Dodaj do ulubionych

Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie

16.02.11, 12:41
Które miejsca najbardziej lubicie? Do których byście wrócili/ły?
I dlaczego?
Ciekawe atrakcje i rozrywka?
Spokój?
Wspomnienia?

Obserwuj wątek
    • goczalkowice Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 16.02.11, 16:33
      Kołobrzeg i Władysławowo,Kolobrzeg chyba dlatego ,że to pierwsze miejsce w którym byłem nad bałtykiem a poza tym jest tam tyle sposobów spędzania wolnego czasu,że nie sposób sie nudzić a Władysławowo po prostu ma swój urok i przepiekne okolice mimo masy ludzi
      • pabia_a Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 16.02.11, 16:44
        Międzyzdroje mam sentyment do tego miejsca:)
    • koala0405 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 17.02.11, 08:45
      Ustronie Morskie.
      Powód:
      -mała miejscowość
      -ciągle się rozwija /trasy spacerowe i rowerowe, basen kryty i odkryty/
      -bardzo zadbana /z roku na rok widać różnice/
      -szeroka plaża /kilka lat temu była poszerzana/
      -przyzwoite ceny
      -możliwość wyboru spokojnych miejsc na pobyt /cisza/ ale jednocześnie gwarna miejscowość jak się mieszka w centrum /każdy wybiera to co lubi/
      - byłam tam 6 razy
      -w ubiegłym roku wybrałam się na 2 tyg. do Dźwirzyna i nie ma porównania/ bo Dźwirzyno nieciekawe, ciągle rozkopane i mało się dzieje.
      - W Ustroniu są różne występy gwiazd
      -moja córka tylko tam chce jechać bo wybieramy trochę oddalony od centrum ośrodek /400m ale do plaży 200 metrów polną drogą, w ośrodku jest wyżywienie, cisza, spokój, plac zabaw dla dzieci i ulubione hamaki,
      - cukiernia AVONLEA położona w pięknym ogrodzie gdzie są serwowane pyszne desery /ulubione lody Grycan/
      -restauracja Kabaczek gdzie podają najlepszy rosół i schabowy
      • kol.3 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 30.08.11, 19:57
        Podpiszę się pod restauracją Corleone w Ustroniu.
    • ania-bell Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 17.02.11, 09:44
      Mnie najbardziej odpowiada Karwia, nie wiem dlaczego, bo wiele miejscowości nad morzem zwiedziłam, wiele było o niebo ładniejszych od Karwii a jednak do tej mieściny mam sentyment i chętnie tam wracam, nie tylko myślami ale i na wakacje.
      Myślę, że najlepsze co Karwia ma do zaoferowania to plaża, piaszczysta, szeroka, zupełnie pozbawiona kamieni i na długim odcinku w stronę Dębek zupełnie pusta.
    • agan102 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 18.02.11, 08:30
      Hel, uwielbiam to miasto, bo tam mieszkałam jako dziecko. Droga nad morze ulicą Leśną i ta pochylona brzoza ... widoki bez których nie da się żyć. Zawsze muszę tam wpaść choćby na dzień. Zresztą plaża na Helu też jest piękna.
      Poza tym Władysławowo - zawsze coś się dzieje.
    • lilly_about Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 18.02.11, 10:44
      Jastarnia
      • zuzolek1 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 18.02.11, 11:10
        Magra Holiday Club - super osrodek wypoczynkowy polozony w Dębinie k. Rowów.
    • pijawka_lekarska Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 18.02.11, 11:45
      Kąty Rybackie.
      Gdynia
      • bakali Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 18.02.11, 12:47
        Hel.
      • karjus2 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 20.02.11, 20:55
        Ja też jestem za Kątami Rybackimi. Cisza, spokój i wszystko, co potrzebne jest do wypoczynku.
        Kto tam był to wie o czym piszę :)

pijawka_lekarska napisała:

> Kąty Rybackie.
        > Gdynia
    • echo1111 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 18.02.11, 13:10
      wPustkowie-cisza i spokój
    • rjmar Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 18.02.11, 14:08
      Moje typy to:
      Jastarnia, Kołobrzeg i Mrzeżyno i Ustka Tam spędziłem najmilej czas.
      Największa porażka to Świnoujście!!
      W ogóle nie rozumiem, jak to się dzieje, że co roku w rankingach wygrywa Świnoujście.
      W tym roku znowu jest ranking i znowu jak na razie Świnoujście ma najwięcej oddanych głosów.
      Czyżby to zasługa licznej rzeszy mieszkańców, którzy głosują sami na siebie?

• fatima5 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 18.02.11, 15:04
        Najlepsze ŚWinoujście.
        jastarnia-wies Kolobrzeg-najzimniej Ustka -dwie ulice , wieś.
        Świnoujscie-najwieksza , najlepszaplaża, port,
        połaczenie z albeckiem ,otwarta granica. Nowoczesna promenada,
        luksusowe apartamenty, Nowoczesne-bogate zadbane miasto a nie wies..
      • natkaa66 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 16.03.11, 16:43
        rjmar napisał:

> Moje typy to:
        > Jastarnia, Kołobrzeg i Mrzeżyno i Ustka Tam spędziłem najmilej czas.
        > Największa porażka to Świnoujście!!
        > W ogóle nie rozumiem, jak to się dzieje, że co roku w rankingach wygrywa Świnou
        > jście.
        > W tym roku znowu jest ranking i znowu jak na razie Świnoujście ma najwięcej odd

Wydaje mi się,że Świnoujście wygrywa ze względu na szeroką plażę,możliwość wycieczki do Niemiec!!
        > anych głosów.
        > Czyżby to zasługa licznej rzeszy mieszkańców, którzy głosują sami na siebie?
        >
      • fatima5 ryjmaj sluchaj teoje komenty sa zbedne 31.03.11, 12:10
        Tylko Świnoujscie.
        Kolobrzeg brzydki i zimno bardzo zimno
        Ustka -dziura Mrzezyno/? co to jest w ogole?
    • andy810 Re: PLEŚNA koło Ustronia Morskiego 19.02.11, 10:33
      Mnie podoba się Łeba,mimo tego że jest przeludniona latem to nie sposób się tam nudzić.Odwiedziłam kilka miejscowosci na naszym wybrzeżu i mój ranking jest taki ,oczywiście piszę tylko te w których byłam:
      1Łeba
      2 Międzyzdroje
      3Dziwnów
      4 Dąbki
      5Władysławowo
      6 Sianożęty
      7Stegna
    • mskmargh Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 19.02.11, 11:14
      Moje ulubione to: Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Jurata, Jastarnia.
      Takie sobie: Krynica, Władysławowo
      Najgorsze: Swinoujście
    • ouestlaboom Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 19.02.11, 17:10
      Do moich ulubionych nadmorskich miasteczek należy Sarbinowo. Najbardziej urzeka mnie chyba fakt, że niezależnie od miejsca położenia kwatery, do plaży zawsze jest blisko.
    • jantarowo.pl Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 22.02.11, 20:23
      Ja osobiście zakochałem się w Kopalinie. Tak mi się tam spodobało, że kupiłem dom i rozpocząłem przygodę z branżą turystyczną :) Lubiącym ciszę i spokój polecam to piękne miejsce :)
    • cezar-4 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 22.02.11, 21:39
      Najlepsze Trójmiasto.Polecam gorąco a szczególnie Sopot(robi wrażenie).Wyjeżdżam tam co roku z rodziną na urlop i jest super.
    • lubiaca-podroze Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 12.03.11, 22:02
      Zdecydowanie Świnoujście na naszej jedynej wyspie. Piękna plaża, dużo zieleni. Można tam aktywnie spędzić czas a to najbardziej lubię. I przede wszyskim tanio jeśli wie się gdzie szukać noclegu. Wiadomo że wcześniej zarezerwowany nocleg to mniejszy koszt. Byłam w zeszłym roku w "Domku nad morzem" blisko plaży. Komfortowo i tanio. Pozdrawiam!
      • egraa Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 14.03.11, 12:01
        Czy jesteś całkiem pewna tej ,,jedynej wyspy", i to tylko w części polskiej? A Wolin? To tak OT, a żeby być w temacie wątku: Międzywodzie!
    • b2-0 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 12.03.11, 22:26
      Ustka , wszędzie blisko .
    • nadmorzemdom.pl PLEŚNA koło Ustronia Morskiego 17.03.11, 11:00
      Zdecydowanie do końca życia :-) Raj na ziemi... z dala od sezonowych tłumów...
    • twitti Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 17.03.11, 14:14
      Ja co roku zmieniam miejsc. Ale bardzo lubie Jantar. To takie miasto dla tych co nie lubia tlumow, ale chca zeby miasto nie bylo takim calkiem odludziem. Jest spora baza gastronomiczna, jest gdzie chodzic na spacery, do morza calkiem blisko ok 15-20 min spacerem - dojscie przez las, lub chodnikiem dla osob z wozkami,mozna kupic swieza rybke, bursztyny. Jest miejsce wypadowym do Stegny, Krynicy, Sztutowa, Mikoszewa, czy Gdanska.
    • marcin_zabielski Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 17.03.11, 22:08
      Zawsze i wszędzie ŁEBA!
    • sado35 Świnoujście 17.03.11, 22:23
      Cudowne miasto.

:)
      • rjmar Re: Świnoujście-nigdy więcej!!! 14.06.11, 10:27
        Jak w temacie. Tylko NIE ŚWINIUJŚCIE
    • julka_88 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 18.03.11, 12:26
      Wspomnienia, ciszę i chwilę zapomnienia daje mi WYSPA SOBIESZEWSKA. Według mnie, to najpiękniejsze miejsce nad morzem Bałtyckim!
    • nabierzkolorow Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 20.03.11, 13:46
      Hel, Gdynia Władysławowo. Hel za piękne tereny i możliwość wypoczynku, Gdynia - Opener, Władysławowo - za dobre połączenie wypoczynku z rozrywką. Poza tym lubię odkrywać małe wioski, szukać plaż z dala od tłumów. Tak więc jeszcze tyle do odkrycia :)
    • marta.joanna Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 02.05.11, 16:14
      chodzi mi gdzie można spodziewać się imprez sportowych lub muzycznych w roku
      2011:)

Myślę nad Dąbkami ale nie jestem do końca przekonana:)

Pozdrawiam :)

• kdabr Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 06.05.11, 11:35
      GRZYBOWO
      Po pierwsze- wspomnienia z dzieciństwa:)
      Poza tym- spokój,brak tłoku, szeroka plaża, położopne blisko Kołobrzegu, piękna ścieżka leśna (rowerowa/spacerowa) do Dźwirzyna- po prostu idealne miejsce na odpoczynek :)
    • agnienienia Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 07.06.11, 12:56
      Uwielbiam Sarbinowo i Chłopy. Cisza, spokój, miejsce raczej dla rodzin z dziećmi i ludzi starszych. Piękna szeroka plaża, do której z każdej strony blisko, jest gdzie pojeździć rowerem i pospacerować. Wakacyjny klimacik, jeżdzę tam od 19 lat co roku, w tym roku też:)))))))
      Pozdrawiam.
      • powsa676 Re: Ulubione miasto/miasteczko nadmorskie 13.07.11, 14:07
        sopot -za wspomnienia, Wladyslawowo, Hel
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka