Dodaj do ulubionych

Morska Osada- Krynica

19.11.14, 11:01
Był ktoś? proszę o opinie
Obserwuj wątek
    • paolab81 Re: Morska Osada- Krynica 08.08.17, 13:06
      Witam, radzę uważać na ten Ośrodek my pojechaliśmy do zamówionych dwóch domków 4 osobowych 29 lipca 2017 ( dwie rodziny z dwójką dzieci), a domków nie ma. Panowie zadowoleni i beztroscy, jakoś tak im się nałożyły podobno jakieś 7 rezerwacji, a według mnie to zwykły overbooking jest i tyle, nie polecam !!!!!!!! Były wpłacone zaliczki, mało nawet mam dwa potwierdzenia e-mailowe rezerwacji jedno z kwietnia 2017, drugie z 21 lipca 2017 ( ponieważ dokonywałam zmian w rezerwacji). Już 21 lipca wiedzieli, że jest coś nie tak, ale po co uprzedzić przeprosić, pewnie znalazłabym coś innego do wyjazdu. a tak przejechaliśmy 450 km z dziećmi, gorąco, żeby usłyszeć przepraszam tak jakoś wyszło. Masakra NIE POLECAM !!!!!!!!!
    • szukwebukwe Re: Morska Osada- Krynica 25.08.20, 10:17
      Następni cwaniacy, wymuszanie dopłaty do zaliczki gotówką, pobierają opłatę klimatyczną a za żadne płatności nie dają ani faktur ani paragonu .domek 4 osobowy niby duży pokój ale z aneksem ale wszystko bezmyślne, wersalka była cała uświniona połamana no ale pościel w miarę czysta, mały pokój to klitka dwa łóżka i małe szafki w tym większym pokoju na 4 osoby tylko jedna szafa chyba łazienka była najbardziej ok ale bardzo uboga w półki a już najgorzej z posiłkami , kucharka, która gotowała wg mnie nie ma żadnego pojęcia o żywieniu. codziennie to samo na śniadanie, obiady też okropne. Wyjazd do tej Krynicy to niestety kolejny i to duży niewypał jeżeli chodzi o miejscowość ponieważ to są góry nad morzem , wszędzie pod górę jakoś do miasta dało się zejść ale już z powrotem elektro taxi meleksy po 5 zł od osoby , poza tym organizacja parkingowa jakaś nienormalna bo pod wieloma domkami mogli wczasowicze parkować auto i tu pojawił się problem bo cały dzień pd naszym domkiem jeździli i smrodzili autami, że na tym mini tarasie nie dało się posiedzieć, brak boiska, brak świetlicy zero dla młodzieży ogólnie oceniam na kiepski wybór i odradzam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka