Dodaj do ulubionych

Wrocław na weekend - z dziewczyną - proszę o RADY

IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.11, 09:26
Cześć

w połowie kwietnia wybieram się z dziewczyną na weekend na 1 rocznicę (mamy lekko przed 30tką) do Wrocławia

Nocleg już mamy, ale nie wiem co można robić i co zobaczyć, gdzie pojechać - poza Rynkiem.
Chciałbym żeby było romantycznie... :) Lubimy też fajne klimatyczne knajpki itp.
(słyszałem też że jest we Wrocku jakiś most dla zakochanych, z kłódkami itp.)

Doradźcie, co warto zobaczyć ?

I jeszcze jedno: czy jest gdzieś w miarę blisko (max do 100km) jakiś ciekawy punkt na wypady w naturę: agroturystyka, coś a'la góry, tak żeby po weekendzie zostać tam jeszcze na 2 dni.

Z góry dziękuje za wszystkie rady :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Łukasz Re: Wrocław na weekend - z dziewczyną - proszę o IP: *.elektrosat.pl 01.05.11, 13:54
      Temat może być już nieaktualny ale na pewno ktoś jeszcze do niego wróci. We Wrocławiu pomysłów na romantyzm jest wiele. Zaproponowana fontanna na pergoli nawet niedziałająca jest atrakcją. Nie sama fontanna oczywiście ale pergola, ogród japoński czy park szczytnicki w jej otoczeniu. To bardzo romantyczne miejsca.
      Można także pokusić się o podróż szlakiem krasnali, których we Wrocławiu jest ponad 100. Warto odwiedzić Teatr Lalek. Na pewno w parku znajdującym się tuż obok będą ciekawe wydarzenia artystyczne.
      Jeśli chodzi o noclegi w mieście spotkań to polecam apartamenty Silver Apartments. Znajdują się w odległości około 200 metrów od rynku i jako niezależne mieszkania (polecam te z wanną) mogą stanowić dobrą bazę wypadową dla zakochanych. Tutaj można pooglądać wszystkie apartamenty we Wrocławiu tej firmy.
    • lafenda Re: Wrocław na weekend - z dziewczyną - proszę o 03.05.11, 10:21
      My uwielbiamy Wrocław, mieszkaliśmy w nim kilka lat i teraz często wracamy na weekendy. Ostatnio wyskoczyliśmy na jednen dzień i nasz leniwy spacer opisałam na moim blogu, zapraszam :)
      Poza miejscami, które opisałam na blogu polecam gorąco wymieniony już Ogród Japoński oraz Pergole :)
      --
      Moje blogi: Zapiski szczęściary... oraz Nasze podróże, zapraszam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka