Dodaj do ulubionych

Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.08.06, 11:30
UWAGA !!! Dom Wolnostojący Grzybowo k/Kołobrzegu ul. Źródlana 11
W ofercie na dzień 25.07.06 mają napisane, że "udogodnienia w pokojach:
lodówka, łazienka, telewizor, wyposażenie plażowe". Ale prawda jest taka że
jak zadzwoniłem aby dowiedzieć się o miejsca to wszystko właściciele
potwierdzali, po wpłacie zaliczki okazało się że lodówka nie zupełnie jest w
pokoju tylko na korytarzu, a jest to dla mnie zasadnicza różnica. Niestety
zabrakło właścicielom kultury, i przyzwoitości bo zaliczki nie chcą oddać.
Zablokowali sobie rezerwację co najwyżej na jeden dzień, dwa tygodnie przed
terminem przyjazdu więc nie wieżę że przeze mnie stracili klientów. Proponuję
unikać jak ognia, bo może okazać się że pozostałe "udogodnienia" to czarno
biały telewizor u sąsiadów w świetlicy, łazienka pod gołym niebem, a leżaki
to połamane badyle gdzieś w piwnicy.
Teraz zauważyłem że lodówkę już usunęli z oferty, pod koniec wakacji okaże
się że nie ma żadnych udogodnień oprócz "przyjemnego" towarzystwa właścicieli
Obserwuj wątek
    • Gość: andzia Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.wlanet.wla.pl 05.08.06, 16:52
      złośc przez Ciebie przemawia kwaterodawcy standardowo informują ze lodówka
      dostępna a wiadomo ze dostępna jest dla innych letników też ... chyba że sie
      cos mrozi potrafi wyparowac...:-))) nie znam tych kwaterodawców ale żeby
      lodówka tak znacząco wpłynęła na opinię to dziwne ;-(((( chyba ze jesteś ze
      Stolicy ...
      • moler1 Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe 07.08.06, 16:48
        Gość portalu: andzia napisał(a):

> złośc przez Ciebie przemawia kwaterodawcy standardowo informują ze lodówka
        > dostępna a wiadomo ze dostępna jest dla innych letników też ... chyba że sie
        > cos mrozi potrafi wyparowac...:-))) nie znam tych kwaterodawców ale żeby
        > lodówka tak znacząco wpłynęła na opinię to dziwne ;-(((( chyba ze jesteś ze
        > Stolicy ...

Może u Ciebie, poza stolicą, jest zwyczaj, że kłamstwo i oszustwo to nic
        takiego, ale ja uważam, że jak się coś mówi, pisze, oferuje i bierze się za to
        pieniądze to należy te deklaracje i obietnice egzekwować. Przynajmniej tak jest
        u nas, w STOLICY!!! Jak widać dla Ciebie jest to niezrozumiałe, ale może kiedyś
        do Ciebie ten "nowy zwyczaj" również dotrze.
        • Gość: Dzoanna2 Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 19:03
          Moler napisal :

Może u Ciebie, poza stolicą, jest zwyczaj, że kłamstwo i oszustwo to nic
          > takiego, ale ja uważam, że jak się coś mówi, pisze, oferuje i bierze się za
          to
          > pieniądze to należy te deklaracje i obietnice egzekwować. Przynajmniej tak
          jest
          >
          > u nas, w STOLICY!!! Jak widać dla Ciebie jest to niezrozumiałe, ale może
          kiedyś
          >
          > do Ciebie ten "nowy zwyczaj" również dotrze.

Brawo Moler, może właśnie gość " Andzia", jest taką właśnie nieuczciwą
          kwaterodawczynią???? Ale na pewno nie jest ze stolicy, na nasze szczęście!!!

Agora SA informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie
          ingeruje
        • Gość: lukas2307 Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.06, 16:25
          ale ktos poczul sie dotkniety. Pewnie jestes z Sokulki albo Kobylki, co?.. he he
    • Gość: aneta Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.milenium.net.pl 05.08.06, 17:05
      Traci sie zaufanie jak ktoś okłamie nawet niby w błachej sprawie.
      Z lodówką okłamali to pewnie reszta oferty też była "ubarwiona".
    • Gość: Magda Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 10:29
      podaje adres Darłówko ul. Zwycięstwa 16a unikać jiak ognia, chyba że ktoś ma
      ochotę na spartańskie warunki, to może lepiej zamieszkać za darmo w lesie
      • Gość: ewa1900 do Andzi .... IP: *.chello.pl 07.08.06, 15:29
        może Ty jesteś ze "stolicy" i uważasz,że brak lodówki,która miała byc to nic
        takiego.Powtarzamna tym forum kolejny raz : jeśli coś oferujesz i bierzesz za to
        kasę to musisz się wywiązać z obowiązku - a nie obiecanki cacanki a glupi i tak
        przyjedzie.Każdy płaci /mniejsze lub większe pieniądze / i w zamian oczekuje
        tego na co się umawiał.Dla mnie lodówka jest tak samo istotna jak łazienka z wc
        tylko i wyłącznie do mojego użytku.Żyjemy w XXI wieku i pewne standardy nas
        obowiązują.Co innego jesli się umawiam,że wynajmuję stodołę do mieszkania ,siano
        do spania a za wc służą mi pobliskie krzaki to wtedy jadę wiem co będę miała.W
        dalszym ciągu namawiam wszystki ch piszcie,piszcie i jeszcze raz piszcie i
        podajcie dokładne namiary na nieuczciwych kwaterodawców.Pozdrawiam ....
        • Gość: kasia Re: do Andzi .... IP: *.centertel.pl 07.08.06, 23:40
          kazdy kto wyjezdza chce odpoczac i powinien byc zadowolony nie lubie oszustwa
          to trzeba tepic ja tam juz nie pojade
          • barbara1910 Re: do Andzi .... 08.08.06, 02:04
            dobrze ,że przestrzegacie przed oszustami i warunkami.Ludziom ,którzy wynajmują
            kwaterę wydaje się ,że mogą robić nas w balona,a przecież tak naprawdę to oni z
            nas żyją i powinni dbać o wszystko.
          • barbara1910 Re: do Andzi .... 08.08.06, 02:08
            pamiętaj,że ty płacisz i ty wymagasz,to nie średniowiecze.
    • donia6 Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe 08.08.06, 09:32
      Uwga - Dom Wolnostojący Grzybowo k.Kołobrzegu ul. Zachodnia 16. Pani nas
      oszukała przez telefon podając że łazienka jest na dwa pokoje a była na trzy i
      powiedziała że do morza jest 500 metrów a było 1500. Zmuszeni tą sytuacją,
      zabraliśmy nasze rzeczy i poszukaliśmy zaraz po przyjeżdzie innej kwatery,
      którą gorąco polecamy na ul. Nadmorskiej 76A w Grzybowie.
    • Gość: gość Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.06, 18:15
      dobrze że piszecie o nieuczciwych właścicielach-brawo dla odwaznych,tak nie
      można licząc tylko na naiwność ludzką
      • Gość: Beti Re: Nieuczciwe oferty noclegowe- cd- Darłówko IP: *.chello.pl 14.08.06, 00:25
        Nie polecam kwatery w Darłówku Zachodnim- Marynarska 44.Dużo obietnic na www, a
        w rzeczywistości wiele drobnych,ale jednak porażek,jednym słowem nieuczciwość.
    • beti1970 Chłapowo - kwatera p.Drzeżdrzon 14.08.06, 13:08
      miało być 350 m od morza było 900m! mierzyliśmy licznikiem samochodu. ściany z
      gipskartonów, wszystko słychać, płaczące dzieci, ludzi rozmawiających, pokoiki
      mikroskopijne, łazienka! bez kratki ściekowej, brodzik prysznica bez kabiny
      czy też zasłonki, cała woda leci na łazienkę, po każdym myciu musiałam ścierać
      podłogę, w łazience nie ma półeczek, wszystko trzeba trzymać w pokoju, nawet
      pasty czy szczoteczek, mydła, nie ma gdzie dać! niby to drobiazgi ale tak
      utrudniają życie, czajnik jeden na całe piętro - 6 pokoi, wiecznie czekalismy
      na wodę , lodówka jedna na piętro , zdezolowana, bez światła, mała, zapchana do
      bólu, kuchnia którą oferują Ci Państwo to stolik w przedpokoju z tym
      czajnikiem, lodówką, 6 talerzami, dwoma garnkami i starą kuchenką elektryczna
      dwupalnikową. garnki myjecie w łazience w małej umywaleczce.
      tapczaniki do spania dla dzieci, jak ktoś ma 180 cm. wzrostu to mu nóżki
      wystają. widoki z okna makabryczne, wszędzie naokoło budowy ośrodków - kopary
      od 7 rano!
      miejscowość makabra.
      po prostu syf, drogo. za ten wspaniały pensjonat płaciłam 150 zł.za dobę
      za "apartament" z dwóch mikropokoików.

beznadzieja. odradzam.
      • Gość: ??? Re: Chłapowo - kwatera p.Drzeżdrzon IP: *.chello.pl 14.08.06, 16:37
        Takie marudne kobiety powinny siedzieć w domu i garnki lepić.
        • Gość: mmm u nas wszystko jest idealnie tak jak w opisie, IP: 80.48.241.* 14.08.06, 21:21
          na życzenie wysyłamy dokładne zdjęcja pokoi bo nie mamy niczego do ukrycia
          www.aleksander.nadmorzem.com/
          • Gość: ale nie fajnie .. Re: u nas wszystko jest idealnie tak jak w opisie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.06, 21:42
            u was jest - włóżcie trochę kasy w sprzęt bo nawet na fotkach widać,że be....
    • aga7411 Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe 14.08.06, 23:06
      Nie polecam Bugen Villa Ustka
      • Gość: blanca Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.chello.pl 14.08.06, 23:09
        NIE POLECAM PENSJONATA OLECKI - DŹWIRZYNO.
        • Gość: aga79 Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.acn.waw.pl 15.08.06, 15:21
          os.jantar w krynicy morskiej,koszmar,warunki jak za gierka
    • Gość: Jola Sopot ul. B.Prusa 6 IP: 194.139.172.* 18.08.06, 10:06
      Okropna, brudna rupieciarna zas wlascicielka pazerna na pieniadze jak malo kto.
      Trauma do konca zycia.
      • Gość: ??? Re: Sopot ul. B.Prusa 6 IP: *.chello.pl 19.08.06, 06:59
        A ile płaciłaś za to cudo?
        • Gość: fan Grzybowo IP: *.koba.pl / *.koba.pl 19.08.06, 15:02
          Grzybowo widzę chyba z tego słynie, że nie dowiesz sie niczego dokładnie. Ja również usłyszałem, że pokój jest z aneksem kuchennym. Na miejscu okazało się, że aneks jest, ale na 7 pokoi, przy czym lodówka to stary Mińsk z dwoma półkami( na około 20 osób), czajnik wywalczyłem po dwóch dniach, kuchenka to jednopalnikowe elektryczne wspomnienie z czasów PRL-u, a naczynia to stara aluminiowa patelnia, talerze z GS-u(autentyk) i kilka szklanek. Pojechałem z żoną do Kołobrzegu do sklepu "Wszystko za 5 zł" i wyposażyliśmy się w deskę do krojenia, kubki, talerze i miski. Uff, a tak dokładnie starałem sie wytłumaczyć właścicielce przez telefon na czym nam zależy. Wydawało się, że to niewiele :).
          • mamakkasia Re: Grzybowo 19.08.06, 15:22
            Tak już jest, że nad morzem tylko chcą z nas zerdzec kasę
    • malgosia-6 Ustka ul.Wczasowa 5 m 33 21.08.06, 19:16
      Nie polecam mieszkania na ulicy Wczasowej 5 m 33 do wynajęcia. No chyba ,że
      dla jednej osoby.
      Właścicielka przez telefon twierdziła ,że ma 4 osobne tapczany , bo taki był
      warunek wynajęcia mieszkania.Mówiła ,że nawet 6 osób się tam prześpi. A
      mieszkanie jest urządzone super. Same firanki według niej były droższe niż
      meble w niejednym mieszkaniu .Na miejscu okazało się ,że :
      jest wersalka 2 osobowa w jednym pokoju.Po jej rozłożeniu w pokoiku było
      przejście około 30 cm. W drugim rozkładany jednoosobowy fotel dla mikrusa i 1
      tapczan. W kuchni nie było możliwości by na raz weszły 2 osoby.Ciekawe jak tam
      niby miało się pomieścić 6 osób.A te osławione firanki to zwykłe takie co to
      na targu kupuje się od naszych wschodnich sąsiadów i do tego z powypalanymi
      dziurami.
      Nie było nawet gdzie rozwiesić ręczników po kąpieli. Umęczyliśmy się w tej
      dziupli. A mówiliśmy jak wygląda sytuacja i upewnialiśmy się kilkakrotnie czy
      napewno zostaliśmy zrozumieni. Oczywiście pani zarządała zaliczki ,no bo jak
      inaczej.Ja rozumiem ,że ludzie chcą zarobić , ale bez przesady. Do tego
      miejscowi donoszą do straży miejskiej. Stanęliśmy, by się wypakować jak
      najbliżej bloku. Już po chwili była straż i wlepiła nam mandat , bo były
      skargi.A nie było możliwości stanąć gdziekolwiek indziej
      Z podobną niechęcią w Ustce spotkała się koleżanka . Wynajeli APARTAMENT na
      Wydmach. Miejscowi , mimo ,że parking był spory i starczał dla wszystkich na
      trzeci dzień wystawili tablicę ,że parking tylko dla mieszkańców bloku
      nr.(),samochody nie spełniające ich wymagań będą wywożone.A inni to niby gdzie
      mają parkować , na plaży ?
      Przecież pieniądze zarobione latem na turystach , wynajętych lokalach
      trafiają do kasy miasta. Tak trudno to zrozumieć , że miejsc na świecie jest
      wiele i jeśli nie będą mili w Ustce ,to nikt tam nie będzie przyjeżdżał? Skoro
      ludzie kłamią i turyści są niemile widziani , znajdziemy inne miejsce by
      zostawić swe ciężko zarobione pieniądze. A naprawdę nie mamy wielkich wymagań
      i z niejednego pieca chleb jedliśmy.
      • Gość: ewa1900 Re: Ustka ul.Wczasowa 5 m 33 IP: *.chello.pl 23.08.06, 17:30
        oj nie wszyscy .... Polecam od wielu lat BAR "KATARZYNKA" - jedzenie super a
        schabowe olbrzymie jak nigdzie .A przy tym smaczne i wcale nie
        "podeszwa".Poczytajcie na forum ludzie chwala to miejsce.Wiem,że własciciel
        wynajmowal tez pokoje ale jakie,za ile nie mam pojęcia.Mysmy się tam tylko
        stołowali.Pozdrawiam
        • Gość: mama ostrowo - dom MAgnolia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.06, 11:51
          Koszmar po prostu! NAsz pokój miał mieć 25 metrów, a miał... góra 18. Pościel
          śmierdziała przerwaźliwie papierosami, cały pokój był ciemny, wilgotny i ...
          brudny! Plac zabaw przed nim był niewielkim tarasikiem i dwoma metrami trawy.
          Właściciele przypominali nam Kiepskich - dosłownie, nawet fizycznie! Do
          łazienki, którą mieliśmy użytkować tylko do spółki z właścicielką, ustawiały
          się kolejki (my z trójką dzieci, właścicielka z synem i mężem, ich kuzynostwo w
          liczbie 4 osób i jeszcze jedna rodzina letników!). Wieczorem gospodarze hucznie
          się bawili na tarasie i nieźle popijali. Brrrrrrrrr!!!!!!
          No i jeszcze jedno - gdy tylko przyjechaliśmy do nich - rezerwacja była dużo
          wcześniej, pani stanęła w drzwiach i warkęła, że przecież mielismy przyjechać
          dopiero następnego dnia! I że ona ma w naszym pokoju letników! gdy
          przypomniałam jej, że w przedzień dzwoniłam i PRZYPOMINAŁAM o jutrzejszej
          rezerwacji, przyznała mi rację i... wywaliła letników z naszego pokoju na pysk.
          I wtedy powinniśmy z tamtąd uciec. No ale balismy się, że niczego w środku
          sezonu nie znajdziemy.
          W końu jednak znaleźliśmy coś innego - gdy powiedziałam to gospodyni, ta wpadła
          w szał! Dosłownie! Mielismy zostać u niej jeszcze dwa dni, a ona... kazała nam
          sie wynosić natychmiast. Z radością się wynieśliśmy i tylko dlatego, zeby nie
          psuć sobie wakacji, nie zgłosiliśmy całej afery lokalnym władzom... Ale baba
          sie kiedyś natnie, bo nie sądzę żeby tylko nas tak fajnie traktowała.
          A pomyśleć, że kiedyś nie wierzyłam w internetowe opowieści o "strasznych
          kwaterodawcach"...
          • Gość: Xyz Re: ostrowo - dom MAgnolia IP: 217.153.110.* 04.09.06, 10:49
            szkoda ,że nie zgosiliście tego lokalnym władzom,bo pewnie niedługo ktoś inny
            się na nich natnie.
            • Gość: mama Re: ostrowo - dom MAgnolia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.06, 19:13
              fakt, ale po prostu byliśmy w szoku... ale będę w nich pisała w internecie ile
              się da i kiedy się da. może kogoś uchronię. brr
              a co by dało zgłoszenie to władzom?
              • Gość: ewa1900 Re: ostrowo - dom MAgnolia IP: *.chello.pl 04.09.06, 19:46
                popieram........ pisz i ostrzegaj innych! Mnie tez niegdyś zaproponowano jako
                lokum coś co przypominało "kurnik", "chlewik" - tyle ,że odmalowane na
                biało.Nawet okienka były komórkowate czyli malutkie. a o meblach nie
                wspomnę.Dlatego też popieram tych co śmiało wyrażają swoja opinię.Bo jeśli można
                coś lub kogoś pochwalić to jak najbardziej trzeba to zrobić ale prze
                nieuczciwymi ludźmi ostrzegać! Pozdrawiam
                • Gość: ha ha ha Re: ostrowo - dom MAgnolia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 23:43
                  a co wy chcieliscie za 30 zl!!!!! meble klera ???!!!!za wygode i komfort
                  plac!!!WYMAGANIA PANA A KIESZEN DZIADA
                  • Gość: fan Re: ostrowo - dom MAgnolia IP: *.koba.pl 10.12.06, 12:22
                    Zapewniam cię, że są kwaterodawcy np. w Grzybowie, którzy za 30zł/osobę potrafią stworzyć wspaniałe warunki do wypoczynku. U nich się nie zastanawiasz czy będzie dzisiaj ciepła woda, czysta pościel i sprawny TV lub radio. Ustalenia są zazwyczaj przeprowadzane telefonicznie i za tą kasę nikt nie spodziewa się jakuzi i masażu po kąpieli, ale drobiazgi typu naczynia, sprawny tapczan czy wersalka to podstawa. Jak widać sam jesteś takim leniem-cwaniaczkiem, który ma doświadczenia z OHP i sądzi, że za udostępnienia składziku na rowery zarobi na życie do końca roku.
                    • Gość: wczsowiczka Re: ostrowo - dom MAgnolia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 16:35
                      bzdura !!!! ani w sopocie czy w miedzyzdrojach za 30 zl nie dostaniesz pokoju
                      zlazienka w odlegl okolo 100 m do plazy wiem bo co roku jezdze , za 30 zl to sa
                      wspolne lazienki ! a talerzy w pokojach nie ma chyba ze w apartamencie i to
                      nie w najlepszym stanie ja sprzet typu talerze mam swoje bo brzydze sie po
                      innych ...najtanszy pokoj z lazienka jaki mialam to 70 zl od osoby i to z 4
                      miesieczna rezerwacja bo w sezonie w sopocie miejsce za te cene to marzenie !
                      wiec nie piszcie ze po 30 zl sa pokoje z lazienkami bo to bzdura chyba ze
                      agroturystyka A na wsi
                      • Gość: fan Bzdura??? IP: *.koba.pl 11.12.06, 14:44
                        Bzdura jeśli chcesz sie lansować w Juracie, Miedzyzdrojach lub Sopocie. Czytaj co napisałem! Dla tego nie jeżdżę do tych miejsc tylko robię specjalnie 300 km więcej aby taniej i w spokoju za przyzwoite pieniądze spędzić miły urlop. Poczytaj dokładnie wypowiedzi na forum. Zapewniam cię, że znajdziesz tak jak ja pokój dwóosobowy za 30 zł/osobę z mikrofalówką, czajnikiem elektrycznym, radiem i TV, naczyniami, leżakami i parawanami plażowymi, oddzielnym prysznicem, czysta pościelą, bez pleśni, wilgoci, smrodu nikotyny i bardzo miłymi właścicielami. Jak masz psa to weźmiesz go swobodnie ze sobą. Ja tak trafiłem i nie narzekam.
                        • Gość: wczasowiczka [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.06, 18:42
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • mariola689 Re: ostrowo - dom MAgnolia 16.07.15, 23:03
            Ja od 10 lat z córką spedzam wczasy w Magnolii i nie mam zastrzerzeń,ostatnio zabraliśmy ze sobą wnuka 2 latka i było tak jak powinno,nie wiem czemu ktoś puszcza wyssane z palca historie,Ostrowo jest małe,a konkurencja spora, ja polecam Magnolie komfort jest na dobrym poziomie.
    • Gość: anka Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 11:06
      hihi
      chyba to drugie:)
      ja nie narzekam na brak kasy. stać nas na kilkutygodniowe wczasy dwa razy do
      roku. ale nie zamierzam przepłacać i nabijać kabzę nieuczyciwym ludziom.
      wielokrotnie jeździłam za 30 do 40 zł za nocleg i: miałam tv z kablówką,
      czysto i łazienkę przy pokoju.
      • Gość: wczasowiczka Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 16:09
        lazienka przy pokoju... czyli wspolna z innymi osobami, ktos kto ma pieniadze
        nie bedzie chcial zalapac grzyba od innych , a zyc zeby caly czAs sobie skapic
        to nie zycie...tylko to tak jak z mercedesem nikt nie sprzeda go w cenie
        malucha ...PSEUDO-MILIONERKO! a raczej marzycielkoha ha ha
        • Gość: anka Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 18:17
          wyjaśnienie dla czytających inaczej: przy pokoju w sensie dla wyłacznej
          dyspozycji mojej rodziny (wejście od pokoju, a nie korytarza). Milionerką nie
          jestem. A jak czytam twoje posty - z twych kompleków wynika to namacalnie - że
          tobie do niej duzo dalej niz.
          • Gość: fan Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.koba.pl 16.12.06, 19:20
            Aniu! Ona tego nie pojmie, bo albo zawsze buliła grubą kasę za coś co można mieć o 30-40% taniej, albo jest młoda( co można wywnioskować z jej tekstów jak i z formy pisania) i przez to niedoświadczona. To, że jest jeszcze do tego niegrzeczna to już w ogóle pomijam. Proponowałem wysłanie jej dowodu w postaci fotek wraz z adresem do Grzybowa. Oferta aktualna. W 2005 27 zł za osobę + pies gratis, miejsce parkingowe, kuchnia z mikrofalą, czajnikiem, naczyniami itp. Łazienka z prysznicem do wyłącznego(!) użytku, TV + radio. Z innych atrakcji rowery do dyspozycji, stół do pingponga, altana do wieczornych pogaduszek przy piwku i co najważniejsze spokój. Ale tego niunia wczasowiczka nie lubi bo w Międzyzdrojach jest the best bo ma jakuzi, masaże, drinki wliczone w cenę pobytu i wycieczkę wodolotem na hel. Aha, w 2006 cena skoczyła :) do 35 zł/osobę. Pozdrawiam tych co nie przepłacają.
            • Gość: WCZaSOWICZKA Re: Uwaga!!! Nieuczciwe oferty noclegowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 12:45
              co za idiota wez wpisz sie jeszcze jako zitek, gienek itp ...ale
              obciachowiec ..ciekawe czemu hotele nie maja pokojow za 30 zl ?...bo maja
              wysoki standart , forma pisania ??chyba sam udowodniles styl pisania analfabeto
              takich bledow jak ty robisz, nie robi dziecko z pierwszej klasy ..no coz jedni
              jezdza do bulgari bo taniej jedni na malediwy ,,,niestety tylko tego nie mozna
              w zaden sposob porownac! tak jak pokoju w hotelu czy dobrym pensjonacie do
              rudery za 30 zl bez lazienki w pokoju......
              • Gość: wczsowiczka do grzybowa??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 12:50
                nieee, to juz smieszne a kto tam jezdzi wogole? co to za miasto?szkoda slow na
                odpisywanie tobie, jak ty do takich dziur jezdzisz no nic dziwnego ze tam takie
                ceny sa ...ale czemu grand hotel nie ma takich cen? lub podobne hotele i
                pensjonaty ? albo apartameny ...tu nie chodzi o przeplacanie tylko o standart
                na ktory niestety ciebie nie stac..ktos kto ma pieniadze nie bedzie sobie
                skapil tyle...
    • Gość: fan Re: do grzybowa??? IP: *.koba.pl 17.12.06, 13:37
      Aha, jeśli juz wytykasz komuś przypadkowe błędy ortograficzne to przypomnę, ze pisze sie standard, a nie " standart". Trochę więcej pokory i wyrozumiałości dla innych.
      • Gość: wczasowiczka grzybowo-wies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 13:53
        to WIES LETNISKOWA baranie! agroturystyka to nie miasto typu sopot czy
        miedzyzdroje dlatego takie ceny idioto...brrr po co ja odpisuje jakiemus zeru
        bleee
        • Gość: olaf Re: grzybowo-wies IP: *.sti.net.pl 17.12.06, 15:07
          a mnie szkoda kasy na nasze zasrane morze wole dominikane a boroki niech siedza
          w deszczyku
          • Gość: damian Re: grzybowo-wies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 15:19
            ale odkryli..wiadomo ze agroturystyka jest tansza niz popularne kurorty
            nadmorskie i tam w szczycie sezonu nie ma szans na tania kwatere,ba praktycznie
            nie ma szans na zadna , chyba ze wczesniej dokonamy rezerwacji
          • Gość: fan Re: grzybowo-wies IP: *.koba.pl 17.12.06, 15:21
            No to gratuluję, ale to oznacza, że trafiłeś nie na te forum co należy.
            • Gość: damian Re: grzybowo-wies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 15:28
              dobrze trafilem , masz jakies kompleksy odnosnie taniosci? od kiedy tanie
              znaczy dobre przeciez wiadomo ze za jakosc sie placi
              • Gość: wczasowiczka Re: grzybowo-wies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 15:30
                on nie moze zniesc ze z braku pieniedzy musi jezdzic do zapchanych dziur w
                ktorych nic sie nie dzieje
              • Gość: fan Re: grzybowo-wies IP: *.koba.pl 17.12.06, 15:57
                Odpowiedź była skierowana do Olafa. Ja wiem czego za 30 zł mogę się spodziewać i czego wymagać. Gdybym chciał wydać 80/osobę to w tej samej miejscowości miałbym równiez oferty. Wolny wybór.
        • Gość: fan Re: grzybowo-wies IP: *.koba.pl 17.12.06, 15:19
          hehhe, tam są pensjonaty na które cię z pewnością nie stać. 6Km do Kołobrzegu, ale dla ciebie to już kosmos w szpilkach :DDDD. Makijaż się rozleje i nogi spuchną hahahaha. Tutaj też nie przyjechałabyś bo na to na wsi www.diament.kolobrzeg.pl/? Zlituj się i nie ośmieszaj.
          • Gość: wczasowiczka Re: grzybowo-wies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 15:26
            sam sie nie osmieszaj , zwiedzilam pol swiata golasie i znam komfort i ceny i
            przestan podawac linki bo szkoda patrzec , tobie i twojej tandetnej partnerce
            na pewno grzybowo jest elitarna metropolia ale nie dla mnie ,gownozjadzie ,
            mnie stac wlasnie na najlepsze !a ty golasie nie mozesz tego zniesc i
            zadawalasz sie odpadami , wczasami dla plebsu ...u ale na takiej wsi pewnie nie
            ma lidla i netto , a zapomnialam konserwy i ziemniaki wozisz w gracie zeby
            taniej bylo ha ha ha i juz ugotowane bo w gratach klimy na nie ma ..ha ha ha
            • Gość: damian Re: grzybowo-wies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 15:33
              ludzie , sa tanie wczasy i drogie tak jak drogie wille i tanie domy wszystko
              rozni sie jednak komfortem i wykonaniem
              • Gość: olaf Re: grzybowo-wies IP: *.sti.net.pl 17.12.06, 15:44
                te wczasowiczka jedz do tunezji tam takie stare mamuciary jak ty maja wziecie
                oczywiscie za kase nic za darmo
                • Gość: fan Re: grzybowo-wies IP: *.koba.pl 17.12.06, 15:50
                  Krok po kroku udawadniamy pyzie-wczasowiczce, że nie ma racji. Ona jednak brnie dalej i zapiera się ile silikonu w piersiach starcza. Ciągle te same, nudne już argumenty.
                  • Gość: damian Re: grzybowo-wies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 15:52
                    tylko ta wczasowiczka niestety ma racje
                    • Gość: wczsowiczka wczsowiczka to ma... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 15:56
                      ma ubaw , szczegolnie jak na prywatna plaze chca sie wpieprzyc biedaki ktore
                      pala glupa ze sa z hotelu , tunezja ? sorry nie interesuje mnie ,jak kraj
                      islamski zdecydowanie dubaj !...pa dusigrosze !!!
                      • Gość: olaf Re: wczsowiczka to ma... IP: *.sti.net.pl 17.12.06, 15:58
                        krzywe nogi jak sra ha ha dubaj to ty masz jak w nosie fedrujesz
                        • Gość: olaf Re: wczsowiczka to ma... IP: *.sti.net.pl 17.12.06, 16:28
                          ty na necie a krowy nie wydojone wstyd bracie...
                          • Gość: wczasowiczka olaf juz niedlugo bajka o 19 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:59
                            olaf , na kolacje i szybko zeby myc na dobranocke moze bajka o dominikanie
                            bedzie albo o tunezji...
                            • Gość: olaf Re: wczasowiczka i dubaj IP: *.sti.net.pl 17.12.06, 17:08
                              wczasowiczka nie dubaj tak w tym nosie nos nie koalnia alec nie gornik
                              • Gość: wczasowiczka olaf nie pierdz w stolek...bo zrobisz otworek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 17:20
                                olaf nie pierdz , bo mama kuchara nie zarobi na cerowanie w gaciach ,ojciec
                                dozorca tez nie i przyjdzie ci w podartych gaciach chodzic ale na dominikanie
                                wsrod murzynow mozesz latac na golasa , tylko wsadz paluch a globus wpierw
                • Gość: wczasowiczka Re: grzybowo-wies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:02
                  na dominikane jezdza takie same golasy ...szczegolnie wlecie jak bardzo niskie
                  ceny , tylko ze cymbaly nie wiedza ze to sezon deszczowy ..,siedzcie sobie w
                  deszczyku ...w lipcu i sierpniu mniej deszczu w polsce niz na karaibach bo u
                  nich sezon deszczowy pomysl zanim cos napiszesz ......
                  • Gość: damian olaf bajkopisarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:04
                    olafie jezdzisz na dominikane wlasnie w najwiekszy deszcz ale obciach przeciez
                    widac ze sloma z butow ci wystaje ...co udowodniles w swojej wypowiedzi
                    • Gość: olaf Re: olaf bajkopisarz IP: *.sti.net.pl 17.12.06, 16:10
                      nie rob sobie obciachu kogo ,a wczasowiczka i damian to 2 w 1 czyzby reaktywacja
                      • Gość: wczasowiczka Re: olaf bajkopisarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:12
                        wlasnie fan i olaf to to samo!!!!ha ha ha obciach to ty DOMINIKANA W LATO ha
                        ha ha
                        • Gość: damian olaf=fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:14
                          ten sam prymitywny sposob wypowiedzi w dodatku nieudolny ..wy biedaki w deszczu
                          ja na dominikane a tam dopiero deszcz
                        • Gość: olaf Re: olaf bajkopisarz IP: *.sti.net.pl 17.12.06, 16:16
                          ha ha lato to ja mam jak ty masz ferie zimowe mamuciaro
                          • Gość: damian Re: olaf bajkopisarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:20
                            olaf ile masz lat 10? bo styl twojej wypowiedzi o ty przeswiadcza
                          • Gość: wczasowiczka Re: olaf bajkopisarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:22
                            tak twoje lato to swieczka ktora w twojej wyobrazni jest sloncem z
                            dominikany ...marzenia nic nie kosztuja szczegolnie jak jezdzi sie palcem po
                            mapie bajkopisarzu
                            • Gość: damian Re: olaf bajkopisarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:25
                              uuu dawno zapomnialem slowo ferie ..ale olaf dobrze je zna ,bo jest na etapie
                              feri zimowych dziecko...z wyobraznia
                              • Gość: fan Wczasowiczka marzycielka-bajkopisarka IP: *.koba.pl 17.12.06, 20:56
                                Wczasowiczka i damian regularnie wpisują posty zaraz po sobie z przerwą 2-3 minut. Tylko jełop by sie nie połapał, że to ta sama osoba. Co do mnie to proste, że nadając z serwera Koby nie mogę nadawać z serwera STI o tej samej mniej więcej porze. Powtórzę. Zwoje mózgowe u wczasowiczki są w zaniku. Popychaj dalej te chipsy.
                                • Gość: wczasowiczka fanie -przyglupie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 23:26
                                  przykro mi , ze nie zgadles baranie tylko ze akurat mam4 lacza internetowe i
                                  moglabym podkladac sie za 4 osoby przyglupie zbyt proste nadawac z jednego
                                  lacza fano-olafie lepiej zrob rezerwacje wgrzybowie juz teraz bo jeszcze
                                  podrozeje z 5 zl i papieru do dupy nie kupisz , i palcem trzeba bedzie
                                  podcierac ;-] co za prostak - nie dosc ze pisac nie umie to tym bardziej
                                  myslec ..
                                  • Gość: wczasowiczka Re: fanie -przyglupie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 23:32
                                    a popychac to ty ze swoja kieszenia, mozesz gruba smierdzaca babe ktorej
                                    narobiles takich samych prymitywnych bachorow-benkartow bo na slub cie nie
                                    stac , ale coz robic jak prad wylacza bo nie masz za co placic rachunkow...brrr
                                    jaka smierdzaca , niedorobiona familia wychowana na kartoflach
                                    • Gość: ewa1900 Re: fanie -przyglupie IP: *.chello.pl 18.12.06, 09:31
                                      to może już wystarczy tych głupot.Spokojnych Świąt życzę .................
                                      • Gość: fan Życzenia IP: *.koba.pl 18.12.06, 14:09
                                        :), dzięki, ja też życzę wszystkim wesołych Świąt.
                                        • Gość: wczasowiczka Re: Życzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 17:16
                                          to ja tez
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka