Dodaj do ulubionych

Co przywieźć z Rio, kiedy będzie się tam 4 dni

17.04.07, 10:12
A właściwie co mógłby przywieżć mój mąż, bo się tam wybiera , wprawdzie na
krótko ale. Pytam bo nie mam zielonego pojęcia, a chciałabym poczuć klimat
tego miasta, państwa, kontynentu. Najlepiej to pojechać ale nie ma takiej
możliwości, przynajmniej na razie.
Obserwuj wątek
      • apaixonada do lindy_evans 25.04.07, 00:10
        jasio211 napisał:

> Oczywiście Kreolke lub Mulatke moze Ci wtedy w trakcie wspólnych zabaw
        > opowiedziec o Brazylii
        > Zazdroszczę Ci

I co pani na to, Linda...
        • lukiszymi Jak na lato 25.04.07, 08:17
          jasio211 napisał:
          >
          > > Oczywiście Kreolke lub Mulatke moze Ci wtedy w trakcie wspólnych zabaw
          > > opowiedziec o Brazylii
          > > Zazdroszczę Ci
          Komu zazdrościsz mnie? czy mężowi?
          Pytałam CO przywieźć a nie KOGO.
          • czerwone_jablko Re: Jak na lato 26.04.07, 08:40
            Hej,

spedzilam w Rio tydzien czasu.Ja przepadam za egzotyczna bizuteria,wiec
            przywiozlam sobie mnostwo ciekawych kolczykow zrobionych z drewna,nasion,kokosa
            itp materialu.Warto tez kupic sobie zachwycajace skape bikini,ktore na pewnoz
            ostanie zauwazone na polskiej plazy:) (uwaga nie sa to stringi,ale ladnie
            wyciete figi,dla mnie bomba+oczywiscie gora:) butelka cachaçcy do przygotowania
            brazylijskiego,slynnego drinka caipirinha-rowniez goraco polecam.
            Poza tym Brazylia slynie z pieknych wyrobow skorzanych i w dodatku naprawde
            tanich.Czesto mozna tez znalezc piekne komplety:buty + torebka ,ja przywiozlam
            dwa letnie komplety(klapeczki+torebka) + dodatkowo 3 pary butow :D
            • lukiszymi Re: Jak na lato 26.04.07, 09:02
              Bardzo dziękuję. Biżuteria, orginalna biżuteria to jest to:)) Bikini to
              wolałabym sama sobie kupić, chociaż kto wie...Orginalne klapki z torebką też by
              się przydały:o))Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, pozdrawiam.
              • czerwone_jablko Re: Jak na lato 26.04.07, 13:53
                Hej,

bizuteria jest ciekawa i naprawde taniutka,sprzedaja ja wszedzie,glownie na
                ulicach,plazach.Koszt naprawde fajnych kolczykow jest rzedu kilku zlotych-max
                do 10 :) a jest w czym wybierac,choc glownie kroluje drewno i nasiona,ale jest
                tez duzo kolorowych swiecidelek;) Brazylijki nie nosza zlota,tylko wlasnie te
                ichniejsze kolczyki,ktore u nas sprzedawane sa za bajonskie sumy w centrach
                hanlowych.Ja mialam sporo czasu i przez kilka tygodni robilam fotki butom,a
                potem przesylalam do mamy i pytalam sie,ktore jej kupic.Dziwne jest to,ze
                sprzedaja piekne buty,ale mlode dziewczyny nosza calkiem inne fasony:glownie
                takie traktory,grube podeszwy,mi sie to w ogole nie podobalo.Jesli chodzi o
                bikini,to raczej jeden fason,tylko rozmiar sie zmienia:) bo tylko
                trojkaciki:gora,dol...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka