Dodaj do ulubionych

Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów

14.07.12, 23:35
Poradnik na temat - Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów www.ksiegarnia123.pl/p/32219/jak-leczyc-reumatoidalne-zapalenie-stawow-poradnik-dla-chorych
Obserwuj wątek
  • gregory3x Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 29.07.12, 17:38
   jeszcze inna pozycja która może okazać się ciekawa www.ksiegarnia123.pl/p/1146/jak-wyleczyc-nieuleczalne-choroby
   • dzini12 Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 21.11.13, 14:23
    witam mam od dawna tą książkę i staram się wg.niej leczyć ale ta chemia mnie wykańcza,po 44 latach choroby nie mam juz siły i organów wewn. aby bezkarnie stosować ten MTX plus sterydy.
    Nadal poszukuje innych metod i mam coś w planie, zaraz po wizycie u dr.Poremowa odezwę sie na forum,może będę mogła komus pomóc szczególnie młodym bo w moim wieku juz wiele się nie da pomóc.pozdrawiam rzsowców i zycze dobrych mysli.dzini1
    • agusia1262 Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 27.12.13, 19:45
     ClinMed Doradztwo Medyczne zaprasza na bezpłatne konsultacje osoby, u których zdiagnozowano reumatoidalne zapalenie stawów. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny (tel. 510-388-858) od pondz.-pt w godz. 9.00-17.00.

     Zapraszam do kontaktu,
     dr n. biol. Agnieszka Kulig

     mail: kuligagnieszka@interia.pl
     tel. 510-388-858
    • malek22 Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 02.03.14, 18:58
     Polecam NIA proszę poczytać o ludziach którzy się wyleczyli www.lekarstwonaraka.com.pl/forum/viewforum.php?f=48
  • bajarka4 Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 17.09.12, 13:52
   zobacz tu www.stawy-kregoslup.pl/p/1142/strona/
   • specjalistareumatolog Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 15.12.12, 08:10
    Setki ludzi żeruje na chorych wciskając im różne gadżety i pseudosposoby leczenia RZS. Jeżeli chcesz coś poczytać o leczeniu to tylko poradnik, pt. Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów dra Niebrzydowskiego. cała reszta informacji w internecie to chłam. A porady jak samemu zbadać sobie i wyliczyć DAS28 są idealne do kabaretu, a nie poważną radą dla chorych. Nikt poza reumatologiem nie wyliczy poprawnie DAS28.
  • halotam Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 29.10.12, 16:58
   Zapraszamy na TacyJakja.pl portal prowadzony przez lekarzy dla pacjentów. Nowy dział RZS otwarty kilka dni temu . U nas możesz anonimowo prowadzić dzienniczek monitorowania aktywnosci choroby z róznymi skalami medycznymi. Zobaczyć jak leczeni są inni. Raz w tygodniu na pytania odpowiada konsultant. Jest czat i forum. Zapraszamy !
   • specjalistareumatolog Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 15.12.12, 08:15
    Byłem na tej stronie. Szkoda czasu bo tam robią z chorych idiotów. Ciekawe kto każdemu choremu z DAS28 powyżej 5,1 da lek biologiczny? Jako reumatolog zapewniam was, że tylko wyjątki mogą na to liczyć. 90% chorych w Polsce jest źle leczonych i większość z nich potrzebuje tylko dobrego lekarza i zmiany leków. Dla chorych na RZS jest tylko jeden (podkreślam jeden) poradnik w Polsce nadający się do czytania i zawierający sensowne porady. Jeżeli chcesz coś poczytać o leczeniu to tylko poradnik, pt. Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów dra Niebrzydowskiego. Cała reszta informacji w internecie to chłam. A porady jak samemu zbadać sobie i wyliczyć DAS28 są idealne do kabaretu, a nie poważną radą dla chorych. Nikt poza reumatologiem nie wyliczy poprawnie DAS28.
  • karolmach Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 20.01.13, 17:18
   Sól bocheńska fajna sprawa, tylko nie sprawdza się przy leczeniu podagry. Na inne schorzenia polecam, może nie ratuje życia ale efekty są zadowalające.
  • replika78 Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 19.02.13, 17:02
   Mój ojciec przyjmuje zamiast leków p. bólowych Vital3 w kroplach. Nie wiem na ile to konwencjonalna metoda a na ile nie, ale ważne jest to, że pomaga.
  • lansko Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 22.02.13, 10:00

   Na bolące stawy oraz :
   *RZS reumatoidalne zapalenie stawów,
   *ŁZS łuszczycowe zapalenie stawów,
   *MIZS młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów,
   *ZZSK zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa

   __Nanozłoto AURUMFIOL 100M pomaga w MIZS W leczeniu objawowym /walka ze skutkami/ stosowanie AURUMFIOL 100M przynosi poprawę i ulgę w bólach przy systematycznym stosowaniu pomaga w zwalczaniu przyczyn.
   __Złoto ma działanie immunosupresyjne, a wyżej wymienione choroby są chorobami autoimmunologicznymi
   w związku z czym bez skutków ubocznych AURUMFIOL pomaga powstrzymywać proces autoagresji organizmu. Poza tym wnikając w głąb komórek nanozłoto pomaga, a w wielu wypadkach pobudza komórki do działań naprawczych działając też niszcząco na komórki o zmienionej strukturze (jak np.komórki rakowe).
   __Stosując koloid nanozłota AURUMFIOL 100M razem z koloidem nanosrebra ARGENTUM 100M wzmacnia się pozytywne działanie, gdyż nanosrebro wewnątrz organizmu zabija szkodliwe drobnoustroje wywołujące infekcje, i odpowiedzialne za bakteryjnie wywołane stany zapalne.

   Koloid nanozłota AURUMFIOL 100M i nanosrebra ARGENTUM 100M można zamówić przez
   www.lansko.otwarte24
  • maniekpi Re: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów 13.03.14, 13:01
   Witam.
   U każdego człowieka można spowodować wystąpienie zachorowania na prawie każdą chorobę,odżywiając go w sposób stanowiący przyczynę tej choroby.
   Z tysiąca ludzi karmionych tak,aby musieli zachorować na cukrzycę typu I zachorują wszyscy,bez żadnych wyjątków.
   Podobnie jest z innymi chorobami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka