Dodaj do ulubionych

Willa u Marty Tylicz

31.08.11, 09:10
Chciałem Was przestrzec przed wyjazdem do miejscowości Tylicz na kwaterę WIlla u Marty. po wpisaniu ww nazwy do przeglądarki google pojawi się piękna strona willi na ktorej widac piekne pokoje z pieknymi lazienkami, ogrod super nap[rawde super wypas. Skusiliśmy się na wyjasd do Pani Marty zaznaczajac iż chcemy pokoj o standarcie widocznym na stronie. Ze strony Pani Marty nie było problemu załątwione i czekam na Państwa. Po dojechaniu na miejsce przeraziła mnie lokalizacja "Willi" z wjazdem nie bylo problemu gdyz brama (granicząca z drogą po której mkną szybko tiry) na oscież otwarta, dzieci bawiące się na parkingu. Wychodzimy z samochodu zmieżamy do wejscia i patrzymy i oczom nie wierzymy ogród a raczej ogródek. Plac zabaw szerokość moze 1,5 metra i dlugość 3 metry piaskownica metr na metr i psie odchosy na trawie. SZOK!!!! Odwracam się i patrze grill , puszki puste z piwa (mysle fajna libacja musiala odejsc ubieglej nocy ) i patrze i oczom nie wierze ołtarzyk Matki Boskiej przy grillu!!!!!! pytam gdzie ja jestem. Ale to nic. Wchodzimy dośrodka stołówka stoliki jeden na drugim, wchodzimy do pokoju a tu łóżko małżeńskie jak u mojej świętej pamioęci babci i jedno dla dziecka łóżeczko szpitalne!!!!!! takie biale z rurek. Ciemno w pokoju, ściany popękane stary kredens no i TV LCD no to to fajne. Pytam się gdzie lodówka i czajnik. Pani odpowiedziala ze nie ma problemu przyniesie. Patreze na ściany a tu 3 OBRAZY ŚWIĘTE. Jeden nad łózkiem ostatnia wieczerza, na przeciw łóżka duuuzy obraz czarnej Madonny . SZOK. Pytam się gdzie jest łazienka? Pani dała klucze i odpowiedziala ze na końcu korytarza ( a miala byc w pokoju) Wchodze patrze i szok, gdzie ta wanna ;lub prysznic co na zdjęciu?? Brodzik bez obudowy, ubikacja z zepsutą spłuczką a do tego brudna od moczu. FUUUUUUJJJ. Ludzie nie dajcie się zwieść zdjęciami i zapewnieniami Pani Marty!!! uciekaliśmy z tamtąd do KRYnicy w której spędziliśmy miło wakacje. Pani Marta oddala jako sumienna osoba tylko połowe zaliczki ale trudno byłem szcześliwy ze nie spedze tam wakacji. Jeśli ktoś mi nie wierzy to proponuje poczytać o Willi na forach Turystycznych!!!.
Obserwuj wątek
    • Gość: turystka z Krakowa Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.centertel.pl 06.11.11, 23:21
      Zupełnie nie rozumiem wypowiedzi Pana Sirgiera. W ferie tego roku byłam wraz z dziećmi w willi u Marty, bardzo milo wspominam pobyt u tym pensjonacie. Willa na zdjęciach w internecie wygląda tak samo jak w rzeczywistości. Wszystkie pokoje, które zajmowaliśmy były zadbane, wysprzątane, po prostu ładne. Przyjemnie było posiedzieć w pokojach. Ogród w sam raz na wypoczynek, a w nim atrakcje dla dzieci. Nie rozumiem Pana zdziwienia- przeciez nie przyjechał Pan do parku rozrywki tylko do pensjonatu. Piaskownica dla dzieci nie musi miec wcale wymiarów boiska piłkarskiego, zeby dzieci mogły sie pobawić. Pisze ten komentarz, ponieważ nie rozumiem jak mozna narzekać na tak dobry pensjonat ? żyjemy w katolickim kraju i to chyba oczywiste ze na scianach mozemy zobaczyc obrazy swiete i krzyż. Ja spedzilam super wolne u Pani Marii i na pewno jeszcze nie raz tam pojade. Pani Maria jest bardzo serdeczną osoba, jest do dyspozycji gości. Można sie do niej zwrocić z prośbą i zawsze pomoze !! POLECAM PENSJONAT NAPRAWDE WARTO SPĘDZIC TAM URLOP!!
      • Gość: Antoni Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.147.160.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.11.11, 12:40
        Całkowicie potwierdzam wypowiedź „turystki z Krakowa”. Pan siergiej widocznie został przez kogoś nasłany, może konkurencja, gdyż podane opisy nie mają się ni jak do rzeczywistości. Załączone zdjęcia w Internecie pokazują prawdę, a opis dostępnych dodatkowych udogodnień osobiście sprawdziłem i są dostępne. Poza tym gdyby „pan siergiej" chciał swoje wypowiedzi, nawiasem mówiąc kłamliwe, udowodnić to w dobie zdjęć cyfrowych mógłby ich zrobić nieskończona ilość i załączyć do swoich opisanych urojeń. Niedokonanie tego dobitnie wskazuje na szowinistyczne, psychicznie zboczone dywagacje dotyczące Pensjonatu "U Marty". Na koniec ja też, jak Pani z Krakowa POLECAM PENSJONAT NAPRAWDE WARTO TAM SPĘDZIĆ URLOP, a ty siergiej wracaj za Ural tam na takie „bajki” czekają”.
        • sirgiej Re: Willa u Marty Tylicz 21.11.11, 17:17
          Panie antoni
          Co do zdjęc to faktycznie ma Pan rację moglem ich zrobić i opublikować. Tylko jak zobaczyłem Willę to przeżyłem dosłownie szok i szczerze to wszystkiego mi się odechcialo. Na wakacje czeka się cały rok i jeśli człowiek ze strony internetowej widzi naprawdę piękną "Wille" a po przyjeżdzie zastaje to co opisałem to proszę mi wierzyć wszystkiego się odechciewa. Proszę mi powiedzieć w czym nie mam racji? Czy wg Pana przy willi jest duuży ogród czy siedzi sie na plastikowych krzesłach tuż przy wejściu. Ogród? tak metr szeroki trawnik przed oknem. Miejsce na grilla?? ołtarzyk Matki Boskiej i nigdzie nie ma śświętych obrazów tak? Nie należe do Ruchu Palikota ale pokój wypoczynkowy obwieszony 3 wielkimi świętymi obrazami to jakiś żart!
          panie Antoni nie podważam że panu sie tam nie podobało. Proponuję częściej niż co dwdzieścia lat wyjeżdzac na wakacje. A z tego co pan pisze to przypuszczam że ostatnio pan był 20 lat temu w sanatorium po przejściu na emeryturę!
          Pozdrawiam stasiek zza płodu czyli konkurencja!!

Drodzy forumowicze wejdzcie na googlemaps i przynajmniej zobaczcie położenie Willi i jej otoczenie!!!!!!!!!!!!!!!! Napewno dostrzeżecie "Ogromny ogród "
            • petit_garcon Re: Willa u Marty Tylicz 17.02.17, 01:12
              Najwyrazniej przez te ponad 5 lat bardzo wiele sie zmienilo albo pan Sirgiej wymyslal glupoty bo kompletnie sie z nim nie zgadzam. W pensjonacie czysto i przytulnie, ładne pokoje, zadbane. Jest sauna, bilard, piłkarzyki, schowek na narty, piekny widok na wyciag narciarski. Idealne miejsce do odpoczynku
    • Gość: Warszawiak Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.11, 10:15
      Bzdura, Bzdura i jeszcze raz bzdura. Bywam w Tyliczu, a w tym roku wybieram się na sylwestra właśnie do Marty. Byłem tam w zeszłym roku. Bardzo fajny i zadbany pensjonat. Najbardziej rozśmieszyły mnie te tiry w tyliczu. Chyba zabłądził jakiś jeden, albo Pan to zmyślił. Tylicz to mała miejscowość na uboczu kilka kilometrów od Krynicy, cisza i spokój - po co tam miałyby jeździć tiry? A z tą zaliczką to ja bym Panu nic nie oddał bo zaliczka to zaliczka. Ten post dla mnie wygląda na zemstę - jest tyle warty co cały ten sirgiej. Polecam z pełną odpowiedzialnością Willę u Marty.
      • sirgiej Re: Willa u Marty Tylicz 19.11.11, 14:15
        tak jasne powodzenia! szczegolnie polecam zabrac srodki czystosci i wymyc zeschniety mocz na desce w kiblu. swiete obrazy tez calkiem fajne w pokoju i oltarzyk przy grilu naprawde super przekonaliscie mnie mozna sie nawrocic! lazienki w pokoju tez sa tylko ze po drugiej stronie korytarza:) jesli komus takie warunki odpowiadaja to szacunek i przepraszam i zycze milego wypoczynku!
        Pani Marto podpisala by sie Pani przynajmniej swoim imieniem a nie wymyslala turystow z krakowa!
        rzenada!
      • Gość: kozi300 Re: Willa u Marty Tylicz IP: 78.11.90.* 11.02.17, 07:09
        Witam, właśnie wczoraj wróciliśmy z rodziną i ze znajomymi z Tylicza od Pani Marty, niestety wszystkie negatywnie opinie tu wyrażane się potwierdzają. Ale od początku: Na wejściu Pani prosi o zdejmowanie obuwia na dole i maszerowanie w skarpetkach do góry. Po wejściu do pokoju na pierwszy rzut oka wszystko ok, nawet zgodne ze zdjęciem ze strony tylko w pomniejszeniu, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się we wszystkich zakamarkach brud i syf - pokoje są sprzątane w pośpiechu i po "łebkach", nie mówiąc o łazience- zasyfiały wentylator,smród starego moczu z za muszli, po prostu ohyda. Śniadania są nie najgorsze, ale bardzo skromne, Pani z kuchni choć bardzo uprzejma donosi po kilka plasterków wędliny, bułek ciągle brakuje i jest tylko chleb krojony z torebki. Ostatniego dnia poprosiliśmy Panią z kuchni aby doniosła świeżych bułek, stwierdziła że ona nam może za chwilę upiec ale nie wie czy szefowa (Pani Maria) się zgodzi - na szczęście się zgodziła i dzieciaki dostały 4 sztuki. Poza tym ciepłe posiłki na śniadania nie są ciepłe, lecz letnie, zdecydowanie brakuje kuchni regionalnej. Obiady nie najgorsze ale są to obiady, a nie obiadokolacje jak w ofercie, również przez tydzień nic regionalnego. My pojechaliśmy tam na narty i przestroga dla narciarzy: u Pani Marty nie ma gdzie trzymać sprzętu, brakuje narciarni lub zwykłego schowka na narty nawet takiego nie ogrzewanego. Mąż Pani Marty tłumaczy że przy stoku jest narciarnia i każdy może z niej korzystać - to prawda, tylko jest to narciarnia z której korzysta kilka set osób, jest tłoczno, wilgotno, brudno a sprzęt pozostaje tak naprawdę bez żadnego nadzoru bo przy takim ruchu każdy może sobie zabrać nart jakie mu się podobają. Jeśli są to narty od nich z wypożyczalni to nie ma problemu, ale jeśli ktoś zainwestował w swój sprzęt to trochę strach. My byliśmy zmuszeni trzymać swój sprzęt na zewnątrz w zadaszeniu obok grilla lub w aucie. Odległość do stoku jest zdecydowanie większa niż podaje właścicielka a to już jest naprawdę uciążliwe. A jeśli chodzi o tiry to jest ich na prawdę ogromna ilość i nie są to jacyś zagubieni kierowcy jak niektórzy piszą w postach tylko w Tyliczu około 700 m od willi jest rozlewnia wody mineralnej i tiry jeżdżą tam i z powrotem. Kolejna rozlewnia jest w Krynicy i tędy tiry również przejeżdżają. Więc jeśli ktoś liczy na ciszę i spokój to się zawiedzie. Przerażające jest też opalanie przez sąsiadów opałem wątpliwej jakości ponieważ wieczorem wszędzie na zewnątrz cuchnie smogiem a dachy i śnieg na nich są czarne. Regularnie jeździmy z rodziną w różne miejsca, ale do tej "willi" nie wrócimy, ponieważ za te pieniądze można spędzić ferie w lepszym miejscu i w dużo lepszym standardzie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
        • willaumarty Re: Willa u Marty Tylicz 21.02.17, 22:30
          Dziękuję za wystawienie opinii. Zaskoczona jestem wymienionymi uwagami. Nie mogę się z nimi zgodzić, ponieważ nie są prawdziwe.
          Nigdy nie proszę moich Gości o zdejmowanie butów i chodzenie w skarpetkach. Każdy pokój jest sprzątany przed przyjazdem Gości, gdyby jednak ktoś zauważył jakieś niedociągnięcia, prosimy aby to zgłosić. Jeśli potrzebne jest dodatkowe sprzątanie, lub wymiana ręczników /Goście są o tym informowani/, wystarczy zgłosić personelowi i od razu to robimy. Co do kuchni. Kelnerki donoszą zimną płytę na bieżąco, aby była zawsze świeża, niezależnie o której godzinie zejdą Państwo na śniadanie. Dania regionalne są serwowane. Np. raz w tygodniu serwujemy nagrodzony żurek po tylicku. Na śniadanie zawsze jest regionalny akcent w postaci różnego rodzaju oscypków oraz bundzu. W naszej Willi posiadamy schowek na narty z którego Goście korzystają. W mediach systematycznie pojawiają się artykuły o złym powietrzu w polskich miastach, ale Tylicz nie jest tam wymieniany. Ulica jest, ale tiry przejeżdżają tylko od czasu do czasu
          Przykro nam, że macie Państwo takie odczucia..Zawsze pytam Gości czy są zadowoleni, czy mają jakieś potrzeby, ale nikt ani w trakcie pobytu, ani podczas wymeldowania nie zgłaszał żadnych uwag. Tym trudniej jest mi trudno zrozumieć powyższy wpis.
          Zachęcamy Gości do zgłaszania uwag oraz zastrzeżeń dotyczących jakości usług w trakcie pobytu, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję, celem sprostania Państwa oczekiwaniom i zapewnienia komfortowego wypoczynku.
          Z wyrazami szacunku
          Maria Miejska
    • Gość: Hania Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.opera-mini.net 20.11.11, 16:03
      obawiam sie ze Siergiej ma racje i nic nie ubarwil. bylam na szczescie kilka dni w "willi". piasek w piaskownicy brudny z petami a pierwzzego dnia dziecko do kupy weszlo przed domem. Pani Marta odpowiedziala ze chodnik jest dla ludzi a trawa dla pieska. oceniam wille baedzo slabo i zapewniam ze w tej cenie z pewnoscia znajdziecie nocleg o lepszym standarcie w w lepszej okolicy np. w Krynicy.
      • Gość: prawnik Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.opera-mini.net 21.11.11, 19:00
        stary
        skoro jest brudno to jako obywatelski obowiazek zglaszasz sprawe w sanepidzie. skoro niez odnosc oferty w Urzedzie Marszalkowskim. Skoro nie zwrocila zaliczki i nie wystawila rachunku Urzad Kontroli Skarbowej. Powiadasz ladne telewizory? ciekawe czy zarejestrowane :)
        zastanow sie Sirgiej ja bym nie darowal!!!
        wyobraz sobie ze w przyszlym roku ktos pojedzie z malym dzieckiem no cvyba nkc wiecej nie musze pisac.
          • Gość: rodzina z Katowic Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.ip.cybergrota.com.pl 04.02.12, 19:34
            Uważam,że opinia Sirgieja jest bardzo krzywdząca. Byliśmy tam z rodziną (dwoje dzieci) w ferie zimowe 2010, 2011, 2012 -b.dobre warunki, rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie, duża bawialnia dla młodszych i starszych dzieci (bilard,ping-pong,kącik z klockami dla maluchów). Bardzo dobra lokalizacja- blisko rynku, spokojna okolica. Spotykamy tam corocznie te same rodziny. Sami namawiamy innych.Zdarzyło nam się z powodów osobistych przyjechać dzień później,nie było problemów z anulowaniem rachunku za ten dzień- prowadzący pensjonat to bardzo serdeczni ludzie, pomocni w każdej sytuacji (podczas ostatnich mrozów-udzielali pomocy w uruchamianiu samochodów). Nam święte obrazki nie przeszkadzają-więcej tolerancji !!!!.
    • anna_krakow_poland Re: Willa u Marty Tylicz 10.01.12, 21:04
      Ja z kolei gorąco polecam Dom Wypoczynkowy TERESA (podaję link www.tylicz.net.pl). Spędziliśmy Święta Bożego Narodzenia 2011 u p. Sekułów. Byliśmy już w wielu miejscach, ale w tym domu było wyjątkowo rodzinnie! Będziemy polecać naszym znajomym ten Pensjonat ze względu m.in. na wygodne pokoje, domowe posiłki z deserami :) i co najważniejsze życzliwe podejście do każdego z Gości. Chętnie z moją rodzinką tam wrócimy.
    • Gość: BIAŁY WA-WA BRD. Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.aster.pl 22.01.12, 11:04
      Słuchajcie wszyscy, którzy planują wyjazd do "MARTY". Byłem tam z rodziną (2małych dzieci) teraz w 1 tyg.ferii i mogę się wypowiedzieć tylko w samych superlatywach. Zacznę od tego, że pokoje wyglądają tak jak przedstawione są w necie. W całym domu jest bardzo ciepło i czysto. w każdym pokoju tv. i mała lodówka. Łazienki są w pokojach i są czyste. W pokojach są obrazy i bynajmniej nie są "święte". Polecam pokoje co najmniej 3-osobowe bo jest w nich dużo więcej miejsca, a 4osobowy jest naprawdę b.duży.
      Do tego dochodzą atrakcje tj.:świetlica ze stołem do bilarda, ping-ponga +kącik dla maluchów (klocki, pluszaki itp).
      A jedzenie to kolejny atut Pani Marty: jest pyszne , a porcje b.duże.

Także szczerze POLECAM całym rodzinom.
    • Gość: J. Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.static.energoproj_kat.3s.pl 06.02.12, 14:07
      Po raz trzeci w ferie byłem z rodziną i po raz trzeci jesteśmy bardzo zadowoleni. Ba spotkaliśmy ludzi, którzy również gościli w poprzednich latach a to chyba o czymś świadczy.
      Jedzenie super, gospodarze przemili.

Odnosząc się do wypowiedzi autora wątku, to prawda jest niestety taka, że niektórzy absolutnie nie powinni się ruszać ze swoich przybytków bo gdzie się nie ruszą, to wdepną i smród ciągną. Taki charakter chyba.
    • Gość: Gość pensjonatu Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.privacyfoundation.de 29.10.12, 16:42
      Zgadzam się. Absolutnie odradzam. Wyjazd na ferie zimowe z dziećmi. Pokoje o różnym standardzie - my dostaliśmy ten, którego na stronie nie ma :) Plac zabaw w środku - zepsute (płatne!) piłkarzyki, ping-pong z rozpadającymi się paletkami i bez piłek, bilard - lepszy ale stoi metr od stołu do pingla, więc użytkować się jednocześnie obydwu nie da! Parking - standard polskich gór, czyli miejsc o kilka za mało - wrócisz późno z nart - zastawiasz innych, chcesz rano wyjechać - chodzisz po pokojach i prosisz o przestawienie aut. Wyżywienie - NIE BRAĆ!!! - porcje małe, dopełniane kaszą i ziemniakami. Normalny, zdrowy chłop po dniu na nartach gulaszem (kasza + 2 ochłapy mięsa) raczej się nie pożywi. W nocy w pokoju zabaw – libacje stałych gości (właściciele nigdy nie słyszą, inni spać nie mogą). Można wykupić kulig – NIE BRAĆ!!! Potem grill z góralem wodzirejem i śliwowicą– BRAĆ! Ładne widoki, blisko do wyciągów, cena umiarkowana.
      • Gość: turystka Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.13, 14:52
        opinie wyssane z palca! ośrodek czysty, przemiła i pomocna obsługa, jedzenie dobre, codziennie coś innego. Ośrodek ładnie urządzony i dobrze wyposażony. Pokoje w/g gustu - większe i mniejsze. Jesli chodzi o pakiety świąteczno - noworoczne to właściciele dbają o to żeby się nie nudzić ;) Blisko bankomat, sklep, do wyciągu dosłownie 5 minut pieszo i to spacerkiem. Odnośnie parkingu to przy okresach noworocznych trochę ciasno, ale zawsze mozna dogadać się z pozostałymi urlopowiczami! rzeczywiście ośrodek blisko głównej ulicy, ale nie tak ruchliwej a napewno nie jeżdzą tamtędy TIRY, zresztą to czyni fakt że wszędzie blisko. Cena za pobyt rozsądna, Tylicz to spokojne miasteczko - mozna wypocząć. A złośliwe komentarze to albo piszą CI który za grosze wymagają 4 gwiazdek, albo zazdrosna konkurencja, bo trzeba przyznać ośrodek jeden z lepiej prezentujących się w Tyliczu - ale jak widać jak się cieżko pracuje na uznanie to już w połowie listopada trzeb zarezerwować miejsce bo zainteresowanie jest orgomne i ludzie nawet czekają aż ktoś zrezygnuje - spotkałam dwie takie pary.
    • Gość: Marco Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.play-internet.pl 06.01.13, 19:28
      Witam! Byliśmy tam z żoną niedawno i szczerze to więcej tam nie pojedziemy. Nam się trafił pokój wizualnie taki jak w necie ale... Niby wszystko na pierwszy rzut oka ok ale już po chwili zobaczyliśmy pajęczyny w rogach w naszym pokoju, półki zostały co prawda przetarte jakąś ścierką ale kurz dalej pozostał na nich powałkowany, a najlepsza była kabina prysznicowa... pleśń na fugach między płytkami no kurde sorry ale mamy XXI wiek... my braliśmy prysznic w klapkach! TIRów żadnych w Tyliczu nie widziałem, jedzenie bardzo mi smakowało. Cena gdyby było dokładniej posprzątane to jak najbardziej ok! Na parkingu z 6 aut się zmieści. Na plus również sala zabawa ze stołem bilardowym i do ping ponga oraz bliskość do wyciągów.
    • Gość: Fabianek Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.13, 10:02
      Najlepiej przyjechać i po prostu sprawdzić. Nie potwierdzam negatywnej opinii Siergieja. Byliśmy tu z dziećmi na bialej szkole przez 5 dni. Pani Maria bardzo miła, wszystko co potrzebowaliśmy nam załatwiała. Infrastruktura ośrodka bardzo dobra: przestronne pokoje, nowoczesne łazienki, wygodne łóżka, telewizory w pokojach, duża świetlica ze stołem do ping-ponga, pilkarzykami itp.. Jedzenie wyśmienite, dużo i smacznie. Bardzo blisko do nowego centrum narciarskiego - jedynie 100 m. Polecamy, szczególnie w zimie.
    • Gość: Jola Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.01.13, 22:55
      Dotalna bzdura!!!!!!!
      Dla mnie to zwyczajna, brudna ..opinia ("robota") konkurencji dla Pani Marty z Tylicza!! bylam już trzeci rok z rzędu na zimowym wypadzie z mężem i Przyjaciółmi..-wczoraj wróciłam. Fantastyczne miejsce, ciepły klimat pensjonatu i otoczenia. Rewelacyjne, przytulne pokoje z wygodnymi łóżkami,a w nich lodówki, TV, łazienki z podgrzewanymi podłogam,znakomita i pyszna kuchnia _ Panie pracujące w kuchni zastawiają stoły bardzo syto i jedzonko jest bardzo pyszne (oczywiście z możliwością dokladki):zupki,pierożki pierwsza klasa, kotleciki, kiełbaska,kaszaneczka, śląskie kluseczki z mięsistym guleszem, pieczone mięcho itd. i śniadanie palce lizać!!! a poza tym jest deserek, np. ciasta pod różną postacią, owoce itd...nie bylam jeszcze w takim miejscu - atmosfera panuje rodzinna, naprawdę! Zapomina się o wszystkich troskach , odpoczywa się znakomicie..i żal odjeżdzać z tego miejsca!!
      Tylicz jest bardzo zacisznym i spokojnym miejscem. BEZ MKNĄCYCH TIRÓW! Blisko do Krynicy, gdzie również można miło spędzić czas, przytulne knajpki z muzyczka góralską, za którą człowiek często tęskni..no i fanatastyczna Jaworzyna.. zapamiętam pewne slowa, które usłyszalam po raz pierwszy widząc tą "górkę" od Przyjaciół, którzy poprowadzili mnie - nas- tym szlakiem..ale pozostawie to dla siebie..
      Gospodarze Willi, to osoby bardzo ciepłe i życzliwe!!
      POLECAM TYLICZ I WILLE U MARTY !!
    • Gość: Walduś" Biały Miś Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.dolsat.pl 20.01.13, 15:13
      Jezeli nikomu nie odpowiadaja bardzo dobre warunki bytowe i wyżywieniowe Willi Marta to nie stoi nic na przeszkodzie, żeby się zakwaterowałał w hoteli Prezydent lib Krynica w Krynicy. Niekt órzy naprawdę mają przerost formy nad treścią!!
      Na ferie i wakacje to jedzie się wypoczywać a nie marudzić!
      Willa Marta w Tyliczu to mile miejsce, umożlwiające bardzo dobry wypoczynek.
      Czwarty raz z rzędu, ostatnio wróciliśmy ze znajomymi i dziećmi.Wypoczeliśmy. Jedzenie pyszota. Warunki fenomenalne.
      Pozdrawiam Panią Marię!
    • Gość: Gosia z Lublina Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.dynamic.chello.pl 22.02.13, 16:05
      Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Tyliczu,gdzie zakwaterowani byliśmy w "Willi u Marty". Zarówno moja 5-osobowa rodzina jak i nasi znajomi 3-osobowa rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków jakie panowały w "Willi u Marty". Gospodarze są bardzo miłymi i życzliwymi ludźmi. Szczególnie ciepło wspominamy syna Marcinka, który dotrzymywał towarzystwa naszym dzieciom. Panie, zajmujące się przygotowywaniem posiłków bardzo dbały, żeby każdy był zadowolony z wyżywienia, nawet -"niejadek" typu mój synek.Jedzenie było bardzo smaczne i w odpowiednich porcjach. Pokoje, w których mieszkaliśmy były bardzo ładne i czyste-dokładnie takie same jak na zdjęciach. Dodatkową atrakcją była sala zabaw dla dzieci,w której spędzały sporo czasu. W przyszłym roku również zamierzamy wynająć pokoje w "Willi u Marty". Pozdrawiam Gospodarzy !!!

• Gość: żaneta Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.13, 11:49
      Nie zgadzam się z przedmówca ani trochę. Dużo zależy od tego na ile określi sie swoje oczekiwania na początku dokonując rezerwacji. A poza tym dużo jeśli nie większość spraw można jeszcze ewentualnie zmienić w razie potrzeby po dotarciu na miejsce. Jeśli oczekujesz pięcio gwiazdkowego hotelu to z pewnością nie tutaj, ale nikt tego nie obiecuje. W zeszłym roku wybraliśmy ofertę z internetu po raz pierwszy w tym miejscu i sie nie zawiedliśmy. Spędziliśmy 10 dni w urokliwym otoczeniu zdala od zgiełku i pędu miasta, zasmakowaliśmy regionalnej kuchni i zrobiliśmy wiele kilometrów na rowerach. Ogródek nie jest duży , ale nie jedzie się po to,żeby przesiadywać pod domem, pokoje o róznym standardzie dlatego my wybraliśmy taki jaki nam odpowiedał po przyjeździe i łazienka w pokoju zdecydowanie. Polecam w tym roku tez jedziemy zwłaszcza, że w Muszynie jest mnóstwo szlaków rowerowych.
      • Gość: Krakuska Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.13, 22:47
        Gorąco polecam wypoczynek w "Willi u Marty".Spędziłam tam ostatnio cały tydzień razem z moją półroczną córeczką.Niezwykle mili i sympatyczni gospodarze, rodzinna atmosfera, przepyszne jedzenie. Pokoje są tak ładne jak na zdjęciach, bardzo komfortowe, czyste. Moim zdaniem jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W budynku znajduje się świetlica, dzieci mogą tam spędzać czas w razie deszczu lub wieczorami, gdy przez cały dzień nie zdążą się wyszumieć :). Jest spokojnie, można się zrelaksować, odpocząć od miejskiego zgiełku. Poza tym widoki w Tyliczu są przepiękne!I to powietrze! Jestem bardzo zadowolona z pobytu i na pewno, razem córą, jeszcze nie raz będziemy tam wracać.
      • michalakmar12 Re: Willa u Marty Tylicz 17.02.17, 01:28
        Niedawno wrociłam z Tylicza wiec wystawiam "swieza" opinię. Super lokalizacja, blisko do stoku. Piekna zadbana willa. Ładne pokoje, pycha jedzenie, polecam!!! Pozdrawiam Panią Marię wraz z mężem
        P.S. ciezko po takim urlopie wrocic do codziennosci, takie piekne krajobrazy tylko w Tyliczu!!!
        Marzena i Piotr
      • Gość: Gość z Jankowic Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.09.13, 19:34
        Witam chciałbym zdementować pierwszy komentarz na tym forum,gdyż spedzając wakacje w ,,Willi u Marty" w Tyliczu było super , fajny ,cipły,zadbany,wysprzątany pokój w którym znajdowała się łazienka ,osobna a nie jak Pan pisze na końcu korytarzu , telewizor ,bilard,ping-pong,piłkarzyki,bardzo dobre jedzenie które można zamówic razm z wynajmem mieszkania a mianowice śniadanie,obiad,kolacja .Okolica bardzo cicha i spokojna ,jesli ktoś jedzie na wakacje wyciszyc sie i odpocząć naprawde, to bardzo serdecznie polecam to miejsce .
    • Gość: men Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.ksknet.pl 27.02.14, 17:33
      W tym roku byliśmy ponownie z rodziną na feriach i mamy duże zastrzeżenia co do kuchni ( nie było dobrej kucharki z zeszłego roku, a zastąpiła ją Pani ze Śląska w podeszłym wieku która wydaje się być głównodowodzącą i narzucała swoje racje. Jedzenie nie było urozmaicone szczególnie śniadania i obiady - nieadekwatne do ceny jak w barze mlecznym. Pani Marto proszę wrócić do menu z 2013r. bo inaczej może Pani stracić swoich stałych gości.
    • kasia10917 Re: Willa u Marty Tylicz 31.01.15, 18:46
      Byliśmy ze znajomymi w Willi u Marty w ostatnim czasie i już planujemy powrót w przyszłym roku.Bardzo dobre jedzenie (pierożki pycha xD),super miła atmosfera, ładne miejsce i okolica.Gorąco polecam :)
    • Gość: Agnieszka Super wypoczynek, świetni ludzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.15, 11:12
      Witam
      W czasie ostatnich ferii byłam wraz z rodziną w obiekcie Willa u Marty. Muszę przyznać, że byłam bardzo zaskoczona przemiłą atmosferą, naprawdę dogodną lokalizacją oraz smacznymi i urozmaiconymi posiłkami. Dużo podróżuję i wraz z mężem i dzieckiem byliśmy w wielu miejscach stąd mogę porównać Willę u Marty do innych fajnych miejsc i porównanie wypada bardzo bardzo korzystnie dla tego pensjonatu. Serdecznie polecam
      • mon-i66 Re: Super wypoczynek, świetni ludzie 15.02.15, 11:21
        Witam.Również chciałam się podzielić moimi wrażeniami z ostatniego pobytu w "Willa u Marty" w okresie ferii zimowych. Byłam już nie jedno krotnie w tym obiekcie ale muszę przyznać, że za każdym razem jestem mile zaskoczona. Tym razem wielki plus kieruję do zagospodarowania miejsca dla dzieci. Super wyposażony kącik dla maluchów w którym nasze dzieci lubiły spędzać czas dał nam wiele chwil dla siebie.
        Kuchnia jak zawsze rewelacja, domowe i smaczne jedzenie i miła atmosfera. Serdecznie polecam tym którzy jeszcze nie byli w Tyliczu ten właśnie ten obiekt. Pozdrawiam Monika z Warszawy
        • menko2 Re: Super wypoczynek, świetni ludzie 19.02.15, 21:08
          To ja od siebie mogę powiedzieć że warto zajrzeć do www.bythewayhostel.pl/. Właściciele są przemili. Atmosfera panuje tam bardzo przyjazna i aż chce się rozmawiać i oglądać takich ludzi. A już nie raz się spotkałam z niemiłą obsługą więc tu jestem bardzo zaskoczona i to pozytywnie. Do tego ceny za pokoje są nie drogie. Jak ktoś będzie w Poznaniu to to jest idealne miejsce na nocleg.
        • mon-i66 Re: Super wypoczynek, świetni ludzie 22.07.15, 15:25
          Witam.Nie upłynęło dużo czasu a już byliśmy ponownie w Willa u Marty w pierwszym tygodniu lipca:) Słyszałam o tym miejscu wiele różnych opinii i z tymi złymi się w ogóle nie zgadzam!!! Polecam wszystkim to miejsce, miła atmosfera, pyszne domowe jedzenie, sauna, dżakuzi i kwiaty, które dodają temu miejscu uroku:)Dzieciaki były zachwycone, byliśmy w różnych pensjonatach gdzie się nudziły ale TU bawiły się świetnie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku,chyba wspominałam o tym ostatnio:)Dziękujemy za miły pobyt i już niedługo odwiedzimy panią Marię ponownie! Pozdrawiamy
    • Gość: kozi300 Re: Willa u Marty Tylicz IP: *.maspol.pl 13.02.17, 12:09
      Witam, właśnie wczoraj wróciliśmy z rodziną i ze znajomymi z Tylicza od Pani Marty, niestety wszystkie negatywnie opinie tu wyrażane się potwierdzają. Ale od początku: Na wejściu Pani prosi o zdejmowanie obuwia na dole i maszerowanie w skarpetkach do góry. Po wejściu do pokoju na pierwszy rzut oka wszystko ok, nawet zgodne ze zdjęciem ze strony tylko w pomniejszeniu, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się we wszystkich zakamarkach brud i syf - pokoje są sprzątane w pośpiechu i po "łebkach", nie mówiąc o łazience- zasyfiały wentylator,smród starego moczu z za muszli, po prostu ohyda. Śniadania są nie najgorsze, ale bardzo skromne, Pani z kuchni choć bardzo uprzejma donosi po kilka plasterków wędliny, bułek ciągle brakuje i jest tylko chleb krojony z torebki. Ostatniego dnia poprosiliśmy Panią z kuchni aby doniosła świeżych bułek, stwierdziła że ona nam może za chwilę upiec ale nie wie czy szefowa (Pani Maria) się zgodzi - na szczęście się zgodziła i dzieciaki dostały 4 sztuki. Poza tym ciepłe posiłki na śniadania nie są ciepłe, lecz letnie, zdecydowanie brakuje kuchni regionalnej. Obiady nie najgorsze ale są to obiady, a nie obiadokolacje jak w ofercie, również przez tydzień nic regionalnego. My pojechaliśmy tam na narty i przestroga dla narciarzy: u Pani Marty nie ma gdzie trzymać sprzętu, brakuje narciarni lub zwykłego schowka na narty nawet takiego nie ogrzewanego. Mąż Pani Marty tłumaczy że przy stoku jest narciarnia i każdy może z niej korzystać - to prawda, tylko jest to narciarnia z której korzysta kilka set osób, jest tłoczno, wilgotno, brudno a sprzęt pozostaje tak naprawdę bez żadnego nadzoru bo przy takim ruchu każdy może sobie zabrać nart jakie mu się podobają. Jeśli są to narty od nich z wypożyczalni to nie ma problemu, ale jeśli ktoś zainwestował w swój sprzęt to trochę strach. My byliśmy zmuszeni trzymać swój sprzęt na zewnątrz w zadaszeniu obok grilla lub w aucie. Odległość do stoku jest zdecydowanie większa niż podaje właścicielka a to już jest naprawdę uciążliwe. A jeśli chodzi o tiry to jest ich na prawdę ogromna ilość i nie są to jacyś zagubieni kierowcy jak niektórzy piszą w postach tylko w Tyliczu około 700 m od willi jest rozlewnia wody mineralnej i tiry jeżdżą tam i z powrotem. Kolejna rozlewnia jest w Krynicy i tędy tiry również przejeżdżają. Więc jeśli ktoś liczy na ciszę i spokój to się zawiedzie. Przerażające jest też opalanie przez sąsiadów opałem wątpliwej jakości ponieważ wieczorem wszędzie na zewnątrz cuchnie smogiem a dachy i śnieg na nich są czarne. Regularnie jeździmy z rodziną w różne miejsca, ale do tej "willi" nie wrócimy, ponieważ za te pieniądze można spędzić ferie w lepszym miejscu i w dużo lepszym standardzie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
      • willaumarty Re: Willa u Marty Tylicz 21.02.17, 17:18
        Dziękuję za wystawienie opinii. Zaskoczona jestem wymienionymi uwagami. Nie mogę się z nimi zgodzić, ponieważ nie są prawdziwe.
        Nigdy nie proszę moich Gości o zdejmowanie butów i chodzenie w skarpetkach. Każdy pokój jest sprzątany przed przyjazdem Gości, gdyby jednak ktoś zauważył jakieś niedociągnięcia, prosimy aby to zgłosić. Jeśli potrzebne jest dodatkowe sprzątanie, lub wymiana ręczników /Goście są o tym informowani/, wystarczy zgłosić personelowi i od razu to robimy. Co do kuchni. Kelnerki donoszą zimną płytę na bieżąco, aby była zawsze świeża, niezależnie o której godzinie zejdą Państwo na śniadanie. Dania regionalne są serwowane. Np. raz w tygodniu serwujemy nagrodzony żurek po tylicku. Na śniadanie zawsze jest regionalny akcent w postaci różnego rodzaju oscypków oraz bundzu. W naszej Willi posiadamy schowek na narty z którego Goście korzystają. W mediach systematycznie pojawiają się artykuły o złym powietrzu w polskich miastach, ale Tylicz nie jest tam wymieniany. Ulica jest, ale tiry przejeżdżają tylko od czasu do czasu
        Przykro nam, że macie Państwo takie odczucia..Zawsze pytam Gości czy są zadowoleni, czy mają jakieś potrzeby, ale nikt ani w trakcie pobytu, ani podczas wymeldowania nie zgłaszał żadnych uwag. Tym trudniej jest mi trudno zrozumieć powyższy wpis.
        Zachęcamy Gości do zgłaszania uwag oraz zastrzeżeń dotyczących jakości usług w trakcie pobytu, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję, celem sprostania Państwa oczekiwaniom i zapewnienia komfortowego wypoczynku.
        Z wyrazami szacunku
        Maria Miejska
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka