Dodaj do ulubionych

Jak szybko ściągnąć szampon koloryzujący z włosów?

09.11.20, 20:07
Pomocy!
Moje naturalne włosy są odcieniu ciemnego blondu, gdzieniegdzie mam pasemka jasnego blondu (również naturalne). Chciałam wypróbować koloryzacji na jakiś brązowy odcień, aby przyciemnić lekko włosy. Kupiłam szampon koloryzujący z palette (dokładnie odcień czekoladowego brązu), a wyszedł mi...
...CZARNY! Jak smoła!
Trzymałam włosy najdłuższy możliwy czas jaki był napisany na opakowaniu (45 minut), trochę to wynikło z mojej nie uwagi, ale ten czarny mnie przeraża.
Pomalowałam je 3 dni temu i codziennie myję włosy. Próbowałam je myć nizoralem (bo podobno szampony przeciwłupieżowe dobrze ściągają kolor), próbowałam też płukanki z sody, pociągnęłam się również do wykorzystania metody z proszkiem do prania (jestem świadoma tego że wysusza włosy). Ale jak na razie nie widać zbytnio rezultatów (to dopiero 3 dni, co się dziwić?).
Do świąt został miesiąc, a chciałabym do tego czasu wrócić do natualnego koloru (chociaż nie uda mi się biorąc pod uwagę że mój naturalny kolor jest jasny, prawda? :c).
Jednak liczę na to, że może znajdzie się tu jakaś osoba, która ma jakieś pojęcie o fryzjerstwie i mi coś poleci? Albo ktoś to miał podobne doświadczenie?
Zależy mi na tym żeby jak najszybciej to zrobić (bo ten kolor jest naprawdę okropny! Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, ciągle mi to zaprząta głowe). Fajnie by było żeby odbyło się to domowymi sposobami, bo nie mam możliwości wyjścia do fryzjera ze względu na brak czasu. I chcę jak najszybciej się pozbyć tego koloru, lub go trochę zmyć do poziomu brązu, bo czarny zupełnie nie wchodzi w grę.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka