Dodaj do ulubionych

pogoda - jechać czy rezygnować?

IP: *.pioneer.com.pl 04.08.06, 15:38
hej
mam dylemat jechać nad nasze polskie może czy zrezygnować jadę nad zatokę
okolice stegny wpłaciłam zaliczkę ale pogoda szczególnie dzisiejsza mnie
odstrasza, ktoś może ma jakieś doniesienia jak się będzie ksztautowała pogoda
przez najbliższe dwa tygodnie
podłamana
Obserwuj wątek
    • Gość: uczulona Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 16:29
      morze przez RZ...
      kształtowała przez Ł
      • kszynka Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 12.08.06, 05:58
        ja bym pojechał bez względu na pogodę
        zmiana otoczenia zawsze mi pomaga w odpoczynku
        :-)
      • Gość: wsx nie jechac ... IP: 85.232.226.* 13.08.06, 21:06
        lepiej poczytac slownik ortograficzny ;/
        • Gość: jurij Re: nie jechac ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.06, 09:26
          Hihihihi............. popieram. Pozdrawiam
          • Gość: hew Re: nie jechac ... IP: *.enformatic.pl / *.enformatic.pl 14.08.06, 10:55
            Do pytającej koleżanki: oczywiście, że jechać! :-)
            Do czepiających się ortografii: jeak dobrze, że mamy takich strażników
            ortografii; tylko ciekawe jakie wy miesliście oceny na dyktandach -
            podejrzewam, że nienajlepsze :-(
    • Gość: monikaa13 Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 17:16
      narazei jest nieciekawie i an palże to nie za bardzo, troche nawet zimno,
      ciemno i deszczowo,. zapowiadają że tak też ma byc przez następne dni, ale czy
      tak będzie tego nikt nie wie
    • Gość: szysza Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 19:12
      mam ten sam problem. zwlaszcza ze wyjazd pod namiot :(
      • aldona_t1 Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 04.08.06, 20:52
        Taka pogoda (deszcz i około 20-25 stopni) ma się utrzymywać do około 14
        sierpnia. Potem ma być ładnie.
    • Gość: ???? Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.net / 80.55.74.* 04.08.06, 22:11
      Od lat najgorsza pogoda nad morzem jest wwkendy-sprawdzone. Od poniedziałku
      słońce zawsze swieci pełna gębą.
    • Gość: kardi7_77 Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 07.08.06, 01:42
      nie polecam pobytu nad morezm > ja dzis stamtad zwialem jest beznadziejnie leje
      leje leje podobno tak ma byc do srody,ale przypuszczam ze sie troszke przejasni
      a potem znow od nowa
      • Gość: /// Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.net / 80.55.74.* 08.08.06, 08:22
        Gdzie leje? u nas słońce jak talala
    • Gość: dada Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: 82.139.50.* 07.08.06, 23:38
      www.twojapogoda.pl/menu.htm#
      zobacz -prognoza na 16dni - lipa totalna:(:(:( mam tez rezerwację /500zł/:( i
      po co mi to było??
      • mygdula Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 08.08.06, 07:43
        W kołobrzegu od wczoraj świeci słonko i jest bardzo ciepło, ludzie kąpią sie w
        morzu i chyba nie mają zamiaru uciekać:):)
      • swinka_morska Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 14.08.06, 15:30
        kolejna ktora uwierzyla :D a ja wlasnie wrocilam i mialam bardzo sloneczny
        tydzien (no, moze bez jednego dnia, kiedy padalo)... a malo brakowalo i tez bym
        odwolala - na szczescie mnie ktos przekonal, ze prognozy dlugoterminowe nigdy
        sie nie sprawdzaja :)
    • Gość: edy Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.chello.pl 12.08.06, 08:48
      Jechać. Zawsze to zmiana klimatu. Ja też wybieram sie 18 sierpnia. Pogoda ma
      BYĆ !!!!!!!!!!!!!
    • iszula Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 12.08.06, 09:02
      Mieszkam nad morzem, wczoraj i dzisiaj cały czas leje deszcz.
      Deszczowo ma być do środy, później mam nadzieje na poprawę pogody
      bo też mam urlop.
    • Gość: ktostam Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.smstv.pl 12.08.06, 10:06
      z tego co wiem " doniesienia o pogodzie" prezentowane są w serwisach pogodowych
      np po wiadomościach i w internecie google > pogoda
    • Gość: Lehoo Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.globalconnect.pl 12.08.06, 10:28
      Jechać. Ludzka skóra jest na ogół nieprzemakalna.
    • Gość: Fajka Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.lodz.mm.pl 12.08.06, 11:04
      Może nad morze a może do szkoły ?
      Pogoda jest zwykle dobra, nigdy nie jest za późno (na naukę)
      Pozdrawiam.
      • annakali Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 12.08.06, 11:20
        Dwa dni temu byłam na wycieczce Stegna, Świbno itp. jestem z Gdanska wiec mam "pod nosem". Pogoda też mnie odstraszała ale okazało sie ze troszke popadało i wychodziło słońce a kawałek obok w Gdańsku lało i grzmiało cały dzień. Życze słonecznej pogody
    • gosik.m Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 12.08.06, 13:40
      ja jadę do Łeby mimo pogody. Zmiana klimatu pilnie potrzebna:)
    • Gość: Figlarka Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: 195.116.125.* 12.08.06, 14:25
      Może jednak nad MORZE ?
    • Gość: pani x Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.06, 14:31
      morz sie pisze a nie może
      • Gość: sprawiedliwy Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.wroclaw.mm.pl 13.08.06, 12:14
        Gość portalu: pani x napisał(a):

> morz sie pisze a nie może
        Może jednak pisze się morze, a nie "morz" :),
        się pisze się przez "ę", a nie przez "e",
        a przed "a" powinien być przecinek.

Chciałoby się napisać: "Przygadał kocioł garnkowi", ech...
    • helan Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 12.08.06, 14:40
      Gość portalu: zuza napisał(a):

> hej
      > mam dylemat jechać nad nasze polskie może czy zrezygnować jadę nad zatokę
      > okolice stegny wpłaciłam zaliczkę ale pogoda szczególnie dzisiejsza mnie
      > odstrasza, ktoś może ma jakieś doniesienia jak się będzie ksztautowała pogoda
      > przez najbliższe dwa tygodnie
      > podłamana
      A ja proponuję, aby nie rezygnować z wyjazdu i wykorzystać zbawienny wpływ jodu
      na krociutką powtórkę z ortografii! ' może, ksztautować-żenujące!!!
      • Gość: sprawiedliwy Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.wroclaw.mm.pl 13.08.06, 12:16
        helan napisała:

> Gość portalu: zuza napisał(a):
        >
        > > hej
        > > mam dylemat jechać nad nasze polskie może czy zrezygnować jadę nad zatokę
        >
        > > okolice stegny wpłaciłam zaliczkę ale pogoda szczególnie dzisiejsza mnie
        > > odstrasza, ktoś może ma jakieś doniesienia jak się będzie ksztautowała po
        > goda
        > > przez najbliższe dwa tygodnie
        > > podłamana
        > A ja proponuję, aby nie rezygnować z wyjazdu i wykorzystać zbawienny wpływ
        jodu
        >
        > na krociutką powtórkę z ortografii! ' może, ksztautować-żenujące!!!

krociutką-żenujące!!!

• Gość: Bałtyk Nigdy! rezygnować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.06, 14:42
      Od czasu "wspaniałych" wczasów w Łukęcinie w połowie lat 90-tych, podczas
      których 12 i pół dnia padało praktycznie bez przerwy ,zupełnie inaczej patrzę
      na Bałtyk! Wolę jechać raz na 2 lata do Grecji i nie martwić się co rano
      podczas wstaawnia z łóżka i stresować się będzie pogoda czy nie będzie!
      2 osoby dorosłe zmieszczą się w dobrym hotelu 3 i pół gwiazdki z all inclusive,
      first minute, od ok 4,5 za 2 tygodnie( może być i taniej, ale mówię o
      komforcie).Ani eurusia nie trzeba wydać na miejscu i na dojazd!! Bałtyk --Tak,
      na 1 dzień na rybkę do Kołobrzegu do "Pirani", mniam!
      • Gość: ddd Re: rezygnować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! IP: *.kolonianet.pl 12.08.06, 15:05
        jak ktoś swoje wakacje spędza jak warzywo 12 dni na plaży - to nie jechać.
        • Gość: kaśka Re: rezygnować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.06, 15:26
          oczywiście że jechać możejest piękne i w słońcu i w deszcz
        • Gość: Nie jechać! Re: rezygnować! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.06, 16:21
          No tak jedziemy na morze by jeździć na nartach i łyżwach!!?????
        • qw994 Re: rezygnować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! 12.08.06, 20:44
          Ja osobiście wolę spędzić jak warzywo 12 dni przy PRZEPIĘKNEJ pogodzie, a nie
          płacić ciężkie pieniądze za te same 12 dni w deszczu. I spędzać czas snując się
          od baru do baru w płaszczu przeciwdeszczowym.
      • kasiak292 Re: rezygnować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! 14.08.06, 14:12
        POPIERAM 25 JADĘ NA CHORWACJĘ 2 OSOBY PLUS DZIECKO 2500 ZA GROSZE A TEMP 37
        STOPNI WODA CIEPŁA I MAM W NOSIE DESZCZ!!!!
    • Gość: mk Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.06, 17:15
      Jezeli dla kogos wyjazd nad morze = non stop smazenia sie plackiem na sloncu, to
      wtedy nie ma sensu jechac. Ja osobiscie bardzo lubie silny wiatr od morza, duzo
      jodu w powietrzu, spacery nad brzegiem morza... Deszcz faktycznie jest
      problemem, ale ostatnio w calej polsce podobno non stop padal, a tam gdzie bylem
      (mielno) moze pokropilo ze 3 razy...
    • elfia4 Jechać w Kołobrzegu ciepło i słonecznie 12.08.06, 17:46
      Po wczorajszym deszczu nie ma śladu. Jest ciepło i przyjemnie, pogoda w sam raz
      na plażowanie. Wreszcie:)
    • Gość: RZ Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.grudziadz.mm.pl 12.08.06, 19:27
      A może jednak morze? Choć jak zapowiadają tylko do 20-stego ma być zimno i
      deszczowo. A dalej to już Złota Polska Jesień ;-)
    • nessuno Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 12.08.06, 21:00
      Wyjeżdżając w niepewną pogodę,możesz być pewna tego,że na miejscu nie natkniesz
      się na karki,drechy i ich plastikowe lale,więc to duży plus.Zawsze jednak
      spokojniej i szpanerstwa dużo mniej.
      • Gość: gosia Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.net / 80.55.74.* 12.08.06, 21:09
        co racja to racja:)
    • Gość: idzi wytumaczcie mi jedno... IP: 82.160.120.* 13.08.06, 09:50
      Dlaczego PT. Admini wrzucają na pierwszą stronę wątki zaczynane przez niedouczonych półgłówków, którzy nie znają ortografii?...

wersja dla półgłówków i adminów:

dlaczego admini wżucajo na pierszo strone wątki zaczynane prez niedołuczonych pułgłówkuw, kturzy nie znajoł ortografi?
    • Gość: m Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.06, 11:42
      morze- to się tak pisze, a kształtowała - tak. weź lepiej słownik i się ucz a do
      tego ci pogoda nie potrzebna
    • aleggory Re: pogoda - jechać czy rezygnować? 13.08.06, 15:27
      proponuje zrezygnowac i zamiast jechac nad "morze", "moze" lepiej poswiecic
      czas na podszlifowanie polskiej gramatyki i ortografii.
    • Gość: echtom Re: pogoda - jechać czy rezygnować? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.06, 16:32
      Rezerwowanie wakacji nad polskim morzem jest bardziej ryzykowne niż gra w
      ruletkę. Nikt Ci nie powie na 100 %, jaka będzie pogoda następnego dnia, a co
      dopiero przez najbliższe dwa tygodnie. Jeśli interesuje Cię wyłącznie opalanie
      się na plaży, skreśl Bałtyk ze swoich wakacyjnych planów i zacznij odkładać na
      wakacje nad Morzem Śródziemnym. Jeżeli chciałabyś zobaczyć coś ciekawego,
      pojedź ze Stegny do zamku krzyżackiego w Malborku, a wcześniej wejdź na stronę
      internetową Trójmiasta i sprawdź, jaką ma ofertę dla turystów.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka