Dodaj do ulubionych

Agroturystyka z dziećmi - okolice Poznania.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.10, 01:13
Hej,

Szukam sprawdzonej agro w okolicach Poznania - wypady raczej weekendowe - w
promieniu max 100 km - tak, żeby dzieci i dorośli się nie nudzili - znacie
jakieś miejsca?

Dzięki,
R.
Obserwuj wątek
    • karbon2 Re: Agroturystyka z dziećmi - okolice Poznania. 19.07.10, 08:39
      Zapraszamy do nas czyste jeziora, blisko las, cisza i spokój. Na
      terenie posesji grill z wiatą, miejsce na ognisko, boisko do kosza,
      plac zabaw dla dzieci. W razie deszczu przestronne apartamenty, w
      których znajdą Państwo TV SAT z DVD z zestawem płyt, komputer z
      darmowym inernetem, dla dzieci gry planszowe, książki.
      Zapraszamy na naszą www.tuczno.karbon.com.pl.
      • pensjonatpodzegarem Pojezierze Myśliborskie -Barlinek Pensjonat TANIO! 22.07.10, 22:02

Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić do naszego
        Pensjonatu „Pod Zegarem", położonego 2 km od Barlinka (Zachodniopomorskie),
        niecałe 30 minut od Gorzowa Wielkopolskiego, nad samym Jeziorem Barlineckim
        (60m!) w okolicach Puszczy Barlinecko-Gorzowskiej. Oferujemy 24 miejsca
        noclegowe w nowocześnie wyposażonych pokojach 1- i 2-osobowych z pełnym węzłem
        sanitarnym, internetem, tv satelitarną, klimatyzacją, telefonem, aneksem
        kuchennym, itd. Dla rodzinnego wypoczynku przygotowaliśmy pokoje 3- i 4-osobowe
        oraz komfortowy, dwupokojowy apartament królewski na 5 osób.

ŚNIADANIA GRATIS !!! RABAT PRZY DŁUŻSZYM POBYCIE !!!

Możliwość wykupienia wyżywienia po promocyjnej cenie!

60 metrów do Jeziora Barlineckiego, możliwość wykupienia karty wędkarskiej,
        wypożyczenia rowerów, kije do Nordic Walkingu. Niecałe 30 minut od Aquaparku,
        lodowiska, kręgielni.

CENNIK:
        Pokój 1 os - 69 zł / doba
        Pokój 2 os - 119 zł / doba [59,5 zł za osobę]
        Pokój 3 os - 159 zł / doba [53 zł za osobę]
        Apartament 2 pokojowy 5 os - PROMOCJA 199 zł !!! [39,8 zł za osobę]
        Dostawka - 29zł
        Sala bankietowa - od 199 zł
        Sala zbiorcza - od 12 osób - kontakt telefoniczny

ZDJĘCIA: www.zdjeciapensjonatu.5q.pl

KONTAKT:
        manager: 796 978 986
        mail: pensjonatpodzegarem@gmail.com
    • Gość: kasia Re: Agroturystyka z dziećmi - okolice Poznania. IP: 212.160.99.* 11.08.10, 11:14
      Kobieta chce sprawdzonych ofert a tu same prawie reklamy-oferty od
      osób wynajmujących kwatery. właściciel to wiadomo, że zawsze będzie
      swoje miejsce chwalił iobiektywny nie będzie. Poza tym pod hasłem
      agroturystyka, taka prawdziwa, to ja też rozumiem zwierzęta, a nie
      tylko jezioro i las. No i "cisza i spokój" - już widzę jak się
      dzieciaki nie będą nudzić ;) Najlepiej poszukajcie miejsca z końmi,
      niestety nie dysponuję konkretnymi adresami ale w Wielkopolsce koni
      jest pełno :)
    • agro.kaszuby Agroturystyka nad jeziorem 26.08.10, 12:52
      A ja zapraszam na Kaszuby. Z poznania to zaledwie z 3 godziny drogi.

Nasza agroturystyka znajduje sie
      na Kaszubach we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym.
      # Jezioro Jelenie (północna odnoga Kaszubskiego Morza) , plaża i kąpielisko ->
      400 m,
      # Jazda konna -> na miejscu ,
      # Las (liczne oznaczone ścieżki piesze i rowerowe) -> 100 m

Zapraszamy na strone: agroturystyka.kaszuby.org
    • zofia.123 Re: Agroturystyka z dziećmi - okolice Poznania. 07.10.13, 21:01
      Hm... z tego co kojarzę to jest jakaś fajna agroturystyka w miejscowości Ostrowite, czy jakoś tak, to właśnie jest tak około 100 km od Poznania:) Może spróbuj poszukać tutaj i możesz też złożyć zapytanie o nocleg, ja właśnie tak zrobiłam jak szukałam miejscówki na wczasy:)
      • v-q W 100 letniej zagrodzie nad jeziorem 26.06.14, 07:43
        II Nagroda Marszałka Wojewódzkiego na najlepszy obiekt noclegowy o charakterze wiejskim w Wielkopolsce.

W wyjątkowym zakątku Wielkopolski okolice bogate w złoża borowinowe i w źródła wód mineralnych stwożyły dogodne warunki do powstania Uzdrowiska, które funkcionowało przed II Wojną Światową. W tym atrakcyjnym regionie bogatym w wyjątkowo czysty i zdrowy mikroklimat w ponad 100 letniej zagrodzie stała tradycyjna chata zbudowana z gliny (mur pruski), w której znajdował sie piec chlebowy. Przed chatą stała studnia, która do tej pory skrywa swoje tajemnice. Zarówno piec chlebowy jak i studnia pozostały w wyremontowanej i rozbudowanej Osadzie, aby można było poczuć ducha dawnej epoki.

Znajdujemy się na pograniczu 2 Parków Krajobrazowych, w których mieści się 11 Rezerwatów Przyrody.

Koło Osady znajduje się 6 jezior i liczne punkty widokowe. Z jednego z nich widać 3 jeziora jednocześnie.

Osada to miejsce wykreowane z myślą o tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą przebywając jednocześnie w komfortowych warunkach.

tamarynowaosada.pl/pl
    • Gość: michal Re: Agroturystyka z dziećmi - okolice Poznania. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.14, 13:20
      hej polecam ci fajny nowy osrodek kolo poznania ok 70-80 km. tez szukalem typowej agroturystyki ale niesety tamte standardy mnie odstraszyly, i pojechalam do osrodka Laskowo. w Laskowie haha. fajne miejsce dlla rodzin z dziecmi bo osrodek znajduje sie bezpozrednio nad jeziorem ma swoja plaze zjezdzalni do wody 2 pomosty sa tam kajaki lodki rowerek wodny, caly jest ogrodzony dlatego nie martwilem sie o dzieci jak lezalem i czytalem a dzieci skakaly po trampolinie albo bawily sie na placu zabaw. ogolnie duzo atrakcji jak na taki maly osrodek jest boisko do siatkowki i babingtona pinpong pilkarzyki. osrodek graniczy z lasem i czujesz sie jak na agroturystyce a do tego czysto i pachnaco i=;) strona ich to www.wczasynadjezioremwlaskowie.pl ale na te stronie nic nie ma prawie i zdj naprawde nie oddaja tego jak tam fajnie ale maja jeszcze facebooka i tu lepiej www.facebook.com/pages/Domki-nad-jeziorem-O%C5%9Brodek-Laskowo/1628670604025574?fref=ts pozdrawiam polecam i mam nadzieje ze pomoglem
      ;

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka