Dodaj do ulubionych

Lista bardzo dobrych kwater.

19.08.03, 15:16
Jeśli powstała lista złych kwater, to może tutaj piszcie o tych wspaniałych
miejscach, w których udało się wam spędzić wakacje, zapraszam...
Obserwuj wątek
    • Gość: kasia Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: 62.233.197.* 19.08.03, 15:47
      Bylismy na mazurach w cudownej malutkiej miejscowaosci KRZYŻE)( jadac na
      szczytno zaraz za Rózanem skret w prawo i polnymi drogamijakies 12 km) super
      mieszakncy zadnych wygorowanych cen za nocleg dwie knajpki z obiadkami i super
      osrodek MAZURY I MAZURY II my bylismy pod namiotami na super skarpie pole,
      lazienki lepsze niz u niektorych w domach czysciutko mozna lowic spacerowaaaaac
      jest SUPER polecam jakies szcegoly kasia_koki@wp.pl
      Pozdrawiam
        • Gość: Danka Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.se.com.pl / *.se.com.pl 09.01.04, 12:19
          Polecam wspaniałe miejsce na Mazurach. Pomiędzy Olsztynkiem a Nidzicą.
          Spędziliśmy tam wakacje. Zamierzam wyjechać tam również na ferie z dzieckiem, w
          zimie są ciekawe tereny na narty biegowe. Stary przedwojenny dom - Leśniczówka
          stoi w lesie, daleko o innych siedzib. Dom jest z klimatem, duże pokoje,
          kominek, jest też osobne mieszkanie - gajówka. W pobliżu jest kilka jezior i
          rzeka Łyna. Są konie i inne zwierzęta, dla dzieci kucyk.
          Podaję adres mailowy i telefon do bardzo miłego właściciela. O89-519-91-15,
          0-692-961-032
          www.lesniczowkajednorozec.prv.pl
          • Gość: Danka Leśniczówka Jednorożec IP: *.se.com.pl / *.se.com.pl 09.01.04, 12:26
            Polecam wspaniałe miejsce na Mazurach. Pomiędzy Olsztynkiem a Nidzicą.
            Spędziliśmy tam wakacje. Zamierzam wyjechać tam również na ferie z dzieckiem, w
            zimie są ciekawe tereny na narty biegowe. Stary przedwojenny dom - Leśniczówka
            stoi w lesie, daleko o innych siedzib. Dom jest z klimatem, duże pokoje,
            kominek, jest też osobne mieszkanie - gajówka. W pobliżu jest kilka jezior i
            rzeka Łyna. Są konie i inne zwierzęta, dla dzieci kucyk.
            Podaję adres mailowy i telefon do bardzo miłego właściciela. O89-519-91-15,
            0-692-961-032
            www.lesniczowkajednorozec.prv.pl

• ma29 Re: Lista bardzo dobrych kwater. 22.03.05, 14:30
            Byłam w tej leśniczowce.Ja osobiście nie byłam zadowolona, podczas całego
            mojego pobytu wykonywane były prace remontowe,było głośno-piła,odgłosy
            uderzanie młotkiem i to wszystko na terenie placu zabaw przy samym
            domu.Przyjechałam do leśniczówki po to, aby odpocząć w spokoju i ciszy a nie
            wysłuchiwac tego rodzaju odgłosów, które dla mnie były nie do
            zniesienia.Płaciłam nie małe pieniądze i nie otrzymałam w zamian tego czego
            oczekiwałam.
            Poza tym w leśniczówce razem z Panem właścicielem przebywała Pani, która była
            chyba jego BARDZO BLISKĄ ZNAJOMĄ i dziecko tej pani robiło co chciało i było
            bardzo uciążliwe dla gości leśniczówki.Pani i Pan właściciel nic sobie z tego
            nie robili a ja miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji.Okolica piękna, pokoje
            duże, jedzenie dobre. To tyle.
      • Gość: kasia z W-wy Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.dolsat.pl 12.01.04, 19:55
        jeżdziłam z mężem i dziećmi przez 10 lat(rok w rok) na Mazury do uroczego
        miejsca nazywa się INULEC a gospoarz Janusz Stępień.Rozbijaliśmy namioty na
        cyplu .Do Milkołajek ok. 7 km. Wieś leży na trasie z Mągowa do Mikołajek
        pomiędzy BAranowem a Zelwągami. U gospodarza kupiz i mleko i kokosz. Od 3 lat
        jeżdzimy nad morze,dlatego że ja uwielbiam piękne piaszczyste plaże w Łebie a
        mąż z kolei to zapalony wędkarz i jezioro ma pod nosem.O grzybowych żniwach nie
        wspomnę. Znależliśmy takie miejsce u pana Zygmunta który mieszka na ul.
        Łebskiej 9 w Nowęcinie,ale na jego terenie stoją domki drewniane i mają kilku
        włacicieli. my korzystamy z domków pana Kazimierza,bo są czyste i
        schludne,bardzo dobrze wyposażone.Są rowery jest łódka i to za friko.Woda
        bieżąca w domkach, (mają być łazienki w domku w 2004r.),a Kazio to równy
        facet,oddał by serce. Pan kazik mieszka w Bełchatowie a nad morzem wynajmuje
        domki.Podaję telefon: 044- 633-62-97
      • Gość: Goryl Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl 22.08.04, 21:58
        Czesc. W tym roku bylem z dziecmi i z zona w pewnek=j kwaterze niedaleko Łeby,
        dokladnie jakies 10 km. Miejscowosc nazywa sie Charbrowo (Chrabrowo)-teraz
        jakos wylecialo mi z glowy. Bylo calkiem fajnie, pokoik z lazienka, czysty,
        jedzonko tez smaczne, no i co najwazniejsze to dzieci mialy sie gdzie bawic
        (hustawka, piaskownica). W kazdym razie nie zaluje, ze nie nocowalem w takiej
        miejscowosci jak Łeba, bo tam spac to chyba sie nie da, taki halas w nocy.
        Polecam, kwatera nazywa sie "Maja" zaraz przy samej trasie.
        Goryl :))
      • mrowca77 Re: Lista bardzo dobrych kwater. 25.04.13, 13:31
        Z czystym sumieniem moge polecić Willę Na Olczańskim Wierchu www.olczanski.pl . Obiekt zanjduje sie w Bukowinie Tatrzańskiej , jest nowy więc nie ma syfu :), w obiekcie do dyspozycji gości jest bilard ,sauna, piłkarzyki i sala zabaw dla dzieci.
      • ada1 Re: Lista bardzo dobrych kwater. 20.08.03, 13:06
        Gość portalu: Jolanta napisał(a):

> Domek "Pod Jeziorem"
        > Katarzyna i Norbert Andrzejak
        > ul. Sądelska 129c
        > 34 - 531 Murzasichle
        > tel. (0 18) 208 42 42
        > tel. kom. 604 43 42 42, 606 123 123
        > Gadu-Gadu
        >
        > Super kwatera, a ludzie jeszcze lepsi.

Napisz trochę wiecej o cenach, jak wyposażone są pokoje, czy jest możliwość
        wykupienia posiłków, jakie atrakcje są w okolicy?
    • ada1 Re: Lista bardzo dobrych kwater. 20.08.03, 13:01
      Polecam Suwalski Park Krajobrazowy, w tym roku byliśmy w miejscowości
      Błaskowizna leżącej nad jeziorem Hańcza. Mieszkaliśmy u państwa Kwaterskich
      tel. (087) 568-34-22, Błaskowizna 19. Prywatna plaża, kajaki i łódki do
      dyspozycji (bez dodatkowych opłat), można wykupić całodzienne wyżywienie, lub
      obiady na miejscu (gospodyni wspaniale gotuje, wszystko świerze, ogromne
      porcje). Nowy, 3-letni dom, doskonale wykończony, każdy pokój z łazienką,
      nowiutkie sosnowe mebelki, czyste wykładziny dywanowe, pachnąca pościel,
      przestronne łazienki, nowoczesna armatura, gospodarze mili i kulturalni, dbają
      o gości. Nocleg kosztuje 25 zł, a obiad 12 zł. A jezioro.... ech można w nim
      moczyć się cały dzień, woda I klasa czystości, rezerwat, strefa ciszy, piękne
      krajobrazy, jest co zwiedzać w okolicy.
      • Gość: Kasia Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.03, 14:23
        Gospodarstwo Agroturystyczne
        Helena Szlachciuk
        Pogorzelce 42
        17-230 Białowieża
        tel: (85) 681 27 93

Przemili gospodarze, warunki rewelacyje, oddzielny dom dla gości, w domu 4
        pokoje, w których może spać od 2 do 4 osób (duże, rozkładane, nowe łóżka ok.
        160 cm na 200 cm). Jeden z pokoi ma aneks kuchenny i kominek. Gospodyni serwuje
        potrawy regionalne (placki, pierogi itp.) na życzenie może być dziczyzna. Na
        miejscu można zrobić grill i ognisko. Właściciel ma konie, więc można się
        wybrać na przejażdżkę po puszczy w siodle, bryczką lub saniami (zimą). Można
        też wypożyczyć rowery, wszędzie czysto, wszystko nowe. Wieczorami gospodarz
        opowiadał nam o żubrach i puszczy. Były to naprawdę świetne wakacje. Mój roczny
        synek spał sobie w hamaku, wszędzie trawa, więc dzieci i pies mogły się
        wybiegać do woli.
        • ada1 Re: Lista bardzo dobrych kwater. 21.08.03, 10:36
          Gość portalu: Johny napisał(a):

> Zadziwiające, żadnych dobrych kwater nad morzem?

Oczywiście są dobre kwatery nad morzem, tylko trzeba za nie zapłacić ok. 70 zł
          za os./dzień (bez wyżywienia), natomiast wszstkie te poniżej 70 zł, to syf...

• Gość: merkuryka Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.cpip.pl / 192.168.0.* 31.08.03, 10:30
            Tanie i dobre kwatery jak najbardziej istnieją, tyle, że rzeczywiście jak
            jeden z forumowiczów zauważył nikt nie chce dać namiarów, bo w przyszłym roku
            już będzie tam albo brak miejsc albo ceny dwukrotnie wyższe.
            Zdradzę tylko, że niedawno wróciłam zachwycona tygodniowym pobytem wraz z
            rodzinką w Darłowie.
            Zakwaterowanie w domu prywatnym, z piętrem przystosowanym na wynajem. w sumie
            pięć pokoi do wynajęcia, na piętrze dwie łazienki, pięknie urządzone, i oprócz
            tego jeszcze WC, więc nie było problemu z kolejkami do tych miejsc, Pokoje
            miłe, czyściutkie i przytulne, wygodne tapczaniki, lub rozkładane sofy do
            spania, szafa, pufki, ława, radio, ja na dodatek miałam szczęście, że już
            drugi raz trafił mi się ten sam pokój z balkonem. Pozatym na piętrze aneks
            kuchenny do dyspozycji wczasowiczów, a więc zlewozmywak, kuchenka gazowa, 2
            lodówki, szafki, wyposażone w sztućce, garnki i naczynia kuchenne. Każdy z
            wczasowiczów miał tam swoje miejsce, na trzymanie artykułów spożywczych.
            Ponadto, taras, gril. miejsce do parkowania.
            Jedyny mankament, to dość daleko do plaż, które są położone w oddalonej o 3,5
            km dzielnicy Darłowa - Darłówku, ale dla zmotoryzowanych nie jest to chyba
            problemem, dla lubiących spacery polecam piesze wędrówki do darłowa, aleją,
            albo romantycznie wzdłuż rzeki Wieprzy uchodzącej do samego morza, dla tych,
            którzy jednak nie preferują tak długich spacerów, polecam dojazd minibusem 1,5
            zł,które jeżdżą non stop, nawet do 4-5 rano.
            W Darłowskich sklepach ceny niemal te same, lub nawet niższe, niż w innych
            rejonach polski, więc wyżywienie nie kosztuje majątku. W miejscowym szpitalu
            można sobie wykupić smaczne obiady (zupa, drugie, kompot)za jedyne 8 zł.
            Dla smakoszy ryb, polecam ich zakup prosto z kutra, sprawione i niemal jeszcze
            ciepłe, samodzielnie przyrządzone są naprawdę przepyszne noi tanie.
            Noi najważniejsze ceny.....?
            Czy w związku z tym co opisałam powyżej cena za dobę na tejże kwaterze 18 zł
            od osoby i połowę stawki od dziecka 1,5 roku wydaje wam się wygórowana.
            Niestety namiarów nie podam, bo rzeczywiście obawiam się, że za rok nie będę
            miała gdzie jechać, ale podpowiem tylko, że w Darłowie można znaleźć wiele
            tego typu kwater.
            Życzę owocnych poszukiwań.
            • ada1 Re: Do merkuryki. 01.09.03, 12:04
              Moja droga, właściwie nie wiem po co wpisałaś się do tego wątku, czy po to by
              pochwalić się, że miałaś fajną kwaterę nad morzem??? a kogo to obchodzi???
              Lista ta została stworzona w tym celu, aby życzliwi internauci podali namiary
              miejsc wartych odwiedzenia, innym internautom, więc nie obraź się ale twój post
              typu: "wiem ale nikomu nie powiem" jest zupełnie nie na miejscu - zaśmieca
              wątek! dlatego następnym razem daruj sobie takie bezproduktywne wynurzenia...

Gość portalu: merkuryka napisał(a):

> Tanie i dobre kwatery jak najbardziej istnieją, tyle, że rzeczywiście jak
              > jeden z forumowiczów zauważył nikt nie chce dać namiarów, bo w przyszłym roku
              > już będzie tam albo brak miejsc albo ceny dwukrotnie wyższe.
              > Zdradzę tylko, że niedawno wróciłam zachwycona tygodniowym pobytem wraz z
              > rodzinką w Darłowie.
              > Zakwaterowanie w domu prywatnym, z piętrem przystosowanym na wynajem. w sumie
              > pięć pokoi do wynajęcia, na piętrze dwie łazienki, pięknie urządzone, i
              oprócz
              > tego jeszcze WC, więc nie było problemu z kolejkami do tych miejsc, Pokoje
              > miłe, czyściutkie i przytulne, wygodne tapczaniki, lub rozkładane sofy do
              > spania, szafa, pufki, ława, radio, ja na dodatek miałam szczęście, że już
              > drugi raz trafił mi się ten sam pokój z balkonem. Pozatym na piętrze aneks
              > kuchenny do dyspozycji wczasowiczów, a więc zlewozmywak, kuchenka gazowa, 2
              > lodówki, szafki, wyposażone w sztućce, garnki i naczynia kuchenne. Każdy z
              > wczasowiczów miał tam swoje miejsce, na trzymanie artykułów spożywczych.
              > Ponadto, taras, gril. miejsce do parkowania.
              > Jedyny mankament, to dość daleko do plaż, które są położone w oddalonej o 3,5
              > km dzielnicy Darłowa - Darłówku, ale dla zmotoryzowanych nie jest to chyba
              > problemem, dla lubiących spacery polecam piesze wędrówki do darłowa, aleją,
              > albo romantycznie wzdłuż rzeki Wieprzy uchodzącej do samego morza, dla tych,
              > którzy jednak nie preferują tak długich spacerów, polecam dojazd minibusem
              1,5
              > zł,które jeżdżą non stop, nawet do 4-5 rano.
              > W Darłowskich sklepach ceny niemal te same, lub nawet niższe, niż w innych
              > rejonach polski, więc wyżywienie nie kosztuje majątku. W miejscowym szpitalu
              > można sobie wykupić smaczne obiady (zupa, drugie, kompot)za jedyne 8 zł.
              > Dla smakoszy ryb, polecam ich zakup prosto z kutra, sprawione i niemal
              jeszcze
              > ciepłe, samodzielnie przyrządzone są naprawdę przepyszne noi tanie.
              > Noi najważniejsze ceny.....?
              > Czy w związku z tym co opisałam powyżej cena za dobę na tejże kwaterze 18 zł
              > od osoby i połowę stawki od dziecka 1,5 roku wydaje wam się wygórowana.
              > Niestety namiarów nie podam, bo rzeczywiście obawiam się, że za rok nie będę
              > miała gdzie jechać, ale podpowiem tylko, że w Darłowie można znaleźć wiele
              > tego typu kwater.
              > Życzę owocnych poszukiwań.
              • columbus2000 Re: Do merkuryki. 08.06.04, 23:48
                ada1 napisała:

> Moja droga, właściwie nie wiem po co wpisałaś się do tego wątku, czy po to by
                > pochwalić się, że miałaś fajną kwaterę nad morzem??? a kogo to obchodzi???
                > Lista ta została stworzona w tym celu, aby życzliwi internauci podali namiary
                > miejsc wartych odwiedzenia, innym internautom, więc nie obraź się ale twój
                > typu: "wiem ale nikomu nie powiem" jest zupełnie nie na miejscu - zaśmieca
                > wątek! dlatego następnym razem daruj sobie takie bezproduktywne wynurzenia...
                > Nie tak ostro Ado. Co prawda nie podala Ci adresu ale wskazala Ci
                miejscowosc, gdzie mozesz znalezc cos dobrego.Podpowiem Ci, ze w Darlowie (nie
                w Darlowku) dobre kwatery znajdziesz na osiedlu domkow jednorodzinnych
                Fiodorowa/Morska(odleglosc do plazy ok 1600 metrow spacerujac,jak to merkuryka
                trafnie opisala:
                "aleja albo romantycznie wzdluz rzeki". Nie dodala, ze w polowie drogi jest
                malowniczy staw, gdzie dzieci i dorosli chetnie plywaja na rowerach wodnych lub
                kajakami. Czasami to bylem zly, ze tylu turystow chce plywac, bo musialem
                czekac w kolejce a jestem "miejscowy"). Drugie miejsce to osiedle domkow
                szeregowych Zorza polozone tez po wschodniej stronie Darlowa (do plazy jest od
                2000 do 2700metrow, ale do przystanku jest 200-900 metrow za to prawie w
                centrum Darlowa). O ile ul. Fiodorowa przylega do ul. Morskiej, ktora wiedzie
                na plaze i dalej do Aquaparku ( Troche samochodow jezdzi po Morskiej ale nie
                jest glosno - mieszkalem w bloku przy Morskiej i to na parterze przez
                kilkanascie lat) o tyle Osiedle Zorza oddalone jest od ulicy Morskiej o 200
                metrow i tam jest cicho jak na wsi, zwlaszcza, ze osiedle przylega do lak i
                stadionu miejskiego. Mozna tez znalezc kwatery polozone dalej niz te dwa
                osiedla jak to zrobila merkuryka (dalej bo napisala, ze do morza 3500
                metrow).Ado zobacz na www.nadmorzem.afr.pl www.nadmorzem.com. lub na www.
                darlowo.info. Wiem, ze tam duzo osob z Darlowa ma swoje strony.Powinno Ci to
                pomoc w poszukiwaniach. Wiele z tych kwater to dobre i niedrogie kwatery
                (takich chyba szukasz).Wiecej o samym Krolewskim Miescie Darlowo dowiesz sie z
                www.darlowo.com. Jesli chcesz wiecej wiadomosci to moge Ci odpisac. kontakt ze
                mna na columbus2000@gazeta.pl Staram sie pomoc(nie tylko Tobie), bo taka moja
                natura. Serdecznie pozdrawiam Krzysztof.
                > Gość portalu: merkuryka napisał(a):
                >
                > > Tanie i dobre kwatery jak najbardziej istnieją, tyle, że rzeczywiście jak
                > > jeden z forumowiczów zauważył nikt nie chce dać namiarów, bo w przyszłym r
                > oku
                > > już będzie tam albo brak miejsc albo ceny dwukrotnie wyższe.
                > > Zdradzę tylko, że niedawno wróciłam zachwycona tygodniowym pobytem wraz z
                > > rodzinką w Darłowie.
                > > Zakwaterowanie w domu prywatnym, z piętrem przystosowanym na wynajem. w su
                > mie
                > > pięć pokoi do wynajęcia, na piętrze dwie łazienki, pięknie urządzone, i
                > oprócz
                > > tego jeszcze WC, więc nie było problemu z kolejkami do tych miejsc, Pokoje
                >
                > > miłe, czyściutkie i przytulne, wygodne tapczaniki, lub rozkładane sofy do
                > > spania, szafa, pufki, ława, radio, ja na dodatek miałam szczęście, że już
                > > drugi raz trafił mi się ten sam pokój z balkonem. Pozatym na piętrze aneks
                >
                > > kuchenny do dyspozycji wczasowiczów, a więc zlewozmywak, kuchenka gazowa,
                > 2
                > > lodówki, szafki, wyposażone w sztućce, garnki i naczynia kuchenne. Każdy z
                >
                > > wczasowiczów miał tam swoje miejsce, na trzymanie artykułów spożywczych.
                > > Ponadto, taras, gril. miejsce do parkowania.
                > > Jedyny mankament, to dość daleko do plaż, które są położone w oddalonej o
                > 3,5
                > > km dzielnicy Darłowa - Darłówku, ale dla zmotoryzowanych nie jest to chyba
                >
                > > problemem, dla lubiących spacery polecam piesze wędrówki do darłowa, aleją
                > ,
                > > albo romantycznie wzdłuż rzeki Wieprzy uchodzącej do samego morza, dla tyc
                > h,
                > > którzy jednak nie preferują tak długich spacerów, polecam dojazd minibusem
                >
                > 1,5
                > > zł,które jeżdżą non stop, nawet do 4-5 rano.
                > > W Darłowskich sklepach ceny niemal te same, lub nawet niższe, niż w innych
                >
                > > rejonach polski, więc wyżywienie nie kosztuje majątku. W miejscowym szpita
                > lu
                > > można sobie wykupić smaczne obiady (zupa, drugie, kompot)za jedyne 8 zł.
                > > Dla smakoszy ryb, polecam ich zakup prosto z kutra, sprawione i niemal
                > jeszcze
                > > ciepłe, samodzielnie przyrządzone są naprawdę przepyszne noi tanie.
                > > Noi najważniejsze ceny.....?
                > > Czy w związku z tym co opisałam powyżej cena za dobę na tejże kwaterze 18
                > zł
                > > od osoby i połowę stawki od dziecka 1,5 roku wydaje wam się wygórowana.
                > > Niestety namiarów nie podam, bo rzeczywiście obawiam się, że za rok nie bę
                > dę
                > > miała gdzie jechać, ale podpowiem tylko, że w Darłowie można znaleźć wiele
                >
                > > tego typu kwater.
                > > Życzę owocnych poszukiwań.
          • Gość: OGI Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: 62.233.164.* 13.11.03, 08:39
            Guzik prawda.
            Byłem we Władysławowie opłaciłem 35 od osoby w pokoju z łazienką i TV. Pokoje
            znajdowały się w nowym domu, wszystko czyściutkie i pachnące.
            Pani Maria Nadolska
            ul. Wyzwolenia (sorki ale numery nie pamiętam)
            a telefon może w sobote dodoam.
            Za to w Łebie za 30 złotych o mało nie dostałem zawału. Pokoik tak mały że jak
            jedna osoba się ubierała to druga misiała siedzieć na łóżku, miało być jedno
            duże łóżko a był tapcza i to malutki.
            Jednak Władysławowo polecam
          • columbus2000 Re: Lista bardzo dobrych kwater. 07.06.04, 23:30
            ada1 napisała:

> Gość portalu: Johny napisał(a):
            >
            > > Zadziwiające, żadnych dobrych kwater nad morzem?
            >
            > Oczywiście są dobre kwatery nad morzem, tylko trzeba za nie zapłacić ok. 70

> za os./dzień (bez wyżywienia), natomiast wszstkie te poniżej 70 zł, to syf...
            >
            > To nie jest prawda. Pokoj dwuosobowy o pow. 12 m. kw. z wlasna Lazienka,
            telewizorem, radiem, czajnikiem, wszystko nowe, pachnace swiezoscia, w pieknym
            nowym domy. Parking bezplatny na terenie posesji.Ogrod 2500 m. kw do dyspozycji
            gosci. calosc ogrodzomna. Miejsce na grila i ognisko, cicho i spokojnie.Bez
            pobierania oplaty klimatycznej. Cena 40zl/os W sezonie. W Czerwcu i po 18
            Sierpnia duzo taniej. Dodatkowo upusty za dlugosc pobytu oraz dla stalych
            klientow ( tych jeszcze nie ma bo to jest nasz pierwszy sezon). Wiecej
            informacji na MorzeColumbus2000.nadmorze.pl.Odleglosci: plaza 2000m, centrum
            600m, zamek 800m, przystanek Bus 200m, sklep 40 m. Czy trzeba cos wiecej. Tel.
            604427602. Mail columbus2000@poczta.onet.pl lub columbus2000@gazeta.pl.
            Przyjedz, zobacz i na pewno zmienisz zdanie i umiescisz nas na tej zaszczytnej
            liscie Naj. Naj.Naj. Pozdrawiam. Krzysztof z Columbusa2000. Wybaczcie, ze sam
            sie chwale. Za rok nie bede tego robil, ale nasi goscie na pewno.
    • kompromiss Re: Lista bardzo dobrych kwater. 21.08.03, 15:29
      Polecam wspaniałe miejsce do ”agrowczasowania”. Cudowni Radomiacy, którzy kilka
      lat temu postanowili wynieść się na wieś oferują drewniany dom- autentyczną
      wiejską chatę- jednak ze wszystkimi wygodami dla Nas ”miastowych”. Świetnie
      urządzone 65 metrowe wnętrze. Niesamowita, nieskaona cywilizacją wieś. Świetna
      baza wypadowa do Kazimierza Dolnego (jakieś 30 km- z atrakcyjną przeprawą przez
      Wisłą), Janowca i Sandomierza. Na miejscu możliwość wielogodzinnych spacerów po
      łąkach i polach, wokół pięknych stawów.
      Miejscowość- SADKOWICE.

Mam kilka zdjęć - mogę przesłać.

Telefon do gospodarzy: Bożena i Krzysztof Rutkowscy: (048) 376 60 35, tel.kom:
      0607 276 154
      • Gość: MISIA Borowina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.03, 17:12
        Kwatera agroturystyczna na Roztoczu
        p.Gargol
        Borowina 44
        23-460 Józefów
        tel.kontaktowy:0 84 696 55 51
        kom. 0 693 419 918

Dom 3 pokojowy z ogrodo-sadem + pole z krzakami porzeczek i malin.
        Można samemu pichcić w kuchni albo poprosić panią Lucynkę o wyręczenie w tym
        zajęciu.
        śniadanie 8 zł
        kolacja 8 zł
        obiad 10-12 zł
        nocleg 20 zł od osoby
        na miejscu :ognisko, przejażdżka ciągnikiem własnej konstrukcji,piaskownica dla
        dzieci, altanka wypoczynkowa,wanna w ogrodzie do wykorzystania wedle uznania,
        huśtawka .
        oraz w przygotowaniu :oddzielny pokój dla gości z kuchenką, w samodzielnym
        budynku w ogródku,zadaszone miejsce parkingowe dla samochodu,
        miejsce do leżakowania w ogrodzie.
        super atrakcja: przejażdżki nocne po lesie terenowymi samochodami dzięki
        uprzejmości szwagra gospodarzy.
        największa atrakcja:wycieczki rowerowe po rezerwatach roztoczańskich.
        ogólne informacje znajdziecie na www.wakacje.agro.pl
        W razie pytań piszcie: misia@street.pl
      • sledzik4 Re: Lista bardzo dobrych kwater. 03.09.03, 19:57
        Gaździna: Anna Taras
        ul. Kościuszki 156
        34-530 Bukowina Tatrzańska
        tel. 0-18 207-74-29

Od 11 lat jeżdżę tam z żoną i córką i jesteśmy bardzo zadowoleni.
        Standard średni, ale dla nas bardzo dobry. Spotykamy u Nich (w lecie)
        ludzi - praktycznie - z całej Polski. Atmosfera rodzinna.
        W zimie bardzo ciężko o wolne miejsca (dużo studentów).
        Pozdrawiam
        sledzik4
        • Gość: Goska Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 03.09.03, 22:01
          Anna i Jeremiasz Chowańscy
          Dom pod Ostrym Wierchem
          Wysowa 80
          38-316 Wysowa Zdrój
          tel. 35-32-164
          Cena za pokój 18-20zł/os
          warunki dla niektórych też mogą być średnie- tzn 2 łazienki na dole dla 4 pokoi
          na górze. Ale za to przemiła atmosfera,(tu muszę napisać, ze jestem fanką mamy
          gospodyni) kuchnia dostępna od rana do wieczora, jarzyny ekologiczne z grządki
          za darmo i do kupienia prawdziwy wiejski nabiał.
          No i przede wszystkim cisza- 3km od centrum, dojazd kamienistą drogą, co też
          może być minusem - (ale dla mnie to plusza) za oknem strumyk i Ostry Wierch lub
          za drugim Przełęcz Hutniańska.
    • Gość: Bormann Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: 150.254.207.* 06.11.03, 13:58
      Kwatery Prywatne Kwaterwil w Karpaczu, ul. B. Prusa 4A, www.virgo.com.pl/wil,
      www.wil.pl
      Polecam - bardzo mili ludzie, czysto i niedrogo. Kwatera znajduje się na
      obrzeżach miasta - w dzielnicy Skalne Miasto, jest cicho i spokojnie, a do
      centrum na skróty około 10 minut spacerem. Ja tam jeszcze wrócę na pewno!
    • Gość: Mariusz Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.pkt.pl 13.11.03, 17:26
      Karpacz. Pensjonat GROTA. Adresu nie znam ale szczerze polecam pogrzebac w
      necie i poszukac. Maja swoja strone. Swietne miejsce, wlasciciele tez bardzo
      uczynni i mili. Gdy jechelem do nich i bylem umowiony na ok 22, przez zle
      warunki na drodze dojechalem na 0 30. Troche bylem zdziwiony jak ok 22 30
      dostalem telefon od wlasciciela z pytaniem co sie dzieje bo takie zle warunki
      itd.. Gdy przyjechalem nie dosc ze zostalem przywitany serdecznie to czekala na
      mnie cieplutka kolacyjka z herbatką i drinkiem zeby sie dobrze spalo. Polecam
      Mariusz
    • Gość: Lilka W Kazimierzu Dolnym uroczy zakątek IP: *.energis.pl 26.11.03, 22:14
      A ja odkryłam niedawno coś całkiem nowego - Dom Gościnny Lipowa Dolina w
      Kazimierzu Dolnym. Tylko kilka pokoi, jakies 5 km od rynku, na zapomnianej
      wiosce, cudne miejsce, spokojne dla rodzin z dziećmi idealne. Mieliśmy ogromny
      pastelowy pokój z łazienką. Wszystko nowiutkie, pachnące. Przemili gospodarze,
      kuchnia po prostu wyśmienita. Jeśdziłam już trochę po kwaterach i agroturystyce
      i wszędzie jedzonka troszkę czasem brakowało, a tu aż żal zostawiać na
      talerzach. Okolica cudna - wielki plac zabaw dla dzieci, mnóstwo dzikiej
      zwierzyny, pani Jola piecze fenomenalne ciasta, a jak się ją bardzo bardzo
      ładnie poprosi do pozwoli skosztować domowej nalewki - ech takie to moja
      babunia kiedyś robiła...
      I ja wyobraźcie sobie podzielę się adresem tego cudnego miejsca - jest nowo
      otwarte, więc trafić tam trudno, a i dojazd nie najłatwiejszy (z dala od
      turystycznych wydeptanych ścieżek Kazimierza). Obejrzyjcie ich stronę, która
      ruszyła pare dni temu www.lipowa-dolina.pl A moze już ktoś tamm był i podzieli
      się wrażeniami??
    • Gość: ola Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.chello.pl 30.11.03, 09:54
      Polecam gospodarstwo agroturystyczne "Dworek Św. Antoniego" w Sławutowie
      k/Pucka. Bardzo mili gospodarze, pyszne jedzenie, ładnie urządzone pokoje (z
      łazienkami ) w stylu rustykalnym i duuuużo zieleni.
      Drugie miejsce to "Uroczysko Jamna". Jest to położona w lesie, u podnóża góry
      Jamna, leśniczówka.Naprawdę polecam!!!! Adres internetowy www.jamna.pl
      • Gość: olga Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.dolsat.pl 12.01.04, 19:36
        byłam z rodzicami u pana Kazia,nazwiska nie znam. Super mijsce blisko łeby nie
        całe 2kilometry do portu w Łebie. Mieszkaliśmy w drewnianym domku ,niczego nie
        brakowało ,jedynie Wc i kabina prysznicowa i prysznic był w osobnym nowym domku
        obok. Lepszego miejsca w Łebie nie znajdziesz,blisko jezioro i konie a do morza
        spacerkiem jakieś niecałe2km.,20min. spokojnie ,ale myśmy jeżdzili samochodem.
        Ach obok stoją takie same domki i cena jest podobna ,ale byłam tam u koleżanki
        niebo a ziemia.
        Ojciec brał łódkę i pływał na ryby.Jezioro tez pod nosem.Podam adres; Nowęcin
        ul.Łebska 9.tel.0605-61-66-49
        Jeszcze jedno gospodarz obiecał,że w tym roku łazienki będą w domkach i napewno
        beędą.My tam jeździmy co roku od 3 lat i jest fajowo.
      • rrenata Re: Lista bardzo dobrych kwater. 20.01.04, 13:12
        W Puszczy Białowieskiej byliśmy 2 lata temu w Teremiskach - dokładnie Teremiski
        4. Genialna gospodyni polecała gdzie się wybrać, serwowała całodniowe posiłki
        (własnoręcznie pieczony chleb, własnego wyrobu wędliny, grzyby zbierane
        rankiem), zorganizowała ognisko. Pokoje kilkuosobowe o standardzie umiarkowanym
        (ok.30 zł od osoby). Niestety straciłam numer telefonu, na informacji nie chcą
        podać. Może ktoś tam był i ma? Chcę się tam wybrać na wiosnę, więc ewentualnie
        podam go po powrocie.
        Pozdrawiam forumowiczów i dziękuję za świetny wątek!
        Renata (z potomkiem 2.03.2004)
        • joszka Re: Lista bardzo dobrych kwater. 12.02.04, 00:09
          drodzy moi, bardzo prosze o rekomendacje jakichs kwater nad morzem. wiem, wiem,
          ze o takie trudno ale moze sa tacy z was, ktorzy w zeszlym roku byli ale nie
          martwia sie o ten rok, bo maja inne plany, hm? moze na prywatny
          adres :Joa34@aol.com
          Ja nie mam nikogo w Polsce, kto moglby dla mnie wyszukac i sprawdzic, a z
          dwojka dzieci nie moge sobie pozwolic na zgadywanki.....
          z gory uprzejmie dziekuje
          • axwl Re: Lista bardzo dobrych kwater. 21.03.04, 23:35
            Cześć!
            W zeszłym roku byłam w Łazach, malutka miejscowość niedaleko Mielna, ładna
            plaża i ośrodek całkim, całkiem. Byłam w Ośrodku z dziećmi i dosyć nam się
            podobało, również cenowo. Adres ośrodka: www.fresko.com.pl lub www.fresko.ta.pl
            Ośrodek składa się z domków podwójnych to znaczy jedna rodzina po jednej
            stronie a druga ze strony przeciwnej. W domku kuchnia, łazienka, pokój na dole
            z tarasem, pokój 2 łóżka na górze z balkonem. Koło domku miejsce do
            zaparkowania, duży stół z parasolem i dość dużo miejsca do rekreacji.
            Na terenie Ośrodka dzieci chętnie bawiły się na małym placu zabaw, albo grały w
            piłkę na boisku, są też korty tenisowe. Całość zamykana i bezpieczna dla
            maluchów. Morze - 300 metrów, plaża - są miejsca w ogóle bez ludzi. Cena - 160
            zł w zeszłym roku od 4 osób, teraz chyba jest coś drożej. Na miejscu super
            jedzenie do wykupienia dodatkowo (dużo i smacznie). Osobiście polecam, bardzo
            mnie i mojej rodzinie się tam podobało.
            Pozdrawiam.
          • columbus2000 Re: Lista bardzo dobrych kwater. 07.06.04, 23:57
            joszka napisała:

> drodzy moi, bardzo prosze o rekomendacje jakichs kwater nad morzem. wiem,
            wiem,
            >
            > ze o takie trudno ale moze sa tacy z was, ktorzy w zeszlym roku byli ale nie
            > martwia sie o ten rok, bo maja inne plany, hm? moze na prywatny
            > adres :Joa34@aol.com
            > Ja nie mam nikogo w Polsce, kto moglby dla mnie wyszukac i sprawdzic, a z
            > dwojka dzieci nie moge sobie pozwolic na zgadywanki.....
            > z gory uprzejmie dziekuje
            Z gory przepraszam, ze sam zachwalam nasz pensjonat. Robie to tylko dlatego, ze
            zostal on dopiero otwarty. W pieknym duzym domu oferujemy pokoj dwuosobowy z
            lazienka oraz apartamenty (lazienka,sypialnia,pokoj dzienny aneks
            kuchenny).Wyposazenie: telewizor, radio, lodowka, mikrofalowka, , kuchenka
            elektryczna,naczynia,sztucce, garnki, patelnia itp, bezplatny parking na
            ogrodzonej posesji. Duzy 2500m. kw. ogrod do dyspozycji gosci i wiele innych
            dobrych rzeczy. Wiecej na www.MorzeColumbus2000.nadmorze.pl. Ewentualnie tel.
            48 94 3142439 lub 604 427 602 lub columbus2000@poczta.onet.pl. Dzwonic mozna
            nawet do polnocy.W tym roku promocyjne ceny w zwiazku z otwarciem. Rabaty za
            dlugosc pobytu i dla stalych klientow. W przyszlym roku otwarcie kortu
            trawiastego do tenisa. W przyszlosci basen. Przyjedz i zobacz. Jezeli chociaz
            jedno slowo z tego co napisalem jest nieprawdziwe to Twoj pobyt u nas jest na
            nasz koszt.Szanowne Forum biore na swiadka. Stawiamy tez na ochrone srodowiska,
            dlatego ciepla woda ogrzewana jest w kolektorach slonecznych.Serdecznie
            pozdrawiam Krzysztof
    • Gość: Ala Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.dsl.aktivanet.de 12.02.04, 09:57
      Przed feriami byliśmy całą rodziną u p. Beaty w Szklarskiej. Przyjechaliśmy
      zmarznięci i zmęczeni, a tu niespodzianka - gorąca herbata i domowe ciasto.
      Niby mała rzecz a taka miła! P. Beata jest przesympatyczna, pokoje i łazienka,
      co dla mnie z małym dzieckiem było b. ważne-super czyste i ładne. Właścicielka(-
      le) włożyli w to trochę starań. Chociaż z zewnątrz dom nie wygląda zbyt
      zachęcająco, wnętrze, atmosfera, ceny(30) są o.k. Acha, tam przyjeżdżają tylko
      niepalący, więc zasłony i meble nie są przesiąknięte dymem. Namiary znalazłam
      na tablicy ogłoszeń w portalu iPolska. Podaję telefon z nadzieją, że nikt się
      nie rozczaruje: 717-24-57. Pozdrawiam forumowiczów
    • katarina125 Re: NAD MORZEM - POLECAM. 17.02.04, 16:04
      Witam,
      Z czystym sumieniem polecam (byłam nie raz)kwatery w Pucku (ul. Kapitańska 1) -
      Małgosia Żalikowska. Warunki są super, nowy dom - cała góra to 5 pokoi dla
      gości (2, 3, 4-osobowe) z łazienkami (są prysznice) i TV (jest też czajnik
      elektr. i podstaw. naczynia), lodówka na korytarzu. Czyściutko. Samochód -
      można zaparkować na podwórku. Gospodarze - przemili młodzi ludzie.
      PUCK - małe spokojne miasto nad Zatoka z rynkiem, portem i molo. Ceny w
      sklepach normalne , a ludzi niewiele (nie ma tłoku) nawet w sezonie (w
      przeciwieństwie do połozonego 12 km dalej Władysławowa). Plaża niewielka, ale
      czysta, woda w morzu/zatoce - też czysta (naprawdę) i ciepła - jest bardzo
      daleko płytko - idealnie dla małych dzieci. Odległość z domu na plażę - ok. 15
      min. piechotą. Byliśmy z dziećmi juz kilka razy. W sezonie są pociągi jadące na
      Hel i zatrzymują się w Pucku (jedzie się z W-wy 5 godz.).Ostatniego lata
      płaciliśmy 25,- /PLN (dzieci 15,-).
      Tel.0-58 673 09 34; kom.0-504 920 450.
      Pozdrawiam
      K.
    • no-suprises Re: Lista bardzo dobrych kwater. 20.02.04, 12:21
      U Macieja w Sosnówce koło Karpacza. Może bez rewelacji - jedna łazienka na
      cztery pokoje,ale kuchnia do dyspozycji i stawy z karpiami za oknem. Spokój,
      cisza, piękne widoki, dobra baza wypadowa (samochodem) w Karkonosze i okolice.
      Gospodarz sympatyczny, strona:
      <http://www.republika.pl/maciejpapierniak///>
      płaciliśmy 20 zł.
    • Gość: Gosia i Romek Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.04, 13:20
      Hej !

W wakacje 2003 spedzilismy wspaniale czas w Sopocie.Chyba nikomu nie musze
      reklamowac zalet tego miejsca, bylo po prostu cudownie.Kwatere znalezlismy
      przez internet ale od tego czasu polecamy ten adres znajomym.Jezeli ktos z Was
      planuje wybrac sie do tego miasta do spokojnie mozecie dzwonic do Pawla,
      wynajmuje swietne mieszkanie ( a szczagolnie ten 2osobowy pokoj, palce lizac ;-
      )). Po szczegoly zgloscie sie juz do niego ( tu pozdrawiam pana Pawla :-) 608-
      311-704
      • Gość: hehe Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.lubin.dialog.net.pl 14.03.04, 13:33
        Ten watek to swietne miejsce aby zareklamowac siebie czyli nagonic turystow do
        swojego osrodka, kwaterki, jakiejs klity dwa kilometry od morza lub na zadupiu.
        Ale najlatwiej napisac ze bylem tam, bylo super i od niechcenia rzucic numer
        telefonu no bo moze jacys frajerzy sie znajda i przyjada i bedzie kaska, tania
        reklama to jest TO!
    • Gość: G Mielno IP: *.aster.pl / *.acn.pl 14.03.04, 15:00
      polecam kwatery u p.Ireny Styrenczak na Staszica!!! Uratowała nam życie jak
      zostaliśmy bez noclego. chyba 35 zł za dobę, ale bardzo serdecznie,
      sympatycznie. Mimo iż 1 łazienka na 4 pokoje to nigdy nie było tłumów w niej.
      Bardzo przyjemnie!!!
    • Gość: anx Re: Lista bardzo dobrych kwater. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.04, 21:41
      Byłem w marcu na nartach w Białce Tatrzańskiej u Pani Rabiańskiej namiar na kwaterę dostałem z internetu. Bardzo miła atmosfera warunki średnie ale czysto i przyjemnie. Teraz pojadę w sierpniu bo to fajne miejsce na wypady w góry. Rzeka blisko możliwość cichych spacerów. Dom położony z dala od drogi. Szkoda sprzedawać tego miejsca ale pochwalić trzeba. Tel. (0-18) 265-41-69.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka