Dodaj do ulubionych

Jaka homeopatia przy RZS ?

26.08.10, 13:07
Napiszcie Panstwo, prosze, z jakimi preparatami homeopatycznymi
spotkaliscie sie w leczeniu RZS i jakcy homeopaci sie tym
zajmuja? /pytam o Warszawe/

Ja mam te przypadlosc od kilku lat, stosuje NLPZ, herbatke laurowa,
Voltaren żel oraz ruch z kijkami NW, rower i jest niezle, ale
intryguje mnie homeopatia, ktora na mnie dziala swietnie w ogole.

Pozdrawiam wszystkich zmagajacych sie z tym swinstwem.

--
Nauka jęz. rosyjskiego i polskiego
www.rosyjski.blo.pl
www.russkajaizbuszka.blo.pl
Obserwuj wątek
    • dzini12 Re: Jaka homeopatia przy RZS ? 02.09.10, 11:11
      witam! Zaznaczam,że nie są leki doustne,ale miałam na łokciu modzela wielkości
      jaja kurzego,szok całe lato z dlugimi rękawami,w tym tygodniu zauważyłam,że go
      nie ma/bo juz sie do niego przyzwyczaiłam/,cały czas zgodnie z poradą
      farmaceutki z zielarskiego stosowałam maść z Arniki i masowałam taką kulką na
      baterie,prosty aparat i wchłonał sie,ku wielkiej radości z mojej strony.To co
      moge polecic z homeopatii.
      • och.ach Re: Jaka homeopatia przy RZS ? 14.09.10, 12:56
        Z lekow naturalnych polecam lyprinol jako suplement diety, zwiekszenie ilosc spozywania ryb i owocow morza, moja babcia (ktora pol, zycia chorowala na rzs) z przyczyn mi zupelnie nieznanych poleca serdecznie herbatke z pokrzywy. ze swojej strony polecam joge oraz cwiczenia aerobowe (ktore jak sie okazalo niedawno sa najlepsze dla osob cierpiacych na rzs)
        • bella_karo Re: Jaka homeopatia przy RZS ? 07.02.12, 10:20
          Zobaczcie produkt Green Lipped Mussel również nowość w Polsce, świat już się tym zachwyca. To jest ta sama substancja czynna - też małż zielony nowozelandzki nazywany omułkiem, dodatkowo jest tam kwas hialuronowy, kolagen i kurkuma. Można to zobaczyć w sklepie suplemencikowo. I to jest zupełnie inny przedział cenowy. 30 tabletek kosztuje 45 zł i co najwazniejsze bierzesz jedną tabletkę na miesiąc.
          pozdr
    • reniuta_1 Re: Jaka homeopatia przy RZS ? 28.02.11, 20:04
      Ja leczę rzs u homeopaty klasycznego tzn lek jest jeden dobierany indywidualnie dla pacjenta w moim przypadku sulfur , który w twoim przypadku z pewnością będzie inny. Mojemu lekarzowi od razu udało się trafić na właściwy bo obrzęk stawu biodrowego ustąpił po 1 miesiącu kuracji. Maleją też zgrubienia po poprzednich rzutach choroby.Polecam
    • 001radek Re: Jaka homeopatia przy RZS ? 10.02.12, 18:50
      Niestety homeopatia to zwykle oszustwo. Leczy tak samo skutecznie jak woda swiecona.Niektórzy traktuja to jak placebo ale znacznie taniej jest wypic szklanke wody na czczo.Wszyscy ,którzy sprzedaja ,produkuja,zalecaja,zachwalaja "leki " homeopatyczne to albo idioci albo oszusci.Ale oczywiscie jak ktos lubi byc robiony w konia to to faktycznie w tym wypadku homeopatia dziala.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka