Dodaj do ulubionych

Jarosławiec - opinie :)

01.07.14, 11:06
Witam, wybieram się w tym roku na urlop do Jarosławca na tydzień.
Wiem, że jest to mała miejscowość co jest plusem.
Proszę napiszcie mi jak tam wygląda z zapleczem turystycznym - chodzi mi o bazę gastronomiczną (czy jest wybór duży/mały i różnorodność), stoiska z pamiątkami i chińskimi pierdółkami (niby tandeta ale zawsze lubię sobie zerknąć na te nadmorskie stoiska) :)
Powiedzcie czy deptak (główna ulica spacerowa/turystyczna) w Jarosławcu jest bogaty w knajpy / budki / stoiska itp? Wiem, e nie będzie to to samo co np. we Władysławowie czy Łebie itp., ale czy chociaż częściowo jest podobnie :)
I nie piszcie - chcesz straganów to jedź do dużego miasta - bo nie o to mi chodzi :) Nie chcę tylko aby okazało się, że będę zdana tylko na dwie-trzy knajpki gdzie można zjeść i tylko kilka stoisk z innymi przedmiotami :)
Jak wygląda z plażą ? Na zdjęciach widzę, że wąska i częściowo z kamieniami - czy mimo tego można znaleźć miejsce na opalanie i kąpanie bez oddalania się o 2km jak to niektórzy pisali ?
Ponadto jeśli możecie - podzielcie się swoimi opiniami na temat Jarosławca - gdzie warto podjechać (będziemy autem) oprócz Ustki i Darłowa/Darłówka, co warto odwiedzić w okolicy.
I jeszcze jedno - jako że śniadania i kolację raczej będziemy jadać w pokoju to czy możecie polecić jakiś sklep spożywczy w Jarosławcu, najlepiej samoobsługowy (wiem, wiem - Biedronek itp tam nie znajdę, ale wystarczy dobrze zaopatrzony sklep samoobsługowy gdzie można się dłużej zastanowić a nie blokować kolejki :) )

Macie jakieś inne uwagi - też piszcie :)

Pozdrawiam
Turystka :)
Obserwuj wątek
    • 2oliwier2005 Re: Jarosławiec - opinie :) 06.07.14, 15:57
      WITAM SERDECZNIE CO DO JAROSLAWCA BYLEM TAM Z RODZINA 2 LATA TEMU I NIE MAM POZYTYWNYCH OPINI MIESZKALISMY NA DORSZOWEJ OK 10 MIN SPACERKIEM DO MORZA POKOJ SKOROMNY POGODA AKURAT WTEDY BYLA FATALNA PODKRESLAM FATALNA ALE NA POGODE NIE MOZEMY NIC ZROBIC OGOLNIE MIASTECZKO TAKIE SE PLAZA KAMIEN NA KAMIENIU KAMIENIEM PRZYGNIECIONY W MIARE NORMALNA PLAZA BYLA ODDALONA OK 5 MIN JAZDY AUTEM ALE WTEDY SKORZYSTALISMY TYLKO 15 MIN PLAZOWANIA BO NADESZLA BURZA I PADALO PRZEZ 7 DNI MASAKRA NIECHCE NIKOGO ODSTRASZYC ALE TAKA POGODE MIELISMY I PISZE SWOJA OPINIE W TYM ROKU BYLISMY W USTRONIU MORSKIM I WEDLUG MNIE ZDECYDOWANIE LEPIEJ JAROSLAWIEC NAM SIE NIE PODOBAL!!!JAK Z DZIECMI TO POLECAM TEZ KARWIE LUB USTRONIE MORSKIE OSRODKI Z PLACEM ZABAW NAZW NIE PODAJE ZEBY NIE BYLO ZE ROBIE REKLAMY...
        • inez21 Re: Jarosławiec - opinie :) 10.07.14, 23:57
          Sklepików ,budek, knajp całe mnóstwo. Na głównym deptaku wszystkiego pełno, napewno nie będziesz skazana na dwie ,trzy knajpy. Polecam restaurację Witta na Nadmorskiej, Jackowo na słonecznej i najbardziej Tawernę Rybacką na ul.Rybackiej. Jak pada to jest Muzeum Bursztynu i Aquapark panorama Morska(chociaż nastawiony na maxymalny wyzysk!!!!)
          Plaża nie jest najgorsza od głownego deptaka zejść w dół i w prawo jakieś 300 metrów i masz piękną piaszczystą plażę. Jakieś 3 km za Jarosławcem w kierunku na Darłowo tez jest fajna plaża.
    • ryszardo45 Re: Jarosławiec - opinie :) 09.08.18, 17:15
      Jarosławiec jest to piękna miejscowość ,szkoda tylko że rajcy tej miejscowości i gminy działają na jej szkode robiąc różne podchody i działania z myślą o własnym interesie ,a chodzi o pas startowy,który jest kością w gardle dla właścicieli kampingów czy pól namiotowych tylko zapomnieli o tym że kamper to wolność i swoboda.te problemy z pasem można było w prosty sposób rozwiązać w gestii gminy wystarczyło naliczyć kwote uwzględniając klimatyzacyjne wode i ścieki podać konto do wpłaty lub wyznaczyć miejsca wpłaty,tak jak to robi inspektorat rybołóstwa morskiego opłaty za wędkowanie z plaży.pozdrawiam radnych właścicieli kampingów działajcie dalej na szkode gminy i okolicznych kupców.Kamperowicz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka