Dodaj do ulubionych

the boat trip -opinie

21.06.20, 20:09
Ktoś zna The boat trip? Na necie same superlatywy - aż jest to niepokojące ;) Ktoś coś słyszał, jak jest rzeczywiście? Chodzi o zwykiły rejs a nie szkolenie
Obserwuj wątek
  • kornel-1 Re: the boat trip -opinie 23.06.20, 15:31
   Opinie z sieci mogą być niewiarygodne, gdyż są zazwyczaj pisane przez ludzi, którzy pływają dużo jachtami, i dla których jachty są pasją. I tak dalej. Pytanie, czy warto wybrać się jachtem w rejs jest tak samo sensowne jak pytanie, czy warto pojechać gdzieś samochodem. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jakim samochodem lub jakim jachtem, na jak długo, gdzie, w jakich warunkach. Myślę, że przede wszystkim frajda z pływania jachtem po oceanie czy morzu zależy od swoich własnych, wcześniejszych doświadczeń. Ja ich nie mam, bazuje więc raczej na własnych wyobrażeniach. Wielodniowy rejs między wyspami lub od portu do portu kojarzy mi się przede wszystkim z nie kończącymi się godzinami nudy, podczas których jedyną rozrywką jest opalanie się lub oglądanie chmur. Zapewne usłyszę, że na pokładzie i pod pokładem jest zawsze dużo rzeczy niezbędnych do zrobienia. Być może.
   Program może być jednak tak ułożony, że większość czasu spędza się przy brzegu, w porcie. Wówczas noclegi na jachcie mogą być pewną atrakcją, LOL.
   Kornel
   • kornel-1 Re: the boat trip -opinie 23.06.20, 17:13
    Żeby jednak nie było, iż nie mam w ogóle pojęcia o pływaniu na czymś pośrednim miedzy materacem a największym promem pasażerskim ;-)
    Tu wymienię:
    1. Pływałem szkunerem motorowym (парусно моторная шхуна) po Onedze. Główne atrakcje: posiłek upichcony przez kapitanową i wpadnięcie na mieliznę podczas nocnego rejsu. Poza tym nuda.
    2. Płynąłem łodzią (właściwie dużą szalupą bo bez pokładu - ale za to z daszkiem) z Bissau na wyspę Bubaque. Główne atrakcje: oglądanie kolorowych Afrykanek i wpadnięcie na mieliznę pośrodku zatoki. Poza tym nuda.

    Kornel
     • ninananu Re: the boat trip -opinie 25.06.20, 15:34
      ? Cy jesteś w stanie się podzielić na temat:
      - organizacji wyjazdów przez firmę?
      - Czy skipperzy są godni polecenia?
      - ile jest osób?
      - jak to do tej pory wyglądało

      jeśli nie: to ocenę takiego spędzania wolnego czasu (tj. nuda, ciekawie) oraz własne doświadczenia zachowaj prosze dla siebie.
      • kornel-1 Re: the boat trip -opinie 25.06.20, 17:38
       ninananu napisała:

       > ? Cy jesteś w stanie się podzielić na temat:
       > - organizacji wyjazdów przez firmę?
       > - Czy skipperzy są godni polecenia?
       > - ile jest osób?
       > - jak to do tej pory wyglądało
       >
       > jeśli nie: to ocenę takiego spędzania wolnego czasu (tj. nuda, ciekawie) oraz w
       > łasne doświadczenia zachowaj prosze dla siebie.


       Uuuu... Słaby debiut na forum Turystyka na świecie.

       W momencie, gdy zorientowałem się, że rzecz dotyczy opinii o biurze turystycznym, powinienem Ci kulturalnie powiedzieć: Spadaj!

       Dokładnie tak. Idź ze swymi problemami na forum Turystyka zorganizowana.

       Tam się dyskutuje o biurach podróży.
       Tu - nie.

       Czaisz?

       Tu sobie rozmawiamy o turystyce w szerokim światowym kontekście a nie o tym, czy jakaś firma jest godna polecenia czy nie.

       Przy okazji: opanuj nie tak trudną sztukę pisania postów - w taki sposób, by były one zrozumiale: firma nazywa się The Boat Trip.

       Kornel

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka