Dodaj do ulubionych

miejscowość Poddąbie?

IP: *.bater.net.pl 16.08.06, 15:18
czy ktoś z Was tam był, idzie tam wypocząć?

Interesuje mnie ośrodek Słowiniec

Pozdrawiam Dorota
Obserwuj wątek
    • kol32 Re: miejscowość Poddąbie? 16.08.06, 22:35
      Teraz właśnie jestem w Rowach - kilka kilometrów od Poddąbia. Rowy nie podobają
      się mi wcale, natomiast Poddąbie bardzo. To jednak zależy co lubisz.
      Miejscowość jest malutka, tłumów wielkich nie ma, dużo rodzin z dziećmi, kilka
      sklepów i jadłodajni. Nie ma hałasu, straganiarstwa i wielkich imprez. Wysoki
      brzeg morza - zejście po schodach, wokół piękne lasy. Jeśli jest się
      samochodem, dużo ciekawych miejsc w okolicy.

O ośrodku Słowiniec niewiele mogę powiedzieć. Wiem tylko, że jest przy głownej
      ulicy więc wszędzie blisko. Z resztą w Poddąbiu wszędzie blisko. Coś mi się
      tylko zdaje, że ten ośrodek nie wygląda zbyt imponująco.

Pozdrawiam.

Kasia
      • andy810 Re: miejscowość Poddąbie? 19.07.17, 11:26
        W tym roku wybieramy się do Poddąbia do ośrodka Słowiniec,proszę o opinie osoby które tam wypoczywały,gdzieś ostatnio przeczytałam ,że na stołówce brudne,niedomyte naczynia a pokoje w budynku hotelowym małe,poza tym brak leżaków i parawanów w pokojach mimo że na stronie zapewniają że są.Może ktoś z państwa był w tym roku albo w ubiegłym i może podzielić się wiarygodną opinią.Proszę napiszcie też czy do zejścia na plażę bez schodów jest daleko i czy jest to zejście po piachu czy utwardzone.
        Co polecacie zobaczyć w okolicy ,jak trafić na ścieżkę dydaktyczną na wydmę orzechowską czy to prawda że wejście jest z ośrodka Leśnik?
        Pozdrawiam serdecznie i z góry bardzo dziękuję za każdą wypowiedź.
        • majkela Re: miejscowość Poddąbie? 06.08.21, 21:54
          Torby spakowane, za 8 godzin miałam wyjechać z rodziną do Poddąbia. Niestety właśnie siedzę i szukam kwatery nad morzem bo właścicielka domu z Poddąbia ul. Leśna 4 (lewa strona bliźniaka ) który wynajęliśmy już w lutym poinformowała nas że wynajęła dom komuś innemu. Prawdopodobnie nie uda się nam wyjechać w te wakacje nad morze dzięki "miłej pani" (dostępne terminy są dopiero pod koniec sierpnia). Nie polecam tego miejsca, duże ryzyko niedotrzymania przez właścicielke słowa. Utrudniony kontakt, nie oddzwania, nie odpowiada na smsy, łaskawie po kilkunastu telefonach w dzien przed wyjazdem oddzwoniła i powiedziała, że komuś innemu wynajęła dom. Po raz pierwszy z czymś takim się spotkalam:( Uwaga na to miejsce.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka