Dodaj do ulubionych

fajne miejsca na weekend

• sobi.erka Re: fajne miejsca na weekend 25.08.14, 14:08
      z chłopakiem byliśmy nad morzem. W władysławowie, a własciwie w Chłapowie. nolegi po 50 zł/os...nienajgorzej, bo to szczyt sezonou, pozwiedzaliśmy sobie dużo, więc fajnie, opisał to na swoim blogu:turystawpolsce.blogspot.com/2014/08/batyk-latem-mierzeja-helska.html
    • hotelnaturaresidence Re: fajne miejsca na weekend 25.08.14, 15:19
      Jest wiele miejsc, w których coś dla siebie znajdą zarówno amatorzy wrażeń, jak i ci, którzy wolą spokojne leniuchowanie. W okolicach naszego hotelu można posurfować na przykład na położonym w odległości 2 km Jeziorze Przeczyckim lub Jeziorze Pogoria, do którego jest ok. 10 km, ale też powędkować czy wybrać się na Pustynię Błędowską.
    • marcinkt Re: fajne miejsca na weekend 27.08.14, 14:55
      Ciekawa propozycja na ostatni weekend wakacji - dla lubiących aktywność: wspinaczka w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!
      pl.abpoland.com/wycieczki/jura-krakowsko-czestochowska-weekend-ze-wspinaczka-wrzesien-2014/
      Wyjazd w piątek wieczorem, powrót w niedzielę wieczorem.
      • marcinkt Re: fajne miejsca na weekend 21.01.15, 13:02
        Osobiście polecam na weekend Biebrzański Park Narodowy. Jeżeli lubicie przyrodę i bardziej spokojne miejsca to idealny wybór. Ja wybieram się tam w lutym na biegówki (jak ktoś jeździ albo chce się nauczyć to tam są idealne do tego warunki). Polecam!

pl.abpoland.com/wycieczki/narty-biegowe-w-biebrzanskim-parku-narodowym-30-01-1-02-oraz-13-15-02-2015/
    • marcinkt Re: fajne miejsca na weekend 21.01.15, 13:01
      Osobiście polecam na weekend Biebrzański Park Narodowy. Jeżeli lubicie przyrodę i bardziej spokojne miejsca to idealny wybór. Ja wybieram się tam w lutym na biegówki (jak ktoś jeździ albo chce się nauczyć to tam są idealne do tego warunki). Polecam!

pl.abpoland.com/wycieczki/narty-biegowe-w-biebrzanskim-parku-narodowym-30-01-1-02-oraz-13-15-02-2015/
      • mirekmirek37 Re: fajne miejsca na weekend 26.02.15, 09:57
        A ja ostatnio byłem w Zakopanem i nocowałem w schronisku na Krzeptówkach 2 niedalego Sanktuarium MBF. Naprawdę fajna i tania baza wypadowa w góry np tutaj mapa-turystyczna.pl/route/vcr albo mapa-turystyczna.pl/route/xw0 kto wytrwalszy to zaliczy i jedno i drugie :)
    • evisko Re: fajne miejsca na weekend 11.02.15, 09:13
      Chociaż jest to dość duży domek, myślę, że warto się wybrać nawet na weekend, szczególnie gdy się mieszka w dużym mieście. Dom stanowi dobrą bazę wypadową np. do wycieczek rowerowych i można miło w nim spędzić czas (dom ma fajny klimat wystarczy zobaczyć na zdjęciach: domeknamazurach.com/ i jest położony raczej w zacisznym miejscu- wioska). Można spędzić tam romantyczne chwile nad jeziorem, na pomoście, podziwiając piękno jeziora Wulpińskiego. Położony w pięknych okolicach. Polecam
      • Gość: Natala Re: fajne miejsca na weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.15, 10:59
        Ja zdecydowanie polecam Sudety. Mój kochany zabrał mnie w styczniu do Dusznik, spędziliśmy świetny weekend w przepięknym, butikowym hotelu - dworku. Spacerowaliśmy po uroczym zabytkowym parku, wieczorem mieliśmy spa tylko dla siebie na wyłączność, a na drugi dzień wybraliśmy się do Zieleńca hotelowym ski-busem. Oczywiście nie dowiedziałam się, ile Marek zapłacił, jednak przeglądając FB hotelu Fryderyk nie sądzę, żeby były to gigantyczne pieniądze :) A było bosko! Na pewno tam wrócimy :)
    • 63martyna Re: fajne miejsca na weekend 24.09.15, 17:18
      Lubię morze poza sezonem, plaża na której już nie ma tłumów turystów ma swój urok.
      Mój plan na weekend to Władysławowo, Hotel Rejs - bardzo blisko wejścia na plaże i codzienne kilkugodzinne spacery brzegiem morza. Najlepszy sposób, aby oderwać się od codziennych obowiązków i odpocząć.
    • tamari15 Re: fajne miejsca na weekend 08.01.16, 14:22
      "...ciekawe i fajne miejsca na spedzenie wolnego czasu,
      weekendu, jednego dnia, albo ciekawe miejsce na spacer, lub plener
      fotograficzny. jakies miejsca z klimatem, gdzie mozna odpoczac oczyscic umysl,
      oderwac sie od komerchy" - idealnie do tego opisu pasuje Muszyna. :) Dobra baza wypadowa do Popradzkiego Parku Narodowego, jednego z najstarszych w Karpatach, o naprawdę nieskażonej przyrodzie. W dodatku góry - dobre do zdjęć o każdej porze roku. Ktoś wyżej wspominał o szlaku architektury drewnianej - jak ktoś lubi malownicze, drewniane kościółki to w tamtej okolicy też ich kilka napotka.
    • Gość: Kerina33 Re: fajne miejsca na weekend IP: *.amoureux.com 04.02.16, 10:36
      Proponowałabym wybrać się nad morze. W Trójmieście jest wiele atrakcji oraz można tam sobie ciekawie zorganizować weekend.
      Kiedy jadę na wakacje to wolę wynająć sobie pokój w hotelu albo mieszkanie jak jedziemy grupką. Obecnie jest spora baza noclegowa tak wiec można znaleźć sobie coś w dobrym standardzie.
      Ze swojej strony w Gdańsku polecam te apartamenty:
      www.dhapartamenty.pl/
      Na stronie obecnie można wynająć sobie mieszkanie w mieście w dobrej cenie.
    • kazpach Re: fajne miejsca na weekend 12.02.16, 10:54
      Jeśli cenisz sobie spokój spacery na świeżym powietrzu to zapraszam do Rudy Kameralnej ,woj Małopolskie , pow. Tarnowski , gm. Zakliczyn. Na terenie Ciężkowiczko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego
      Oferta zainteresuje każdego kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, w pobliżu obiektu znajdują się
      -szlaki turystyczne
      -trasy rowerowe
      -stadnina koni
      -paintball
      -sauna

Osoby które chcą odetchnąć od miejskiego zgiełku znajdą tu też coś dla siebie:
      -cicha i spokojna okolica
      -malownicze widoki
      -liczne obiekty do zwiedzania o charakterze przyrodniczym jak i kulturowym oraz zabytki

Do dyspozycji są pokoje 2,3,5-osobowe wraz z łazienkami, aneksami kuchennymi ,lodówka, TV i dostępem do internetu. Ponadto są 2 studia (2 pokoje łazienka ,kuchnia ,lodówka po 5 os każde). Dla gości dostępny jest parking ,altana ,grill, plac zabaw ,boisko do siatkówki, bilard ,oraz 2 sale wraz z kuchnią gdzie można organizować różne spotkania , wieczorki, imprezy.
      (7 dniowy pobyt wraz z wyżywieniem już od 350 zł
    • czarodziejka20 Re: fajne miejsca na weekend 17.05.16, 19:45
      Sprawdzone domki domy letniskowe do wynajęcia na wyłączność przez moją rodzinę - cisza i spokój

www.zagrodaczarnia.pl/

www.domekletniskowy24.pl/

Jeżeli chodzi o portal z ofertami to polecam:

www.nocowanie.pl
      www.fajnewczasy.pl
      www.ruszajwpolske.pl
    • magda_98 Re: fajne miejsca na weekend 05.07.16, 09:54
      Ja bardzo lubię jeździć na Mazury, zwłaszcza latem. Piękne widoki, dużo atrakcji, spokój, cisza. ogólnie fajny klimat. W tym roku też się tam wybieram, ale dopiero pod koniec sierpnia...
    • e.kwiatek94 Re: fajne miejsca na weekend 19.12.16, 13:10
      Ja z Krakowa jade na drugi koniec Polski- do Gdyni :) bo tam ma byc Dawid Podsiadlo na Sylwka i inne ciekawe gwiazdy. Mysle ze bedzie super ;) w koncu cos innego niz te wszystkie nudne imprezy z wódą. Znalazlam w necie tanie noclegi na www.pokojewgdyni.pl/
      Na dodatek pozwiedzam sobie fajne miejsca, zobacze morze i poslucham szumu fal. Polecam Ci :)
    • tibvopo Re: fajne miejsca na weekend 23.03.17, 14:19
      Moze zainteresuje Cie wypoczynek nad Krutynią, w centrum Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce jest naprawdę urokliwe. Można tam też tanio znaleźć nocleg, na przykład w ośrodku domków letniskowych krutynianka.pl/. Są to domki całoroczne, także są dostępne nie tylko latem.
    • magdziuchaem Re: fajne miejsca na weekend 09.04.17, 19:26
      ja bardzo polecam hotel Bacówka Radawa, niedaleko Rzeszowa, świetny klimat, dookoła lasy, można dużo spacerować, poza tym sam hotel jest bardzo dobrze urządzony i wyposażony i ma też super SPA. można tam super wypocząć
    • anna_mikalek_88 Re: fajne miejsca na weekend 09.04.17, 19:31
      super miejscem jest hotel W Krainie Alicji, położony w Nałęczowie. bardzo mi się tam podobało, bo hotel jest urządzony w stylu z tej książki, poza tym są świetne zabiegi SPA i bardzo dobra kuchnia :) na dodatek bardzo miła obsługa :)))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka