Dodaj do ulubionych

Obóz Jogi Iyengara i Ajurwedy 10.07. - 16.07.22.

04.06.22, 17:24
Moi Drodzy!

Dla zainteresowanych proponuję warsztaty Jogi Iyengara, a przy okazji można poznać sekrety i zgłębić tajniki Ajurwedy.

Czeka na chętnych wspaniała instruktorka Jogi Iyengara oraz znawczyni Ajurwedy, która proponuje wspaniałe masaże ajurwedyjskie. Zapraszam, wszystkich chętnych, którzy są zwolennikami aktywnych form wypoczynku.

Warsztaty odbędą się w wyjątkowym miejscu na końcu świata – ośrodku Mandala Beskidy. Znajduje się on wśród niesamowitych pejzaży górskich w Beskidzie Małym. Z okien i tarasów znajdujących się w ośrodku można rozkoszować się wyjątkowym i niezapomnianym widokiem na pasmo Babiej Góry, a w przestrzennej sali liczącej ponad 100 metrów z naturalną drewnianą podłogą będziemy wspólnie wyciszać się i odreagowywać codzienny stres pogłębiając naszą praktykę jogi Iyengara.

W pobliżu ośrodka znajduje się zbiornik retencyjny z czystą wodą w którym można będzie się wykąpać, a także 2 jeziora: Żywieckie i Muchalskie z licznymi atrakcjami wodnymi: rowery, kajaki, żaglówki, plaża i wiele innych. Ośrodek znajduje się wśród widowiskowych szlaków turystycznych prowadzących do kapliczek i schronisk.

Oprócz 100-metrowej sali do ćwiczeń, będziemy mieć w dostępie 100-metrowy taras, na którym również będziemy mogli ćwiczyć rozkoszując się wspaniałym widokiem gór i czystym powietrzem.

Do dyspozycji w ośrodku i okolicach są także: drewniana gawra z otwieranym dachem, gdzie można rozpalić ognisko, zewnętrzne miejsce na ognisko z ławami i stołem, huśtawka i meble ogrodowe do spędzania czasu na dworze, biblioteczka z książkami, parking.

Oprócz codziennej praktyki jogi dla osób chętnych będą dostępne masaże ajurwedyjskie oraz w razie zainteresowania – wykłady pokazy z Ajurwedy na interesujące tematy.

Wszelkie zapytania dotyczące prowadzących, linków do ich stron internetowych, proszę kierować do mnie, zainteresowanych przekieruję do organizatorów - agut333@gazeta.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka