Dodaj do ulubionych

Praktykujący jogę, mam prośbę...

01.04.14, 20:20
Witam serecznie ;)
Piszę z ogromną prośbą o pomoc w badaniach do pracy magisterskiej. Mój temat to: Wpływ jogi statycznej i dynamicznej na zwiększenie zakresu ruchu. Studiuję fizjoterapię i jestem zainteresowana tą tematyką. Celem pracy jest stwierdzenie czy ćwiczenie jogi wywiera wpływ na poprawę zakresu ruchu w poszczególnych stawach. Ankieta jest oczywiście w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane tylko w wyżej wymienionej pracy. Jeśli znajdziecie chywilkę żeby mi pomóc, będę bardzo wdzięczna Z góry serdecznie dziękuję. :D

Link do ankietki:
interankiety.pl/interankieta/d77fb60c80d52860b090df787e2dffcd.xml
Obserwuj wątek
    • vinda Re: Praktykujący jogę, mam prośbę... 03.04.14, 22:52
      Poszło:)
      • kami2010 Re: Praktykujący jogę, mam prośbę... 07.04.14, 15:27
        Dziękuję Ci serdecznie vinda ;)
    • b.lange Re: Praktykujący jogę, mam prośbę... 08.04.14, 22:51
      Zrobione, pozdrawiam :)
      • kami2010 Re: Praktykujący jogę, mam prośbę... 09.04.14, 12:46
        Bardzo serdecznie dziękuję b.lange ;)
    • kami2010 Re: Praktykujący jogę, mam prośbę... 26.04.14, 13:25
      Dzękuję przepięknie wszystkim, którzy już zdecydowali się mi pomóc ;) każdy kolejny respondent bardzo cieszy, a ankieta jest nadal aktywna ;) więc zapraszam ;D
    • bbe.ataa Re: Praktykujący jogę, mam prośbę... 08.09.14, 12:30
      joga to fajny sposób na relaks, moim zdaniem jeśli ktoś nie chce lub fizycznie nie mogę biegać i uprawiać ekstrematnych sportów powinien zająć się joga właśnie. Ja postanowiłam zacząć ćwiczyć sama w domu bo przeszkadzał mi tłum na salach, ale razem z instruktorką daję radę. Kupiłam sobie sprzęt na JogaStyl.pl i jestem zadowolona bo nowy sprzęt motywuje mnie do większej pracy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka