Dodaj do ulubionych

Ranking - najładniejsze rynki w polskich miastach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.06, 14:49
a także małych miasteczkach;-)))

1. Wrocław
2. Kraków
3. Gdańsk
4. Świdnica
5. Zamość
6. Poznań
7. Warszawa
8. Kazimierz
9.Chojnice
10.Grudziądz
Obserwuj wątek
    • kret24 Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 05.01.06, 18:01
      Bolesławiec
      • es.pietros99 Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 06.01.06, 19:58
        kret24 napisała:

> Bolesławiec
        jasne że jest ok. ale jeszcze kilka latek myślę żę jakieś 2 do 3 i Wrocek będzie
        naprawdę Wenecją tej części Europy . POZDRAWIAM WROCŁAW !!!!!!!
        • Gość: gurken Mońki! - szczególnie w środe i sobotę :-) IP: *.monki.net.pl 06.01.06, 20:19
          W Mońkach jest wspaniały rynek, a ściślej mówiąc bazar. Wszyscy w mieście mówią
          na to rynek, więc to jest rynek i już:D W środę i w sobotę ruscy zjeżdżają
          handlować, a rolnicy kupować. Zapraszam!!! Ciekawe widoki gwarantowane.
          • Gość: Magda Uroczy Toruń... IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 07.01.06, 17:56
            Właśnie wróciłam z Torunia, przepiekne Stare Miasto, i mnóstwo pubów i
            kawiarenek z klimatem. Polecam...
            • Gość: paweł Uroczy Poznań.. latem! IP: *.netcom.poczta.pl / *.crowley.pl 08.01.06, 10:09
              hołd dla rynku we Wrcławiu
              miłość dla poznańskiego (szczególnie latem.. cudo!)
              dalej uśmiech dla Gdańska i Torunia
              i szacunek dla Krakowa (za klimat nie wygląd)
              pozdrawiam!
              • Gość: NIKT A byliście kiedyś w Jaworze ( dolnośląskie ) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 20:14
                Chodzi mi o Jawor w województwie dolnośląskim, dawniej legnickie.
                Chodziłem po wielu ale tam jest tak urokliwie.
                Będąc tam pierwszy raz, usiadłem na jednej ławce, na drugiej...
                ... i byłem pod naprawdę wielkim wrażeniem.

Uroki rynków, które są w większości na ścianie zachodniej są niesamowite.

Jestem tam tyle perełek niedocenianych, czasami zaniedbanych ( bo to dawne
                niemieckie ).

PS
                Absolutnie nie pochodzę z Jawora ani też z województwa dolnośląskiego.
            • Gość: OLiwia Re: Uroczy Toruń... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 18:22
              Potwierdzam jest super!!!
        • bmwariat Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 02.03.06, 08:08
          Ostrowiec Świętokrzyski:)
      • Gość: madame.h Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 12:36
        Erste Platz.....Breslau !
        Mieszkam w Rynku,działa....MAGICZNIE!
        • Gość: tubu5000 Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.chello.pl 07.01.06, 22:27
          na rynku albo przy rynku
          • Gość: jurek Poznan nocą IP: *.netcom.poczta.pl / *.crowley.pl 08.01.06, 15:27
            Wrocław za dnia
            a gdansk okazjonalnie
            toruń jeszcze
            kraków musi w koncu trochę zainwestować a nie zbijac kase na samym klimacie...
            (kocham kraków!)
            • Gość: marcu Piotrków, Zgierz i Koło! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 16:06
              .
              • Gość: Malgotka Zgierz???!!! IP: *.vline.pl / *.89.rev.vline.pl 21.02.06, 09:43
                To chyba zart...? Zgierz to jedno z najbrzydszych miasteczek w Polsce, szaro,
                brudno i duzo roznego typu... hmmm... lumpkow... A fuj!
                Rynek w Piotrkowie moim zdaniem tez do pieknych nie nalezy ale juz znacznie
                lepszy od zgierza.
                pozdr.
                • border_zgierz Re: Zgierz???!!! 24.08.13, 00:44
                  a ty pewnie mieszkasz w słonecznej Florencji..... parszywa indokrynacja
      • zuzaczek3 Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 07.01.06, 16:24
        Najpiękniejszym rynkiem w Polsce jest Kraków. Koniec, kropka, nie ma dyskusji :)
        Szkoda, że teraz taki rozkopany.

__
        Zdjęcia należy komentować a autora zmuszać do pokory
        obiektywni.pl

• Gość: ja24 Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 19:19
          jak to rozkopany? chcialem pokazac krakow moje kobiecie, ukraince. mozesz
          napisac cos wiecej?
          • Gość: nie wiedziales? Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.net.autocom.pl 07.01.06, 19:23
            polowa rynku rozkopana, ale jedyna okazja zeby zobaczyc dawne fundamenty.
            • puba Gdańsk-Poznań-Wrocław-Toruń-Krakó w- urocze!!!!!!! 08.01.06, 15:32
        • Gość: taaaaaaaaaaa Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 20:01
          a jednak Wrocław...
          • Gość: tubu5000 Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.chello.pl 07.01.06, 22:29
            zdecydowanie toruń > poznań, a tak na serio to typowałbym: kraków, zamość,
            warszawa (nie jestem z wawy)
            • moskwa2004 Poznan jest uroczy:) 08.01.06, 15:35
              letnim wieczorem gdy ogródki slicznie sie zielenią, podswietlone kamienice,
              czysto, bezpiecznie, z klimatem....
              a wokół 200 pubów i wiele z cenami na studencką kieszeń!!
              uwielbiam tam jeździc....

spróbujcie choć raz.............
        • Gość: ggg Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 10:44
          krakow jest wg mnie brzydki i nieatrakcyjny.
          de gustis no es disputatum!
      • Gość: palacz Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.gdynia.mm.pl 07.01.06, 23:04
        "Rynek" w Chyloni zasluguje na pierwsze miejsce ;p
        • Gość: paprotka Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 23:32
          Łagów -rynek, w ogóle całe maisto piekne
        • Gość: OLO Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.chello.pl 08.01.06, 10:53
          Chyba - "na Chyloni" :)
          Teraz juz nie ma klimatu, ale jeszcze jak nie byl odaszony i nie mial
          wyasfaltowanych alejek... Fajnie bylo!
      • Gość: r_ora@wp.pl Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.swidnica.mm.pl 08.01.06, 13:30
        Świdnica
      • Gość: ewa Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 19:57
        1Gdańsk2Wrocław3Kraków4Toruń
    • Gość: Tarnów Tarnów !!!!!!!!! IP: *.chello.pl 06.01.06, 18:49
      Tarnów!!!!!!!!!
      • g7t Re: Tarnów !!!!!!!!! 06.01.06, 20:59
        Oczywiście, że Tarnów!!!
      • Gość: kasiazet Re: Tarnów !!!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 06.01.06, 22:54
        Tarnów i te herbaciarnie na rynku, mmmm...aż chce się wrócić
        • Gość: lego Re: Tarnów !!!!!!!!! IP: 86.42.24.* 07.01.06, 19:30
          hmm, silac sie na obiektywizm - Tarnow rzeczywiscie rzadzi
        • Gość: tarnowianin Re: Tarnów !!!!!!!!! IP: *.net136.okay.pl 09.01.06, 09:35
          jakie herbaciarnie?

rynek w tarnowie jest faktycznie niezly, ale w porownaniu z krakowem to padaka.
    • Gość: Wojna Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 19:04
      Świdnica!!!!! Number 1!!!!
    • Gość: tomek Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 19:08
      Gliwice
      • kult_urka Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 06.01.06, 19:32
        z dużych miast: KRAKÓW

Z małych miasteczek: PILICA (cudowny klimat ryneczku,siedząc na nim można
        napisać książkę "Jadąc do Pilicy";)) i nagroda Nike 2006 murowana)

chcę dokdać że nie mieszkam w żadnym z tych miejsc
        • kult_urka Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 06.01.06, 19:36
          I jeszcze przypomniała mi się miejscowość w której byłam "przejazdem" w
          ostatnie wakacje:

rynek w DUSZNIKACH ZDRÓJ jest śliczny, inny niż klasyczne rynki, po prostu
          cudowny
          za 30 lat kiedy pójdę na emeryturę chciałabym tam mieszkać
          (nie!! "jadąc do Dusznik" to większa szansa na Nike 2006)
          • Gość: Mariusz.Kielczanin Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 16:30
            Polskie rynki prawie wszystkie są lub byly piękne i nastrojowe,trzeba
            je tylko odkomuszyć , ponieważ peerlowskie nalecialości popsuja styl.
            Pzykladem jest moje miasto.Na zarośniętym rondzie dominuja pijacy,taksówkarze,
            zlodzieje a np. zabawa sylwestrowa odbywa sie na magistrackim parkingu.Kultury
            zero ale do czasu.
            Nowy, dobry prezydent podjąl już temat bo poprzednicy /z sld/nie mieli czasu.

• Gość: s Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: 213.134.186.* 08.01.06, 08:09
              Katowice! ;)
      • Gość: ktos Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.telia.com 08.01.06, 22:29
        Najladniejsze rynk? Hmm, to zalezy co sie komu podoba.
    • Gość: e wedle własnych doświadczeń IP: *.icpnet.pl 06.01.06, 19:22
      • Gość: e Re: wedle własnych doświadczeń IP: *.icpnet.pl 06.01.06, 19:29
        Sandomierz, Lanckorona, Przemyśl, Kłodzko
        ładne inaczej: Nowa Ruda, Szydłów, Radków
        • cheri-bibi Re: wedle własnych doświadczeń 06.01.06, 19:31
          Ełk!
    • Gość: brat Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.chello.pl 06.01.06, 19:37
      Chełm, tez piekny.....
      • tomekjot Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 06.02.06, 10:49
        A gdzien u nas jedt rynek w Chełmie bo nie wiem
    • Gość: gosc Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.06, 19:47
      Ladny i funkcjonalny (mowie o ilosci pubow klubow knajp) jest rynek w Gliwicach.
      • Gość: klara Pszczyna tylko Pszczyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 19:56
        Najpiękniejszy rynek znajduje się w Pszczynie, bardzo miłe wrażenia estetyczne,
        a poza tym na rynku stworzono lodowisko, na którym w okresie zimowym można
        sobie pojeździć i przy okazji podziwiać widoki :)
        • es.pietros99 Re: Pszczyna tylko Pszczyna 06.01.06, 20:00
          ZAPRASZAM DO WROCKA TO DOPIERO ZOBACZYSZ WIDOKI !!!!!!!!!!
        • Gość: pyra Re: Pszczyna tylko Pszczyna IP: *.dsl.crchtx.swbell.net 06.01.06, 20:16
          poznan.....mozna pograc w ping-ponga!!! i w klipe....
        • Gość: dzenifer Re: Wroclaw tylko Wroclaw IP: *.Red-83-50-65.dynamicIP.rima-tde.net 08.01.06, 13:35
          We Wroclawiu tez mamy lodowisko i najpiekniejszy rynek na swiecie!
    • Gość: alex TYLKO RADOM !!! IP: 82.139.44.* 06.01.06, 20:08
      Piekny rynek w stylu "Wczesny Obszczymur" !!!
    • Gość: Ja Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 20:09
      Gniew!
      • tangens Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 06.01.06, 20:10
        Wrocław, Gliwice.
        • Gość: gaajaa Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 16:09
          Tak, tak, Gliwice naprawdę mają ładny ryneczek. Nie jest duży, ale dzięki temu
          ma swój klimacik. Meszkam tu już parę lat i wcale nie brakuje mi Krakowa.
    • buchalter5 Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 06.01.06, 20:13
      Serock
    • Gość: kf Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 20:16
      Chelmno!!!!!
      • Gość: lia Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 20:24
        ŁÓDŹ - moje ukochane miasto :*
      • ar.pl Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 09.01.06, 01:07
        CHelmno - popieram!
    • aintno1 ??? 06.01.06, 20:36
      a gdzie w Gdańsku jest rynek?:)
      • Gość: ja ich rozumiem Re: ??? IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.06, 20:53
        W Gdańsku jest rynek - sledzie tam sprzedają, dość tanio.
    • Gość: Asia KRAKÓW!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 20:39
      zdecydowanie. Po prostu kocham to miasto, a rynek uwielbiam :)
      • Gość: Wielbicielka Krako Re: KRAKÓW!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 20:48
        Kraków - zdecydowanie!!!
        • Gość: warszawianin Re: KRAKÓW!!! IP: *.acn.waw.pl 08.01.06, 10:41
          z tym Krakowem to przesada - Wrocław bije na głowę wszystkie inne rynki
      • Gość: Kuba Re: Zielona Góra! IP: 213.223.113.* 06.01.06, 20:48
        Wrocław, Kraków, Zielona Góra a z małych miast to Świdnica
        • Gość: gerhard hahahahaha IP: *.backiel.com.pl / *.backiel.com.pl 06.01.06, 21:09
          ale się uśmiałem co ma piękny Wrocław do zgóry z ryneczkiem miasta 20 tysiecznego grunberga :]
          • Gość: Tom Re: hahahahaha IP: *.ztpnet.pl 08.01.06, 15:19
            Niestety, wszędzie tam, gdzie powie się lub napisze cokolwiek dobrego o Zielonej
            Górze znajdzie się śmierdziel z Gorzowa, który musi wtrącić swoje 3 grosze i to
            wyszydzić. Nie jest to ranking największych miast tylko najładniejszych rynków,
            ćwoku. I wielkość nie ma tu znaczenia. A ja głosuję na Poznań, Wrocław i Leszno.
            Pozdrawiam.
        • Gość: krk Cieszyn IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.06, 10:16
          Jeden z najpiekniejszych rynków z pewnością jest w Cieszynie, zreszta jest to chyba jedyne polskie miasto,które ma 2 rynki, z tym, że 1 nie mieścił sięw Polsce wieć użyczony został Czechom:)
          • adas49 Re: Cieszyn 08.01.06, 15:50
            Gość portalu: krk napisał(a):

> Jeden z najpiekniejszych rynków z pewnością jest w Cieszynie, zreszta jest to
            c
            > hyba jedyne polskie miasto,które ma 2 rynki,

Nieprawda. Lesko tez ma dwa rynki.
          • Gość: remikk Re: Cieszyn IP: *.ogec.krakow.pl 09.01.06, 08:54
            Nie jedyne miasto... np. Kraków ma 2 rynki i to położone tuż przy sobie :-)
            • Gość: sir galahad Re: Cieszyn IP: *.akron.wroc.pl / *.akron.net.pl 09.01.06, 16:38
              I we Wrocławiu są przecież dwa rynki tuż obok siebie - Plac Solny i Stary Rynek.
              • Gość: taaaak toruń Re: Cieszyn IP: *.tzmo.com.pl 09.01.06, 17:56
                torun też ma 2 rynki i to piekne obydwa, wroclaw też piękny chyba równomiernie.
              • xmila Re: Cieszyn 09.01.06, 17:56
                nie dwa tylko trzy: Rynek, Plac Solny i Nowy Targ. Ten ostatni niestety stracił
                dużo z dawnej świetności
                • xmila Re: Cieszyn 09.01.06, 17:57
                  o Wrocławiu oczywiście mowa
          • Gość: aleksa Re: Cieszyn IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.06, 12:10
            Rynek w Cieszynie (polskim) jest faktycznie przesliczny

A na pierwszym miejscu 1.1 Wrocław 1.2 Toruń
            Mniejszych miast jakos nie kojarzę
          • Gość: zbyh Re: Cieszyn IP: *.static.mailbox.co.uk 09.01.06, 19:12
            tylko w samym poslskim cieszynie sa przynajmniej 2 rynki, moze 3, roznie
            slyszalem. rynki zmienialy swe polozenie ze wzgledu na "migracje" miast.
            przesuwaly sie od strony czeskiej. pierwszy byl ponoc u podnoza teatru-ale tego
            nie jestem pewien. za to drugi-funkcje bazru pelni po dzien dzisiejszy jest
            usytuowany miedzy ul.gleboka a mennicza.
            co do rynku po czeskiej stronie... nie chce zabrzmiec megalomanska polska duma
            narodowa ale... rynek po drugiej stronie olzy to jakies nieporozumienie...
            co tam stoi na samym srodku(?) jaksa budka z kablami,przewodami...wokol tez nie
            lepiej
    • luania Toruń 06.01.06, 20:48
      TORUŃ
    • Gość: masmiks Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 06.01.06, 20:49
      WROCŁAW bezapelacyjnie!!!!!!!
    • Gość: ja ich rozumiem Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.06, 20:51
      1.Katowice
      2.Szczecin
      3.Tychy

• Gość: szczecinianin Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.campus.unimaas.nl 08.01.06, 01:35
        w Szczecinie nie ma rynku :(
        • bandior Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias 08.01.06, 18:37
          Jako tako jednego glownego nie ma.
          Ale jako jedno z niewielu miast mialo takich rynkow kilka.
          Najwiekszym rynkiem ,zniszczonym w czasie wojny i nie odbudowany po niej bylby dzisiaja bollwerk nadodrzanski.Ciagnal sie nad brzegiem odry ponad 2km.
          Rynek weglowy,rynek sienny,rynek nowy,rynek warzywny to tylko niktore z tych z nazwami wlasnymi.Ponadto okolice starego ratusza,nowego ratusza,rynek starej gieldy,rynek na lasztowni i wiele innych miejsc skladajacych sie na obszar starego miasta powalalyby dzisiejszych mieszkancow.Pozostaja stare fotografie ktore to oddaja prawdziwy charakter miasta portowego 3 co do wielkosci w niemieckiej historii miasta.
    • Gość: H Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 20:55
      Kolejnosci brak - ex aequo:
      W kategorii prawdziwe:
      Lublin, Kazimierz Dolny, Świdnica, Zamość, Lwów, Pszczyna, Zator, Piotrków
      Trybunalski.
      W kategori atrapy (w dużym stopniu odbudowane):
      Poznań, Warszawa, Wrocław.
      W kategorii pośredniej (elementy oryginalne pomieszane z fantazją konserwatorską):
      Sandomierz.
      Pozdr.
      • Gość: sususu Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.chello.pl 06.01.06, 21:04
        ladny jest Lublin, najbardziej jak jest ciemno i mokro ;)
        • Gość: pickwick Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 21:12
          Pułtusk, najdłuższy w Europie
        • Gość: H Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 23:31
          Lublin po ciemku:-)
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=734&w=33326021&a=34554263
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=734&w=33326021
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=734&w=32076021&a=33305968
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=734&w=32076021&a=33450767
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=734&w=32076021&a=33450767Pozdr.
          • Gość: sususu Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.pronet.lublin.pl 07.01.06, 18:07
            dzieki. bardzo mi sie podobaja. chyba zaczynam lubic to miasto.
            • Gość: H Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 08:45
              Zapraszam serdecznie - jest co oglądać - ponad 30 zabytkowych kosciołów, 5
              starych cerkwi, liczne pałace, kamienice itp. I w znacznej części odnowione.
              Pozdr.
      • Gość: Piolo ??? IP: *.ikatel.pl 07.01.06, 16:48
        ATRAPA WE WROCŁAWIU???

CHYBA NA GŁOWĘ UPADŁEŚ
        • Gość: anka Niestety częściowo atrapa... IP: *.filg.uj.edu.pl 08.01.06, 12:59

Uwielbiam rynek wrocławski, ale to niestety w dużej mierze kopia (lub radosna
          twórczość powojenna)... Przeczytajcie tę rozmowe:

wroclaw.hydral.com.pl/53,artykul.html
          Szczególne zwracam uwagę na fragment o tym jak to po 1945 r. na żelbetowe
          szkielety zniszczonych domów nakładano dekoracyjne fasady kamieniczek...
      • Gość: renia co za bzdura! IP: *.range86-129.btcentralplus.com 08.01.06, 17:50
        szanowny gosc myslal i wymyslal bzdure rzadka! rynek w Poznaniu jest odnowiony
        a nie odbudowany! tak sie sklada ze nikt go nigdy nie zniszczyl i poza trzema
        zrekonsruowanymi fontannami wszystko jest jak bylo czyli XV i XVI wiek! Pieknie
        wyglada i trudno w to uwierzyc - ale jest po prostu ZADBANY! i jako jeden z
        niewielu w Polsce - zawsze taki byl! poza tym wpisany w dziedzictwo kulturowe
        Europy jest zabytkiem klasy 0! polecam - poza tym caly Poznan - jest wyjatkowo
        spojny,architektonicznie i swietnie rozplanowany przestrzennie, swietnie
        zorganizowany, oznakowany, czysty i pelen atrakcji! polecam - mimo ze nie
        jestem poznanianka.
        • Gość: jeff Re: co za bzdura! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 21:29
          Rynek w Poznaniu...wolne zarty,z tymi ohydnymi budami w samym srodku
          przyklejonymi ni w 5 ni w 9 do ratusza po ktorym fikaja jakies durne koziolki.
          Krakow,Gdansk,Zamosc,Pszczyna -jedyny rynek w Polsce tuz obok pieknego
          pałacu,Cieszyn,w dalszej kolejnosci Wrocław....radze zwrocic uwage iz wszystkie
          za wyjatkiem Zamoscia zbudowanego przez Wlocha zbudowane zostaly przez
          Niemcow,niestety.....
          • pan.koracz Re: co za bzdura! 09.01.06, 12:17

• Gość: sklepowa Ciekawe. Przed wojna zupelnie inaczej wygladal ! IP: *.cybernet.ch 10.01.06, 18:41
          To dlaczego przed wojna zupelnie inaczej wygladal ?!

Rynek poznanski to rekonstrukcja.

Poznan ma urok, ale bez przesady.

Co do atmosery: cmentarz parafialny.

Park sztywnych.

• Gość: festung breslau Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 14:41
        Atrapa to Ty jestes!!!

Nazywac Wrocławski Rynek atrapa to chyba jakas profanacja...
        Proponuje zobaczyc go wpierw a nie oceniac na podstawie ogladania Sylwestra w TVP2 <lol>
      • Gość: bom Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 22:39
        może nie odbudowane tylko odnowione, we Wrocławiu nikt nie stawiał atrap
        kamienic ani ratusza
    • Gość: poprostuja Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.cable.mindspring.com 06.01.06, 21:23
      z mniejszych miast...zdecydowanie
      Klodzko i Pszczyna...
      a z duzych wiadomo...Krakow...
    • Gość: wojtek f. Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 21:36
      no oczywiście najpiekniejszy rynek ma Świdnica i Wrocław, nie ma co dyskutować
      tylko jechac i zobaczyć na własne oczy, zapraszam!!!
    • szpak_zam Re: Zamość 06.01.06, 21:45
      brawo za Zamość !!! ktoś docenił :)
      • Gość: mcaaron Re: Zamość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.06, 22:15
        z miast, które odwiedziłem:

Wrocław
        Kraków
        Kłodzko
        Pszczyna
    • Gość: łukasz PPZECIEŻ RADOM MA NAJŁADNIEJSZY RYNEK IP: *.chello.pl 06.01.06, 22:26
      • bmwariat Weź bo Cie śmiechem zabije:)) 02.03.06, 08:09
        heheheheheehehhehehehehe..Radom - miasto poraźka:))heheheeh
        Olimpijskie city:)) na każdym rogu dres:))
      • maniek.27 A co? Wybudowali ostatnio:)? 05.03.06, 23:54
        j.w
    • Gość: moodram Re: Ranking - najładniejsze rynki w polskich mias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 22:29
      Tylko Wrocław!!! I... jeszcze raz Wrocław!!!!!!
    • Gość: bydgoszczanka KRAKÓW!!! IP: *.man.bydgoszcz.pl 06.01.06, 22:41
      wiadomo ze KRAKOW JEST THE BEST :)))))))))))))
      • pluteq Re: KRAKÓW!!! 07.01.06, 00:54
        Oczywiście, ze Plac Nowy (Żydowski)

:]
    • jerres Nowe Miasto Lubawskie -bezwzglednie najladniejszy 06.01.06, 22:45
      kto tu byl potwierdzi -piekny sredniowieczny rynek
      • Gość: druidesse@gazeta.p Nowe Miasto Lubawskie -bezwzglednie najladnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 22:51
        A tak Rynek jest rewelacyjny.Zachował się średniowieczny układ ulic.
        No Zyta Gilowska tutaj urodziła się :)
        • Gość: Wojtek Re: Nowe Miasto Lubawskie -bezwzglednie najladnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 09:33
          Nie no w Nowym Mieście najładniejszy. Co tu dyskutować.
        • Gość: halabama Re: Nowe Miasto Lubawskie -bezwzglednie najladnie IP: *.netcom.poczta.pl / *.crowley.pl 08.01.06, 15:29

Gość portalu: druidesse@gazeta.p napisał(a):

> A tak Rynek jest rewelacyjny.Zachował się średniowieczny układ ulic.
          > No Zyta Gilowska tutaj urodziła się :)

haha, no tak. Zyta dodaje uroku:P
      • Gość: ziz Re: Nowe Miasto Lubawskie -bezwzglednie najladnie IP: *.eltronik.net.pl 06.01.06, 22:57
        Potwierdzam bardzo piekny rynek.Urodzilem sie tu i jest dla mnie urzekajacy !!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka