Dodaj do ulubionych

Katy Rybackie czy Sobieszewo?

07.01.11, 14:24
Zastanawiam sie nad tymi dwoma miejscowosciami. Bylam trzy lata temu w Jantarze i bardzo mi sie podobalo:) Ale nie lubie powielac wakacji, wiec chce jechac gdzie indziej, ale na Mierzei Wislanej, bo najblizej. Jade z dzieckiem 1,5 roku i psem. Szukam raczej spokoju, ale fajnie by bylo gdyby baza byla chociaz taka jak w Jantarze, czyli chociaz kilka knajp i sklepikow.
A moze inne miejsce chcecie polecic na Mierzei Wislanej?
Ps. prosze mnie nie kasowac, bo nie szukam informacji o noclegach, ale o konkretnych miejscowosciach.
Obserwuj wątek
    • mamaanieli Re: Katy Rybackie czy Sobieszewo? 10.01.11, 19:53
      ze względu na czystość Zatoki - wybrałabym Katy. Sobieszewo jest u ujścia Wisły, więc woda o wiele brudniejsza. W przypadku powodzi - o co niestety nietrudno - można sobie wyobrazić co będzie tam pływac ;(
    • mamaanieli Re: Katy Rybackie czy Sobieszewo? 10.01.11, 19:53
      ze względu na czystość Zatoki - wybrałabym Katy. Sobieszewo jest u ujścia Wisły, więc woda o wiele brudniejsza. W przypadku powodzi - o co niestety nietrudno - można sobie wyobrazić co będzie tam pływac ;(
      • marex59 Re: Katy Rybackie czy Sobieszewo? 11.01.11, 08:45
        Oczywiście że Kąty Rybackie głównie ze względu na wodę.W Sobieszewie byłem już w sumie paręnaście razy na przestrzeni parunastu lat i powiem że woda tam zawsze była nie ciekawa ze względu na bliskość martwej Wisły.Jako sama miejscowość jest fajna typowo wypoczynkowa ze wszystkim potrzebnym do przeżycia wczasowiczom.
        • twitti Re: Katy Rybackie czy Sobieszewo? 11.01.11, 12:52
          Dziekuje za odpowiedzi. Poszukalam sobie roznych informacji w archiwum i wybralam Katy Rybackie:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka