Dodaj do ulubionych

Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był???

12.04.12, 17:07
Czy ktoś tam był , może jakieś informacje na temat pokoi i wyżywienia.
Obserwuj wątek
    • bdykiel Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 17.07.13, 19:35
      UWAGA OSZUSTWO!!!! rezerwowałeś pokój na stronie www.podwinogronem.pl - ul Zgody 19 ... UWAŻAJ możesz wylądować w "drugim budynku" ze strony www.jakusz-pobiewrowo.pl ul Zgody 11 bez swojej wiedzy - zobacz lokalizacje także w google - pod winogronem fajny ul Zgody 11 standard dużó gorszy ... nie polecam kontaktów z Panem Robertem Jakusz, który jedengo dnia rezygnuje z pobytu syt. " konfliktowych" gości "z kawalerki" i i zwraca zaliczkę... drugiego dnia myśli sobie zarobię na "IDIOTACH:" nie zwracam zaliczki
      • klus-ter Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 20.02.14, 23:13
        Rezerwacja internetowa to fajna rzecz, ale zawsze lepiej zadzwonić i mieć pewność. Ja byłem Pod Winogronem i nie było żadnych takich problemów, właściciel miły, pobyt też na plus. Zawsze znajomym polecam pokoje na Zgody 11 i kilku było, nikt nie narzekał.
      • 0polka Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 23.02.14, 23:21
        Pod Winogronem to bardzo dobry ośrodek na wakacje w Pobierowie. Jest wszystko co potrzebne - pokój ładny i z własną łazienką, dobre jedzonko urozmaicone i duże porcje, okolica ładna - sklepiki, restauracje, lody, plaża blisko, lasy na spacery. Polecam!
      • torek2 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 25.02.14, 18:48
        Oszustwo to jest twój komentarz. Rezerwujesz i nie wiesz gdzie i jeszcze masz pretensje do innych? Pod Winogronem to dobre miejsce na wakacje, zarówno na Zgody 11, jak i 19, bo w obu byłem. Standard jest podobny, więc mówienie, że jest dużo gorszy, nie jest prawdą. Poza tym na 19 są też apartamenty i one są rzeczywiście droższe i ładniej wyposażone, ale jeżeli chodzi o noclegi w tej samej cenie, to poziom jest taki sam.
        • 8xxxyyyzzz8 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 01.03.16, 13:25
          dokladnie o tym samym sobie pomyslalem :D jak ktos zle sobie zarezerwuje, no to chyba powinien miec pretensje przede wszystkim do siebie, a nie do wlascicieli
      • goraltaaa Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 19.02.16, 07:01
        hmm dziwne, bo ja bylem w tym pensjonacie i takich problemow nie mialem, wszystko bylo w jak najlepszym porzadku
      • traveltravelnice Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 25.02.16, 15:57
        nie zgadzam sie, ja tam bylem dwukrotnie, nigdy nie spotkalem sie z sytuacjami przez Ciebie opisywanymi, moze pomyliles sie?
      • beatricze111 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 04.03.16, 15:29
        nie moge sie zgodzic z takim stwierdzeniem, bylam z mezem i bylo naprawde super, wlasciciele zadbali o czystosc w pokojach, a w okolicy bylo co zwiedzac
      • moaanki Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 09.03.16, 10:34
        ja byłam na zgody 11. Było zarąbiście. Ceny są niskie i nie żałuje nawet jednego wydanego grosza. Najlepsza była plaża i piękne widoki
      • bajka12345 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 13.03.16, 10:02
        ja osobiście bardzo dobrze wspominam to miejsce. Piękna plaża i okolica to coś, co najbardziej zapadło mi w pamięci. Ja takich kłopotów jak Ty, na pewno nie miałam :)
      • piwosz1111 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 16.03.16, 11:00
        Mnie osobiście to miejsce urzekło i nie rozumiem negatywnych koment. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa, bo to co ustaliłam przez telefon, to tak było. Wynajęłam apartament i było bardzo fajnie spędzić w nim swoje wakacje.
      • narazie111 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 19.03.16, 10:58
        byłem tam już kilka razy i zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik, może o innym miejscu piszesz?
    • fatima5 reklama nigdy nie zwraza sie zadatku zaliczek stos 17.01.14, 08:08
      zaliczek sie nie stosuje juz
      • labek1 Re: reklama nigdy nie zwraza sie zadatku zaliczek 26.02.14, 23:15
        Racja, zadatek jest niezwracalny i to właśnie on jest stosowany przy rezerwowaniu noclegów głównie, ale nie zawsze. Jak nocowałem Pod Winogronem, o ktorym tu mowa, to płaciłem co prawda zaliczkę, ale bezzwrotną, czyli w sumie zadatek. Na szczęście przyjechaliśmy w terminie i wczasy były udane, bez żalu dopłaciłem resztę i pewnie jeszcze tam w tym roku trochę zostawię pieniędzy, bo planuję znowu Pobierowo, a Pod Winogronem mam już sprawdzone
    • rudapaskuda Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 03.02.14, 23:34
      Byłam i bardzo miło wspominamy z rodziną. Pokój we wszystko wyposażony, nie było problemu, żeby sobie przygotować coś do jedzenia, fajna duża łazienka z prysznicem. Do plaży niedaleko. A z wyżywienia mieliśmy kupione śniadania, codziennie było coś innego, jedzenie smaczne, nie tylko kanapki, ale też na ciepło. Wiadomo, że są też tańsze noclegi w Pobierowie. Byliśmy na Zgody 19.
      • kryssia221 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 10.02.14, 22:36
        Na Zgody 11 też jest dobrze, standard też jest dobry, pokoje wyremontowane, łazienki też duże, z prysznicem, nic nie mam do zarzucenia. Na Zgody 19 mieliśmy tylko wyżywienie. Mnie się podobało generalnie, za tyle ile zapłaciliśmy to uważam, że to były naprawdę udane wakacje bez przepłacania.
      • frognatic Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 11.02.14, 14:25
        www.noclegowo.pl/noclegi/pobierowo/ możesz tutaj poczytać opinie ;)
      • pio_trr Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 19.02.14, 23:55
        Ja mam polecenie do Pod Winogronem na Zgody 11, moja siostra była i chwaliła sobie wypoczynek, nawet nie wiedziałem, że taki sam ośrodek jest na Zgody 19 :P to chyba ci sami właściciele, nie?
        • maxxx29 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 24.02.14, 23:45
          Z tego co mi wiadomo to tak, można mieć wyżywienie w tym drugim budynku. Byłem tylko na Zgody 11, nie wiem jak jest na Zgody 19, ale mnie się podobał standard i polecam tam noclegi. Patrzyłem na stronę i różnic zbyt dużych nie ma.
      • abcedede Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 03.03.16, 12:48
        rudapaskuda: no ja mysle podobnie i mam podobne zdanie co do mojego pobytu tam, jedzenia sami nie daje w tym pensjonacie, ale mozna sobie kupic niedaleko, a plaza ladna i czysta
    • wer1986 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 02.04.15, 11:10
      Polecam to miejsce! Pobierowo jest ładne i nie tak bardzo oblegane przez turystów, jak inne nadmorskie miejscowości. Natomiast w Pensjonacie pod Winogronem jest bardzo miło. Ładne, duże, słoneczne pokoje, nowe meble, w pokojach łazienki. Niektóre pokoje są na poddaszu, co ma duży urok. Można też kupić śniadanie i obiad. Jedzonko jest smaczne i w dużej ilości, ale można też kupić małe porcje dla dzieci. Na terenie pensjonatu jest też plac zabaw, co stanowi dodatkowa atrakcję dla najmłodszych. Warto tam pojechać z dziećmi.
      • ask-a85 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 12.04.15, 20:36
        Ja byłam w Pobierowie rok i temu i trafiłam do Pod Winogronem. Jest to miejsce godne polecenia, bardzo rodzinne, miłe i spokojne. Pokoje są bardzo czyste i ładne. A najfajniejsze jest to że w obiekcie tego pensjonatu znajduje się plac zabaw dla dzieci.
      • kania.katarzyna Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 13.04.15, 17:38
        Ja byłam nie dawno z mężem. Zwiedzaliśmy okolice Pobierowa i zupełnie przypadkowo dostrzegliśmy pensjonat Pod Winogronem. Przede wszystkim zaskoczyły nas bardzo niskie ceny. Standard w pokojach okazał się wyjątkowo zadowalający jak za tę cenę - czysto, schludnie, a do tego telewizja i interent. Przyjemnie spędzało się tam chwile dzięki dobrej obsłudze, a dookoła nie brakowało atrakcji i ścieżek turystycznych dla pieszych oraz rowerzystów.
      • basiek0089 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 13.04.15, 22:02
        To naprawdę świetne miejsce na romantyczny weekend, a nawet wypad z rodziną. Pensjonat pod Winogronem jest piękny, pokoje są bardzo słoneczne, pięknie umeblowane i co najważniejsze mają łazienki. Dużym atutem jest też fakt, że można wykupić bardzo smaczne, domowe posiłki.
      • kamila562 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 16.04.15, 18:08
        Ja byłam w zeszłym roku w lipcu. Musze przyznać, że bardzo jestem zadowolona z tego pobytu. Ośrodek dobrze zorganizowany, położenie rewelacyjne, okolica nie jest tak zatłoczona turystami, dlatego dla mnie rewelacja
      • han-ka2 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 16.04.15, 20:09
        Pobierowo... zawsze z uśmiechem będę wspominać to miasto i ośrodek Pod Winogronem. Byłam tam dwa razy. Ostatnim razem z dzieckiem i mężem. Ośrodek naprawdę dobrze przygotowany na przyjęcie dzieci! Moim zdaniem największą jego zaletą jest położenie. Blisko plaża. Fajna baza wypadowa do jakiś dłuższych wycieczek. Odwiedziliśmy Kamień Pomorski, Międzyzdroje. Korzystaliśmy też z tutejszego wyżywienia. Jedzonko pycha!
      • ewa1257 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 10.05.15, 19:54
        Jest pięknie, komfortowo, wygodnie, pokoje bardzo ładne, nowoczesne, można bardzo fajnie wypocząć. Okolica jest też bardzo piękna, mnóstwo przyrody ale też i miejsc atrakcyjnych i turystycznie i też sportowo. Blisko nad morze, blisko do centrum a sam ośrodek jest bardzo przyjazny i singlom i dzieciom które jadą z rodzicami na wypoczynek.
      • magdalenka_123 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 10.05.15, 22:12
        Miejsce jak najbardziej nadające się na wypoczynek oraz na zabranie ze sobą dzieci. Podczas grillowania czy odpoczynku, miały co robić, bawiąc się na placu zabaw. Ponadto panuje tam bardzo fajna atmosfera(dzięki gospodarzom), jest czysto i przytulnie.
      • anastazja872 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 11.05.15, 07:18
        "pod Winogronem" to jedno z najurodziwszych miejsc, w których do tej pory byłam z rodziną. Ze względu na małe dziecko szukamy miejsc bezpiecznych i przyjaznych maluchom. Ten dom wczasowy zaskoczył mnie niezwykle pozytywnie - konkurencyjne ceny, świetnie wyposażone pokoje. Polecam serdecznie!
      • basiek0089 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 11.05.15, 10:21
        Kocham to miejsce. Byłam tam już 2 razy i na pewno pojadę jeszcze nie raz. Polecam wszystkim, szczególnie rodzinom z dziećmi. Aneks kuchenny w pokojach ułatwia życie i obniża koszty wakacji
      • anky234 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 11.05.15, 15:53

Ośrodek Pod Winogronem zabiera w klimat prawdziwej winiarni i to nad polskim morzem. Pobierowo to idealne miejsce dla poszukujących spokoju wczasowiczów, szczególnie rodzin z dziećmi. Właściciele zapewniają wszelkie wygody, a pokoje są przyjemnie urządzone. Do tego pyszne jedzenie i wiele atrakcji w okolicy.
      • andruszkaa Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 12.05.15, 10:10
        Miejsce przedewszystkim nie jest zatłoczone co dla mnie osobiście jest wielkim atutem. Bliskość plaży, ładna okolica i dbałość właścicieli o porządek mnie przekonuje:)
        • marrummar Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 07.03.16, 12:53
          to prawda, podpisuję się pod tym, plaza blisko i nie tak duzo osob, co wszedzie powoduje, ze tam mozna odpoczac, a gdzie indziej to czlowiek sie tylko musi nasluchac wrzaskow itd w tym pensjonacie jest po prostu relaks
      • matejakez Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 14.03.16, 12:15
        to prawda, wynajelem sobie z dziewczyna apartament i standardy są bardzo wysokie. Do tego piękna i czysta plaża. Spokojnie można tam odpocząć i się zreklaksować
    • judytka_76 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 13.04.15, 14:55
      Uważam, że to bardzo fajne miejsce w przystępnych cenach (tym bardziej, że zwracamy z mężem szczególną uwagę na standard pokoi i wygląd pensjonatu). Byliśmy tam całą rodziną w wysokim sezonie, na początku lipca, więc obejmowała nas opcja noclegu z pełnym wyżywieniem. Zadbany, ładny ośrodek, niedaleko do plaży, smaczne jedzenie i ciekawe atrakcje dla dzieci. Dobra alternatywa dla zatłoczonych, nadmorskich miast turystycznych w lecie ;)
    • ask-a85 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 10.05.15, 21:35
      Byłam w tym pensjonacie i naprawdę polecam. Pokoje bardzo ładne i wygodne, do tego obsługa miła oraz jedzenie pyszne. Nie za drogo i wszędzie blisko. Gorąco polecam.
      • minibisi187 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 23.02.16, 16:44
        zgadzam sie z Twoja opinia, w czasie mojego pobytu bylo dokladnie tak samo
      • nataniel876 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 17.03.16, 08:50
        a kiedy byłaś? od tego czasu wiele się nie zmieniło. Jedzenie tylko nie jest w samym budynku, ale poza tym wszystko pozostało na wysokim, poziomie. A z jedzeniem też nie ma problemu, bo można sobie niedaleko pysznie zjeść
    • takaszi12123421 Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 12.02.16, 06:35
      Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Byłem w tym Pensjonacie na Zgody 11 już 2 razy i za każdym razem było fantastycznie. Z doświadczenia wiem, że jak się ktoś coś komuś nie podoba i używa słów "oszustwo" to pewnie nawet dokładnie nie doczytał oferty itd w moim przypadku było wszystko to, czego oczekiwałem i co było u nich na stronie. Piękna okolica, mili ludzie, którzy tam pracują. Naprawdę można tam się fantastycznie zrelaksować, jak ktoś nie wie, gdzie jechać na tegoroczne wakacje, to z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce
    • kobrazo Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 16.02.16, 14:06
      nie wiem jak Ty, ale ja pobyt tam wspominam bardzo dobrze. Cena taka jak napisali, atrakcje takie jak napisali, widac, ze nie bylo zadnej sciemy. Ja tam bardzo milo wspominam ten czas i jesli czas pozwoli to wybiore sie tam jeszcze w tym roku
    • marakeszegipt Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 11.03.16, 12:58
      bylam tam w listopadzie. Pora dosc nietypowala, ale tak dostalam urlop. Bylo bardzo milo, piekna okolica i mili ludzie, absolutnie nie zgadzam sie z tymi komentarzami negatywnymi, ja nie moge powiedziec zlego slowa
    • foxy_s Re: Pobierowo - Pod Winogronem ktoś był??? 07.12.16, 13:29
      Tak, ja byłam - na Zgody 11 i polecam. Zarówno położenie apartamentów, jak i ich wnętrze nie pozostawia wiele do życzenia. Miło spędziłam czas z rodziną :).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka