Dodaj do ulubionych

Niebezpieczeństwo

31.05.13, 20:52
Ludzie! Nie uprawiajcie jogi!!!Joga autorytatywnie powiązana jest z okultyzmem, uprawiając jogę wystawiasz się na działanie złych i ciemnych sił, już po kilku seansach zauważysz że w Twoim życiu zaczynają się dziać rzeczy które nigdy dotą nie miały miejsca, uważaj i nie daj się zniewolic.
Obserwuj wątek
  • maja-3 Re: Niebezpieczeństwo 01.06.13, 11:46
   Proszę - PRZESTAŃ.
  • marcoad.1965 Re: Niebezpieczeństwo 20.07.13, 16:08
   Zrezygnujcie też ze snu..."Gdy rozum śpi budzą się demony"_ F.Goya.
  • bbe.ataa Re: Niebezpieczeństwo 08.09.14, 16:25
   Gdyby tak patrzeć na wszystko co robimy w naszym życiu to powinniśmy siedzieć zamknięci w domu z różancem w dłoni. Śmieszne sa takie wyznania dla mnie. Uprawiam jogę ze swoją koleżanką 3 razy w tygodniu w moim mieszkaniu ewentualnie w pobliskim parku. Sprzęt kupiłyśmy wspólnie, bo ona się na tym zna na JogaStyl.pl i jakoś nic nam się do tej pory nie stało. Wbrew wszystkiego czujemy się doskonale.
  • odczepcie_sie Re: Niebezpieczeństwo 03.06.16, 13:05
   Okultyzm, nie okultyzm, nie wnikam, ale jedna rzecz jest niezaprzeczalna - joga jest elementem RELIGII. Uprawia się ją po to, by wyzwolić się z kręgu wcieleń i osiągnąć nirwanę, a nie żebyście sobie mogli poćwiczyć! Kto traktuje jogę jako zwykłą gimnastykę, spłyca religijny rytuał, a to już jest brak szacunku dla innych kultur.
   • maja-3 Re: Niebezpieczeństwo 04.06.16, 20:31
    ,,Celem wszystkich praktyk jogi jest osiągnięcie stanu, w którym indywidualna dusza człowieka identyfikuje się z Duszą Najwyższą czyli Bogiem" - pisze Swami Vishnudevanada (uczeń Swamiego Sivanandy). Ale pisze również ,,(...) filozofia jogi nie stoi w sprzeczności z żadną religią czy wierzeniami i może być praktykowana przez wszystkich, którzy chcą poznać Prawdę. Nawet najmniejszy wysiłek przyniesie niezmierne korzyści w postaci wiedzy, siły i pokoju".
    Niech ludzie praktykują jogę tak jak potrafią... Nawet jeśli większość robi to ze względów zdrowotnych i aby obniżyć poziom stresu - to wynika z tego wielki pożytek :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka