Dodaj do ulubionych

Czy ktoś mieszkał ostatnio w Iranie?

IP: 5.5R2D* / *.pg.com 05.04.04, 14:50
Czy ktoś mieszkał ostatnio (mieszkał - rozumiem rok, dwa, trzy lata) w
Iranie, a dokładnie w Teheranie? Czy Teheran jest bardziej jak Kair
(beznadzieja), czy Stambuł (do przeżycia)? Poszukuję osób które podzielą się
swoimi wrażeniemi i doświadczeniami.
Obserwuj wątek
    • Gość: wodzu Re: Czy ktoś mieszkał ostatnio w Iranie? IP: *.bochnia.pl / *.remedium.bochnia.pl 04.05.04, 15:21
      ja byłem przejazdem w Iranie w samym teheranie jakieś dwa albo 3 dni to było 4
      lata temu jak z indi wracałem
      charakter i wydlad miasta to bardziej jak stambuł berdziej nowoczesnie i
      czysciej niz kair
      ale samo miasto bardziej mi przypomina damaszek
      i nie mozna zapomniec gdzie sie jest to te wszech obecne husty u kobiet
      ja miałem problem ze znalezieniem taniego nocleguw teheranie
      iran to bardzi policyjny kraj kontroje jak sie jedzie do techerany co jakis czas
      gdyby nie to to karj robi całkiem niezłe wrazenie
      na tle sasadów szczgólnie pakistanu
      to taka trochce biedniejsz aturcja

jak chcesz cos wiej wiedziec mój mail
      wodzu210@wp.pl
      • Gość: acton Re: Czy ktoś mieszkał ostatnio w Iranie? IP: *.w / *.w-net.pl 04.05.04, 16:25
        Pytanie trochę nie do mnie, bo w Teheranie byłem króciutko w grudniu ub.r.. Mi
        się średnio podobało. Nie porównywałbym do Damaszku (byłem 2 lata temu), który
        ma niesamowity klimat. Teheran moim zdaniem go nie ma. Ot, taki moloch, można
        by porównać do Warszawy. Fantastyczne góry dookoła, ale same miasto jakoś bez
        charakteru, betonowe. Reszta Iranu oczywiście suuuuper:)
          • Gość: P. Re: Czy ktoś mieszkał ostatnio w Iranie? IP: *.kulczyktradex.com.pl 21.05.04, 08:09
            Tak, wróciłem własnie z Iranu. Między innymi kilka dni byłem zmuszony spędzić w
            Teheranie (zmuszony - bo Teheran to jeden wielki syf) - spałem w małym
            hoteliku - Mashad hotel przy abu kabir, w centrum za około 4 dolce (ok 30000
            riali) - własciwie to było bardziej schronisko. Z tanimi noclegami raczej nie
            powinno byc z resztą problemu - koteli. hosteli i tym podobnych jest w
            Teheranie dużo. Polecam natomiast południe i środkową część Iranu - bajka:
            Isfahan, Shiraz. Być może w tym roku skoczę jeszcze na tydzień zwiedzić
            wschodnią część kraju (Bam, Kerman, Mashad). Generalnie piekny kraj i piekne
            kobiety :)
    • stonka69 Re: Czy ktoś mieszkał ostatnio w Iranie? 24.05.04, 11:26
      Ja tez nie mieszkalem ale bylem ostatnio w Iranie na snowboardzie. Wejdz na
      moja strone www.iran-snowboard.prv.pl, tam masz link do strony mojego
      znajomego co jest Iranczykiem i mieszka w Teheranie, mozesz go zapytac o
      jakies konkrety bo mieszka tam przez cale zycie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka