Dodaj do ulubionych

Wyjazd nad morze

10.06.14, 18:30
Witam.
Gdzie wy pojechalibyście nad morze(wybierzecie i napiszczie dlaczego):
-Rewal
-Pobierowo
-Darłowo
-Grzybowo
W każdej z tych miejscowości mam upatrzone hotele i nie wiem gdzie pojechać ;)
Obserwuj wątek
    • ania-bell Re: Wyjazd nad morze 11.06.14, 09:12
      Z przytoczonych miejscowości byłam w Pobierowie na wakacjach ale też zwiedzałam Darłowo i Darłówko oraz Rewal.
      Wybrałabym Pobierowo, ponieważ jest to bardzo przyjemne miasteczko z możliwością spokojnego odpoczynku, jazdy na rowerze po niezliczonych ścieżkach leśnych i nie tylko; ma dość ładną plażę gdzie szczególnie na krańcach można znaleźć spokojne i prawie puste miejsca. Woda też jest w miarę ciepła. W miejscowości liczne restauracje, smażalnie, kawiarnie i ogólnie niezła infrastruktura.
      Co do pozostałych miejscowości to Rewal mi się nie podobał choć jest bardzo zadbany ale brakowało mi lasu na miejscu; już dużo ładniejsze jest pobliskie Niechorze.
      Pobierowo i Rewal mają klifowe wybrzeże, więc schody przy zejściu na plażę, choć są też dla wózków zrobione zejścia pod kątem, po płaskim. W obydwu miejscach jest podobna plaża i sporo kamieni w wodzie ale to jest charakterystyczne dla całego wybrzeża rewalskiego.
      Darłowo to miasto z którego jest do morza spory kawałek, natomiast Darłówko to typowo letnia miejscowość podzielona na dwie części przez rzekę, tak więc ma dwie plaże, obie ładne ale miejscowość dla mnie osobiście dość gwarna, ludna i mało ciekawa.
      Grzybowa osobiście nie znam więc się nie wypowiem.
    • a_mcz Re: Wyjazd nad morze 13.06.14, 18:17
      Osobiście jestem Zakochana w Rewalu. Najchętniej spędzałabym tam każdy wolny czas. Wczasy w Rewalu to świetny pomysł. Jest dużo miejsc do pieszych wędrówek i rowerowych. Plaża czysta, pilnowana przez ratowników. Nawet w sezonie, nie trzeba spodziewać się tłumów. Warto wybrać się do Kościoła, owianego legenda. Leży na klifie i już dużo z niego nie zostało. Póki jest, trzeba zobaczyć! Jest gdzie chodzić, duże molo. Jak dla mnie idealne miejsce dla relaksu. Ze strony www.przymorze.pl wybieram zazwyczaj nocleg. Ostatnio byłam w Rewalu w pensjonacie Eljot. Polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka