Dodaj do ulubionych

Baza gastronomiczna nad morzem w czerwcu

11.06.14, 12:48
witam,
mam pytanie do osób, które maja wiedzę na temat dostępności lokali gastronomicznych (barów, restauracji, smazalni, stołówek) w czerwcu na Wybrzezu. Czy w mniejszych miejscowościach działają jakies całoroczne lokale? Mam zamiar wyjechac jeszcze przed Bozym Ciałem z dzieckiem nad morze, ). Rozwazam takie miejscowości jak: Pobierowo, Władysławowo, Łazy, Ustka, Rowy.
Obserwuj wątek
    • monikaa13 Re: Baza gastronomiczna nad morzem w czerwcu 12.06.14, 08:30
      W większych miejscowościach np. we Władysławowie na pewno coś znajdziesz, w mniejszych pewnie też ale oferta będzie bardzo mocno ograniczona. Niestety czerwiec i wrzesień nad polskim morzem to jednak pustki. Nie ma barów, przydrożnych stoisk, sklepików, lodów, gofrów itd. Są pewnie jakieś nieliczne punkty ale pewnie bardzo mało. No i ludzi mało też.
        • a_mcz Re: Baza gastronomiczna nad morzem w czerwcu 13.06.14, 18:04
          Wiadomo im bliżej sezonu tym więcej otwierają. W mniejszych miejscowościach może być z tym większy problem, bo one rzadko kiedy pękają w szwach od turystów. Z tych miejscowości, któryś wymieniono najlepsze wydają się wczasy we Władysławowie. Choćby ze względu na Wesołe Miasteczko, do którego zawsze turyści uderzają. Jeśli szukasz tez noclegu polecam stronę www.przymorzu.pl.
    • kol.3 Re: Baza gastronomiczna nad morzem w czerwcu 13.06.14, 15:58
      Potwierdzam to co pisały przedpiśczynie - w małych miejscowościach cienko, w większych dużo lepiej. W ubiegłym roku byliśmy w Chłopach w II połowie czerwca. Naprawdę trudno było zjeść obiad. Działały smażalnie z ubogą ofertą dań z półproduktów. Na szczęście Sarbinowo było blisko, a tam już znacznie lepiej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka