Dodaj do ulubionych

****kaszubska 13 DARŁÓWKO !!!!****

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 14:58
wlasnie tam mamy zamiar wybrac sie w tym roku z rodzinka. niesty na stronie
tego pensjonatu nie ma w zasadzie zadnych konkretnych zdjec. wlasciciel
zapewnia o komfoprtowych warunkch ale ja bylabym spokojniejsz gdym widziala
badz znala opinie innych, ktorzy odwiedzili to miejsce.tym bardziej, ze cena
jest nie mala -160 zl za dobe bez wyzywiena dal 4 osob.
Czy ktos tam byl Czekam na jakies opinie.
Z gory dziekuje liczac na was, pozdrawiam serdecznie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zytka Re: ****kaszubska 13 DARŁÓWKO !!!!**** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 15:50
      sprawdż dokładnie - nie wierz ludziom na słowo,
      byłam w Darłówku w minioną niedzielę- nie mam pochlebnej opinii- wydaje mi się
      że tam tylko skubie się wczasowiczów.

słyszałam ,że płaci się za wejście na plażę - może ktoś wie coś na ten temat?
      Ja jeżdżę do Jastrzębiej- ale myślałam o jakieś zmianie , po objeżdzie wolę
      jednak wybrzeże Gdańskie- jakieś bliższe cywilizacji.
    • kreska72921 Re: ****kaszubska 13 DARŁÓWKO !!!!**** 30.03.05, 21:15
      Odnośnie płatnego wejścia na plażę to ja dementuję tę wiadomość. Jeżdżę od 12
      lat do Darłówka i nie miałam jeszcze okazji płacić za wstęp na plażę.
      Konkretna posesja na ulicy Kaszubskiej nie jest mi niestety znana, bo ja
      zatrzymuję się w ośrodkach wczasowych w tzw. Darłówku Wschodnim. Przez wiele lat
      mieszkałam w ośrodku Słowianka, a obecnie zdecydowałam się na ośrodek Laguna
      www.owlaguna.afr.pl/ cena pobytu 65 zł z wyżywieniem.
      Z kwater prywatnych miałam okazję zaliczyć Marynarską 1 i tej zdecydowanie nie
      polecam oraz Admiralską 1A - oni się w tej chwili rozbudowali i większość pokoi
      mają z łazienkami. Te nowe pokoje mają nowe wyposażenie i myślę że można się tam
      zatrzymać, pamiętam telefon 094-314-30-04, mają też stronę w Internecie, ale nie
      pamiętam adresu. Właściciele prowadzą też stołówkę- początkowo posiłki bardzo mi
      smakowały, ale już w następnym roku nie były godne polecenia. Być może teraz
      jest zupełnie inaczej, bo ja tam byłam w 1998 i 1999r. Ale sam pobyt i warunki
      były OK.
      A tak w ogóle to ja jestem zachwycona Darłówkiem i jeżeli zdecydujesz się
      pojechać to polecam smażalnię ATOL na ul. Słowiańskiej. Rybka pycha a surówki
      palce lizać (polecam z kalafiorem)
    • Gość: Andrzej.... Re: ****kaszubska 13 DARŁÓWKO !!!!**** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 14:40
      Witam.. Zwiedziłem całe wybrzeże ale zakotwiczyłem sie na dłużej i chyba do
      końca w Darłówku. Płatne plaże to bzdura. Tam mnie się nie nudzi. Można wodnym
      tramwajem do Darłowa przy okazji darmowe zwiedzanie portu. Można wejśc i
      popatrzeć na morze z latarni. Mozna na pieszo lub kolejką na kołach też do
      Darłowa tam zamek Książąt Pomorskich. Dużo wycieczek na rejsy po morzu. Weźcie
      paszporty bo można popłynąć statkiem na Bornholm. Można rowerami lub pieszo
      wycieczka całodzienna do Jarosławca. Jest też park wodny gdzie można popływać w
      wodzie morskiej i miło spędzić czas. Co do kwatery to wydaje mi się ZA
      DROGO..... Z tym trzeba uważać bo zepsuje sie smak całego wypoczynku i niechęć
      do pięknego Darłówka.... Pozdrawiam... Andrzej z Łodzi...
      Ps.. W sezonie tłok jak wszędzie....
      • Gość: kk Re: ****kaszubska 13 DARŁÓWKO !!!!**** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 14:45
        no tak - w porównaniu z Darłowem- względna normalność to już piękno .
        Z atrakcji turystycznych niewiele - ale i okolica niespecjalna- brak
        większych rekompensuje morze i plaża .
        Basen to niewiele do zaoferowania
        a rejsy statkami są z kazdego portu nadmorskiego

Tłumy w Darłówku wszędzie,
        no własnie, to powoduje,że wynajmujący nie muszą się starać - klient wszystko
        kupi i za wszelką cenę .

I sporo jest takich ,którzy się na to godzą a potem lamentują na forum.

• Gość: Ania Re: ****kaszubska 13 DARŁÓWKO !!!!**** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 21:10
          a tu sie nie zgodze bo w Darlowku naprawde jest co robic, jesli nie ma pogody -
          co sie neistety czesto nad Baltykiem zdarza. Bylam w 1998 r. kiedy jeszcze nie
          bylo parku wodnego, ale nie bylo nudno;) mieszkalam na polu campingowym na koncu
          Darlowka Wschodniego - prawie naprzeciw przystani kajakowej. Warunki skromne ale
          cena byla niska - 15 zl. za dobe. Teraz na pewno jest wiecej i pewnie jakis
          remont domkow zrobili;) Darlowko polecam - mnostwo knajpek i smazalnie z dobra
          rybka, jest sie gdzie pobawic, jest gdzie spacerowac, a w czasie deszczu idealna
          jest wycieczka do Darlowa.
          • Gość: mar Re: ****kaszubska 13 DARŁÓWKO !!!!**** IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.04.05, 07:14
            Ja mieszkałam na admiralskiej 1 i byłam bardzo zadowolona ale opissałam to już
            wcześniej - wystarczy w wyszukiwarkę wrzucić. Był też post gdzie o darłówku
            dyskutowaliśmy z columbusem chyba w zeszłym roku w wakacje bo ja byłam w czerwcu
            zeszłego roku. Podobało mi się bardzo. Darłówko ma swój klimat a kto lubi
            spędzać wakacje w wielkolmiejskich sopocie i kołobrzegu czy międzyzdrojach chyba
            nic nie znajdzie dla siebie w milutkim darłowie i darłówku.
              • Gość: konim691 Re: ****kaszubska 13 DARŁÓWKO !!!!**** IP: *.lubin.dialog.net.pl 05.04.05, 22:20
                Pracowalam na osatnich wakacjach w Darlwoku wiec co neico moge ujawnic;)
                Od razu polecam "Restauracje śpiewajacych kucharzy i kelnerow",duzo duzo
                miejsca, w piatek/sobote trzeba na meijsce polowac ale sympatyczna i wesola
                atmosfera gwarantowana:D ciekawa jest rowniez,chyba zapomniana bo troszke na
                uboczu karczma Wikingow czy cus takeigo, przy chodniczku prowadzacym do Darlowa
                (za mostem),ciekawy wystroj,myzyczka i niedrogo z tego co pamietam;)Sa tez
                rejsy "Wikingiem",na ktorym wieczorkeim (chyba nie co dzien)sa tance i
                spiewanie na wzor irlandzkich melodii-polecam:)Dla młodszych - sezonowe dicho
                Manhattan,przy latarnii,fajna muza,polecam,ale im wiekszy sezon tym wiecej
                ludzi;)
                Jesli chodzi o jedzonko to polecam pizzerie,gdzie sprzedaja mega ogromna pizze -
                pizzeria chyba cos na "P",chyba Piccolino ale reki nei dam uciac;) pierwsza od
                mostu,po lewej stronie,prawie ze obok sklepu samoobslugowego,]
                -lody Soprano bo z innych budek,byc moze identyczne ale niesmaczne;)
                Jest jeszce jeden bar,jedzonko przepyszne,nazwy nie pamietam ale co moge
                napisac to to,ze jest po stronei wschodniej,minac poczte-na szybie ma napisane
                ze serwuja jezdonko bez sztucznsoci i naturalnie:)polecam,polecam,polecam:D
                I podkreslam, ze w zadnym z ww.nie pracowalam co by nei bylo krypto reklamy;)
                pozdr
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka