Dodaj do ulubionych

Gdzie na wakacje

28.01.13, 12:35
Gdzie wybieracie się na wakacje w tym roku? ja chyba typowo w Polskę. Czarna góra a dokładniej tu wakacje czarna góra będa najlepszą opcją.
Obserwuj wątek
        • ola1-111 Re: Gdzie na wakacje 06.02.13, 12:26
          to zalezy kto czego szuka
          -z małymi dziećmi tak do 6- 8 lat
          www.podbrzozami.com
          rewelacyjny pomysł na małych farmerów-nawet się nie rozpisuję ale warto wejść na stronkę natomiast
          ze starszymi hmmm teraz zaczynam szukać wiec moze ktoś ma coś z parkiem linowym, koniecznie basen, quady...

• ola1-111 Re: Gdzie na wakacje 15.02.13, 16:30
      Piękne wnętrza, choć pokoje malutkie. Na pewno nie jest to oferta dla dzieci. Tam chyab nie ma nic oprócz okolicznosci przyrody. Pzrestudiowałam stronę -cena 60 zł od osoby za nocleg, żadnych atrakcji, nic o wyżywieniu -może strona jest dopiero w trakcie tworzenia? Lichutko -nie dziękuję
      • bo76 Re: Gdzie na wakacje 25.02.13, 17:32
        Ja w góry - Beskid Śląski, samodzielny dom z ogrodem, wiele atrakcji w okolicy dla małych i dużych, niska cena za całość, bez ukrytych kosztów.
        www.1-szy.net/mesznadom/index.php?p=0
    • marcin.bulkowski Re: Gdzie na wakacje 01.03.13, 01:05
      Moje wakacje zapowiadają się nieciekawie. Muszę zrobić praktyki. Szukam czegoś ciekawego ale narazie nic nie znalazłem. Zastanawiam się nad Letnimi Praktykami Badawczymi PAN w Warszawie. Słyszał ktoś coś na ten temat? Podobno zaczynają rekrutować już teraz...
    • polityk432 Re: Gdzie na wakacje 22.03.13, 10:48
      Ja gorąco polecam Wam stolicę Karkonoszy z jej licznymi atrakcjami. Będziecie mogli zobaczyć dziesiątki atrakcyjnych turystycznie miejsc. Polecam wędrówki kilkoma szlakami turystycznymi na Śnieżkę. Polecam kościół Wang, nowy deptak w Karpaczu i wiele innych atrakcji.

------
      Adam Kowalski www.karpacz.net/noclegi/
    • edekm1967 Re: Gdzie na wakacje 24.03.13, 19:14
      Tylko Białowieski Park Narodowy ( tropienie zwierząt, podglądanie ptaków, kajaki, rowery, konie, super ludzie, wspaniała przyroda ) - zapraszam na mój blog rodzinne-podroze.blogspot.com/p/biaowieza-2012.html tam jest wszystko. Pozdrawiam !!!!!
    • slawekurbaniak Re: Gdzie na wakacje 09.04.13, 19:37
      Zapraszam do Ustronia położonego 7km od Wisły. Utrzymany w stylu regionalnym pensjonat Mileżówka z widokiem na góry. Na miejscu: taras widokowy, duży plac zabaw dla dzieci, przestronny bezpieczny ogród, sala klubowa (bilard, piłkarzyki, zabawki dla dzieci), SPA (wanna do hydromasażu, saun fińska). Pełna oferta: www.milezowka.pl
    • lili181 Re: Beskid Niski - Barnilka 12.04.13, 12:02
      Polecam Agroturystykę Barnilka w Klimkówce. Spędziłam tam tydzień w poprzednie wakacje. Okolica jest przepiękna, góry, lasy i jezioro Klimkowskie. Właściciele przemili! Dom łączy regionalną łemkowską architekturę z nowoczesnymi udogodnieniami. Pokoje klimatyczne, do dyspozycji jest sala z kominkiem i sauna. Wokół szlaki piesze i rowerowe, a do Krynicy Zdrój jest kilka minut drogi samochodem. To były moje najlepsze wakacje:)
    • domekwrabce Re: Gdzie na wakacje 14.04.13, 11:29
      Aukcja dotyczy pobytu w tym oto domku góralskim.
      Domek w Rabce do wynajecia, jest wyposażony we wszelkie udogodnienia, tak na zimę jak i na lato. Jest tu jadalnia, kuchnia, łazienka, salon, 2 sypialnie, weranda.

Dodatkowe atrakcje jazda na quadach, skuterach śnieżnych, lot parolotnia czy skok spadochronem w tandemie to pomożemy wam to zorganizować. Dokładna oferta znajduje sie na naszej stronie www.domekwrabce.com.pl
      Dodatkowo w zimie znajdują się wyciągi narciarski dla dorosłych i dla dzieci.

Budynek jest ogrzewany Do Państwa dyspozycji tez duzy taras z widokiem na Rabke lasy czy góry.
      Domek jest idealny od 6 do 18 osób. Wiecej informacji oraz wiecej zdiec mozna znalesc na naszej stronie na która serdecznie zapraszamy.
      www.domekwrabce.com.pl
    • Gość: Kamil27 Re: Gdzie na wakacje IP: *.85-237-171.tkchopin.pl 15.04.13, 00:29
      Ja od 2009 roku zawsze na wakacje wyjeżdżam na Mazury, korzystamy zawsze ze spływów kajakowych grupowych, cenowo nie wychodzi to nas za dużo, ale bawimy się świetnie. Plusem Mazur jest to, że jest tam dużo wody, lasów, a jak się komuś znudzą spływy, to może pozwiedzać, zapewniam, że na mazurach jest masa zwiedzania!!!!
    • agunia367 Re: Gdzie na wakacje 22.04.13, 21:45
      A ja Wam powiem, że często jeżdżę sobie po Polsce, zwiedzając różne ciekawe miejsca i odkrywając nowe perełki. Takim sposobem w tamtym roku trafiłam do Zoomu Natury w Janowie Lubelskim - to taki park rekreacji z niesamowicie rozbudowanymi linami, po których można skakać i tak dalej. Świetna zabawa dla całej rodziny.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka