Dodaj do ulubionych

WAKACJE Z JOGĄ NA WARMII

09.06.15, 12:30
Podróż poprzez wszystkie czakry, to rewizja całej Twojego egzystencji. Pytanie: Jak działają Twoje pola energetyczne? Pozapychane Twoimi przekonaniami i ograniczeniami, czy też wibrujące i tętniące życiem?
,,POKAŻ MI JAKIE MASZ OGRANICZENIA, A POWIEM CI KTÓRĄ CZAKRĘ MASZ ZABLOKOWANĄ''.
Gotowy na przygody z najwspanialszą osobą i towarzyszem? (CZYLI TOBĄ SAMYM, w roli głównej ;)
W tegoroczne wakacje zabieram Was na spływ energetyczny, poprzez TWOJE POLA ENERGETYCZNE - czakry. I tak:
W piątek 10 lipiec - I sza czakra - PODSTAWY.
Jak jestem zakorzeniony w swoim życiu? Czy wzrastam, czy też moje życie przypomina bardziej codzienne zmaganie, pęd, stres i wyścig z czasem? Czy jestem aby BYĆ I WZRASTAĆ, czy jestem aby PRZETRWAĆ?
Medytacje i Krije na I - szą czakrę; połączenie i zakorzenienie z naszą matką ZIEMIĄ; TAŃCE NA BOSO PRZY BĘBNIE w CZERWIENI zachodzącego słońca; warsztaty na leśnej polanie.

11 LIPIEC - sobota- II czakra - SEKSUALNA ! Medytacje i Krije na II - gą czakre; WODA ! kąpiel odnawiająca w wodzie; wyprawa i medytacje PRZY BARDZO SILNYM CZAKRAMIE ZIEMI, znajdującym się w sekretnym miejscu przy skupisku wodnym. (Energia tego miejsca jest tak silna, że wahadełko nie ma skali, aby pokazać moc tego miejsca!!!). Przy czakramie ziemi poruszymy energię II giej czakry poprzez Medytacje i Krije na seksualność.).

12 LIPIEC - niedziela - III czakra, TWOJA SIŁA, MOC.
Cały dzień spędzimy w lesie! Zbudujemy szałas! Rozpalimy OGNISKO! Tańce i medytacje przy ogniu. Porozmawiamy o FIZYCZNEJ GENEZIE CHORÓB. Warsztat przy trzaskającym ogniu, rozbudzającym 3 czakrę. Uwaga! Dziś wszyscy śpimy w lesie, w zbudowanym przez nas szałasie.

13 LIPIEC - poniedziałek - IV CZAKRA SERCA.
Cały dzień będziemy praktykowali VIPASSANE. Dzień absolutnej ciszy. Przez kilkanaście godzin zwrócimy uwagę do wewnątrz.Tego dnia nie wypowiesz żadnego słowa. Wsłuchasz się w siebie samego i w swoje serce.

14 LIPIEC - wtorek - V CZAKRA GARDŁA, KOMUNIKACJA.
Medytacje BIAŁEJ TANTRY - czyli ćwiczenia w parach. Czym jest komunikacja, jeśli nie płynie z serca? Jest tylko kłamstwem i bełkotem. Dziś będziemy mantrować, gadać, rozmawiać, krzyczeć, śpiewać, Komunikować się inaczej: znaczy z serca. Mówisz to, co NAPRAWDĘ chcesz powiedzieć. Medytacje wieczorne i oglądanie ziemskiej TV - czyli bierzemy koce i oglądamy gwiazdy ;) .

15 LIPIEC - środa - VI CZAKRA - AJNA - INTUICJA.
Medytacje i Krije na rozwój intuicji.Warsztat: projekcja z trzeciego oka. W każdej chwili projektujemy naszą przyszłość, tworzymy karmę. Jak świadomie wpływać na rzeczywistość? Przerobimy także temat ZWIĄZKÓW.

16 LIPIEC - czwartek - VII CZAKRA KORONY - Twój kontakt ze wszystkim, co jest!
,,Jeśli nie widzisz Boga we WSZYSTKIM, nie widzisz go wcale''.
Co robi człowiek, który ma odblokowane wszystkie czakry? BAWI SIĘ!!
Dziś cały dzień będziemy świętować, bawić się, tańczyć i śpiewać. Będziemy wspólnie gotować. Grzesiu z Mniam Mniam nauczy nas jak robić wege ser i inne potrawy. Życie powinno być przyjemnością, a każda chwila powinna być jego celebracją. Radujmy się zatem!
Nie ma żadnych ograniczeń i wszystko jest możliwe. Dziękujemy w swoim sercu za dar życia i za wszystko co jest.

17 LIPIEC - piątek - AURA - Krije i Medytacje wzmacniające naszą aurę. Dotarcie do źródła naszej podróży. Na tym etapie powinieneś już wiedzieć, kim jesteś naprawdę i dokąd zmierzasz. Na tym pułapie wszystko jest perfekcyjne i harmonijne. Kochasz siebie. Wszystko co Cię otacza jest piękne i dobre.


* zbieżność dat z numerologią nie jest przypadkowa ;)

---------------------------------------GDZIE ? ------------------------------------------

Oczywiście w sercu Warmii - 15 km od OLSZTYNA
GARZEWKO 1 , 11-042 Jonkowo.

Malownicze polany, szumiące lasy, gaje i strumyki, śpiew ptaków i czyste powietrze to tylko niektóre zalety Garzewka. Kto był, ten wie... ;).

Oto galeria : www.facebook.com/wakacjezjoga.garzewkoagroturystyka/photos_albums

------------------------------ZAKWATEROWANIE------------------------------------

Zamieszkamy w starym dworku z 1910 roku, który jest komfortowo wyposażony. Wokół domu znajduje się wielki sad, altanka, staw rybny, plac zabaw dla dzieci, miejsca ogniskowe oraz niezmierzone pałacie łąk i lasów. Zakwaterowanie jest w gospodarstwie agroturystycznym - farmie pełnej zwierząt. Zobaczysz tu: baranki, owieczki, pszczoły i ule, łabędzie, dzikie kaczki, gęsi, kury, krowy, małe cielaczki, rodzinę kotów i piesków.


------------------------------------KUCHNIA WEGE---------------------------------
Jemy i gotujemy w naturze z naturą ! Stołówka jest pod konarami drzew. Bardzo prosto, zdrowo, wegetariańsko i naturalnie i SMACZNIEEEEE! Produkty pochodzą z naszej ekologicznej farmy.
--------------------------------JOGA KUNDALINI----------------------------
Joga Kundalini jest dla każdego. I dla grubasków i mało wygimnastykowanych (dla nich szczególnie), więc jeśli teraz myślisz: ,,Czy dam radę?''. Odpowiadam: ,,TAK.''. Ta joga jest dla Ciebie.
------------------------- PLAN DNIA I NOCY -------------------------------------
Plan: Ranek: Każdego ranka zaczynamy Kąpielą w porannych promieniach słońca i 70-cio min. zajęciami jogi (sadhana). Po zajęciach zasiadamy do wspólnego śniadania. Wykłady, Warsztaty, nauka i medytacje do obiadu.
Po obiedzie chwila czasu dla podróżnika ;) Będziesz miał do wyboru udział w spotkaniach tematycznych, wykładach, wycieczkach lub innych czynnościach, ale jeżeli zechcesz możesz np. czynnie wypoczywać na łonie natury lub pomóc w pracach gospodarskich. Wieczór - sesja jogi kundalini i medytacje. Kolacja I wieczorne atrakcje ! ;)

PROWADZĄCY: Magdalena Mada (Magda Olewińska). Absolwentka szkoły Karam Krija School of Kundalini Yoga w Londynie. Od trzech lat w Polsce na Warmii i Mazurach uczy medytacji, jogi kundalini, prowadzi kursy czytania aury, warsztaty o zdrowiu i od 5 lat znane Wakacje z Jogą na Warmii. Osoba czynnie zaangażowana w rozwój medytacji w woj. warmińsko - mazurskim np. Akcje ,,Olsztyn Aktywnie'' .
Więcej www.joga-olsztyn.com.pl/

-------------------INWESTYCJA W SIEBIE SAMEGO --------------------
1600 zł jogiczna komnata 3 osobowa
1700 jogiczna komnata 2 osobowa
1800 anielski pokoik 1 osobowy
Dla osób, które zgłaszają się i wpłacą depozyt do 15 VI -1550 zł

CENA OBEJMUJE:
-zakwaterowanie w przepięknym miejscu
- 3 pełne posiłki (wyśmienita kuchnia tylko naturalne i ekologiczne produkty)
- 2 zajęcia jogi dziennie
- 2 lub 3 sesje medytacji dziennie
- warsztaty tematyczne, kursy, wykłady, masaże i inne
- lokalne atrakcje: spacery po lesie, prace gospodarskie, zabytki, imprezy kulturaln


-----------------------------REZERWACJA---------------------------------------------


Aby zarezerwować miejsce należy zgłosić swoje uczestnictwo telefonicznie: 519 844 506 lub mailowo : magyoga@hotmail.co.uk , pocztą tradycyjną lub osobiście ;)lub kliknij i dołącz do wydarzenia.

UWAGA ! Wpłata zadatku wysokości 500 zł od osoby
na konto nr: 52 1160 2202 0000 0002 1805 3734 Bank Millenium, gwarantuje miejsce w tej niezwykłej podróży przez czakry. W tytule proszę napisz ,,wakacje 2015''. Resztę kwoty można będzie wpłacić na miejscu gotówką.

tel.519 844 506
info : facebook: YOGA - Be Happy
www.joga-olsztyn.com.pl
facebook: WAKACJE Z JOGĄ - GARZEWKO AGROTURYSTYKA

GALERIA Z UBIEGŁEGO ROKU: www.facebook.com/wakacjezjoga.garzewkoagroturystyka/photos

------------

,,JEST TYLKO JEDNA PODRÓŻ, PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE'' Sokrates

Całe Twoje życie, każda dziedzina i wszystkie relacje z innymi ludźmi, są tak naprawdę jednym - TWOJĄ RELACJĄ Z SOBĄ SAMYM. Powyższe wakacje przybliżą Cię do ŹRÓDŁA tego, kim jesteś.
70 % uczestników
Obserwuj wątek
    • kinga.n1 Re: WAKACJE Z JOGĄ NA WARMII 29.08.19, 08:26
      Bardzo fajny pomysł! Ja myślę właśnie, żeby zapisać się na jogę. Namówiła mnie koleżanka, która również od dawien dawna ćwiczy i jeździ na tego typu wyjazdy. Teraz aktualnie jej nie ma, a ja chciałabym się przygotować. Powiedzcie mi, jakie akcesoria do jogi będą mi potrzebne? Ktoś zamawiał z tego sklepu profireh.pl/68-akcesoria-do-jogi i mógłby podzielić się opinią? Będę wdzięczna za pomoc, bo jestem "świeżakiem". :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka