Dodaj do ulubionych

Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce.

23.06.06, 11:23
Doradźcie mi prosze gdzie mozna sie wyprac na wakacje na tydzien z chłopakiem
gdzie było by w miare tanio, nie wiecej niz 200 zł od osoby wyniosło. Ja
mieszkam w Krakowie (tatry odpadaja) a on w Warszawie (Mazury odpadaja).
Obserwuj wątek
    • Gość: urszula Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.06, 20:45
      zapraszamy na mazury www.suwalszczyzna.com.pl/baza/dane/pobondzie25.php
      • Gość: Baa No Nie..:/ IP: *.asfd.broadband.ntl.com 02.07.06, 12:41
        suwalszczyzna to nie mazury!!
        • kszynka Re: No Nie..:/ 02.07.06, 18:04
          dokładnie!
          mazury to mazury
          warmia to warmia
          a suwalszczyzna to suwalszczyzna
          niektórym się wydaje, że jak jest kilka jezior to muszą być mazury ;-)
          • Gość: marcu A może Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie to też IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.06, 12:57
            nie Mazury?!
            • Gość: maxik 200PLN?na durexy styknie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 18:30
              a chyba nic innego nie jest wazne?prawda?
      • Gość: Kresia Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: 83.19.110.* 02.07.06, 16:42
        Polecam wypad w gory Świętokrzyskie:)) Przepiekna przyroda i super ludzie, a
        ponadto mnostwo atrakcji. Trzeba tylko dobrze wybrac :) Agroturystyka jest ok!
        Wyszukajcie w necie, np "Kapkazy" :)
    • Gość: Maria Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: 80.48.140.* 23.06.06, 21:14
      Może do Sandomierza do mojej koleżanki podaję namiary 015-8323140 607911308
      (Jadwiga Godzwon) Jest również strona internetowa ale nie pamiętam adresu jeśli
      propozycja będzie się podobać poszukam i podam.Z Krakowa i Warszawy jest równie
      blisko.Pozdrawiam
    • Gość: Kasia Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.06, 15:25
      Moze jakis wypad w Bieszczady pod namito? Tanio, niesamowity klimat, piękne widoki. Zapowiadają się ciepłe dni, wiec warto
      • horpyna4 Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. 25.06.06, 17:42
        Jura Krakowsko - Częstochowska za blisko? Beskid Wyspowy też? A może Pogórze
        Karpackie - okolice Tarnowa, Tuchowa i Grybowa? Bardzo piękne i mało znane
        tereny.
        • Gość: ola Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 19:33
          a może Wielkopolska? ale to dla Was chyba troszke za daleko... no nie wiem...
          np. są jeziora: Skorzęcińskie (tu w weekendy wiele ludzi), Powidzkie (też dość
          dużo)i Wiekowo, Przybrodzin,... (najlepiej na tzw. "dzikich plażach"), z
          miejsca noclegowe to raczej Skorzęcin i Powidz, bo na dzikich plażach to
          namioty można też tak na dziko postawić. blisko jest Witkowo www.witkowo.pl i
          tam więcej informacji o Skorzęcinie, a Powidz to juz inna gmina, ale w necie na
          pewno coś będzie! napiszcie gdzie jedziecie
        • barbaula1 Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. 27.06.06, 16:18
          nie w polsce ale tez fajnie (tylko 2,5 km od granicy) Slowacja
          jestem Polką ale prowadzę tu pensjonat

prosze zajrzec na
          www.bielafarma.com

Pozdrawiam
          • Gość: otilia Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.rjo.virtua.com.br 02.07.06, 13:30
            Do Rio de Janeiro Brasili e-mail oktilia@hotmail.com
      • olias oczywiście że Bieszczady 02.07.06, 09:52
        jeśli jest z Mazur, to może ma uprawnienia na żagiel? Tam jest pełno żagli i
        żadnego motoru.
        Jeśli nie oczekujesz komfortu, 20 stacji tv, tylko kawałka niskażonego
        krajobrazu i braku tłumów - to tylko tam.
        Prośba ... nie mówcie o Bieszczadach byle komu. nie chcemy by spotkał je los
        Zakopanego czy Mazur. Tłum, tandeta, hałas, ceny, BRUD.
      • wirmary Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. 02.07.06, 13:39
        Zajrzyj na stronę www.owmiflex.pl Fajne nie krepujace domki,20 m.od
        plazy/Bałtyk/.W domku czaknik,telewizor,VC i prysznic z ciepłą wodą.Smaczna
        kuchnia.Ceny szczegołowo podane w tabelce.
    • Gość: ola Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 19:36
      a w cenach to się musicie zorientować... ale pewnie tak jak wszędzie... tylko
      tu nie ma żadnych pamiątek procz kartek, więc kasy na takie coś za dużo nie
      stracicie...

• Gość: gary Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:22
      Jak macie bardzo duzo czasu to mozna sie pobawic w namioty knora. Do wygrania tydzien nad morzem
    • mygdula polecam 28.06.06, 13:38
      polecam tą ofertę:
      www.allegro.pl/item112594556_kolobrzeg_wynajem_kwater_i_mieszkan_nad_morzem.html
      • Gość: mm Re: Beskidy IP: *.c29.msk.pl 28.06.06, 15:49
        Z Krakowa i Warszawy można bez najmniejszego problemu dojechać do Bielska-
        -Białej, a stamtąd do Szczyrku, Wisły, Ustronia itp.
        • kszynka Bieszczady 03.07.06, 07:53
          polecam Bieszczady, Ustrzyki i okolice
          :-)
      • markaas Re: polecam 29.06.06, 13:40
        Godna polecenia - Kontakt (094) 35-204-32
    • Gość: h Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 11:25
      a ja polecam slask - przystepne ceny, jest co robic, zakwaterowanie w osrodkach gorskich, zwiedzanie kopalni, sztolni, browarow tyskich, itd.
    • markaas Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. 29.06.06, 13:38
      Kolobrzeg
      Fajny pokoik z duzym lozkiem typowy dla dwoch osob. Tygodniowy pobyt wyniesie okolo 350-400zl (za 2 osoby) do uzgodnienia. Bardzo blisko morza, amfiteatru , swietne imprezy w tym SUN RICE FESTIWAL(techno)24h/dobe przez 3 dni-non stop zabawa i inne... Piekne miasto , zdrowy klimat..., zapraszam.
      Niedaleko tani bar z bardzo dobrymi (domowymi) posilkami.
      Mozliwosc zrobienia w kwaterze sniadania i kolacji.
      Szczegoly pod nr tel. (094) 35-204-32
    • Gość: kredka Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 13:24
      polecam Bieszczady - pociąg jedzie z Warszawy przez Kraków.... ja co roku
      odwiedzam pana Stacha (miejscowosc Wetlina, naprzeciwko PTTK :) miła atmosfera,
      zawsze ciepla zupka po wyczerpujacej wycieczce....ale tylko jesli lubicie
      "proste" warunki - nocleg 11zł, cos mozna przekasic w jakims barze - za 10
      spokojnie sie da tak wiec wyjazd 6 noclegow - 6*11=66zł, jedzonko powiedzmy
      stowa (licze obiady i przygotowywane samodzielnie kolacje i sniadanka plus
      dojazd - za 250 powinno sie udac :) mi sie udalo za tyle wypoczac w
      Bieszczadach-troche u Stacha, troche w bacowkach (tzw. gleba).... ogolnie polecam :)
      spokojnie mozna jechac w ciemno-zawsze znajdzie sie jakies miejsce - ja tak co
      roku jezdze i nigdy nie bylo problemow
    • Gość: Piotr Suwalszczyzna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 16:16
      Piękne miejsca, melancholia, zaduma, spokój. Najlepiej z ukochaną osobą (jak
      ja). Siedzieć nad jeziorem, wokół cisza, pusto, tylko ty, ona (on) woda las i
      zachód Słońca... Jest pięknie!!
    • Gość: li Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 18:06
      tutaj jest b.fajnie. cisza, spokoj, zero turystow... i przystepne ceny. polecam.
      gajowka.info
    • Gość: Marta Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 18:36
      Serdecznie polecam Kotlinę Kłodzką.Jest przepiękna.Więcej można zobaczyć na
      stronach np www.radkowklodzki.pl lub oficjalnych stronach Polanicy i Kudowy
      Zdrój.
    • swimmer84 Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. 01.07.06, 18:42
      Własnie wróciłem z Kołobrzegu. Mieszkałem przez tydzień w czystej, odnowionej i umeblowanej kawalerce. Łazienka w kafelkach,
      prysznic, pokój - 2 kanapy - czyli 4 miejsca do spania, szafki, stół, fotele, TV ze wszystkimi mozliwymi programami, jest tez
      materac, dla 5 osoby. kuchania z kuchenka, lodówka, garnki, talerze itd. cena to tylko 25 zl/os. Właściciele bardzo mili,
      jakbys był zainteresowany to poszukam nr tel itd.
      • Gość: mountains Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: 5.2.* / *.mnii.gov.pl 02.07.06, 14:25
        Ja :)) jestem zainteresowany - możesz poszukać tgo numeru
        • swimmer84 Podaję nr. tel. 02.07.06, 20:06
          Numer tel do wlasciciela: 604 44 96 78. pan bardzo głośno mówi więc sie nie zdiw :) ale jest naprawde bardzo konkretny. Kawa na ławe i wszystko sie zgadzalo, nie mialem z moja dziewczyna zadnych przykrych niespodzianek jesli chodzi o ta kawalerke i tych panstwa. Jeśli podasz swojego maila, wyślę Ci wiecej info o właścicielach itd. mozesz tez napisac do mnie - swimmer84@gazeta.pl.

nie chce podawac nazwisk na forum.
      • Gość: az Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.06, 17:07
        Byłabym zainteresowana, poszukaj proszę nr telefonu.
        • swimmer84 az napisz do mnie na maila 02.07.06, 20:08
          to wszystko dokładnie podam :) numer tel zamiescilem w posie wyzej.
          pozdr.
      • dana997 Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. 02.07.06, 23:01
        To ja poprosze o num tel do tych fajnych ludzi z kawalerką w Kołobrzegu...
        • swimmer84 wysłałem Ci na maila /bt 03.07.06, 00:01
          .
      • Gość: Hera3 Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.06, 09:18
        Tak jestem zaintersowana ta ofertą. Możesz mi podać namiary?
    • Gość: pink Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.06, 18:59
      bylam ze swoim facetem nad morzem pod namiotami. przytulna atmosfera pozwalala zapomniec o padajacym deszczu
      • Gość: leo Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 19:33
        Odkryjcie Pałuki i ich urok. Pojezierze bydgosko-gnieźnieńskie obfituje zarówno
        w czyste wody i lasy jak i zatrzęsienie wręcz zabytków historii i kultury. W
        powiecie żnińskim leży Biskupin, jedyne chyba miejsce w Polsce, gdzie historię
        odmierzają nie setki lecz tysiące lat. Wenecja to uroczy skansen kolejki
        wąskotorowej i ruiny zamku Mikołaja Nałęcza zwanego "Diabłem Weneckim".
        Nieopodal Gniezno, które nie wymaga rekomendacji. Tu biją źródła naszej
        państwowości. Gąsawa - miejsce zjazdu książąt i śmierci Leszka Białęgo. Liczne
        pomniki, stare dworki i kościółki. Sam Żnin to miasteczko powiatowe o jedynym i
        niepowtarzalnym klimacie, malowniczo wciśnięte między dwa jeziora. Rodzinne
        miasto braci Śniadeckich, posiadające kilka muzeów. Proponuję wrzucić w
        wyszukiwarkę Żnin oraz Pałuki.
    • Gość: cyrka Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 19:26
      Ja także polecam Bieszczady. Idelane miejsce do wypoczynku i regeneracji sił.
      Cudne okolice, dużo lasów, góry, Zalew Soliński-dla każdego coś miłego:. Byłam
      w zeszłym roku i wróciłam wypoczęta jak nigdy. W tym roku też się wybieram.
      • Gość: hkuczynska Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.06, 11:14
    • Gość: alucha siemiany!!tylko siemiany !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 20:16
      nie ma piekniejszego miejsca na ziemi, a jest i pole namiotowe i domeke by sie
      znalazl niedrogo no i jeszcze kempingi(tez taniocha) polecam!!! ja tam jezdze
      od 5 lat i niegdy nie zalowalam!!!(nad jeziorem jeziorak ok. 20 km od iławy)
      p.s. piekne jeziora, lasy....cóż chciec więcej....
    • parmesan Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. 01.07.06, 20:44
      Sprobuj u chlopa na sianie.
    • Gość: Pawel Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: 82.177.97.* 01.07.06, 20:55
      Czesc ja od kilku lat spędzam wakacje tylko nad soliną - góry woda miłe
      klimaty - polecam !!!! w tym roku zaklepałem wyjazd do Bukowca (również nad
      soliną bardziej solinką) cisza spokój tanie jedzenie łatwe góry nieskażona
      przyroda.
    • Gość: Praczka Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.lanet.net.pl 01.07.06, 23:11
      > Doradźcie mi prosze gdzie mozna sie wyprac
      Moze w misie?
      • Gość: marek20000 Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.c242.petrotel.pl 02.07.06, 06:04
        Ja doradzam Plock - czyste , nieskazone powietrze i domki w poblizu Orlenu, po
        2 tygodniach wypoczynku, nastepne 2 w szpitalu na detoksie na koszt Państwa!!!!
    • Gość: Zak Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 08:40
      Wielkopolska nad jeziorami jest fajnie Zapraszamy np Sieraków Wielkopolski
      fajna baza wypoczynkowa. Pozdro
    • Gość: A. Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 08:53
      Zapraszam na Kaszuby - mnóstwo jezior, lasów, cisza, spokój...
    • olias przy okazji krótki przegląd Polski 02.07.06, 09:59
      okazuje się że jest w Polsce parę ciekawych miejsc. A jeszcze nikt nie wspomina
      o innych miejscach. żeby tylko mądrze zainwestować. Z "wady" uczynić zalety.
      Żeby tylko nie powtórzyć błędów z mazurami czy zakopanem. Możemy być regionem
      do odpoczynku w ciszy i spokoju, bez tłumów wrzeszczących i śmiecących. Żeby
      tylko nie spieprzyć.
      • horpyna4 Re: przy okazji krótki przegląd Polski 02.07.06, 10:59
        W całej Polsce są ciekawe miejsca. Tylko żeby były atrakcyjne dla przyjezdnych,
        trzeba je przede wszystkim posprzątać. I zlikwidować dzikie wysypiska śmieci, bo
        chyba to jest największym problemem.
        Jeżdżę po całej Polsce i unikam miejsc zatłoczonych. Oglądam te mało znane i
        dochodzę do wniosku, że nie ma miejsc, które nie mogłyby czymś zachwycić.
        Warunek - jak wyżej.
    • Gość: nabru Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 02.07.06, 13:02
      wyprać się możesz kochana nawet w piwnicy, i to nawet za darmo.
      • Gość: kozi Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 13:37
        Fajny Ośrodek Wypoczynkowy !!!!! Nowy Duninów :) są żaglówki, kajaki, rowerki -
        myślę że nie jest drogo :) www.mosir.pabianice.pl/dunin.html
    • Gość: emeelka Re: Doradźcie gdzie fajnie i tanio w Polsce. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.06, 15:02
      polecam takie miejsce w libelskiem:
      www.okuninka.pl, okuninka.com.pl, jezioro-biale.pl
      super klimat!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka