Dodaj do ulubionych

Ustronie Morskie

26.04.13, 07:44
W tym roku padło na Ustronie Morskie:) może ktoś z forumowiczów podzieli się namiarami na fajny pensjonat/kwaterę blisko plaży dla 4 osobowej rodziny ( 2 osoby dorosłe, 6 latek i roczniak) planowany urlop w lipcu;)
Obserwuj wątek
    • fati75 Re: Ustronie Morskie 26.04.13, 14:51
      bylem w tamtym roku.. poszukaj dosc duzego watku na temat miejscowosci.. ja osobiscie bylem na ul.Wiejskiej. nie jest to co prawda ulica zaraz przy plazy ale powiedzialbym samo centrum.. mnostwo kwater na tej ulicy, tylko szukac.. miejsowosc wg mnie taka sobie.
    • at-ez Re: Ustronie Morskie 01.05.13, 15:26
      Obok dosłownie tuż obok sa Sianożęty i tam ośrodek Bursztyn który szczerze polecam, osobą z dwójką dzieci wystarczy pokój z wyjściem na dwór, piękny plac zabaw, nowy basen, plaża 50 metrów, pyszne obiady na miejscu, bezpiecznie i do Ustronia na nogach z dziećmi 15 minut. Sami zobaczcie www.bursztyn.net.pl ja byłam trzy razy w czerwcu będę po raz czwarty. W samym Ustroniu polecam ośrodek Planeta, bardzo bardzo czysto, świeżo bo ośrodek kilku letni i porządne wyzywienie. Pozdrawiam
    • nicola237 Re: Ustronie Morskie 01.05.13, 18:22
      Już pisałam na forum jak Ustronie to morskadolina.pl,ale nie wiem czy jeszcze będą wolne miejsca bo zainteresowanie jest olbrzymie.
      Samodzielne domki, dwupokojowe z aneksem i łazienką, 100m do morza,na prawdo warto !Poszukajcie też o nich opinii.
      • at-ez Re: Ustronie Morskie 01.05.13, 18:38
        Morska Dolina - ktoś dobrze reklamuje :) dla mnie tam jest ciasno, mini plac zabaw, domek na domku, zero miejsca do biegania dla dzieci, ciasno bardzo bardzo mało wolnej przestrzeni
        • karolinaw13 Re: Ustronie Morskie 03.08.13, 11:20
          Zgadzam się, kiedy przyszli do nas znajomi właściciele zrobili wielką aferę że oni o tym nic nie wiedzieli, że to trzeba było do nich zgłosić i ewentualnie za ich zgodą mogliby wejść i to jeszcze nie wiadomo na ile by się właściciele zgodzili i czy w ogóle by się zgodzili. Miejsca parkingowe- tylko bardzo wprawny kierowca potrafi zaparkować na tak małej przestrzeni, wyjechać samochodem w czasie kiedy stoją wszystkie inne jest praktycznie niemożliwe. Czuliśmy się jak koloniści- pilnowani przez właścicieli ośrodka. Same domki bardzo dobrze wyposażone i czyste.
            • bajadera64 Re: Ustronie Morskie Morska Dolina 23.08.13, 19:25
              Domki może ok . Ale właściciele z minionej epoki. Nie polecam a nawet odradzam. Ograniczają poczucie wolności w pełnym tego słowa znaczeniu. Na teren ośrodka nie można wejść. Dziadkowie nie mogą odwiedzić wnuków, znajomi nie mogą odwiedzić znajomych a przyjaciele, przyjaciół itd. Można spotykać się "gdzieś" zdaniem właścicieli, a rozmawiać tylko przez ogrodzenie. Myślę ,że nocami i dniami śledzą internet ,dokładnie sprawdzając kto jest kim, gdzie pracuje, jakie szkoły skończył. Czyż to nie jest ograniczanie wolności, czuliśmy się jak w zamknięciu. Ciągle wybuchały awantury właśnie o to. Dobrze że mieliśmy pogodę i mogliśmy z małymi dziećmi spędzać dnie na plaży , bo w przeciwnym razie moglibyśmy się nie spotkać z rodziną . Właściciele argumentowali fakt odosobnienia wczasowiczów nawet nie ich bezpieczeństwem , ale swoim bezpieczeństwem i straszyli prawnikami. Brakowało tylko psów i policji. Każdego Kowalskiego traktowali jak potencjalnego złodzieja awanturnika. Jesteśmy spokojną rodziną, która przyjechała z różnych stron Polski i chciała spędzić trochę czasu razem. Szkoda ,że nam to uniemożliwiono. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na pobyt w ich domkach proszę wcześniej zapoznać się z regulaminem ośrodka. Szkoda , bo mogło być całkiem przyjemnie.
              • kazimierztychy Re: Ustronie Morskie Morska Dolina 10.01.14, 19:52
                Kiedy przebywałem tam na wczasach byłem świadkiem całego opisanego zdarzenia. Owa pani nie mieszkała na terenie ośrodka lecz większość czasu spędzała u znajomych którzy tam mieszkali ,od wczesnych godzin porannych do póżnych godzin nocnych. To co napisała jest całkowitą nieprawdą. Właściciele w trosce o osoby wypoczywające kontroluja co się dzieje w ich ośrodku co zapewnia spokój i bezpieczeństwo.Co do twierdzenia, że są spokojna rodziną to pokazali całkowity brak kultury ubliżając właścicielom i odgrażając się, że ich opiszą wszędzie gdzie się da. Ot taka zwykła polska zawiśc . Nie wierzcie w to co ludzie piszą co im ślina na język przyniesie. Sami sprawdzie. Ja jestem bardzo zadowoliony a właściciele super i ośrodek też. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • nivea63 Re: Ustronie Morskie Morska Dolina 20.01.14, 23:52
                  No właśnie, bez przesady. W końcu wynajmuje się domek określonym osobom. Jeśli nagle do tych osób przychodzą watahy krewnych, to jednak narusza to umowę właściciel-wynajmujący. Teren prywatny nie jest terenem publicznym, gdzie może wejść każda osoba.
    • koala0405 Re: Ustronie Morskie 01.05.13, 20:23
      Polecam pensjonat chata rybaka w Ustroniu Morskim. Byłam z rodzinką 4 razy i wróciłam zadowolona. Niestety bardzo żałuję, że w tym roku nie pojadę /narodziny dzidziusia/ ale za rok na pewno tam zawitamy.
    • noa-75 do elarturo 15.05.13, 14:31
      widzę ze ktoś tu stosuje tandetną reklamę, bo w kazdej miejscowowści planuesz urlop Rowy, Jarosławiec Debki Karwia Jurata Ustronie Morskie itd........zenada
    • sabaciki13 Re: Ustronie Morskie 20.01.14, 23:23
      a może nad morze kolo Ustronia Morskiego?

Dom na terenie zamkniętym i strzeżonym, plac zabaw dla dzieci, na plażę niedaleko, ustronnie i bez gwaru , a jeżeli zapragniecie trochę cywilizacji zawsze do Ustronia blisko, tylko 5 km :)

domnadmorzem.nocowanie.pl
      668499586
      • kajo_cb Re: Ustronie Morskie 20.02.14, 15:17
        Buahaha i na plażę autobusem jeździć ?
        Zaparkowanie w Ustroniu to wyzwanie nie lada , o ile nie ma miejsc na parkingu koło koscioła , a z drugiej strony przez tydzień niezła kasa za parking ! I po co ?
        • wodnik_szuwarek5 Re: Ustronie Morskie Nie polecam Leśna 23 24.08.15, 20:23
          Ja dla odmiany ODRADZAM wynajęcie pokoju u Marii Leśna 23 w Ustroniu Morskim. Kwatera i pokoje pamiętają czasy PRL, stare leżaki, brudne i śmierdzące parawany i koce. Brak podstawowych naczyń w pokoju. Nie ma miejsca parkingowego dla wszystkich samochodów, kuchnia to jedynie jeden garnek, patelnia i palnik. Nic poza tym.
    • kajo_cb Re: Ustronie Morskie 20.02.14, 15:13
      Z czystym sercem polecamy ośrodek NENUFAR.
      Nad samym morzem (około 50m),jedzenie rewelacja (dla 4 osobowej rodziny 3,5 porcji , i nie dają rady zjeść),atmosfera niemalże rodzinna,fajne pokoje.Jeździmy tam od kilku dobrych lat.Zawsze w to samo miejsce i dokąd będziemy nad polskim morzem to tylko tam!
      A to chyba najlepsza z reklam !
      Pozdrowienia z Bydgoszczy.
      PS; Unikajcie tylko MEWY i jego chamskiego właściciela !
    • oxana_90 Re: Ustronie Morskie 25.08.15, 15:20
      Ustronie Morskie są zatłoczone, lepiej wybrać Sianożęty. Mała miejscowość, ale dużo ośrodków i kempingów, a do Ustroni można przejść na piechotę promenadą :)
      • lepszakasa Re: Ustronie Morskie 25.08.15, 15:29
        Bylismy w Ustroniu od 17 do 25 sierpnia i wcale nie bylo tloku (byc moze dlatego, ze to juz koniec sezonu), pogoda dopisala. Przejezdzalismy przez Sianozety, jedna krotka glowna ulica i nic wiecej.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka