Dodaj do ulubionych

Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność

IP: *.such.nat.hnet.pl 18.07.06, 21:41
a dlaczego przerabiacie artykuł Michała Tuska i umieszczacie go pod innym
nazwiskiem?? Myślicie, że macie idiotów przed sobą?? Ten nius był jakieś 3
tygodnie temu.
Obserwuj wątek
    • Gość: andy Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.chello.pl 18.07.06, 21:42
      dziewczyny dziewczynami,ale na pewno o wiele tansze niz na Ibizie sa w sopocie dragi...
      • Gość: Kowalski [...] IP: 58.179.162.* 18.07.06, 23:48
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: anja-z-sopotu Kowalski debilu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:07
          spier[]dalaj
          • Gość: 3-cia RP Biedota z anglii szaleje! IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.06, 02:01
            "tanie ru..ie i tanie piwsko" - mówią biedaki z anglii, których nie stać na
            ibizę.
            • Gość: solo Re: Biedota z anglii szaleje! IP: *.c157.petrotel.pl 19.07.06, 07:33
              Ten artykuł to PPLLLLAAAAAAAAAAAGGGIIIIAAATTTTTTTT!!!!!!!!!!
      • kachnaj Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność 19.07.06, 08:53
        ja jestem bardzo nie miło zaskoczona bardzo brudnymi plażami w sopocie[ byłam w
        ostatnim tygodniu czerwca]. jak w takim mieście obelganym przez zagranicznych
        turystów może być tyle śmieci na plaży, nie było możliwoście przejścia się bez
        klapek- mnóstwo szkieł, petów- coś strasznego.
        • lorbeer Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność 19.07.06, 09:00
          kachnaj napisała:

> ja jestem bardzo nie miło zaskoczona bardzo brudnymi plażami w sopocie[ byłam
          w
          >
          > ostatnim tygodniu czerwca]. jak w takim mieście obelganym przez zagranicznych
          > turystów może być tyle śmieci na plaży, nie było możliwoście przejścia się
          bez
          > klapek- mnóstwo szkieł, petów- coś strasznego.

Jedna mala uwaga to tego co napisaleas-to sami Polacy tak okropnie
          brudza,prosze wiec nie pisz ze jest tyle smieci bowiem to wyglada na niezla
          hipokryzje....
    • Gość: polakus [...] IP: *.fbx.proxad.net 18.07.06, 21:42
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: dzg Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.such.nat.hnet.pl 18.07.06, 21:45
        serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3457503.html
        • Gość: roro68 Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 22:01
          No rzeczywiście odgrzali tekst Michała T. z 3. lipca br. Wypowiedzi dwóch
          cudzoziemców i ich nazwiska identyczne. Jak dla mnie wstyd i
          wtopa "największego niezależnego dziennika w Europie Środkowo-Wschodniej";-)
          • Gość: 3-cia RP Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.06, 02:02
            wtopa jednej z największych propagandowych broszur na świecie!
      • Gość: deis bylam na wloskiej plazy , sopocka ladniejsza IP: *.3.15.vie.surfer.at 18.07.06, 22:34
        wlasnie wrocilam z Wloch i bylam pod Rzymem nad morzem to Sopocka plaza bez porownania ladniejsza, a do tego tyle zakamarkow, atrakcji , i duzo smaczniej i taniej. Tesknie juz za Sopotem , ten teatr Agnieszki Osieckiej mozna wypic kawe nad samym morzem i po spektaklu wyjsc prosto na plaze bez butow tego sie nie znajdzie np we Wloszech , nudno , mnostwo azjatow , afrykanczykow bezprzrwy ntretnie namawiajacych do kupowania , nudno na tych wloskich czasami czarnych plazach. Dlatego Sopot, Gdansk, Gdynia to mnostwo atrakcji , trasy rowerowe , teatr w Gdyni Orlowo , nie mam slow podziwu dla kretywnosci Polakow , nudne 40 stopniowe plaze wloskie to pieczenie sie jak ryba w rondlu.
        • Gość: bbb Re: bylam na wloskiej plazy , sopocka ladniejsza IP: *.surfdsl.murphx.net 18.07.06, 23:09
          nie porownuj wloch z Ibiza:))))))))))))))))wloskie plaze nie sa za ciekawe,ale
          Ibiza a Sopot,ten klimat imprez,pieknie San Antonio i hiszpanki topless
      • Gość: Lucusia Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: 212.244.186.* 19.07.06, 08:41
        Niech przyjeżdża kto chce - dziadostwo, albo inne. Byle tylko zostawiało kasę. Ja z nimi nie muszę siedzieć, ale jak dzięki temu dziadostwu pareset osób będzie miało pracę, to serdecznie zapraszam.
    • Gość: AC/DC Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.zab.nat.hnet.pl 18.07.06, 21:44
      Niestety, obecny Sopot to: "brud, smród i ubóstwo". A młodzi gniewni z bogatej
      części Europy patrzą tylko gdzie tu się nachlać i zabawić z głupimi polskimi
      panienkami, które marzą, że może też im coś z tego "pańskiego stołu" skapnie.
      Ogólnie ŻENADA!!! :o/
      • Gość: breadcrumbs Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.06, 01:04
        Co Ty pie..sz? Ku.. bylem tam 3 dni temu.
        • Gość: nina Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 01:10
          hehe i opowiadasz glupoty bo euro w portwelu nie miales i zadna ci nie dala
          • Gość: 3-cia RP Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.06, 02:04
            żadna mu nie dała, bo kolo pracuje w Polsce.
            Gdyby był bezrobotnym z England albo Dojczland, to by mu dała.
      • Gość: nina Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 01:09
        swieta racja
    • Gość: Bezrobotny Fajnie. Aż szkoda że patrzę na to przez szybę IP: *.icpnet.pl 18.07.06, 21:53
      Tak jak za komuny patrzyłem na bawiących się w Polsce "dewizowców". A wtedy
      chociaż miałem sieciówkę, wsiadałem w tramwaj i jechałem do pracy. Nie to co
      teraz - ostatni raz jechałem tramwajem przed rokiem, bo muszę oszczędzać... A
      sąsiada właśnie wy......li z mieszkania. Gdzie to k.... były eksmisje za
      komuny??? Oligarchiczne państwo rodzi się na naszych oczach....
      • Gość: bezrobotn pie.. bo jestes pie.. i niedoja zyciowa IP: *.chello.pl 18.07.06, 22:30
        i bardzo dobrze, bo ja wlasnie kupilem sobie 3. mieszkanie pod wynajem i nie
        narzekam. komuna to byl zbrodniczy sysytem, gdzie oplacalo sie byc takim
        nieudacznikiem jak ty, bo czy 'czy sie stoi czy sie lezy tysiac pincet sie
        nalezy'. i nigdy wiecej. nie masz dosc oleju w glowie, zeby zarobic na siebie i
        masz pretensje do swiata, to zdychaj pod mostem. byle predko, zebym nie musial
        na ciebie patrzec.
        • Gość: Rzywwy Twoje słowa tylko potwierdzają to co pisano wyzej IP: *.atol.com.pl 18.07.06, 23:04
          Nie chodzi o to, w nowoczesnej gospodarce, żeby nie było możliwości zarabiania
          więcej jeśli ktoś ma dobry pomysł, albo jest bardziej zaradny. Razi mnie Twoja
          krótkowzroczność na pewne życia aspekty. Pomyśl też np. o tym, że pewne
          bardziej zaradne jednostki wyjadą za granicę w poszukiwaniu godnego życia a
          wtedy gdy (czego Ci nie życzę) zachorujesz będzie Cię leczyć lekarz-niedojda,
          Twoje dzieci będzie uczyć nauczyciel bez motywacji a dom wybuduje Ci murarz
          pierdoła. Człowieku trochę więcej zrozumienia dla patologii zwanej "jak związać
          koniec z końcem za wypłatę za dobrą pracę". Ja nie cisnę wszystkich dookoła,
          żeby wydoić ich na maxa bo mi brakuje jeszcze 20 czy 40 tysięcy do kolejnego
          apartamentu, daję ludziom zarobić bo wiem, że wtedy i oni dadzą zarobić mnie. A
          pieniądze to rzecz nabyta pamiętaj o tym!!!
          • Gość: -s- Re: Twoje słowa tylko potwierdzają to co pisano w IP: *.cable.casema.nl 18.07.06, 23:16
            Bardziej zaradne jednostki to zostają w Polsce i mają się znakomicie.
            • Gość: 3-cia RP Re: Twoje słowa tylko potwierdzają to co pisano w IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.06, 02:08
              najbardziej zaradne jednostki mają obywatelstwo niemieckie.
              Przyjezdżają te jednostki i dostają wypłatę z niemieckiego urzędu pracy za to,
              że poszukują (fikcyjnie) pracy za granicą i się bawią.
              Natomiast nasi bezrobotni są niezaradni, bo jadą do niemiec i zarabiają 600
              zeta za schylanie się przez 12 godzin, a potem wracają do kraju i chodzą z
              konieczności na czworakach.
        • Gość: Bezrobotny Re: bo jestes pie.. i niedoja zyciowa IP: *.icpnet.pl 18.07.06, 23:15
          Uspokój się. Czemu jesteś taki wściekły? Jak kupiłeś 3 mieszkania na wynajem to
          powinieneś być zadowolony z życia. MIeć luz i dystans. A ty co? Wyciągasz
          jakieś niedorzeczne wnioski i życzysz mi "zdychania pod mostem"? Idealnie
          pasujesz do tej nowej rzeczywistości. Jesteś jej tworem. Nie masz klasy. I to
          się nie zmieni, nawet gdy będziesz miał nie 3 mieszkania, ale 3 domy na
          wynajem. Czego ci oczywiście nie życzę, bo z góry żal mi twoich lokatorów...
          • Gość: karol Re: bo jestes pie.. i niedoja zyciowa IP: *.chello.pl 18.07.06, 23:31
            brawo, przybij piatke :)
          • Gość: ech... B. R. A. W. O. !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:54
            dobrze ze są tacy ludzie jeszcze
          • comrade Re: bo jestes pie.. i niedoja zyciowa 02.08.06, 15:50
            Ja sie nie dziwie ze szlag człowieka trafia jak ktos gloryfikuje i miło wspomina
            parszywy system oparty z zasady na złodziejstwie i kombinatorstwie, system w
            ktorym zdolny człowiek nie mogl osiagnac wiecej niz M-2, mebloscianka i 126p,
            wszystko wyżebrane po kilkuletnich staraniach. Komuna byla dobra ale tylko dla
            ludzi totalnie nieprzystosowanych społecznie, majacych dwie lewe ręce, cala
            reszta byla kiwana przez system cale zycie.
    • katrina_bush Kazdy ma taka Ibize na jaka zasluzyl... 18.07.06, 21:58
      Kazdy ma taka Ibize na jaka zasluzyl...

Kazdy ma prawo do fantazji.
      • Gość: Wincent Darmowe dziewczyny IP: *.3.cust.bredband2.com 18.07.06, 22:01
        A po co Anglicy tam jeżdżą nie czarujmy się
        • bolko_turan Te nasze rodaczki sa dziewczynami do wynajecia... 19.07.06, 00:01
          Ale sa chyba jeszcze porzadne z godnoscia. Juz nie jest tak jak dawniej ze
          "Matka Polka" - slowo "Matka" mozna zastapic innym pojeciem...
        • Gość: dudek Re: Darmowe dziewczyny IP: *.bredband.comhem.se 19.07.06, 08:05
          Ceny za uslugi sexualne reguluje podaz i popyt.Konkurencja jest olbrzymia ,ale
          chetnych panien bez liku.Ceny wiec sa stosunkowo niskie w porownaniu z
          Europa.Umowmy sie ze dziewczyny sa w pewnych kategoriach.Te najladniejsze biora
          po 300 zl za godzine(przecietna jednak to 100 -150 ).
          Oczywsicie nie wszystkie biora oplaty.Wiekszosc dziewczyn przykleja sie do
          cudzoziemca na czas pobytu.Za to chodza z nim wszwedzie ,na obiad ,na nocna
          zabawe,czy wycieczke po kraju.
          Czesc takich znajomosci konczy sie malzentwami ,ale to niewielki odsetek.
          Zjawisko prostytucji nasila sie,kiedy spoleczenstwo ubozeje.
          W lato kazdy chce przezyc cos nowego ,niezwyklego,czego nie ma w ciagu roku.
          Kobiety chca dostawac kwiaty,slyszec komplementy,byc zapraszane na rozne obiady
          czy przyjecia.Kobieta kieruje sie instynktem "zakladania gniazda",szuka
          partnera silnego,a sile utozsamia w tym jak mezczyzna radzi sobie w
          zyciu.Najlatwiej i najszybciej moze to sprawdzic po statusie
          ekonomicznym,grubym portfelu i mnogoscia w nim kart.
          Taka studentka po roku zakuwania ,niedozywiona,niedofinansowana,z brakami w
          ubraniu musi szybko w 2-3 miesiace letnie zarobic pieniadze ktore starcza jej
          na czesne w szkole,wynajecie pokoju ksiazki i jedzenie caly akademicki rok.
          Te dziewczyny czesto z zdadupia nie chca wracac do rodzinnej wsi.
          One postawily ze sie zaczepia w Warszawie czy Trojmiescie i skoncza studia.
          Maturzystki .ktore nie dostaly sie na studia i musza rok przeczekac.A w domu
          czesto zadnego slowa otuchy tylko zrzedzenie ze darmozjada oni nie beda
          utrzymywac.Mloda dziewczyna nie chce isc do fabryki na zmiany za 1200 zl,tyle
          to ona moze zarobic na czysto w jeden dzien.
          Na prostytucje nie mozna przymykac oczu ,to jest problem spoleczny.Tylko ze
          lepiej go miec pod kontrola,bo wtedy sa mniejsze zagrozenia chorobowe.Te
          sprytniejsze dziewczyny nie daja bez prezerwatywy nigdy i maja swojego opiekuna
          w kilka sztuk.Wiec takie darmowe to one nie sa.
    • Gość: Krociech Gdzie wy widzidzie ten kurort IP: *.sm-rozstaje.pl 18.07.06, 22:05
      Ja czuję wszechobecny smród psiego gówna z psów wyprowadzanych na trawnik przed domami cuchnącymi a to pleśnią, a to zsypem, a to rozlanym jabolem.
      W życiu nie widziałem bardziej przereklamowanego miasta.
      • Gość: trejmas co za brednie, kto to pisal? IP: *.demon.co.uk 18.07.06, 22:24
        klimat jak w Miami, tylko jeszcze palm brakuje!!!
      • Gość: bobo debil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:12
    • Gość: tomek746 Polki to cichodajki . IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 18.07.06, 22:31
      Polki to dziwki to już wie cała Europa.
      • Gość: ooo Polska burdelem europy! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.07.06, 22:44
        Najtańsze dziwki znajdziesz u nas!!!
        • Gość: gość Re: Polska burdelem europy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 23:03
          głupiś. laski wszędzie sie puszczają. w sopocie można naprawde dobrze sie
          zabawić i mam tu na myśli dobry clubbing.
          • Gość: johnyy Re: Polska burdelem europy! IP: 194.146.219.* 18.07.06, 23:23
            stary a angielki to myslisz ze maja nogi poprzybijane do siebie gwozdziami???
            jakbys widzial jak wyglada tzw binge drinking i te chmary przewracajacych sie
            nastolatek to bys wiedzial ze to samo jest wszedzie! oczywiscie nie da sie
            zaprzecZyc ze angole przyjezdzaja tu rowniez na dziwki, ale trudno mi uwierzyc,
            ze nie mogliby znalezc takich atrakcji u siebie-angielki tez bywaja calkiem fajne..

a co do sopotu to uwazam to miejsce za najwspanialsze nad polskim morzem.. to
            zdecydowanie nie jest dziura typu leba pelna spacerujacych rodzinek w dresach..
            to jest klimatyczne miasto ze starymi kamienicami, starymi drzewami, super
            klubami,teatrem na plazy(jest tez spacer pol godzinki plaza i jest sie w orlowie
            a tam kolejny teatr-raz bylem kilka lat temu i bylo super) troche lanserskie(no
            dobra, bardzo lanserskie! :-) ) a poza tym duuuzo sie tu dzieje w lecie -
            wystarczy zobaczyc liste wykonawcow jacy sie tu zjawiali w ostatnich latach
            jestem z wroclawia ale w sopocie bylem dotad z 6, 7 razy i moge smialo
            powiedziec ze to jedno z najfajniejszych miejsc w Pl a juz na pewno najlepsze
            nad baltykiem
            • idz.po.mleko Re: Polska burdelem europy! 18.07.06, 23:51
              nie chodzi o to ze angielki mniej sie puszczaja ale o to ze w polsce latwiej bo
              glupie laski chcialyby pewnie wyrwac kolesia ktory poprawilby jej byt lub co
              najmniej zalatwil prace,

Polska to taki sracz europy, myslisz ze dlaczego anglicy uwielbiaja sopot
              bardziej niz ibize, bo oprocz schlania sie na maksa moga takze latwo zaruchac.

na krajobraz raczej sie nie patrzy, poza tym tanio jak dla nich.
        • artremi Re: Polska burdelem europy! 19.07.06, 00:11
          Nieprawda. Jeszcze taniej jest na Ukrainie i Moldawii.
        • Gość: bobo ale tobie nie dały!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:16
          debilku
        • piekna.zosia ale dla ciebie i tak z droga 19.07.06, 00:19
          spadaj palancie!
          • Gość: kojo Re: ale dla ciebie i tak z droga IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 19.07.06, 00:28
            ' może nie z droga" , ale za droga . Nie chodzi o pieniadze , tylko o brak
            aktualnych ksiazeczek zdrowia .
      • hersztbaba Re: Polki to cichodajki . 18.07.06, 23:19
        Polski kobiety maja bardzo ciezko u nas w kraju. Nie szanuje sie nas, ale
        gotowac, prac i sprzatac za wami maminsynkami to bardzo chetnie byscie chcieli.
        Niedowartosciowani polscy mezczyzni- nie chca zrozumiec, ze czasy sie zmienily!
        Kobiety chca rownouprawnien! A wy upierdliwie gadacie o cichodajkach. Skoncz to
        farse i przypatrz sie sobie!!!
        • Gość: tomek746 Re: Polki to cichodajki . IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 18.07.06, 23:29
          No przecież macie to swoje równouprawnienie również w swerze obyczajowej , ale
          opinia o naszych pięknych rodaczkach jest jak powyżej , więc popdczymuje swoje
          zdanie . Przy okazji nie mam zadnych kompleksów i nie mam sobie nic do
          zarzucenia.
      • Gość: bobo a tobie nie dały??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:13
        ty debilu!! spadaj!!
        • Gość: tomek746 Re: a tobie nie dały??? IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 19.07.06, 00:23
          Niestety nie dały bo funtów nie mialem , a teraz zlotówka ma tendencje
          spadkową , spada jej wartosc . Jesli chodzi od ebili to poszukaj ich kolo
          siebie .
      • Gość: bobo a tobie nie dały??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:15
        ty debilu!! spadaj!!
        • Gość: tomek746 Re: a tobie nie dały??? IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 19.07.06, 00:19
          Nie bo funciaków nie miałem , a teraz zlotówka ma tendencje zniżkową(spada jej
          wartosc). Jesli chodzi o debili to powinieneś ich poszukać koło siebie .
      • Gość: nina Re: Polki to cichodajki . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:39
        zgadzam się w 100%, jak patrze na to co sie dzieje to ciesze sie ze mam mojego
        meza i normalne zycie, moje kolezanki ze studiow daja na lewo i prawo bo im sie
        wydaje ze jak koles przyjechal z holandii i ma obca walute w portwelu to ze boga
        za nogi zlapaly i d.. daja az furczy, wstyd mi ze jestem polka bo to jak nas
        nasze "wolne" rodaczki reprezentuja jest godne pozalowania, TROCHE SZACUNKU DO
        SAMYCH SIEBIE DZIEWCZYNY!!!! sprzedajecie sie tanio jak papier toaletowy!!!!
        • Gość: ech... oj wyłażą kompleksy... wyłażą... u tomka też... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:51
          ech...
          • Gość: nina Re: oj wyłażą kompleksy... wyłażą... u tomka też. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:58
            ja nie mam kompleksow, ale widocznnie ty masz skoro prawda zabolala
            • Gość: nobo kolesiowi trafily sie resztki po "turystach" :)))) IP: *.hsd1.pa.comcast.net 19.07.06, 01:24
              stad ten dobry humor :))))))))
              • Gość: nina Re: kolesiowi trafily sie resztki po "turystach" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 01:31
                hehehe dobre :)
          • Gość: tomek746 Re: oj wyłażą kompleksy... wyłażą... u tomka też. IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 19.07.06, 00:59
            to nie kompleksy to realizm.
    • Gość: Apasz tak jasne powinnismy sie reklamowac w całej EU IP: *.e-wro.net.pl 18.07.06, 23:15
      Przyjerzdzajcie do polski .. jest co poruch.... za smieszne pieniądza, a
      dziewczny naiwne jak ...
      • Gość: mizary wyrznalbym cie w pysk lajdaku, gdyby nie to, ze si IP: *.server.ntli.net 18.07.06, 23:17
        e ukrywasz w internecie
        • Gość: midi Re: wyrznalbym cie w pysk lajdaku, gdyby nie to, IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 18.07.06, 23:35
          To jest sczera prwada nie ma co sie denerwować . Prawda boli , ale .. prawda
          jest prawdą .
        • Gość: nina Re: wyrznalbym cie w pysk lajdaku, gdyby nie to, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:50
          nie ma sie co oburzac, taka prawda, polki daja na lewo i prawo
    • Gość: turystka Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 23:43
      Sopot jest rzeczywiście pięknym miejscem. Ostatnio byłam w weekend i nawet
      byłam zaskoczona tymi dzikimi tłumami. Można się dobrze pobawić, wypić za
      niewygórowaną kasę. Ale te achy i ochy na temat Copacabany to lekka przesada -
      weszłam ze znajomymi za opłatą (nie małą jak na miasto co jak co, ale
      prowincjonalne) i po 15 min wyszłam. Trzeba w Sopocie jeszcze jakiś fajnych
      miejsc na imprezy...
    • sadusx oszusci 18.07.06, 23:54
      Gość portalu: dzg napisał(a):

> a dlaczego przerabiacie artykuł Michała Tuska i umieszczacie go pod innym
      > nazwiskiem?? Myślicie, że macie idiotów przed sobą?? Ten nius był jakieś 3
      > tygodnie temu.

racja oryginalny artykul znajduje sie tu
      serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3457503.html autor michal tusk, art z
      3 lipca wiec jakim cudem teraz ukazuje sie to autorstwa kogos innego
      • Gość: ah... szkoda gadac... IP: *.chello.pl 19.07.06, 00:32
        takie z was prostaki, mowiac ze polki to dziwki poprawiacie sobie samopoczucie,
        bo tylko w taki sposob mozecie sie usprawiedliwiac, swoja nieudolnosc i zle
        samopoczucie "dlaczego zadna mnie nie chce". Wam kobieta jest potrzebna zeby
        wyprac, ugotowac i jeszcze nakarmic bo sami nie potraficie. Narzekacie bo tylko
        to wam pozostalo, normalnie szkoda mi was. Najlepiej zostancie pod skrzydlami
        mamusi, bo sami zginiecie.
        • Gość: midi Re: szkoda gadac... IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 19.07.06, 00:39
          Ja wiem czy jestem prostakiem , chyba nie , a skrzydełka mamusi to już
          historia. Samopoczucie to naprawde mam dobre . Takie mam zdaniei go nie
          zmienie .
      • Gość: mee... oszusci ... IP: *.hsd1.nj.comcast.net 19.07.06, 01:47
        ...wszystkie tuski...to fajne chlopaki sa...

sadusx napisał:

> Gość portalu: dzg napisał(a):
        >
        > > a dlaczego przerabiacie artykuł Michała Tuska i umieszczacie go pod innym
        > > nazwiskiem?? Myślicie, że macie idiotów przed sobą?? Ten nius był jakieś
        > 3
        > > tygodnie temu.
        >
        > racja oryginalny artykul znajduje sie tu
        > serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3457503.html
        autor michal tusk, art z
        > 3 lipca wiec jakim cudem teraz ukazuje sie to autorstwa kogos innego
    • Gość: nina Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:30
      hehehehheehe zaraz unmrę ze śmiechu!!! sopot i jego brudna plaza oraz zimne
      morze - trzeba być idiotą żeby uważać go za fajny kurort, no ale rozumiem
      cudzoziemców - mnóstwo ładnych polek które dają d... za zaproszenie do sushi
      baru. nie ma się czym chcwalić - słaba rynkowo waluta i łatwie dziewczyny, które
      lecą na każdego, kto mówi w obcym języku i ma euro w portwelu. zapraszam na
      Rodriguez - tu jest fajnie a nie w zasyfionym sopocie, pełnym wyżelowanych
      buraków udających pępek świata... no i ta buracka architektura - połączenie new
      schoola ze starymi kamienicami - fuj!!! najlepsi architekci przewracaja sie w
      grobie. pozdrawiam
      • Gość: dudek Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.bredband.comhem.se 19.07.06, 08:24
        Nie bredz.Sopot ma swoj klimat,co lepiej mozna zobaczyc jak sie zaczyna wiosna
        lub konczy lato.Ta architektura ktora tak ci doskwiera to art deco z lat 60 tych
        (na Monciaku),boczne uliczki to zabudowa Kaszebe i Germanska.Za komuny w
        Sopocie sperme oddawali arabowie .Przylatywali calymi czarterami do kanjpy Roxy
        (w Lazienkach Polnocnych) i Alga (Monte Casino).
        Moda sie zmienila "szejkow" zastapil plebs angielskich fabryk.Tytulem
        pocieszenia powiem ze sa kraje gdzie dziewczyny sa za darmoche i sa piekne,to
        kraje bylego ZSRR(Lotwa ,Estonia,Litwa,Ukraina,Bialorus).Na tym rynku oepruja
        teraz bogaci Niemcy,Amerykanie i Szwedzi.
    • Gość: nobo "A tu macie tyle pięknych babes" :))))))) IP: *.hsd1.pa.comcast.net 19.07.06, 00:33
      i napewno konczy sie na patrzeniu :))))))))) Ciekawe jak za kilka lat
      obcokrajowcy beda mowili o Polkach (oprocz tego, ze sa piekne :)))))))) O
      Rosjankach, Ukrainkach juz maja wyrobione zdanie :)))))))))) Szanujcie sie
      drogie panie :)))))
      • Gość: nina Re: "A tu macie tyle pięknych babes" :))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:43
        obawianm sie ze polki juz wyrobily sobie marke tanich.... nie bede przeklinac.
        i taka jest prawda
        • Gość: nobo i jeszcze ten durny tytul IP: *.hsd1.pa.comcast.net 19.07.06, 01:09
          ktory z angoli na haslo "Sopot" mysli o miescie, a nie o owych "babes". Co
          wedlug autora jest najwieksza atrakcja tego miasta? Niech pismak napisze
          jeszcze, ze tirowki to takie dziewczyny, ktore w lesie myja szyby samochodom
          ciezarowym. Kretyn.
          • Gość: nina Re: i jeszcze ten durny tytul IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 01:14
            kazdy europejczyk ktory raz tu byl na pewno nie opowie kolegom o krajobrazach i
            pieknnych zabytkach tylko o tym jak tanio mozna sie z panienkami zabawic
            • Gość: nobo niestety masz racje IP: *.hsd1.pa.comcast.net 19.07.06, 01:21
              sa rzeczy, ktorych juz nie da sie juz naprawic i do takich zalicza sie zjawisko
              owej "turystyki".
              • Gość: nina Re: niestety masz racje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 01:29
                nic na to nie poradzimy, dla jednych wazny jest honor i wizerunek naszego kraju
                na arenie miedzynarodowej a dla innych priorytetem jest komentarz apropo
                copacabany ("bylam i widzialam - nniestety nikt mnie nie chcial, wiec napisze ze
                bylo slabo")
        • Gość: darek Re: "A tu macie tyle pięknych babes" :))))))) IP: *.home1.cgocable.net 19.07.06, 05:40
          nina, skad wiesz, ile te dziewczyny biora, sprawdzalas? no, chyba ze sama dalas
          za zaproszenie do sushi-baru... Poza tym : portfel, a nie portwel.
    • Gość: Zdaleka Duma z ku..dolka IP: *.archidiom.com.au / *.perm.iinet.net.au 19.07.06, 00:42
      Obok Tallina stajemy sie druga stolica tanich dziewczyn...
      Nie dlugo nazywac nas beda Tailandia Europy.
      Prawdziwy powod do dumy...ku..two i prostytucja.
      Ale fajnie HI HI HI
      • Gość: nina Re: Duma z ku..dolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:45
        zgadzam sie, za kolacje w restauracji warszawianki (i nie tylko) sprzedaja sie
        az furczy
    • me-e jest taki klub na monciaku... 19.07.06, 00:44
      ...do ktorego malo kogo wpuszczaja...a ta masowka typu capacabana...to niczym
      to smo co w...ryjo...tam babes maja tez duzo...
    • Gość: Leszek Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.l.pppool.de 19.07.06, 01:20
      Nic nadzwyczajnego, ceny tez, jade na Ibize
    • Gość: nina Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 01:21
      no i wszyscy szlachetni obroncy polskich puszczalskich poszli spac :P no ale sie
      nie dziwie - nudno w domu jak nie ma sie akcentu i euro zeby jakas latwa
      zachecic, pozdrawiam i zycze wytrwalosci w obnronie panienek, ktore psuja nam
      opinie. moze lepiej byloby dac im do wiwatu zeby nie robily z nas burdelu europy
    • Gość: mee... anglik to jednak...ciemny IP: *.hsd1.nj.comcast.net 19.07.06, 01:56
      ...na takich zlotach...nie uswiadzcza dziewczyn z ...sopotu...z rosji
      predzej...lub niemiec
    • Gość: karolina Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.dyn.optonline.net 19.07.06, 02:08
      sopot i gdynia najlepsze jesieniom zero przyjezdnych i ta atmosfera
    • Gość: karolina Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.dyn.optonline.net 19.07.06, 02:12
      to moje rodzinne strony ktore coraz bardziej doceniam zwlaszcza jak sie jest na
      emigracji za oceanem
    • Gość: p[rzyjezdzajcie Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.resetnet.pl 19.07.06, 05:12
      Przyjeżdżajcie do nas na ku..!!!! mnóstwo kurew!!!! tanich kurew!!!!
    • Gość: jas Re: Sopot sprawi ci perwersyjną przyjemność IP: *.proxy.aol.com / *.proxy.aol.com 19.07.06, 06:16
      Sopot lepszy od Ibizy, a Warszawa jest najladniejszym miastem swiata. Woda
      kwiatowa Gozdzik tez jes lepsza od perfum Chanel #5.
    • Gość: Cube Promowanie magicznego miejsca jako ku..wiska pro- IP: *.dip.t-dialin.net 19.07.06, 06:50
      wokuje u mnie wymioty!
      • Gość: hist Re: Promowanie magicznego miejsca jako ku..wiska IP: *.resetnet.pl 19.07.06, 07:26
        O co wam chodzi??? Oni przecież przyjeżdżają tu by poznać naszą kulturę,
        historię i zwiedzać!
    • Gość: DUDEK Angielski plebs do agencji towarzyskiej. IP: *.bredband.comhem.se 19.07.06, 08:12
      No pewnie rudzielec z Anglii o wyplowialej ,od slonca czerwonej
      karnacji.Chalasliwy, skory do burd,zaczepny,typowy angielski huligan w grupie.
      Za pol darmo ma wybor pieknych dziewczyn,bo brzydkie hiszpanki mu sie juz
      znudzily.Super piwo i kelner wiecznie plasajacy w uklonach nawet jak nazyga pod
      stolik.Taniocha w restauracjach,hotele tez na ich kieszen(oprocz mlodego
      szweda ,ktory odwala dziadostwo jakies).Ja juz do takiego Sopotu nie pojade.
      NIE MOWCIE IM NIC O MAZURACH WARSZAWIE I KRAKOWIE !!!
    • Gość: wiejska baba sa 2 miasteczka w Polsce - SOPOT i Kazimierz n Wi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 08:21
      kazimierz nad Wisłą , reszta to badziewie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka