Dodaj do ulubionych

Dlaczego nie dbają o wczasowiczów?

12.08.14, 12:42
Kiedy czytam złe opinie na temat niektórych ośrodków wczasowych, to włos jeży mi się na głowie. Brud, syf, grzyb, chamscy właściciele...
Nie rozumiem. przecież ci ludzie z nas żyją, jesteśmy ich klientami. Na stronach internetowych obiecują cuda wianki, jednak rzeczywistość jest już zupełnie inna. Gdyby właściciel sklepu, fryzjer, czy inny usługodawca, potraktował kogoś źle czy oszukał, w najlepszym wypadku straciłby klienta. Jak to się dzieje że tym ludziom nie przyjdzie do głowy że zadowolony wczasowicz z przyjemnością wróci za jakiś czas, a może i poleci innym cudowne miejsce w którym spędzał urlop.
Nie logiczne to jest zupełnie.
Obserwuj wątek
    • martula4991 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 12.08.14, 13:12
      Zgadzam się w 100 %.. też nie mogę tego zrozumieć, sama planuje wyjazd nad morze, ale nie wiem który pensjonat mam wybrać, na każdej stronie zapewniają super warunki, a tak na prawdę boję się co zastanę.. mi również włos się jeży gdy czytam te wszystkie opinie o miejscach, których właściciele zapewniają fantastyczne warunki
      • niebieskakornelia Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 12.08.14, 13:35
        Otóż to. Na stronach ośrodków same pozytywy. Śmiem podejrzewać, że negatywne opinie są usuwane. Mi już nie chodzi o nie wiadomo co, ale o czysty pokój i uczciwe podejście do wczasowiczów. O miłego właściciela i przyjazna atmosferę. Kiedy czytam jak właściciele krzyczą, wyzywają, zakręcają ciepłą wodę, to wierzyć mi się nie chce. Poniewierają letnikami, czują się bezkarni. Nie ma bata na takich ludzi? Wychodzi na to że najważniejsze to zgarnąć kasę.

Przyznam że planując tegoroczne wakacje, mieliśmy zamiar jechać gdzieś, gdzie jeszcze nie byliśmy. Po lekturze forum zdecydowaliśmy, że jedziemy tam gdzie zwykle. Lepiej nie ryzykować .
        • kol.3 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 12.08.14, 17:55
          Wszystkie te pretensje trzeba przesiewać.
          Jeśli wczasowicz pisze, że na kwaterę do niego przychodziła licznie rodzina czy znajomi, bo zaplanowano wspólne spotkania towarzyskie i że gospodarze byli temu przeciwni, to ja się wcale gospodarzom nie dziwię. Bo prywatna kwatera to nie jest miejsce publiczne, gdzie każdy obcy może się kręcić, a zwłaszcza dotyczy to tłumku obcych gości.
          Albo, że wczasowicz nie mógł urządzać nocnych imprezek. Panisko chce się bawić, a tu gospodarz się czepia, przecież hołota może nie spać.
          W trakcie wynajmowania kwater rzuciło mi się w oczy jedno. W roku 2011 byłam w Sianożętach. Kwatera piękna, podłoga nowiutka, czyściutko miło itp. W następnym sezonie zaglądam na stronę www. kwaterodawcy i widzę nasz pokój z podłogą zasłaną wykładziną. Czyli co, podłoga została przez szanownych wczasowiczów tak zniszczona że trzeba było ją zakryć wykładziną? Szanujmy cudze mienie, dbajmy o czystość.
    • niebieskakornelia Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 12.08.14, 16:19
      > :) Może to kwestia Waszego podejścia i nastawienia? Postawa roszczeniowa mało
      > komu się podoba...

Ależ ja nie piszę o sobie, piszę o tym o czym przeczytałam forum Morze.
      Dlatego też w tym roku jedziemy do miejsca sprawdzonego, gdzie już byliśmy, choć na początku plany były inne. Z lektury forum jasno wynika, ze szczęśliwe wczasowanie to ruletka.
      • martula4991 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 12.08.14, 16:57
        Też mam obawy gdzie pojechać bo też chcieliśmy spędzić wakacje gdzie indziej, ponieważ w tamtym roku byliśmy w Kalinie w Jantarze gdzie też jest nie za wesoło i wszystkie opinie wymienione na forum są prawdziwe na temat Kaliny...

Gdzie spędzacie swoje wakacje, może polecisz mi fajne miejsce ;)
        • niebieskakornelia Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 12.08.14, 19:47
          W tym roku wybieramy się na Wyspę Sobieszewską. Domek wynajęliśmy w Świbnie. Byliśmy tam ostatnio trzy lata temu i jeszcze wcześniej. Cicho, piękne, szerokie plaże, droga do morza przez piękny las. Miejsce bardzo urokliwe. Mam nadzieję że nic na gorsze przez te trzy lata się nie zmieniło. Z tego co widzę, na stronie ośrodka, gdzie wynajęliśmy domek, zmiany na +. Oczywiście okaże się na miejscu. Wspomnienia jednak mamy bardzo przyjemne i mam nadzieję ze nic się nie zmieni.
    • fatima5 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 13.08.14, 00:17
      Dbac to moze hotel o gosci.
      jaki klient taki komfort, jak placi grosze nikt nie bedzie dbal, bo ma mase chetnych
      z was zyjemy???buhahaha to pomysl gdzie bys pojechala ? Do hotelu za 250 zl od osoby, modl sie o tych tanio wynajmujacych bo to oni sa dla was nie odwrotnie
      • niebieskakornelia Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 13.08.14, 11:12
        Aaaaa, to tak z dobrego serca te domki stawiacie, pokoje wynajmujecie. Nic z tego nie ma, dokładać jeszcze trzeba, ale czego się nie robi z miłości do bliźniego.

A jednak są mili, serdeczni właściciele ośrodków, do których się wraca. Widać można być sympatycznym człowiekiem. Czego i Tobie Fatimo życzę z całego serca :)
    • julinka601 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 13.08.14, 21:19
      Oj,tak do Europy nam jeszcze daleko.Byłam w tym roku w Łebie, w "Róży wiatrów" i zdegustowana jestem niektórymi zwyczajami. Pokoje względne, takie PRL-owskie ale nie narzekam /o gustach się nie dyskutuje/, przespać się i umyć /z łazienką/ było gdzie. Natomiast pojąć nie mogę, że gość ,który przyjedzie wcześniej /zależnie od kolei czy autobusu/ może wprawdzie zostawić bagaże ale już skorzystać z toalety czy umyć rąk nie może, dopiero od 14oo jak dostanie klucze do pokoju.Podobnie przy wyjeżdzie można zostawić bagaże ale właściciele zaznaczają, żeby nie liczyć na możliwość skorzystania z łazienki tylko pójść do publicznej. Wynajmują 12 pokoi a więc trochę tych osób się przewija, czy to taki problem mieć toaletę przy recepcji? Podobnie z zapleczem kuchennym gdzie jest mikrofalówka i lodówka a jest ono dostępne od 8oo do 10oo i potem od 14oo do 21oo. Było tam sporo ludzi z dziećmi, jak wytłumaczyć dziecku ,że musi poczekać na jedzonko aż otworzą kuchnię? Niby mam jedzenie w lodówce ale lodówka niedostępna.
      Oczywiście nie ma mowy o wizytach w pokojach. Nie mówię o balangach ale nawet jak naszych sąsiadów chciała odwiedzić /w ciągu dnia/ trzyosobowa rodzina/byli przejazdem/ to nie pozwolono,argumentując,ze to też koszty bo np.ktoś z gości zechce skorzystać z toalety a za to wszędzie się płaci............bez komentarza.
      Nie ma klimatu i już. Zresztą cała Łeba to jeden wielki odpust o kicz, a dworzec ,który dworcem trudno nazwać, to obdrapana klitka z dwoma kasami /dla kolei i autobusów/,zamykany o 21 oo a ostatni pociąg odjeżdża o 22 z minutami.Od wojny nie remontowany. Wokół chwasty po pas. Taka wizytówka "kurortu" to wstyd.

• julinka601 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 14.08.14, 11:46
      Nie oczekuję cudów,tylko dobrej woli. To o czym piszę to nie są dodatkowe koszty tylko dbałość o klienta. Ale do tego trzeba empatii,taktu i zmysłu marketingowego, bo zadowolony klient wróci tu za rok. Niestety wielu właścicieli kwater myśli tylko o bieżącym zysku , zdobytym jak najmniejszym kosztem. To jest kwestia kultury a tej brak niektórym .
      • julinka601 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 14.08.14, 11:58
        Fatimo,to na specjalne traktowanie wczasowicz musi sobie zasłużyć? A nie pomyślałaś, ze to interes właściciela kwater żeby klient do niego powrócił? Przecież niezadowolony letnik poszuka sobie lepszego miejsca.W końcu jest konkurencja i ona jest fundamentem biznesu.
        Nie chciałabym trafić do Ciebie wszak nic nie rozumiesz i w dodatku kierujesz się agresją.
        Wstyd mi ,że Polska jest jeszcze taka buraczana. Przepraszam ,na szczęście nie wszyscy.
        • fatima5 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 16.08.14, 17:38
          Lepszego? Gdzie w hotelu? Za 200 od lba?
          Buraczany jestes ty nie masz pojecia o czyn piszesz.
          nikt nie bedzie sie troil i dwoil dla ciebie jak ma dobry standard w dobrej cenie ma wiecej chetnych niz pokoi.
          niedopuszczalne jest zachowanie takie jak.
          wyjszdzanie po godzinie kiedy konczy sie doba.
          korzystanie zlazienek po 16 ...
          przyprowadzanie innych i koczowanie w pokojach bo tamci spia w samochodach...
          i wiele innych sytuacji.
          Jezeli gosc ma kulture osobista to moze sobie pozwolic na wiele wiecej od takich buraków jak ty
    • czarna_pumka Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 21.08.14, 13:51
      Mi też się zdarzyło, że właściciel kwater nie dbał o wczasowiczów.

--Byłam grubo ponad 2 tygodnie i na cały ren pobyt dostałam jedną rolkę papieru toaletowego na dwie osoby (?) Resztę musiałam dokupić sama.

--Dostęp do kuchni był, ale pomimo kuchenki gazowej nie można było z niej korzystać. W grę wchodziło tylko odgrzewanie w mikrofali i skorzystanie z lodówki.

--Brak płynu do mycia naczyń i gąbki. Wszystko musiałam dokupić na miejscu, chcąc zostawiać po sobie porządek i pozmywane naczynia.

--Cała kwatera była wyłożona drewnem i boazerią. Niby fajnie - bo wystrój klimatyczny, ale drewniane drzwi bez uszczelek to była zmora urlopu. Ciągle tylko łup i trzaskanie drzwiami. A wystarczyłoby pomyśleć o tym, że ludzie na urlopie chcą się chociaż troszeczkę wysypiać.

--Zakręcanie ciepłej wody, bądź obniżanie temperatury wody to norma.

--Brak korka w zlewie i brak miski. A chodziło przecież o napuszczenie wody do ewentualnego przeprania niektórych potrzebnych ubrań, czy bielizny.

--Do tego ogólna gburowatość właścicieli. Zero uśmiechu, czy sympatii. Skoro nie czerpią przyjemności z tego co robią, to po co to robić ? ? W końcu to my-turyści dajemy im zarobić na przysłowiowy chleb!
      • kol.3 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 21.08.14, 18:05
        Jeszcze nie spotkałam kwatery gdzie by dawali papier toaletowy na cały okres pobytu, najwyżej 1 rolkę na początek.
        Nie wyobrażam sobie mycia naczyń tą samą gąbką co wszyscy. Z kuchni na ogól nie korzystam więc się dalej nie wypowiem, ale takie rzeczy trzeba uściślać przed przyjazdem.
        Ludzie nie potrafią kulturalnie i cicho zamykać drzwi, nie widziałam w życiu drzwi z uszczelkami.

Natomiast brak misek jest częsty i działa na szkodę wlaścicieli kwater bo pierze się wtedy pod bieżącą wodą.
      • fatima5 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 21.08.14, 20:49
        Malo placilas malo dostalas.
        gburowaci?
        -za male pieniadze nie maja z czego sie cieszyc..
        dajesz na chleb a gdzie pójdziesz jak nie bedzie tanich kwater do hotelu?
        Za co???
        To ty szanuj tych co ci tanio wynajmują...bo oni na twoje miejsce maja pelno innych.
        • xxcichyxx Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 21.08.14, 22:08
          Kolejne złote myśli.... ehhhh poprstu (cenzura). Ogarnij się z tymi swoimi przemyśleniami

fatima5 napisała:

> Malo placilas malo dostalas.
          > gburowaci?
          > -za male pieniadze nie maja z czego sie cieszyc..
          > dajesz na chleb a gdzie pójdziesz jak nie bedzie tanich kwater do hotelu?
          > Za co???
          > To ty szanuj tych co ci tanio wynajmują...bo oni na twoje miejsce maja pelno in
          > nych.
    • czarna_pumka Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 21.08.14, 23:51
      No sorry, ale jak się jedzie gdzieś na prawie 3 tygodnie to chyba logiczne, że człowiek chce coś przeprać lub przepłukać prawda? Jeśli zaś chodzi o papier to wszędzie tam, gdzie jeździłam to dostawałam papier na cały okres pobytu. Nie było wydzielania. Papier leżał w szafce w przedpokoju i każdy brał ile potrzebował i nie musiał się prosić. Zatem byłam przyzwyczajona do tego, że nie muszę martwić się o papier, albo, że dostanę go za mało. To chyba powinno być wliczone w cenę pobytu.

Sympatia właścicieli to istotna sprawa. Bo jedziesz na urlop odpocząć i odstresować się. A jak widzisz takiego gbura, właściciela, który co chwilę kręci na coś nosem to zamiast wypoczywać to się człowiek ciągle spina. Dlatego każdy uśmiech się liczy.

Dla mnie tania kwatera to taka za 25-30 zł. Tam nie oczekiwałabym luksusu. Uważam, że jeśli jedzie np. małżeństwo, które płaci 50 zł od osoby, czyli razem 100 zł za pokój i przyjeżdża na 2 tygodnie to sorry, ale przez 2 tygodnie daje zarobić komuś 1400 zł !! Wiesz, że tyle, to nawet niektórzy przez miesiąc nie zarabiają ? Zatem wcale nie wyolbrzymiam, że daję komuś zarobić na chleb. Czy na moje miejsce jest sporo chętnych? No raczej nie do końca się z tym zgodzę. Gdyby tak było, to w wysokim sezonie nie wisiałoby tyle tabliczek z napisem: "wolne pokoje". To znak, że właśnie mieszkają tam gburowaci właściciele, którzy chcą tylko wydoić turystę i nic nie dać w zamian. Nawet uśmiechu !
      • magsmi1 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 01.09.14, 09:43
        1400zł to jedynie przychód, żeby otrzymać dochód trzeba odjąć koszty - raty kredytu (za coś trzeba wybudować/wyremontować te pokoje), zus właściciela, podatki, pensje dla pracowników?, rachunki, abonament rtv, detergenty, pranie, prasowanie, paliwo do kosiarki, ciągle trzeba coś dokupić, a to pościel, obrusy (turyści plamią na potęgę), a to żarówki, uszczelki, słuchawki prysznicowe, złączki....
        Dobrze jak połowa zostaje....
    • dida321 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 25.08.14, 10:30
      Dokładnie :) Niektórzy tutaj to nawet pisać porządnie nie potrafią i uważają, że złote myśli wypisują :D Na szczęście do tej pory nigdy nie zdarzyło mi się trafić na właściciela - gbura. Wszyscy byli życzliwi i uśmiechnięci. Może dlatego, że zawsze wybieram wakacje już w styczniu - lutym, kiedy jeszcze wakacyjne terminy są wszędzie dostępne. Zawsze mieliśmy kwaterę za ok. 60 złotych za osobę i nigdy nie narzekaliśmy: czysto, porządnie, nie potrzebujemy hotelu za olbrzymią cenę, albo spa (a mimo to nie uważamy się za "biedotę"). Nie było problemów z korzystaniem z kuchni, ale wyszłam z założenia, że jadę na wakacje wypocząć, a nie gotować :). Co do ręczników czy papieru- też nie było problemu. Śmieszy mnie jednak porównywanie wakacji w Polsce do tych zagranicznych. To trochę jakby porównywać Dawida do Goliata. Dlaczego? Nie chodzi tylko o pogodę nad Bałtykiem. Wystarczy przeczytać posty niektórych z tego wątku i porównać ich poziom kultury z kulturą osobistą osób z zachodu czy południa Europy ;) Ciekawi mnie tylko, po co niektórzy z tych, co "Niemcom tylko wynajmują" siedzą na tym forum... Żeby "biedocie" podożerać? ;) :D :D
      • xxcichyxx Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 25.08.14, 19:25
        Niektórzy na tym forum po prostu chcą wyładować swoją frustracje, życiem...i dlatego piszą to co piszą.... brak mi słów do fatima5 oraz luksusfashion, a może to ta sama osoba ??:) Tylko gdzie jest moderator... czy nie czyta co ci ludzie wypisują i obrażają innych,
    • czarna_pumka Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 01.09.14, 11:38
      Ależ oczywiście.... Zgadzam się, że 1400 zł to przychód i, że to nie jest czysty zysk. Niemniej jednak aby coś wyciągnąć, trzeba włożyć/wkładać. Zatem dobre gospodarowanie, inwestowanie, odnawianie i dbanie i jakość swoich kwater sprawi, że klientów nie będzie brakowało i, że będą chętnie wracali. Z uśmiechem, bez narzekania :)
    • luksusfashion Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 01.09.14, 14:27
      Jezeli wynajmuja tanio, sa glupcami.
      Robi sie wysoki standard za wysoką cenę i umowa z Niemcami, pewny dobry klient
      nie niszczy nie syfi i placi dobrze placi.
      Polak jest chytry zazdrosny i wszystko robi zle
      przyjezdza za wczesnie a dobrze wie ze doba póczniej
      nie chce wyjechac.... wie ze doba do...
      trzeba chyba niedlugo silą wyrzucać !
      Przestawia meble rysujac podlogi , niszczy , zakrwawione przescieradla z bab,
      Obszczane lózka bachory nieporozumienie ...
      Niemcy za nic czegos takiego nie zrobią
      • dida321 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 01.09.14, 16:46
        "zakrwawione przescieradla z bab, Obszczane lózka bachory nieporozumienie ... Niemcy za nic czegos takiego nie zrobią"
        Hahahaha! Czyli że tylko "baby z Polski" krwawią na prześcieradła, a niemieckie nie? Polskie dzieci sikają do materacy, niemieckie nie? Ciekawe, gratuluję "myślenia". Swoją drogą, nie uważam miejsc gdzie wynajmuje się kwatery za 60 zł/os za tani pensjonat. Przeważnie są to super miejsca z miłymi właścicielami (przynajmniej ja na takich trafiałam, dzięki Bogu). Nie dla każdego zatłoczone miejsca, takie jak Świnoujście czy Międzyzdroje, z ich "pałacykami do wynajęcia" są idealnymi miejscami na wakacje. Jeśli miałabym płacić 200 zł lub więcej za pokój nad polskim morzem to wolałabym dołożyć kasy i za granicę nad ciepłe morze pojechać. Wolę jednak Bałtyk, bo jednak da się tam wyszukać dobre i spokojne miejsce za rozsądną cenę.
        • luksusfashion wolisz baltyk bo na zagraniczne 01.09.14, 20:04
          Wczasy ciebie nie stac , nazywaj rzeczy po imieniu.
          za 60 zl to mozesz dostac jak wyzej ten zaulek czy jak mu tam...
          obsrane brudne zasyfiale i placz i lament....
          niestety w malych miescinach nie ma co robić, i nie nazywaj tanich kwater pensjonatem, bo nie masz pojecia o kategoryzacji...
          skad wy jestescie z podlasia czy Białegostoku???
          • dida321 Re: wolisz baltyk bo na zagraniczne 02.09.14, 15:54
            Guzik o mnie wiesz, guzik wiesz o zasobności mojego portfela. Jeśli chciałabym jechać za granicę, mogłabym spokojnie to zrobić. Dlaczego jeżdżę nad Bałtyk? Nie zamierzam tłumaczyć się nikomu, zwłaszcza tobie. "Dziura" nadmorska "w której nie ma co robić" to dla mnie odpoczynek. Nie są nim zasyfione i przeludnione "kurorty", pełne właścicieli pełne podobnych tobie (czy myślisz, że odpoczynek w hałasie dla wszystkich jest atrakcyjny?). I wyobraź sobie, że za 60 złotych za każdym razem znajdywałam super czyściutkie kwatery, a nie żadne zaułki, z właścicielami przyjaznymi wczasowiczowi. Co do nazewnictwa: mogę sobie nazywać pensjonatem nawet namiot, jeśli zechcę. Polecam tobie lekturę słownika z celem wyszukania synonimów pewnych słów, bo z twoich wypowiedzi tylko kloaka się wylewa.
    • czarna_pumka Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 01.09.14, 17:22
      Rany Boskie ! Skoro Niemcy są tacy idealni to wyjeżdżaj z Polski i i rób sobie w nieskończoność interesy z Niemcami. Albo w Polsce rób sobie interesy z Niemcami i przestań zatem już się interesować polską turystyką, dla Polaków. Udzielaj się na forach z niemieckimi turystami, a nam tutaj daj spokój, bo mamy już dość Twoich wywodów o Niemcach.
      Życzymy powodzenia i cześć !
    • czarna_pumka Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 02.09.14, 12:17
      Może gdybyśmy zarabiali w takiej samej walucie jak w innych krajach, a nasze pensje byłby równie wysokie, to tak wielu Polaków byłoby bardziej chętnych do pozostawiania napiwków, lub do wczasowania za większe pieniądze. Dla Niemca 1 euro, to nadal 1 euro.
      A dla Polaka 1 euro to niestety 4,20 zł. Czyli 4 razy tyle!
      • edie70 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 02.09.14, 14:27
        miałam w tym roku WLK przyjemnosc wypoczywać za niewielkie pieniadze (155zł pokój 2+1) w naprawde bardzo dobrych warunkach i swietnej atmosferze :) Z tychze powodów na pewno tam wrócę , mimo 12stopniowej temp Bałtyku . Dodam ,ze włascicielka willi na co dzień mieszka w Hamburgu .Byliśmy jednakowo traktowani jak jej goście z Niemiec . Komfortowo,spokojnie,b.czysto .
        Nie było zadnym problemem skorzystaniem z wlk kuchni i łazienki po zakonczeniu doby o godz 11 .Z powodu małego dziecka wybralismy podróz powrotną o godz 20stej. Widocznie zasluzyłam na takie traktowanie ;)
        życze wszystkim takich włascicieli :)
        W tamtym roku w Ostrowie było podobnie .Moze mam po prostu szczescie ? ;)
        Nie sadze ,ze tylko biedota jezdzi do nadmorskich wiosek . Kto na co dzien pracuje w korporacjach pragnie ciszy,spokoju i braku tłumów .
        • dida321 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 02.09.14, 16:04
          Ja też wypoczywałam w Ostrowie, dla mnie magicznym miejscu. Przemili właściciele, czysty pokój, przystępna cena, plaża cudna. Dla nas również nie są atrakcyjne kurorty typu Świnoujście: za głośno, za tłoczno. Jednak podejrzewam, że za chwilę jeden z powyższych dyskutantów wyskoczy z opinią, żeśmy są biedota i na nic innego nas nie stać. W dodatku obleje nas górą słów związanych z ubikacją. Ciekawi mnie jednak to, dlaczego jest tutaj tak aktywny? Przecież to forum dla Polaków, a takich on nie chce w swoim lokum ;)
          • xxcichyxx Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 03.09.14, 10:48
            Nie szkoda wam czasu i klawiatury na stukanie i odpowiadanie temu "PANU", ja już po paru postach przestałem pisać bo to nie ma sensu....to jest tak jak w tym kawale z rozbiciem głową muru.....Czy można rozbić głową mur?? Pewnie ... ale nie swoją :) tak samo jest z tym "PANEM" próbuje coś udowodnić, wylewa żale i przedstawia swoje złote myśli... nie warto tracić czasu.... lepiej porozmawiać na temat tego wątku a "PANA" nie brać pod uwagę.
              • edie70 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 03.09.14, 14:13
                a ja płace 55zł od osoby i mam super warunki tam gdzie chce czyli na wsi :P
                moja przyjaciółka ma biuro podróży wiec nie mam najmniejszych problemów z wyjazdem za granice w sprawdzone przez nią osobiscie miejsca :)
                Mojej córce sluża pobyty nad Bałtykiem a mnie cisza i spokój w nadmorskich zadupiach ;)
                Po dwudniowym pobycie w Sopocie "całowałam" progi mojej wioski i napawałam sie brakiem tłumów na wlk i pustawej plaży.
                Kazdy spedza swój urlop i wydaje pieniadze na co chce i gdzie chce :) o gustach sie nie dyskutuje !
                Faktem jest ,ze za te same pieniadze w tym roku odpoczywałam b.komfortowo natomiast na Piaskach byłam niemile zaskoczona :( Boazeria,prysznic z ceratą ,wykładzina,welurowe wersalki blee uciekam od takiego wyposazenia jak najdalej ...
                • fatima5 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 03.09.14, 15:49
                  No wlasnie ten co najmniej ma najwiecej wymaga.
                  wykladzina? No jasne za 55 zl bedzie droga podloga w drewnie egzotycznym zebys ty pozdzierala ją swoimi tanimi butami podbijanymi u szewca fleczkami z gwozdziami...
                  na wsi nazywa sie to agroturystyka.
                  • edie70 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 03.09.14, 17:35
                    ha ha przykro mi ,ze nosze buty Z NIZSZEJ półki typu Venezia ,Gino Rossi i Ecco :P Zapewne w Louboutinach lepiej prezentowałabym sie na nadmorskim deptaku :)
                    widzisz u dziewczyny z Hamburga za tę cenę były kafelki i deska a u kogos innego nie prana od lat wykladzina . TO swiadczy o gospodarzu , ze jak sie chce to sie da :P
                    Straszny z Ciebie burak z nabytą inteligencją , akurat pracuje w takiej branzy , gdzie na co dzień mam do czynienia z ludzmi z b.duzymi pieniedzmi i nikt z nich nie choruje na manię wielkości .A tacy pozeranci jak Ty to maja ale wlk ... :P

• xxcichyxx Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 04.09.14, 09:52
                Przepraszam skoro jest to PANI...to poco wogle uczestniczysz w tym wątku?? Skoro płacisz i jest super to nie potrzebnie tracisz czas na tym forum... No chyba ze to jest twoja wyimaginowana wyobraźnia....

luksusfashion napisała:

> Ja zale???Mam inna plec, poza tym Ja nie ogladam obsranych kibli i nie zale sie
                > na forum gdzie mi zle...
                > Place i mam super warunki wszedzie ...ale nie jest to 60 zl
              • fatima5 didia 04.09.14, 10:34

Przed chwila sama sie sprzedalas ze piszesz z dwóch nickow ...
                buhahaha...
                brudna wykladzina???to nie brudz jak i inni bedzie czysta
                • edie70 Re: didia 04.09.14, 12:10
                  nie chodzi sie po pokoju w butach , ale czy higieniczne jest chodzenie bosa stopą po niej ? aby zzachowac czystosc i porzadek codziennie myje sobie podloge mopem na urlopie :p
                  • fatima5 Re: didia 04.09.14, 20:23
                    Kapcie są...w obcasach jest niewygodnie bo domu chodzić i stukac innym mieszkancom czy wczasowiczom , poza tym noga sie meczy i kregoslup siada
                • dida321 Re: didia 04.09.14, 20:49
                  Taaaaaaaak, jasne :D Piszę z dwóch nicków :D :D :D Dalej sobie tak to tłumacz. Jak wyżej, szkoda klawiaturę zdzierać.
    • luksusfashion Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 04.09.14, 21:50
      Ahahaha dobre...
      Niemców jest najwiecej wlasnie ..
      Bogaci Niemcy kupuja apartamenty w Marbelli nie w Polsce.
      45 zl powiadzasz ahahaha no po 60 chodzily wspolne lazienki ...taki byl tlok w tym roku.
      45 zl to cena nieosiągalna z lazienką nad morzem...
      w agroturystyce jest droźej.a Polska nie jest biednym krajem uwiez mi,
      sprzedajac nieruchomosci nad morzem ludzie nie mają co z kasą robićm pewien obiekt zostal na pniu wysprzedany przez nie Niemców a Polaków apartamenty w cenie okolo 20 tys za mkw...
      Zajmuje sie sprzedazą i wynajmem nieruchomosci ...pokoj z lazienką ze sniadaniem i aneksem to koszt od 350 zl za dwie osoby przy plazy w szczycie wiec wiem co ile kosztuje ...
      kwatery oddalone sporo od plazy mogą kosxtować 60 zl.os ale ten standart bez komentarza
    • luksusfashion Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 05.09.14, 00:07
      Temat sprzedazy i wynajmu jest mi jak najbardziej znany.
      Pokazujesz jakies nory w miescinkach.
      Ja pisze o prawdziwych pensjonatach apartamentach czy hotelach, ty wklejasz linki do nor na zadupiach.
      Poza tym, malo wiesz o bogatych Polakach, zapewniam jest ich bardzo wielu....
        • dida321 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 05.09.14, 16:48
          Jak już ktoś napisał wcześniej, o gustach się nie dyskutuje. Ktoś woli odpoczynek w dużych miastach, z zatłoczoną plażą, mnóstwem atrakcji i pensjonatach za 350 zł za pokój dwuosobowy. Inny woli wypoczywać w dziurach nadmorskich, w których pełno jest willi z super warunkami, a plaża jest wielka, piękna i pusta. Uwierz mi, zadu..ia nadmorskie to miejsca wybierane nie tylko przez "biedotę". W Ostrowie w tym roku było sporo wypasionych fur ;))) Nie pisz nam więc, co ma się nam podobać, jakie kwatery są na poziomie a jakie nie. To jest twoje zdanie, z którym część osób się zgodzi a część nie.
            • dida321 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 08.09.14, 17:01
              Nie dotrze wreszcie do ciebie, że niektórzy zwyczajnie lubią wioski? Jadą tam żeby od codziennego zgiełku (którego w pracy mnóstwo) odpocząć? Nie "rajcuje" ich wstawanie rano i bieg po najlepsze miejsca na plaży (bo potem ręcznika nie ma gdzie położyć)? Wolą miejsca bez "rozrywek" i kramów ustawionych co pół metra (bo np. z dzieckiem nie da się tam spokojnie przejść)? Sama co roku wyszukuję wakacje w "dziurach". duża plaża, mało zaludniona to dla mnie pewność, że dziecka lepiej upilnuję, niż na zatłoczonej plaży = lepszy odpoczynek dla mnie :) Jeśli ktoś woli inaczej, jego sprawa.
                • dida321 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 08.09.14, 19:51
                  Jak nie wiadomo o co chodzi, to luksusfashion wie najlepiej :D Wybacz, ale sama wiem, jak chcę odpoczywać ze swoją rodziną. Owszem, dobra cena jest ważna, nie ukrywam i nie ukrywałam. A że za tą cenę wiele osób jest w stanie wyszukać fajny, odpowiadający im nocleg i nie musi przepłacać? To już boli tylko niektórych na tym forum. Mnie nie :)
                  • niebieskakornelia Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 09.09.14, 08:51
                    Mam wielu bardzo zamożnych znajomych, którzy na co dzień pławią się w luksusach. Jednak cześć z nich na wakacje wybiera Bieszczady, Mazury albo mieściny nad Bałtykiem. Chcą w spokoju spędzić miesiąc w dziurach zabitych dechami. Naprawdę trzeba być mocno ograniczonym żeby nie rozumieć, że zatłoczone kurorty niektórych nie rajcują.
                    My też szukamy pustych plaż. Chcemy grać w piłkę, budować z dzieckiem zamki z piasku. Nie wyrażam zgody na zatłoczoną plażę, gdzie moje dziecko zginie mi z oczu w 5 minut i nie może pobiegać bo zaraz obsypie kogoś piachem. Chcę mieć luz, spokój i dobrą zabawę. Nie mam ochoty na szukanie skrawka pod ręcznik. Wiem, wiem, tak się tłumaczą skrajnie ubodzy :D:D:D

Jeden dzień spędziliśmy w Krynicy. Masakra. Plaża przypominała puszkę sardynek. Męczyliśmy się strasznie. Z ulgą wróciliśmy do naszej dziury.
                    • luksusfashion Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 09.09.14, 18:22
                      Skoro tyle osób wybiera wiochę, to zaraz nie bedziecie miec miejsca na plazy.
                      zamozni ludzie z reguly sa skapi.
                      i jeszcze jedno przeplacanie, to nie ja piszę i placzę ze byl syf brud stare lózko itp..
                      tylko wy, więc nie przeplacacie ale za malo placicie skoro takie warunki wam oferują.
                      logiczne prawda? Na wiochach nie ma co robić jak leje, w miastach sa koncerty atrakcje, jak chcę dzikich plaz lecę na Zanzibar.Ale cale zycie wypoczywać w pustce bez atrakcji...masakra.
                      Czemu ja w hotelu nie mam syfu itp?...
                      Bo placę.
                      • dida321 Re: Dlaczego nie dbają o wczasowiczów? 09.09.14, 18:36
                        Jakoś nie widzę logiki w tej wypowiedzi w porównaniu do poprzednich. Ja nie płaczę, że syf itp. Kolejny raz piszę, że zawsze miałam super warunki za rozsądną cenę w wybranych miejscach. Płacę 60 zł za osobę i mam to, co chcę. Do szczęścia wystarczy mi w pokoju... Czystość i łóżko. Przecież tam tylko śpię. Jeśli o mnie chodzi, to nie potrzeba mi koncertów, atrakcji. Wolę słodkie nicnierobienie. Jak pada, to zawsze mogę podjechać do większego miasta, pospacerować po pustej plaży. To jest dla mnie odpoczynek. Inny woli wypoczywać w hałasie, płacić 300 zł za pokój 2 osobowy. Jego sprawa i wybór. Każdy wie, co jest dla niego najlepsze. PS To w końcu jak to jest z tymi bogatymi ludźmi, wybierają duże miasta, czy są skąpi i jadą do wiochy :D? Podobno tylko my, biedacy, jeździmy do nadmorskich dziur ;))))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka