brak
          ruchu.Co pradwda był tam jakiś 1% ruchliwych ale zaś były wadliwe. Poaza tym
          samego nasienia było bardzo mało bo zaledwie kilanaście tys.Ale należy
          pamiętać, że wynik nie utrzymuje się cały czas na tym samym poziomie. On się
          zmienia w zależności od różnych czynników. Wiadomo, że odchyły są niewielkie,
          ale zawsze coś. Natomiast mąż miał powtarzane te wyniki bo jesteśmy po dwóch
          nieudanych ICSI. Lekarze nie dawali żadnych szans na ciąże naturalną. Naprawdę
          ZADNYCH SZANS. A tu ta niewspodzianka. Mamy 11 miesięcznego synka, którego
          mialo nie być. Wszystko jest możliwe tylko trzeba wierzyć. Powodzenia.
        • varla Re: wyniki badania nasienia 27.04.07, 09:45
          No właśnie, co do ruchu A itd., naczytałam się o tym w necie, ale na wyniku
          były tylko takie określenia - spisałam dokładnie z tej karteluszki. Może
          odpowiednikiem jest ten ruch szybki? Sama nie wiem. Podobno A+B muszą dać
          przynajmniej te 50%. Chciałam Was też zapytać o aglutynację - czy to ważny
          parametr? Bo nie wygląda na to, żeby w tym laboratorium mężowi to wykonali.
          Cóż, jeśli tak, wyślę go jeszcze raz gdzie indziej, po upewnieniu się, że i pod
          tym kątem zbadają nasienie.
          Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka