Dodaj do ulubionych

Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.11, 14:27
Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? Czy znajdzie się coś niedaleko rynku?
Obserwuj wątek
    • feniks_z_popiolu Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 14.04.11, 12:28
      www.polskie-smaki.pl/2BB4F3CE-0E89-474C-A327-48F4635D677E.html
    • Gość: kristo1988 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: 77.236.16.* 14.04.11, 17:15
      Polecam stołówkę w siedzibie MPK na Brożka, wchodzimy przez główne wejście i od razu kierujemy się w lewo.
      maxicafe.ovh.org/ - Polecam szczególnie placki po węgiersku, można się porządnie najeść na pół dnia za 10zł:)
    • ciastolinka88 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 03.11.11, 15:56
      Wszystko zależy czego oczekujesz. Można na przykład iść na kebab za 12 zł, a można dołożyć parę złotych i zjeść porządny obiad. W Le Scandale cenowo jest w porządku, klimat jest fajny no i co najważniejsze jest pyszne jedzenie. Byłam tam kiedyś na obiado-kolacji ale menu naprawdę pyszne. Zamówiłam wtedy grillowany antrykot wołowym podawanym z frytkami i mixem sałat. Mogę szczerze polecić!!
    • Gość: ewa123 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.242.c87.petrotel.pl 04.11.11, 07:28
      Jadłodajnia u Stasi- kultowe miejsce, pyszne domowe obiady, wygooglaj sobie.
      • sumire Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 04.11.11, 16:05
        popieram, to legenda, a do tego ciągle dobrze karmią.
        przychodzi mi jeszcze do głowy ulica Krupnicza - parę przyjemnych miejsc z równie przyjemnymi cenami i dobrą kuchnią, i Św. Sebastiana, gdzie są Diego i Bohumil.
      • Gość: krakoopolanka Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.dynamic.chello.pl 21.01.13, 10:58
        O rany, to jeszcze isnieje? Uwielbiałam tam jesć jak jeszcze studiowałam w Krakowie....jakieś dwadziescia parę lat temu!
    • marcin-1978 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 10.11.11, 08:02
      Owszem, jest przyzwoity bar mleczny po drodze z Rynku na Wawel, nawet obcokrajowcy tam chodzą.

A poza tym polecam jadłodajnie studenckie, trochę ich jest, np. na Kazimierzu i nie tylko.
      • super.anczysko Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 11.11.11, 11:44
        tak, to bar mleczny na Grodzkiej. Ilekroć jestem w Krakowie, jadam tylko tam. Za małe pieniądze dostaniesz dobre, świeże jedzenie. Tylko z miejscem bywa krucho, w porze obiadowej ciężko znaleźć stolik. Chodzę tam na śniadania i obiady i kolacje jak tylko jestem w Krakowie.
        • ciastolinka88 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 23.11.11, 15:26
          a to fakt, bar mleczny na Grodzkiej jest smaczny, dobry jak sie w biegu jest i chce sie coś przekąsić, ale na lepsze danie i kolacje polecam bardziej Scandale Royal na Placu Szczepanskim. Zalezy w jakim celu chce sie zjesc ;)
        • Gość: Edyta Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.12, 13:25
          Ja zapraszam na pyszne i tanie obiadki (10zł+2zł zupa, Gratis pyszny napój) do Baru Maraton na Walerego Sławka 10 blisko Bonarki. Codziennie mają smaczne i świeże!!! obiady a menu można znaleźć na ich stronie internetowej www.wtorek22.pl
    • someday_someone Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 25.03.12, 18:36
      a to zależy jaka kuchnia Cię interesuje i jaką lubisz?? Ale jeśli chodzi o krakowskie restauracje, gdzie można dobrze zjeść to myślę, że jedną z lepszych jest Da Piero.
      • Gość: DD Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.12, 11:18
        a ja polecam w okolicach Wawelu - PODWAWELEM!
        pyszne jedzenie, miła obsługa i całkiem znośne ceny -

jest to sieciówka - w PL jeszcze 3 kolejne lokale mają:)
    • flying_citron Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 28.05.12, 18:58
      ale nie drogo to znaczy mniej więcej ile?? Bo wiesz trzeba być bardziej precyzyjnym jeśli mamy Ci polecić coś dobrego. No i zgodzę się z moją przedmówczynią, że o zależy od tego jakie jedzenie lubisz. No i raz jeszcze się z nią zgodzę, że Da Pietro jest świetną restauracją, tyle tylko, że ja ją bardzo lubię ze względu na desery i tiramisu ;)
    • niemamweny2 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 30.05.12, 10:54
      Moje minimum za przyzwoity zestaw obiadowy (zupa+ drugie) to 13pln np. Kwadrans na Grodzkiej i Karmelickiej. Najładniejszy ogródek, dobre i niedrogie pierogi i zupy to ogródek w Muzeum Mehoffera na Krupniczej. Knajpka syryjska na Wawrzyńca, knajpka chińska na Miodowej, węgierskie Deli na Meiselsa. Zobacza sobie tez na portale glebia smaku i gastonauci.
      'Niedrogie' i Da Pietro to rzecz względna. Zupy tam to kilkanaście PLN, drugie dania od 30PLN.
    • Gość: Jaromir122 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.static.chello.pl 28.08.12, 16:12
      świetne mejsce znalazłem ostatnio na lobzowie, klimatyzacja, dobre jedzenie po konkurencyjnych cenach. polecam www.apetytbistro.pl
    • asia.podrozniczka Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 29.08.12, 11:49
      Dla Krakowa można pobrać kupony rabatowe, dostępne non stop na stronie, do restauracji, knajpek, pubów ze strony www.urlopwpolsce.pl/oferty-rabatowe
    • Gość: Aleksander55 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.static.chello.pl 29.08.12, 19:03
      Schabowy z kapustą powalił mnie na kolana. Deser, który wziąłem w zestawie za 3 raczej nie spełnił moich oczekiwań, ale generalnie mi smakowało. Bardzo tanio - zestaw obiadowy za 20 zł. www.apetytbistro.pl
      • tigronne358 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 30.08.12, 12:37
        w dodatku mają bardzo fajny wystój w środku (szczegolnie w toalecie :p ) i tanie piwo :)
    • carmen_v Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 30.08.12, 14:26
      W zeszłym roku stołowałm się w Coco na Gołębiej i było ok.
      Za 14 zl jest zupa i drugie. Ludzi duzo wiec wieczorem dania juz przebrane. Raz sa lepsze raz gorsze ale za ta cene mysle ze warto :)
      • misiana Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 31.08.12, 22:27
        W krakowie jest bardzo smaczna i niedroga pizzeria na karmelickiej. Oprócz tego można dobrze i tanio zjeść w restauracji w hotelu ibis - tnijurl.com/0f2af36aa615/ mają pyszne mięso z grilla. Polecam też bary mleczne w okolicach Wawelu :)
        • Gość: s Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.dynamic.chello.pl 14.10.12, 14:28
          Polecam ci strone Ja Polecam escoproject.pl Ja korzystam nacodzień
          • Gość: dusta Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.dynamic.chello.pl 14.10.12, 14:29
            Polecam ci strone Ja Polecam www.escoproject.pl Ja korzystam na co dzień
        • Gość: ada Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 13:37
          Mogę z czystym sumieniem polecić barykrakow.pl
          Nie dość, że smacznie, tanio to jeszcze blisko centrum :)
          Polecam serdecznie !!!
          Obiady już od 6 zł :)
        • Gość: Maciek Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.centertel.pl 28.01.13, 18:07
          Polecam lunch bar magazyn smaku kuchnia domowa.smacznie tanio szybko.kolo Avity na grzegórzeckiej 79
        • Gość: hadry Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.fabiankeil.de 23.02.13, 15:26
          Ostatnio natrafiłem na dobrą pierogarnie, niskie ceny i całkiem smacznie. W prawdzie skusiłem sie do tej pory na pierogi chłopskie i ukraińskie, ale były bardzo smaczne:) Na św filipa, Królestwo Pierożka:)
        • Gość: krakow moje miasto Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.6.ftth.classcom.pl 22.05.14, 09:17
          To może- skoro na karmelickiej - chodziło Ci o Luigi 1930- karmelicka 43. Tanio, bo pewnie chodzisz z kartą LOOKmap i masz zniżkę 50% :p A jak nie, to Banollina Karmelickiej 22, a tam zniżka z kartą 20%.
    • Gość: Edyta Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.12, 13:27
      Ja zapraszam na pyszne i tanie obiadki i zawsze świeże obiady do Baru Maraton na Walerego Sławka 10 blisko Bonarki. Codziennie mają smaczne i świeże!!! obiady a menu można znaleźć na ich stronie internetowej www.wtorek22.pl
    • asia.podrozniczka Smakołyki 16.01.13, 11:22
      Ostatnio wpadłam do Smakołyków na Straszewskiego; ładny prosty wystrój, smacznie niedrogie dania; na minus jedynie mały wybór deserów i brak wyraźnego oznaczenia tego miejsca.
    • Gość: lilka Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.13, 15:09
      pyszne jedzenie i w przyzwoitej cenie zjesz u zalipianek na szewskiej, kiedyś częściej tam zaglądałam, ale ze względu na brak czasu dawno nie byłam, z tego co pamiętam to zestaw obiadowy kosztuję coś ok 15 zł więc się bardzo opłaca, polecam żurek po zalipiańsku mega!
      • anka02013 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 11.02.13, 15:25
        lilka masz rację to jest też jedna z moich ulubionych restauracji i teraz obiad dnia jest za coś ponad 13 zł i dalej jest smacznie, ostatnio byłam na pierogach i znowu się zakochałam :)
    • meanderka Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 23.02.13, 16:05
      CZEŚĆ!! A ja mam pytanie, gdzie warto się wybrać dziś na wycieczkę? Jadę autem. Chcę po pprostu wyskoczyć gdzieś na kawkę i coś fajnego zobaczyć. Dziękuje!!!
    • Gość: kornelia Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.204.44.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.07.13, 21:25
      Oj tak, to miejsce jest świetne i na pewno warto jest sie tam wybrać. Zwłaszcza ze wszystkie imprezy zawsze sie tam udają :)
      • sandra1301 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 30.07.13, 22:56
        Tanio i do syta jedliśmy w Kwadransie na Grodzkiej.
      • Gość: nata Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.play-internet.pl 21.08.13, 12:33
        Polecam bar Jutrzenka, na Bobrowskiego 6. Pyszne domowe jedzenie w niskich cenach.
        Zawsze świeże, pierogi, kopytka, knedle wszystko wyrabiane na miejscu - rewelacja !!!
        Menu dostępne tutaj Tekst linka
    • Gość: kasia Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.08.13, 13:30
      Ja polecam Kuchnie u Macieja albo Magenta Lunch Bar jest smacznie i niedrogo. A poza tym ostatnio zamówiłam na portalu Foodpanda.pl muszę przyznać,że super sprawa mnóstwo promocji codziennie i duży wybór restauracji.Polecaaam!
      • agulka04 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 26.08.13, 09:17
        www.kuranty.ostoyapalace.pl/kuranty/
    • kamyczek14 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 12.09.13, 23:08
      Tani i dobry obiad możesz zjeść w Kwadransie na Grodzkiej, albo w barze mlecznym, który mieści się na tej samej ulicy. Jeśli wolisz zjeść kebab, to polecam Kebabownie- obok Bunkra Sztuki.
      • marzenka849 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 18.09.13, 11:28
        ja bylam ostatnio w bistro na rynku, to jest na dole w budynku preston centre i musze przyznac ze na pewno tam wroce :) pyyyyszne jedzonko, mila obsluga a i ceny jak na rynek calkiem przystepne.
    • timon830 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 22.09.13, 22:53
      To zależy co masz mówiąc niedrogo...czy masz na myśli do 10 zł, czy do 100 zł.
      Jeśli do 100 i chodzi o posiłek pełnowartościowy to polecam restauracje w jednym z Acco hotel w centrum Krakowa.
      • kamilap32 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 09.10.13, 20:05
        Na Starym mieście jest restauracja Miód i Wino z Bardzo dobrą kuchnią Polską.
        • Gość: nie222 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.adsl.inetia.pl 16.10.13, 14:56
          Polecałabym przeskoczyć na drugą stronę Wisły na Podgórze. Na ul. Lwowskiej 4 jest knajpka "Galicja po kolei". W tygodniu obiad dnia z popitką za 16 zeta. Codziennie inny. A codziennie powala schabowy z dodatkami.
        • Gość: karo Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.143.citypartner.pl 16.10.13, 17:53
          Ja natomiast polecam Restauracje w fajnym zameczku na rondzie mogilskim krakowskie metro . Mega przytulnie i dobrze mozna zjesc . Polecam penne z borowikami :)
      • Gość: daga Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.143.citypartner.pl 16.10.13, 17:55
        jak najbardziej krakowskie metro rondo mogilskie ! POLECAM
    • Gość: lenka Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.180.56.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.09.13, 12:12
      Tu z tego co wiem to na pewno bedziesz bardzo zadowolona jeśli chodzi o catering. Wydaje mi sie ze lepszego nie ma w Krakowie.
    • Gość: fight Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.play-internet.pl 29.12.13, 18:57
      zależy co kto lubi, ja najczęściej jakąś sałatkę, czy makaron lubię zjeść, a od czasu do czasu smaczną pizzę, dlatego, jak się gdzieś wybieram na obiad do miasta to zaglądam do Dominium, bo mają bogate menu i smaczne jedzenie.
      • Gość: Nowakierrro Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.dynamic.chello.pl 07.02.14, 16:33
        Jeżeli szukacie jedzenia taniego i dobrego, który zapełni wasze żołądki do syta to jedynym rozwiązaniem jest KRAKOWSKI KUMPIR. Płacisz jedynie 9-13 złotych, a otrzymujesz posiłek ważący nawet do 1kg!! :D nigdy o tym wcześniej nie słyszałem ale jak zobaczyłem i spróbowałem to byłem w szoku. Naprawdę serdecznie polecam. Dla zainteresowanych, więcej o KRAKOWSKIM KUMPIRZE przeczytacie na Facebooku, tutaj podaje odnośnik: www.facebook.com/kumpirwkrakowie?fref=ts . Obiekt znajduje się zaraz obok przystanku Hali Targowej. Idealny dla studenta :D
    • stepowy.82 Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 03.06.14, 10:05
      Można udać się na Kazimierz na słynne zapiekanki, które są przepyszne! Jakieś 10-15 minut od rynku głównego. Polecam również bar mleczny na Grodzkiej, gospodę Koko, która znajduje się na ul. Gołębiej ,Bistro Akademickie „Krakus”, Restauracja samoobsługowa „u Romana”, która znajduje się w budynku Akademii Muzycznej na IV pietrze, na ulicy św. Tomasza :)
      • Gość: Robert Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.centertel.pl 15.06.14, 16:11
        Jeżeli masz ochotę na pizze na obiad , to polecam Pizzodajnia.com na Kremerowskiej . Mają bardzo smaczną pizze , w przeciętnych cenach ;)
    • weidman Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 21.07.14, 15:21
      Najlepiej byłoby chyba szukać ludzi rozdających ulotki na Rynku, bo bardzo często mają oni ciekawe zniżki do rozdania ;)
      • agaessex Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 07.12.14, 23:38
        Ja z pełną odpowiedzialność polecam Zlatą Ulicke przy ul. Mostowej. Jadam tam często ponieważ mają pyszne jedzenie na prawdę przystępnych cenach. Co więcej jest to Czeska restauracja więc coś w moich klimatach, ale myślę że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Obsługa miła i profesjonalna na prawdę warto tu wpaść. ;)
        • res-ter Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? 17.12.14, 18:22
          O podbijam! Zlata jest super ;) Mają miłą i profesjonalną obsługę a do tego dania, których nie powstydziłaby się sama Gesslerowa.
          • Gość: Alicja Re: Gdzie niedrogo można zjeść obiad w Krakowie? IP: *.dynamic.chello.pl 16.04.15, 21:08
            Polecam wszystkim Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Restauracyjny ? w pięciu największych miastach w Polsce ? w tym w Krakowie!
            Kiedy: 20-26 kwietnia 2015
            Co i gdzie: najlepsze restauracje krakowskie, znani Szefowie kuchni, wyjątkowe festiwalowe menu
            3 dania tylko za 39 złotych!
            Bilet do kupienia na WWW.apetytnamiasto.pl z tym, że w ramach biletu otrzymujecie dodatkowe zniżki! Na stronie możesz od razu opłacić kolacje, zarezerwować stolik, bez czekania, bez problemu!
            Polecam dołączyć do wydarzenia na fb: www.facebook.com/events/1555504441365734/1562216190694559/
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka