Dodaj do ulubionych

proszę o opinie

18.09.21, 12:25
Witam,
Potrzebuję Waszej opinii. Byłam w salonie fryzjerskim, osiedlowy punkt fryzjerski, miasto Szczecin. Przed wizytą włosy do ramion, ciemny odrost ok. 2-3 cm i pasemka jasny blond. Pokazałam Pani zdjęcie jaki mniej więcej efekt chciałabym uzyskać, więc ustaliłyśmy z Panią że zrobimy trochę jaśniejszy odrost + pasemka w odcieniach ciepłych. Pani fryzjerka położyła farbę na odrost i rozpoczęła rękawiczkami rozprowadzać prawdopodobnie rozjaśniacz na pozostałych włosach. Po około 30 min umyła włosy. Poprosiłam ,że jeśli podcięcie końcówek nie jest konieczne to wolałabym nie ciąć bo próbuje zapuścić włosy, ale Pani uznała że jednak podetnie ok. 0,5 cm. Dodam że każda wizyta w salonie fryzjerskim jest dla mnie stresująca bo mam ogólnie mało włosów i są one cienkie. Włosy zostały delikatnie wymodelowane. Pierwsze wrażenie było ok, ale dodam ze nie widziałam fryzury od tyłu tylko przód. Został mi wystawiony rachunek 420 zł, który wbił mnie w ziemie, ale że jestem osobą mało asertywną więc zapłaciłam i wyszłam, ale nadal nie dawało mi to spokoju, że tyle zapłaciłam. Sprawdziłam ceny produktów na których Pani pracuje, bo myślałam że może to dlatego taki rachunek za usługę, ale cena kosmetyków (GLYNT) to taka średnia półka. Również znajomi uznali że wg nich odcień pasemek jest raczej chłodny a nie ciepły i że szału nie ma, a niektórzy nawet nie zauważyli że byłam u fryzjera. Próbowałam kontaktować się z Panią fryzjerką, ale ona nie miała sobie nic do zarzucenia i że jak koleżanki takie są mądre to niech same mi farbują. Wizytę rezerwowałam do niej przez aplikację, więc poinformowałam ją że w takim razie wystawię jej opinię w aplikacji, po czym moja wizyta została przez nią usunięta z aplikacji i to uniemożliwiło mi dodania opinii i zdjęć. Proszę o opinię , czy moja postawa jest słuszna. Ogólnie nie jestem zadowolona z wizyty. Szkoda że nie ma możliwości załączenia zdjęć. Proszę o pomoc.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka