Dodaj do ulubionych

Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie

23.03.16, 11:48
Witajcie,

chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was przedłużała już włosy. Zastanawiam się nad tym "zabiegiem" i mam kilka pytań:

- czy widać, że włosy są przedłużane, tzn. czy jest to widoczne na pierwszy rzut oka czy raczej takie włosy wyglądają jak naturalne i ciężko je odróżnić?

- czy te efekty widoczne na zdjęciach to rzeczywiście prawda czy zwykły chwyt marketingowy?

- czy ktoś już korzystał z usług firmy "Metamorfoza" ? skłaniam się do sprawdzenia ich oferty, gdyż mają swój salon w Krakowie i słyszałam o nich dość dobre opinie. Załączam również odnośnik to ich strony www.metamorfoza.com.pl/przedluzanie_wlosow_zageszczanie-63.html.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Obserwuj wątek
    • karolinakarola1 Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 06.04.16, 13:16
      Zależy jaką techniką zagęścisz i przedłużysz włosy. Polecam salon Miraflores w Warszawie na Gdańskiej. Tam mają NANO-system Hairdreams. Włosy sa przedłużane i zagęszczane laserowo. Za jednym przyciśnięciem przycisku lasera mocowane jest 5 pasemek w jednym czasie, więc zdecydowanie skraca się czas ich zakładania. Pasemka sa z włosów naturalnych, są ultra cienkie ,superpłaskie i gładkie. To chyba najbardziej nowoczesna metoda w tej chwili. 150 pasemek zakłada się w niecałą godzine, a włosy można nosić 8 miesięcy. Super sprawa.
    • milenalee Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 06.04.16, 13:42
      Ja tam sobie przedłużam włosy w In Harmony i jestem zadowolona. Przedłużają i zagęszczają włosy metoda TAPE ON AND OFF. Włosy są oczywiście naturalne. Silikonowa taśma, na której są przedłużane włosy, niewidoczna. Fajnie to wygląda, zabieg trwa tylko 40 minut a włosy można zdjąć lub założyć w dowolnym momencie. Świetne dla niecierpliwych. Ja nie mam siły sama zapuszczać włosów.
    • greek76 Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 15.07.16, 08:12
      Ja przedłużałam sobie włosy miesiąc temu w Kiss Paris na Starowiślnej w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Pracująca tam pani Angelika korzysta z technologii laserowej, która sprawia, że łączeń praktycznie nie widać ;) Z myciem, suszeniem czy prostowaniem nie ma żadnych problemów.
    • baskaa12 Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 31.10.16, 16:46
      ja mam własnie takie na przypinanie clip in i są bardzo wygodne musze przyznać. zakładam kiedy mi pasuje, a zajmuje to 3-4 minuty. I nie wyrózniaja się w ogole, wygladaja jak 100% moje. I mozna je też poddawać zabiegom modelujacym jak prostowanie. Ja mam swoje dopinki juz jakies pol roku i kupowałam na europe-hair.com/ , są porządne i w ogole się nie pusza
    • loziox Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 27.11.17, 12:57
      Ja do naszego salonu fryzjerskiego kupiłam cały zestwa włosów naturalnych ukrańskch na psaksch silinkonowych www.headstyler.pl/sklep/tape-on-wlosy/30-35cm-5-kanapek-virgin-hair-eksluzywne-wlosy-na-tasmie-silikonowej-tape-on . Bardzo się naszym klientkom podobają, do tego stopnia, że najprawdopodobniej lada dzień będziemy musieli składac nowe zamówienie. Wyglądają bardzo atrakcyjnie, naprawdę są pro. :)))
    • herbaciarka89 Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 10.12.17, 22:33
      mysle, ze to czy widac, ze wlosy sa przedluzane- zalezy od tego jakie pasemka zostaną użyte podczas zabiegu no i czy zostaną założone profesjonalnie. ja jestem swiezo ( miesiac temu robilam) po przedluzaniu i wybralam Hair&Spa Atelier Piotr Sierpiński, bo wyczytalam na ich stronie, ze uzywaja pasemek hair talk extensions, czyli taka wyzsza półka, jesli chodzi o jakosc. to mnie przekonalo plus samo atelier ma pozytywne opinie, wiec nie musialam sie bac, ze cos pojdzie nie tak. no i wyszlo super- wloski dluzsze o kilkanascie cm, zdrowo i naturalnie wygladajace :)
    • karolin005 Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 31.03.18, 14:11
      Korzystałam z usług Great Lengths i nie było widać nic zupełnie, że są przedłużone. Generalnie wiedzieli o tym wszyscy, którzy mnie dłużej znają, bo nikomu z dnia na dzień nie rosną tak włosy :D Ale przedłużałam na wesele koleżanki i nie było widać, dużo osób chwaliło moje włoski ;)
    • agapha Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 30.07.18, 13:45
      W pełni polecam przedłużanie jeśli chcesz poczuć się pięknie. Włosów przedłużanych, jeśli zabieg jest dobrze przeprowadzony, to zupełnie nie widać - pełna koloryzacja. Na początku myślałam, że te wszystkie metamorfozy są chwytem marketingowym, ale powiem po samej sobie, że zupełnie nie. Ja korzystałam z usług Great Lengths i bardzo sobie chwalę - przemiłe Panie, które pomagają i doradzają, a w razie pytań czy problemów służą pomocą.
    • karinatk Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 28.11.18, 08:10
      Ja przedłużałam też metodą nano-system hairdreams, świete włosy, gładziutkie i cienkie. Naturalny efekt. Czuję się w nich o wiele lepiej, poza tym efekt bardzo długo się utrzymuje. Gdyby ktoś szukał dobrego miejsca, to polecam Miraflores studio pod Warszawą w Łomiankach, tam można skonsultować się także z trychologiem i lekarzem:) Polecam, będziecie zadowolone!
      • mira56 Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 23.01.19, 10:17
        Ja też przedłużałam w Miraflores studio w Łomiankach, z tymże metodą Dual Power hairdreams. Pani wykonująca zabieg była niezwykle cierpliwa i precyzyjna. Mam naturalnie dość grube i mocne włosy, i ta metoda była dla mnie strzałem w dziesiątkę. W końcu osiągnęłam wymarzoną długość, czego bez przedłużania w życiu by mi się nie udało osiągnąć. Gorąco polecam! :)
    • ulkiss Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 02.04.19, 12:57
      Miałam różne doświadczenia w życiu i niestety to spowodowało, że musiałam przedłużyć włoski. Najbardziej do tej pory jestem zadowolona z Great Lengths - włosy są świetnej jakości, jak nigdzie chyba, do tego odpowiednia pielęgnacja kosmetykami GL powoduje, że efekt trzyma się kilka miesięcy bez potrzeby kolejnego zabiegu. Jeśli ktoś ma problemy, a nie ma przeciwskazań do założenia włosów to polcam się wybrać :)
    • izabelastanek2121 Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów - opinie 02.10.19, 15:55
      Ja mialam już dużo przygód z przedłużaniem włosów. Jedynym, zaufanym salonem, ktory moge Ci polecić jest Hollywood Hair Warsaw. Nie widać, że są przedłużone, efekt jest zniewalający, u mnie nikt nie rozpoznal, ze sa przedluzone. Poza tym są wykonane starannie także nie mają prawa wyglądać na sztuczne. To włosy słowiańskie - przynajmniej ja takie mam- takze polecam jednym słowem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka