Dodaj do ulubionych

klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta tel.!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.05, 13:18
O co chodzi?
Z zasady nieufna jestem, przed chwila otrzymalam wiadomosc tekst. na tel
stacjonarny, ze wylosowano moj nr tel. i wygralam bon o wartosci 1500 zl do
zrealizowania i tu do wyboru: Klub Mazury Mrągowo i hotel Imperial Zakopane.
Z jednej strony ciesze sie jak dzieciak, a zdrugiej, mysle, czy ktos mnie aby
nie nabiera?
Zadzwonilam pod podany nr, dodzwonilam sie do centrum rezerwacji i wszystko
jest jak trzeba, platne w 2 ratach, pobyt 7 dni...

Pytanko: spotkaliscie sie z ta oferta??
Obserwuj wątek
      • Gość: Iwona Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 195.85.249.* 15.02.05, 12:24
        byłam na 2 dniach próbnych w firmie która zajmuje się taką działalnością
        tylko tam wygrywało się bony na wczsy na Teneryfie, i w innych cudownych
        miejscach,
        dzwonią ludzie a Ty masz plik materiałów które musisz szybko przedstawić, a
        musisz być dobra w wkręcaniu ludzi bo muszą w czasie rozmowy namówić rozmówcę
        do skorzystaniu z "super oferty"
        ludzi którzy dzwonili widać że się bali i dopytywali ale byli też tacy którzy
        się decydowali
        warunki są okropne
        w jednym pokoju siedzi kilkanaście osób przy biurkach po 2 3 osoby ze swoimi
        materiałami (ja musiałam wszystko przeczytać przez pół godziny i już miałam
        pierwszy telefon)
        jak uda Ci się namówić osobę wtedy dajesz znak menedżerce podchodzi i spisuje
        dane
        to jest oszustwo
        mnóstwo osób odsyła albo później nie chcę zapłacić kurierowi
        nie bawcie się w to
        ja właśnie dostałam taki telefon na służbowy telefon że wygrałam bon do
        Zakopanego lub do Mrągowa ale nawet nie oddzwaniam po tym jak słyszałam jak to
        się odbywa
        pozdrawiam i wracam do pracy
    • Gość: gość portalu Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 212.160.172.* 21.02.05, 14:10
      Witam,
      Już ponad trzy lata temu również otrzymałam podobny telefon, że coś wygrałam i
      dzięki umiejętnościom marketingowym sprzedawców dałam się naciągnąc na 1300zł.
      Z tą opłatę otrzymałam certyfikat uprawniający mnie do trzech tygodniowych
      pobytów w dowolnie wybranych przeze mnie hotelach Klubu Wakacyjnego na całym
      świecie do wykorzystania w ciągu trzech lat. Wszystko wyglądało pięknie aż do
      momentu, kiedy chciałam skorzystać z certyfikatu i gdzieś pojechać. Wówczas
      okazało się, że w żadnym z interesujących mnie terminów, a po jakimś czasie
      stawałam się coraz mniej wybredna, nigdy nie było wolnych miejsc tam gdzie
      chciałam, a potem to już gdziekolwiek. Możliwy był tylko wyjazd np. nad polskie
      morze w marcu lub październiku :-)
      Nie chcę się rozpisywać o tym jak próbowałam odzyskać moje pieniądze, o tym, że
      nikt tam na żadne listy nie odpisuje, nigdy nie ma właściwej osoby, która może
      podjąć decyzję... dużo by tu pisać. Jeden wielki przekręt.
      Finalnie po 3 latach tuż przed upływem ważności certyfikatu udało mi się
      skorzystać z wyjazdów, oczywiście nie w terminach jakie ja chciałam, tylko
      wtedy, gdy były wolne miejsca. Miałam wątpliwą przyjemnoćś spędzić tydzień
      czasu w "uroczym" hotelu KLUB MAZURY. Powiedzmy sobie szczerze, nazwanie tego
      hotelem to czysta kpina. na moje pytanie do pania Manager ile ten obikt ma
      gwiazdek? (mój certyfikat miał mi zapewniać wyjazdy do obiektów 4 i 5
      gwiazdkowych) Odpowiedź była prosta: "czy widzi pani tu jakieś gwiazdki?;-)"
      No cóż bezsprzecznie nigdzie na obiekcie nie było żadnych gwiazdek, nawet nie
      było wskazówki gdzie tam jest recepcja!
      W skrócie jest to zapuszczony posocjalistyczny ośrodek, który najwyraźniej
      przez wiele lat stał opuszczony. Stan techniczny wszystkiego wskazuje na
      totalny rozkład i rozpad. Obecni właściciele - Klub Wakacyjny - starają się być
      może lekko go odremontować, ale jak na razie to jest to obraz nędzy i rozpaczy.
      (byłam tam w połowie 2004r) Owszem są łóżka i dach nad głową (choć wiatr wieje
      wszelkimi dziurami)więc zmęczony wędrowiec może się tam przespać, ale spędzenia
      tam urlopu nikomu nie życzę. Jak by ktoś miał jeszcze pytania co do obsługi to
      chętnie się podzielę moimi wrażeniami a była to czarna komedia.
      A co do basenów na świeżym powietrzu to były to dwie dmuchane- rozkładane balie
      2m na 2m z brudną śmierdzącą wodą.
    • Gość: Izabela Bojarewicz Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.tvp.pl 22.02.05, 20:09
      Właśnie dostałam taki telefon z oferta promocyjną. Odzwoniłam. Pani jak
      nakręcona opowiedziała mi, że dodzwoniłam się do działu marketingu Hotelu
      Imperial (z Zakopanego) i że wygrałam pobyt w tymże hotelu w Zakopanem. Podobno
      mogę tam pojechać z osobą towarzyszącą (dzieci do 3 lat za darmo) w ciągu 3
      lat, oni płacą za nas 1500 złotych, ja mam dopłacić 599. Zdziwiło mnie jednak
      to, że mniej więcej połowę kwoty - 299 złotych mam zapłacic już teraz,
      natychmiast, z chwilą, gdy kurier przywiezie mi dokumenty. Powiedziałam pani,
      że sama do nich przyjadę, odbiorę dokumenty i zapłacę. Pani podała mi adres (na
      Pradze w Warszawie ul.Jagiellońska 15), ale poprosiła, żebym przed pojawieniem
      się u nich w biurze zadzwoniała i uprzedziła o swoim pojawieniu się. Dziwne...
      Prosiła, by dzwonić tylko do niej, podała nazwisko i jakiś zupełnie inny numer
      telefonu, niż ten na który zadzwoniłam, a który podawano w tekscie o tej całej
      promocji. Dziwne...
      Sprawdziłam w internecie ten hotel Imprerial, ale na żadnej znanej stronie
      Zakopanego takiego hotelu nie ma. Owszem znalazłam jakąś informację o jakimś
      ośrodku, który nazywa się Imperial, ale nia ma tem żadnych zdjęć, a podane
      informacje wyglądają mi na gołosłownie. Jutro zadzwonię do informacji
      turystycznej w Zakopcu i zapytam co to za hotel. Jeśli istnieje zadzwonie tam i
      zapytam o tę ich rewelacyjna promocję.
      Odnioszę wrażenie, że strasznie tym typom zależy, żeby im te 299 złotych
      NATYCHMIAST wpłacić, to jest ich główny cel.
    • Gość: Monika Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 217.17.46.* 24.02.05, 14:34
      A ja w zeszłym roku odpowiedziałam i zakupiłam. To znaczy zapłąciłam 299. Potem
      musiałam szybko skorzystać z urlopu i pojechałam, zapłaciłam reszetę. Hotel w
      Zakopanem jest pod samym Nosalem, ale należy do Centralnego Ośrodka Sportu
      (jest jeszcze drugi pod skocznią narciarską). W ramach pobytu można chodzić na
      basen w tym drugim hotelu pod skocznią. Na miejscu musiałam dodatkowo zapłacić
      za parking strzeżony. Byłam z mężem i dzieckiem i wróciliśmy bardzo zadowoleni.
      W porównaniu z prywatnymi kwaterami, gdzie spędziliśmy pierwszy tydzień, to
      standard był o wiele lepszy, a cena na głowę zbliżona. To nie jest żadna
      reklama. Zresztą można zadzwonić do hotelu Imperial do Zakopanego i sprawdzić.
      Przecież rezerwacje hotelowe telefoniczne są czymś normalnym. Pozdrawiam.
      • Gość: Maciek Re: KLUB WAKACYJNY PRACOWALEM TAM i W INNYCH FIRMA IP: 195.47.201.* 28.02.05, 13:42
        Cześ wszystkim.
        Cieszę się że nikt z was nie dał się namówić.
        Pracowałem w klubie wakacyjnym i innych podobnych firmach jako pionek
        oczywiście.
        Firma założona na jakiegoś lewego gościa. Ludzie jezdza po polsce i zakladaja
        firmy. zrobi sie goraco to zmieniaj miejsce pobytu.
        Co mnie zmobilizowalo do takiej pracy, kasa oczywiście :)
        Zarobić można sporo, aż do momentu gdy pracodawca ci nie placi.
        ogólnie firma w której pracowałem (jeżeli można nazwać to firmą) jest mi dłużna
        około 9 tys. zł za przepracowane 3 miesiace. Po prostu za 3 ostatnie mi nie
        zaplacili.

Praca w firmie wygladala tak jak opisujecie. Łatwo można wyodrebnic komórki w
        firmie. Guru czyli ten co założył firmę, wpadł z pomysłem na przekręt.
        Następnie kadry, czesto dobrzy znajomi/znajome lub rodzina GURU a za nimi cała
        masa pionków do odbierania tel. i dzwonienia.
        Byli tez ludzie którzy wylacznie siedzieli przy kompach i robili przekrety w
        necie. Jeden mój kolega pracował przy tworzeniu stron internetowych z
        przekretami a nawet stronami niby hotelów. Mówił mi że są tez ludzie którzy
        wyszukują na chatach i forum wątki o turystyce i podobnych, wrzucają spam lub
        piszą posty że to jest prawda,że to się opłaca i ogół.
        Nie obrażając Pani Moniki, podejrzewam że może to być osoba która specjalnie
        próbuje zmylić innych użytkowników forum.
        Zauważcie jaki jej post jes sztuczny, wszystkie inne aż drzmią emocjami.
        Więc proszę was nie nadawajcie się nabrać to jest OSZUSTWO.
        Może być też tak że firma faktycznie udostepnia jakies hotele i realizuje
        wakacje, ale w obskurnych hotelikach w kiepskich warunkach(termin,miejsce
        pobytu) można tak zaplanować sobie wakacje ale przez takie firmy wyjdzie to 2x
        3x drozej. A oni na tym zarobia.

Przy okazji jak już się rozpisałem to przestrzeagam również przed akwizycją.
        Pracowałem kiedyś w taki sposób.
        Rano wyjezdzalismy do jakiegos miasta, lub wioski i chodzilismy po domach z
        towarem. Oczywiscie wczesniej bylo szkolenie, jak mamy mówić, co robić żeby
        namówić jak najwięcej osób. Nie braliśmy pieniedzy od razu. Składalismy tylko
        zamówienie a nastepnego dnia mial przyjechac kurier z produktem i ceną.
        Pic polega na tym że ludziom (głownie stare babcie, jakies dobre sympatyczne
        gospodynie domowe) było głupio odmówic tym bardziej ze kurier przyjechał.
        Kurierzy oczywiscie to byli osilkowie, którzy oddawali produkty o dziwo
        rózniące się od tych które demonstrowałem głównie jakościowo. W przypadku gdy
        ktoś nie chciał zapłacić , straszyli sądami itp. W przypadku gdy ktoś się
        upierał to negocjowali w ten sposób żeby zapłaćić minimu koszty dojazdu 12 zł.
        Policzcie sobie teraz nawet jezeli ktos nie kupił, (a duzo kupywało) to
        osilkowie-kurierzy potrafili wyciagnac w jednej małej miejscowości od około 60-
        80 dziennie osób kase za dojazd.

JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM NIE DAJCIE SIE NABRAC.
        FIRMY MOGA BYC I ZAZWYCZAJ SA ZALOZONE LEGALNIE ALE CIEZKO IM UDOWODNIC ZE
        KANTUJA. TYM BARDZIEJ ZE DZIALAJA OKRESOWO I POZNIEJ NIE MA PO NICH SLADU.

Pozdrawiam
        Maciej
        • Gość: AniaM Re: KLUB WAKACYJNY PRACOWALEM TAM i W INNYCH FIRM IP: *.acn.waw.pl 03.03.05, 10:19
          Hej,
          Wczoraj byłam z mężem na Jagiellońskiej w siedzibie firmy Klub wakacyjny, gdzie
          probowano nam sprzedać system timesharing (RCI), z grubsza polega to na tym, że
          wykupuje się np. tydzień co roku w danym miejscu i niby można wymieniać sobie
          na inne miejsca (4 lub 5*)w ich sieci na całym świecie. Jest w tym również
          wspomniany klub Mazury i Klub w Darłówku (Zakopane jeszcze nie).Niby wszystko
          ok.Zawierasz umowę na 3-22 lata. Ale my nie jesteśmy w gorącej wodzie kąpani i
          nie daliśmy sie złapać na wykorzystanie 3 tygodni(po tygodniu na
          Mazurach,Teneryfie i jeszcze jednej wysepce tych Wysp) za 3 tys - tylko
          zakwaterowanie!! Czy słyszeliście o systemie RCI???
          Na 22 lata wykupienie tygodnia kosztowało 15 tys.
      • Gość: bonia Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 20:33
        Ja też odpowiedziłam na oferte jeszcze w 2004r.Zapłacilam 330zl i dostałam
        Voucher dla 2 osób na tydzień wyjazdu do Ośrodka Imperial w Zakopanem.Teraz
        postanowiłam skorzystac z tego wyjazdu i ku mojemu zaskoczeniu okazało sie ze
        sprawa nieaktualna.Tzn.Osrodek w Zakopanem zrezygnował ze wspólpracy z tą
        firmą.W związku z tym postanowiłam zrezygnowac z oferty, gdyż wyjątkowo zależało
        mi na wyjeździe do Zakopanego.Dowiedziłam się jednak, ze rezygnując z ofert
        trace 1/3 wpłaconej kwoty i tego zupełnie nie rozumiem. Przecież to nie ja nie
        dotrzymałam umowy, tylko firma oferująca mi wyjazd. Czy ktos to potrafi mi
        wyjaśnić? a moze znacie jakies dobre wyjscie z tej nieciekawej sytuacji?
    • Gość: beatka Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.05, 15:19
      stary numer "firmy", która nazywała się dwa lata temu Klub Wakacyjny, rok temu
      już troszkę inaczej, a w tym roku na pewno znowu inaczej lecz podobnie. Bardzo
      duzo jest komentarzy w wyszukiwarce pod hasłem "klub wakacyjny" wystarczy
      poczytać. Jednym słowem zbliża się nowy sezon turystyczny, szukają nowych
      jeleni, którzy wpłacą im kasę. Nie dajcie się nabrać!!!!!!!!!!1
        • Gość: beatka Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.05, 15:30
          sorry, owszem Hotel Imperial w Zakopanem istnieje, ale chyba nie jest problemem
          zadzwonić osobobiscie i zarezerwować sobie miejsca w dogodnym dla siebie
          terminie. Korzystając z pośrednictwa Klubu Wakacyjnego okazuje się że są wolne
          miejsca, ale tylko w marcu lub w październiku, albo oferta jest tak atrakcyjna
          i jest tak dużo chętnych, że można zapraszamy dopiero w przyszłym roku.
          Poza tym wpłata 299 zł w przeciągu trzech dni, jeśli możesz z oferty skorzystać
          w bliżej nieokreślonym terminie albo wogóle, to chyba trzeba nie
          mieć ......... .
          • Gość: Monika Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 217.17.46.* 24.02.05, 16:19
            Każdy frajer potrafi drogo kupić, tanio sprzedać i głupio się ożenić. Jeżeli
            chcesz kupować pobyt w Hotelu Imperial za dwukrotną cenę, to kto ma tu nie po
            kolei. Ja z wykształcenia jestem finansistą i pracuję jako analityk i umiem
            liczyć, więc bardzo proszę nie ubliżaj komuś, że coś lepiej robi niż ty i
            potrafi jeszcze na tym zaoszczędzić. przemyśl sobie cytacik "dlaczegoś biedny
            boś głupi, dlaczegoś głupi boś biedny".
            • Gość: Ewcia Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 62.29.141.* 03.03.05, 11:30
              O święta naiwności!A wystarczy użyć kalkulatora i 600 zł podzielić na 7 a potem
              na 2. Wychodzi cena samego noclegu ok 43 zł/os. Zważywszy na obskurne
              warunki...Normalnie płaci się ok 15 zł a poza sezonem nawet 10. A ze stołów
              ping-pongowych i odkrytych basenów na ogół korzysta sie bezpłatnie. No cóż,
              współczuć należy firmie, która zatrudni takiego finansistę...
              • Gość: Monika Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 217.17.46.* 04.03.05, 16:03
                NIe muszę używać kalkulatora, żeby sobie policzyć. akurat było 600 zł.
                podzielić na 3, a nie na dwa, bo dziecko 4 letnie jest bezpłatnie, a basen jest
                kryty. To jest ośrodek Centralny Ośrodek Sportu, jeżeli ci coś to mówi. Ale
                chyba nie bywasz w takich miejcach, bo najwyraźniej nie wiesz jaki tam jest
                standard. Dla twojej wiadomości - to jest hotel gdzie mieszkali wszyscy
                skoczkowie podczas zawodów w Zakopanem, a dla nich to był odpowiedni standard.
                I chyba nigdy nie byłaś w Zakopanem skoro mówisz o terminie poza sezonem. Poza
                sezonem to jest w listopadzie - bo to jest jedyny miesiąc poza sezonem. A za 15
                zł albo 10, to chyba możesz zapłacić za nocleg w jakimś zbiorowym legowisku, a
                nie za takie warunki, które oferuje Centralny Ośrodek Sprotu. A jeżeli chodzi o
                moją firmę, to od kilkunastu lat jest bardzo zadowolona i dobrze za to płaci,
                czego i Tobie życzę. Ale skoro jeździsz za 10 zł, to warunki chyba muszą byc
                bardzo obskurne. I jeździj sobie dalej i może trochę się podkształć z
                matematyki i pobywaj w różnych miejscach to wtedy będziesz miała pojęcie o
                cenach i standardach. A wtedy zabieraj głos w dyskusjach.
                • Gość: Pati Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.chello.pl 09.03.05, 00:52
                  Jestem tutaj bo moja znajoma dostała taką ofertę i poprsiła mnie o sprawdzenie
                  tego w necie.
                  Mój pogląd na tę sprawę wyłuszczyłam Jej od razu.Był zbieżny do większości
                  postów powyżej.Ale z chęcią zaprezentuję Jej jeszcze i te opinie. I tak mnie
                  tylko zastanawia głos SZ.P.Moniki, która tak zawzięcie tłumaczy,ze to dobry
                  interes.Może Sz.P. pracuje w tej "firmie"?A jeśli tak to skąd biorą "namiary"
                  na ludzi?Bo na pewno nie z ksiązki telefonicznej.Czy to zgodne z prawem?Hmm?
                  • Gość: Monika Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 217.17.46.* 15.03.05, 16:50
                    skoro tam byłam przez tydzień i korzystałam z basenu, a do Zakopanego jeżdżę od
                    20 lat to trochę się w cenach orientuję i miasto oraz szlaki turystyczne znam
                    lepiej niż niektóre części Warszawy. A chyba na tyle świadoma jestem, że od
                    maja zeszłego roku nie zapomniałam gdzie byłam i ile zapłaciłam i jak
                    załatwiałam opłatę za vocher za który wcześniej zapłaciłam gońcowi, który
                    przywiózł mi to do domu. I nie pracuję w tej firmie, bo pracuję w banku. Ale
                    szczerze mówiąc, że gdyby nie to że sprawdziłam to empirycznie - to znaczy
                    byłam na miejscu przez tydzień - to pewnie czytając te wszystkie wypowiedzi w
                    chwili obecnej nie zdecydowałabym się. Jedyną dodatkową opłatą była opłata za
                    parking strzeżony 15 zł za dobę, ale to Twój wybór gdzie chcesz parkować
                    samochód. Ale zwróć uwagę, że większość tych ludzi, która się wypowiada
                    otrzymała telefon, albo ich znajoma albo znajoma znajomej i im się wydaje, że
                    jest to oszustwo. Albo ktoś miał do czynienia z podobną ofertą. Ale nikt tak na
                    prawdę nie napisał, że Imperial ich nabrał. A ja tam byłam na prawdę i mogę
                    jeszcze Ci napisać, że przez 4 dni padało i akurat cieszyłam się, że mogę
                    skorzystać z basenu. A duży pokój też był zaletą bo dziecko 3 letnie jest
                    ruchliwe i lubi biegać, a kwatery prywatne to zazwyczaj klitki 10 m 2. No i to
                    by było na tyle. Ale ile zapłaci Twoja koleżanka to jest jej sprawa i jej
                    wybór. Ja akurat wybrałam taką możliwość i nie żałuję.
      • Gość: Zidek Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 212.160.156.* 30.06.05, 13:02
        co do klubu Mazury w mrągowie, to oferta za 600 zl obejmuje tylko
        noclegi,których jest 6. Do tego dochodzi oplata klimatyczna 12 euro za osobe,
        czyli razem 24 euro jadąc parą( takiej oplaty klimatycznej nie ma nawet w
        grecji!!!)oraz 400 zl kaucji , która rzekomo zwracana jest po oddaniu kluczy(
        jak jest faktycznie, to się okaże.) Chciałbym dodać ,że w cenie tej nie ma
        żadnych atrakcji, za wszystko trzeba płacic osobno. Łatwo przeliczyć ,że to nie
        jest żadna okazja, tylko największe oszusto, dla naiwych i
        szukających "wrażaeń"
    • annor Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta 26.02.05, 14:08
      Ja też dostałam przed chwilą taki telefon z ofertą Mrągowo lub Zakopane, ale po
      tym co przeczytałam to już nie oddzwonię. To żadna promocja jeśli trzeba
      dopłacić 800 zł i terminy są tylko na marzec lub październik. W tych miesiącach
      to bez łaski można dostać tygodniowy pobyt dla 2 osób za 800 zł i jeszcze można
      wybierać obiekt. Po prostu szukają głupków. Dobrze że istnieje internet i można
      sobie sprawdzić opinie innych przed skorzystaniem ze "wspaniałej oferty".
      • Gość: froodoo Klub wakacyjny / HTC IP: *.enertel.com.pl 08.03.05, 10:39
        Straszna firma.... jak sprzedadzą certyfikat...to koniec... braki terminów,
        dodatkowe opłaty.... ja kupiłem certyfikat dla 8 osób, ale po 2 dniach
        zrezygnowałem, bo się okazało, że jest wiele opłat, o których nie wspominali, i
        ten brak terminów, które miały być bez problemów. rezygnacje przyjeli, ale
        pieniazków oddac już nie chcą.... i to trwa już 3-ci rok...podaje ich do
        sadu.... wystarczy korespondencji. Jkby ktoś znał nazwy właścicieli albo ich
        KRS.... prosze ....froodoo@poczta.fm
        hey.... nie dajcie sie na to nabrac.....
    • Gość: o czym tu gadać Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 212.122.214.* 09.03.05, 17:05
      To jest oszustwo i tyle. Po pierwsze, każą ci od razu oddzwaniać, szybko, już teraz, nie zwlekaj, itd. Po drugie, na tym świecie żadna firma nikomu za darmo wakacji nie da. Po trzecie, sami widzicie ile ludzi odebrało taki telefon, a nie było chyba w historii świata firmy, która by ufundowała wakacje o wartości 2000 złotych w konkursie tysiącom ludzi naraz.
        • Gość: ANITA Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.brda.net 16.03.05, 20:30
          dzwoniłam dzisiaj pod numer rezerwacji odezwała sie panie Monika Kowalczyk, pod
          innym także ona, to chyba maja jakies przekierunkowanie numerów, w hotelu
          potwierdzaja te "rewelacyjne wakacje" ale pewnie jest to tez fikcyjny numer z
          tego hotelu, lepiej pojechac sobie do Zakopca na własny koszt to jakiegos
          pensjonatu zapłaci sie 17-20 poza sezonem , ja byłam z chłopakiem w listopadzie
          tyle tez płaciłam i spedzilimy cudowny tydzień a takze warunki były bardzo dobre
          w pokoju łazienka, jak macie zbyt duzo kasy to korzystajcie z tak swietnej
          promocyjne oferty wazne tylko jeden dzień, ja odpowiedziałam ze sie zastanowie i
          oddzwonie jutro jak nie to nie, a pani monika powiedziała ze dobrze to pani
          przedzwoni jutro, chyba zrobie jutro sobie ta przyjemnosc i powiem jej ze jest
          zwyczajna oszustka, ludzie sa naprawde naiwnki, pozdrawiam wszystkich i nie
          badzie naiwni narka
      • Gość: Monika z Bydzi Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 11:10
        Cześć wszystkim troche konkretów bo to chyba się przyda bardziej niz epitety.
        Dzisiaj Bydgoszcz. Rozmawiałam w Imperialu z recepcją i pobyty te sa w cenie
        600 złotych za tydzień dla 2 osób bez wyżywienia a firma która to organizuje
        wynajmuje pokoje w tych dwóch hotelach. Porównajcie ceny hotelowe... no i jest
        róznica. Jakkolwiek by nie było w środę wróciłam z Zakopanego polecsam pokoje
        na Padrałówce (jak lubicie Nosal i Kasprowy) lub okolice Harendy w jest tam
        niedrogo a przyjemnie chyba że ktoś woli droższe miejsca to Szymoszkowa i hotel
        Kasprowy zawsze czekają
        pozdrawiam wicerek
        • Gość: Paulineczka Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.torun.mm.pl 19.03.05, 10:12
          Niestety,to oferta ośrodka dla sportowców,nic nadzwyczajnego i według mnie
          niczego nie reprezentuje.Nie widzę powodu,dla ktorego miałabym tam juz dziś
          rezerwować urlop.Mazury również,ze stron internetowych nie można nic
          wywnioskować,poniżej standardu,wiec wydaje mi się,że to zbierane własnie
          pieniążki przeznaczone zostaną na kompleksowy remont zdemolowanych ośrodków z
          zagrzybionymi saunami,basenami,wilgocią i przepoconą pościelą...
          • Gość: TigeruS Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 21:27
            Teraz ELblag =]Dostalem ten telefon, pani w ciagu 30 sekund przedstawila mi
            informacje, powtarzajac dwa razy numer telefonu proszac bym oddzwonil.
            Oddzwonilem, przedstawila mi wszystko dokladniej, po czym spytala sie jaka
            podejmuje decyzje. Powiedzialem ze chce sie zastanowic, prosze mi dac czas do
            jutra. Odpowiedziano mi ze jutro oferta bedzie juz niewazna i dali mi 45 minut
            na zastanowienie sie. Weszlem szybko na internet, sprawdzilem to i owo, i gdy
            pani oddzwonila uprzejmie podziekowalem. Na co odpowiedziala mi duzym
            zdziwieniem i rozlaczyla sie. Jezdze do zakopanego co roku. Slyszalem o
            Imperialu wiele dobrego, tyle ze oni w sezonie nie musza szukac chetnych <maj-
            wrzesien/ grudzien-luty> bo wtedy zazwyczaj maja komplet. A w zakopanem nie ma
            zbyt wiele do roboty, gdy pada deszcz, czy wieje silny wiatr. A nie poto sie
            jezdzi do zakopanego zeby siedzien na basenie/saunie/silowni - to mozna robic w
            kazdym wiekszym miescie. Jezdzac do zakopanego polecam w szczegolnosci
            pensjonaty, standart tam jest czesto wyzszy niz w hotelach a ceny bardzo
            przystepne. Ja np. co roku jezdze do jednego pensjoantu, gdzie panuje rodzinna
            niemalze atmosfera, mam dostep do internetu, jem kolacje z gospodarzami przy
            jednym stole, w pokoju sa tv, radio, telefon, wc, w razie potrzeby moge
            skorzystac z kuchni. Oplaty sie nie licza, co to jest te 25zl za osobe. Jak sie
            dobrze poszuka to znajdzie sie fajny pensjonat, pokoje do wynajecia. Ja mialem
            to szczescie :) Polecam w szczegolnosci pensjonaty na Drodze do Olczy i
            odchodzacych od niej uliczkach. Glownie w pierwszej czesci od Imperialu w dol.
            • Gość: tom Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.05, 11:12
              Dzis dzwonili do Działdowa. Mi dali 4 godziny do namyslu i nr telefonu. 22
              6700717 mam rozmawiac z Katarzyna Bytniewska. Mowila tak szybko, ze usialem sie
              zastanowic. POdala 2 namiary: www.zakopane-imperial.pl, www.klubmazury.pl. Mam
              przejrzec i oddzwonic. Po przeczytaniu tego forum szybko opadla mi euforia.
              Dzieki Wan na info. Internet jest SPOX. ps. Juz pisze do TVN. NIech sie nimi
              zajma!!!!!
              • Gość: magda Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 21:57
                Ja tez dostałam taką wiadomość. To poprostu chwyt reklamowy. Jeśli ktoś chce
                może za te 600 złotych wyjechać, a jeśli nie to nikt go nie zmusza. Sprawdziłam
                ośrodki oba istnieja i to co oferuja jest prawdą. Dlaczego więc nie skorzystać
                z okazji. Nie mówię, żeby jechać za rok, ale można nawet teraz. Dali mi namiary
                na biuro obsługi klijenta i są wolne pokoje nawet na długi majowy weekend. Cena
                też nie jest zbyt wysoka (ok. 40 zł za dobę plus suana i basen), płaciłam po
                45zł za dobę i to na kwaterze prywatnej ze wspólna łazienką. Każdy powinien
                mieć swój rozum i nim się kierować.
      • Gość: hanka Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: 212.160.138.* 14.04.05, 15:49
        Dzisiaj, tj. 14 kwietnia oferta tej "CUDOWNEJ" firmy dotarła do oklic Łomży -
        tj. jakieś 150 km na północ od Warszawy. W tej małej miejscowości (około 2.500
        ludności)cudownie zostało wylosowanych przynajmniej 25 osób (tylko wśród moich
        znajomych).
        Niech się ktoś tym w końcu zajmie, a jak nie to ja sama coś z tym zrobię
        Jak można być takim GADEM i wykorzystywać ludzką naiwność.
        Ludzie, którzy tam pracujecie: czy Wy nie macie sumienia tak naciągać ludzi!!!!!
        Nie życzę Wam źle, ale to sie kiedyś na was odbije!!
          • Gość: MIECZYSŁAWA Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.06, 13:00
            ludziska kochani,nie umie pisac wierszem -wiec napisze poprostu tak jak dyktuje
            mi serduchu.W tamtym roku taze ,wylosowano mój nr,telefoniczny ,zadzwoniono do
            mnie z oferta skozystania z wczasów ,miałam do wybory mazury,zakopane ,i nad
            morzem ,I tak jak zapewnie kazdy zwatpiłam w taka propozycje .Wróciła córka z
            uczelni ,i zaczełysmy wydzwaniac -do biura podrózy w -w-wie,i do Hotelu
            IMPERIAL w ZAKOPANE ,-grzecznie ,nie tak jak piszecie tu niektóre
            panie ,wytłumaczono nam ,ze jest to ,prawda .czasami ,hotele ,wysyłaja takie
            oferty do ludzi ,ze wten sposób reklamuja sie zamiast ,drukowac foldery ,czas w
            Tv wykupywac ,Zaryzykowałam ,wybrałam Zakopane ,przyjechał
            poslaniec ,zapłaciłam połowe ,zostawił mi wołczer,pojechał ,Dokumenty schowałam
            do szyflady.Córka w grudniu postanowiła razem z chłopakiem pojechac na narty
            do Zakopanego ,zadzwoniłam by dokonac rezerwacij ,no tu padł mały
            zawód,,,okazało sie ze z erwano kontrakt z IMPERIAL ,i zamieniono pferte na
            hotel w SZCZYRKU .cos im odbiło,i zrezygnowali z wyjazdu w góry ,DZIS JEST
            20sierpnia 2006 ,kiedy to pisze do WAS -a wczoraj własnie wyjechali do MRAGOWA-
            osrodek PELIKAN .ZXADZWONILI DO MNIE ,wrazenie cacy ,pokoje:1,2 i 3
            osobowe ,mieszkaja w 2 .sanitariaty cacy,okolice takze ,a ze jako
            studeci ,załuja wydawac 29,- na posiłki w restauracij ,zywia sie sami,Tak by
            pisac w nieskaczonosc -----WIEC NIE PISZCIE GŁUPOT ,I NIE STRASZCIE LUDZI!!!!-
            PISZE TO DO WAS 50 LETNIA KOBIETA ,I STARAJCIE SIE UWIERZYC W OFERTY.,które
            przyszły do was telefonicznie .DZwoniłam ,pytałam ,wytłumaczono mi dokładnie
            powoli ,kazdy był grzeczny , a ta pani co pisze ze przerwano jej połaczenie ,i
            zbyto nie jasnymi odpowiedziami poprostu kłamie !!!-chcecie to wierzcie a jak
            nie to nie -ja wiem ze moje dzieciaki sa zadowoleni ,pełno atrakcij ,hahaha a
            jutro maja nawerd DZIEN GOLONKI ,co sprawdziłam sama wchodzac w program imprez -
            a jest tam ich nie mało!!!pozdrawiam MIECZYSŁAWA Z PŁOCKA
          • Gość: J_A Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 17.08.05, 17:31
            Witam Wszystkich!
            Dzis dzwoniono w okolice Tychow. W I momencie oferta wydawala sie dosc
            interesujaca- zgodzilam sie. Jednak nie dawalo mi to spokoju, ze pieniadze
            trzeba wplacic kurierowi. [Poza tym, skoro cos wygralismy to kuriera mogli
            poslac za darmo :) tzn bez pobierania oplat od nas.] Ale mniejsza o to. W
            czasie kiedy mialam oczekiwac na kuriera, przejrzalam internet i DZIEKUJE
            osobie, ktora wymyslila ten temat.Szybko oddzwonilam ze rezygnuje, ze maja
            odwolac kuriera, pani byla bardzo bardzo bardzo zaskoczona czemu tak szybko
            zmienilam decyzje :) Ale nie musze jej sie tlumaczyc :) Bardzo mila pani
            poinformowala mnie, ze jesli zmienie zdanie to moge w kazdej chwili do nich
            jeszcze zadzwonic. Jasne....
            Dzisiaj Pani manager nazywala sie Domanska:) Nr pod ktory dzownilam to 022 488
            44 44.
            Danych Pani konsultatnki nie podaje, bo ci biedni ludzie nie odpowiadaja za ta
            scieme.
            Pozdrawiam

• Gość: studentka krak Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.visp.energis.pl 18.08.05, 15:35
              Ponad godzinę temu odebrałam telefon(zastrzeżony oczywiście nr.) dzięki bogu to
              byłam ja a nie moja mama.Zdążyłam zanotować numer i kod mimo, że dopiero
              budziłam się z po imprezowego amoku. Maszyna tak szybko gadała ,że nie bardzo
              zakumałam o co chodzi(cieżka noc była:))) więc postanowiłam zadzwonić. Niejaki
              Zenek szybko zdobył podstawowe informacje na mój temat czyli że mam 22 lata i
              jestem studentka z Krakowa nawet był „milusi”po czym już nie bardzo chciał ze
              na gadać tylko prosił o rodziców których na szczęście nie było. Kazał zadzwonić
              do 16,ale ja nie dałam za wygrana i pytam się o co chodzi? Z prędkością
              automatu telefonicznego szybko opowiedział o tej ich niby promocji .Wszystko
              ładnie super rozdajemy kupony o wartości 1500zł. ramach promowania tych ich
              ośrodków i całą bajkę która już wszyscy na forum znają .Samo słowo rozdajemy
              jest już na tyle podejrzane ,że nie zastanawiając się długo wpadłam do neta i
              co widzę za..ebisty hotel Imperial w Zakopcu z telefonem kontaktowym do
              Warszawy ?!.A teraz czytam se to forum i myślę że gdyby nie to co piszecie to
              mogłabym się nawet nad tym zastanowić.Nie dajcie się zwieść prostym chwytom oni
              żerują tylko na naiwności i niewiedzy biednych ludzi. Dzięki.

• Gość: maxi Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.tktelekom.pl 16.07.07, 20:13
                Jestem z Opola.Prawie 2 lata temu zadzwoniono do mnie.Właśnie wróciłam z
                Zakopanego,pomyślałam,że chyba ściema-ale?Oddzwoniłam,wypytałam-
                i...zdecydowałam się!Pomyślałam,że miejsce i pomysł sam do mnie
                przyszedł.Zamierzałam dać mojej wychodzącej za mąż 2 lata temu córce i zięciowi
                ten bilecik.Ale-oni wolą zagranicę.Ja też.Więc zapomniałam o całej sprawie i
                dopiero teraz sobie przypomniałam.Dzwoniłam-ze sto razy:),przeżyłam chwile
                grozy-ale nie dałam za wygraną.Wszystko jest w porządku-jedziemy w tym roku na
                Mazury i-mam nadzieje bawić się dobrze!!!Ludzie-więcej wiary i optymizmu!
                Pozdrawiam-Basia z Opola
    • Gość: Halina Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 16.04.05, 11:59
      Własnie ta oferta dotarła na Mazury okolice Pisza i mają pecha bo znam Mrągowo
      i o klubie Mazur Mrągowo nigdy nie słyszałam więc jeśli istnieje to pewnie jest
      to coś małego i miernego czym nie warto się interesować (jeśli chodzi o
      wypoczynek) i napewno nie w takiej cenie pomimo ich "dopłaty",żałuję że
      oddzwoniłam a jeszcze bardziej pożałuję jak dostanę rachunek z TP.Dziękuję
      pozostałym za listy ostrzegające przed tymi oszustami.Ich postępowanie będzie
      miało "krótkie nogi"dostaną za swoje jeśli nie od ludzi to od życia, będą
      cierpieć fizycznie i psychicznie ,bardzo się zdziwią jak nagle zacznie walić
      się im świat na głowę .W życiu jeśt równowaga nie można krzywdzić drugiego
      człowieka bezkarnie,samo życie odpłaci jakąś plagą.Pozdr
      • Gość: magda Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 10:01
        Gdyby poświęciła Pani trochę czasu na sprawdzenie jaki to jest ośrodek Klub
        mazury, to wiedziała by Pani, że to były osrodek Polonez. Został wykupiony,
        zmieniono mu nazwę i całkowicie odremontowano. Tam są dwa budynki mieszkalne.
        jeden to Cyraneczka w którym sa przepiekne apartamenty z kuchnią, salonem i
        sypialniami. Maja także piękne tarasy. Pełna wygoda odpoczynku. Jest też drugi
        budynek którego otwarcie jest właśnie 1 maja. Wszystko zostało zmienione,
        pokoje powiększone i całkowicie wyremontowane. Czy to grzech, że firma chce
        wejść na rynek oferując ze zniżką pobyt u siebie. Jeśli kogoś to interesuje, to
        dzwoniłam tam dzisiaj i powiedziano mi, że mogę przyjechać nawet w maju i
        dostanę jeszcze zniżkę, bo mają ofertę last minyt.
        • Gość: Pepi Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 13:17
          Dlaczego tak bronisz zupełnie obcej Ci firmy? I skąd wiesz tyle o historii ich
          ośrodków, jeśli żadnemu innemu internaucie nie udało się zdobyć takich
          informacji? Wątpię, że to kwestia sprytnych poszukiwań - "last minyt" świadczy
          poniekąd o Twoim obyciu.
          Człowiek nie broni zaciekle nawet firm, które zrobiły mu wiele dobrego. Brzmisz
          jak spec od mydlenia oczu i pseudomarketingu. Znajdź sobie porządną robotę, bo
          otrzymywanie kasy za wpisy na forum hańbi bardziej, niż prostytucja.
        • Gość: m_m Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.chello.pl 22.07.05, 13:58
          zaskakuje mnie Twoja wiedza na ten temat :)

szkoda że nie wspomniałaś o tym że te 599 zł. płaci się za nocleg i możliwość
          korzystania z basenu itp.
          a wyżywienie ???
          zapewne wiesz że można wykupić sbie super extra abonament na wyżywienie cen za
          jeden dzień wynosi OD 39zł za osobę

strona www.klubmazury.pl nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia żadna szanująca
          się firma ( hotel ) nie ma takiej ubogiej strony
          mój mąż zrobiłby taką stronkę w ciągu paru minut :))) żadna rewelacja
      • Gość: Kinga Re: klub Mazury Mrągowo/Zakopane Imperial oferta IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 26.07.05, 14:12
        Ludzie co się z Wami dzieje? Wszyscy piszą,że to jedno wielkie oszustwo ale
        nikt nie pisze, że faktycznie został oszukany.Nie znalazłam zapisu,że po
        przyjeździe na miejsce ktoś został wystawiony do 'wiatru' i musiał spać na
        dworcu.Sama wykupiłam tydzień w Zakopanem. Sprawdziłam na wszystkie możliwe
        sposoby (nawet w Urzędzie Miasta w Zakopanem)na początku kwietnia
        zarezerwowałam pobyt na pierwszy tydzień sierpnia (bez żadnych problemów)a
        teraz czekam na rychły wyjazd. Po powrocie dam znać jak było. Nie jestem
        jeleniem ani naiwną idiotką ale czemu od razu wszędzie węszyć podstęp.Sądzę
        Ciebie wedle siebie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka