Dodaj do ulubionych

miasteczko nad morzem? które najładniejsze?

IP: *.ssnet.pl / 192.168.4.* 25.04.03, 14:27
dzień dobry.
Bardzo chcialabym państwa spytać , które państwa zdaniem miasteczko
nadmorskie jest najładniejsze.
Nie wiem gdzie można się wybrać z mężem i dwójką dzieci (3,13)
Gdyby państwobyli uprzejmi i mogli opisać to miasto i co w nim jest ciekawego
byłabym wdżięczna.
Mogą państwo podac także jakąś zaufaną ofertę baz turystycznych.

Proszę o pomoc!
Obserwuj wątek
    • Gość: Syrena Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: 217.153.45.* 25.04.03, 15:15
      Moja rekomendacja to Cetniewo obok Władysławowa, a głównie Centralny Ośrodek
      Sportu. Teren pięknie zagospodarowany, bliziusieńko plaży. Parking strzeżony.
      Teren otoczony i strzeżony. Wygodne pokoje z łazienkami w pawilonach ,bardziej
      eleganckie i luksusowe w willach. Na miejscu możliwość korzystania z fitnees
      clubu, kortów tenisowych. Na terenie stołówka ze smacznymi posiłkami. Na spacer
      można wybrać się zarówno do Rozewia (Latarnia Morska), jak i Jastrzębiej Góry
      (kolejką, lub autobusem). Można wyskoczyć do pobliskiego Pucka (bardzo urocze
      miasteczko). W samym Władysławowie jest Dom Rybaka z tarasem widokowym na
      wybrzeże. Polecam
      Syrena
            • Gość: Michał Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.04.03, 22:40
              Hmm, na pewno są tam tłumy, ale np. do Juraty i koło Koszalina (Mielno, Chłopy,
              Łazy, Sarbinowo, Gąski) jeździłem całe dzieciństwo i trochę się nudziłem -
              zawsze największą frajdą była wycieczka.......do Koszalina lub Kołobrzegu, a z
              Juraty - do Trójmiasta. Jakoś nie potrafię leżeć na plaży całe 2 tygodnie albo
              spacerować po okolicznych polach/lasach. A w Sopocie to też nie siedzę cały
              czas - w końcu w promieniu 100 km tyle atrakcji (Gdańsk, Kaszuby, Krynica,
              Półwysep, Łeba (ruchome piaski- super atrakcja), Ustka, Puck. A jak to się
              znudzi to można promem do Kopenhagi albo Sztokholmu!
              Ale wracając do Sopotu to urzeka mnie jego bajkowy klimat (te śliczne
              kamieniczki), super molo, piękna trasa rowerowa, park wodny (jedyny na
              Wybrzeżu), ładne lasy ,mnóstwo dobrych knajpek i koncertów tworzących
              niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.
              Ale zgadzam się - kwestia gustu - jak ktoś lubi odpoczywać w spokoju, ciszy -
              to rzeczywiście powinien jechać do nadmorskich małych wiosek. Mają one dla mnie
              urok, ale na jeden,dwa dni.....
              • Gość: mk zależy IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 30.04.03, 10:53
                Zależy jak kto odpoczywa! Ja też preferuję malutkie piękne miejscowości (puste
                w czerwcu) - Unieście, Chłapowo, Sarbinowo, Kąty Rybackie, Jantar a już nie
                wyobrażam sobie wakacji w Kołobrzegu czy Sopocie - owszem mogę pojechać tam na
                pół dnia i pospacerować po plaży ale wolę czerwcowy zachód słońca na pustej
                plaży w Unieściu! JA głosuję na Unieście
                    • Gość: mouchi Re: świnoujście IP: 195.136.95.* 30.04.03, 16:59
                      Gość portalu: Jacek napisał(a):

> Świonoujście takie małe? Chyba raczej obok Sopotu i Kołobrzegu największy
                      > kurort na Wybrzeżu,ok. 50 tyś. mieszkańców stałych!
                      przepraszam, co masz na mysli????
                      Gdzie Sopot a gdzie Kołobrzeg? i obok czego jest ten kurort?
                      i co to za kurort?
                      • gosia-s Re: świnoujście 08.05.03, 15:53
                        Gość portalu: mouchi napisał(a):

> Gość portalu: Jacek napisał(a):
                        >
                        > > Świonoujście takie małe? Chyba raczej obok Sopotu i Kołobrzegu największy
                        > > kurort na Wybrzeżu,ok. 50 tyś. mieszkańców stałych!
                        > przepraszam, co masz na mysli????
                        > Gdzie Sopot a gdzie Kołobrzeg? i obok czego jest ten kurort?
                        > i co to za kurort?

Jak to "co to za kurort?" Sorry, ale nie bardzo rozumiem twoje (chyba
                        retoryczne) pytanie. A przy okazji, też polecam Świnoujście.
                  • kokabura Świnoujśćie... bo... 24.05.03, 01:36
                    Witam...
                    35 tyś stałych mieszkańców,
                    najszersza plaża nad bałtykiem - miejscami ponad 70 metrow szerokości

Jedyne miasto na polskim wybrzezu ktore nie miało zniszczonej przez wojne
                    zabytkowej zabudowy w dzielnicy nadmorskiej.

Położone miedzy dwoma parkami narodowymi - z polskiej strony Woliński Park
                    Narodowy i park po niemieckiej stronie wyspy.

przejście graniczne i niemieckie kurorty w zasiegu wycieczki rowerowej Albeck,
                    Heringsdorf, Basin

Statki wycieczkowe ze sklepami wolnocłowymi,
                    Autokarowe wycieczki jednodniowe do Berlina, Kopenhagi,

Baza zabiegowa w zakładach uzdrwoiskowcyh w dzielnicy nadmorskiej,

Około 15.000 miejsc noclegowych w dzielnicy nadmorskiej

Zabytkowe forty, Najwyższa latania morska nad bałtykiem, Duża marina,

inne ciekawe rzeczy mozna znaleść na:

www.swinoujscie.pl
                    www.swinoujscie.com.pl
                    www.uznam.net.pl
                    www.fornet.pl
                    Dlatego Świnoujscie..
    • mamamisi Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? 03.05.03, 06:52
      Wisełka. Malutka miejscowość nad morzem i jeziorem, na wyspie Wolin. Blisko do
      Międzyzdrojów(festiwal gwiazd), Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina
      (festiwal wikingów), fajne też Miedzywodzie, ale duuuużo turystów,ładniejsza
      plaża niz w Wisełce. Z Wisełki blisko do latarni i można pochodzić po Wolińskim
      Parku Narodowym-warto. W miasteczku parę sklepików, smażalnia ryb, rewelacyjne
      pierogi w barze koło poczty:)Tanio,są pola namiotowe, campingi, ale też dużo
      tanich kwater prywatnych, no i pensjonaty.Naprawdę fajnie!
      • Gość: Dorota Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: 213.216.96.* 04.05.03, 23:23
        Osobom, które tak jak ja preferują odpoczynek raczej typu Sopot polecam
        Międzyzdroje. Byłam tam kilka lat temu, ale myślę, ze niewiel się zmieniło. Co
        prawda nie jest tam zbyt tanio, ale atrakcji, także na wieczór nie brakuje.
        Szanuję cudze poglądy i upodobania, ale swoją drogą zastanawiam się, co można
        robic przez 2 tygodnie w jakieś przysłowiowej "dziurze", zwłaszcza bez
        samochodu ? Ja umarłabym z nudów w 3 dniu.
        • Gość: mouchi Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: 195.136.95.* 05.05.03, 10:15
          Gość portalu: Dorota napisał(a):

> Osobom, które tak jak ja preferują odpoczynek raczej typu Sopot polecam
          > Międzyzdroje. Byłam tam kilka lat temu, ale myślę, ze niewiel się zmieniło.
          Co
          > prawda nie jest tam zbyt tanio, ale atrakcji, także na wieczór nie brakuje.
          > Szanuję cudze poglądy i upodobania, ale swoją drogą zastanawiam się, co można
          > robic przez 2 tygodnie w jakieś przysłowiowej "dziurze", zwłaszcza bez
          > samochodu ? Ja umarłabym z nudów w 3 dniu.

no cóż, ja się mogę dziwić, jak można wypocząć wśród stada ludzi, samochodów,
          hałaśliwych knajp itp.
          mieszkając w dużym mieście mam dość na co dzień hałasu, gwaru, tłumów itp.
          dlatego dla mnie odpoczynek oznacza ciszę, spokój, książkę zamiast radia i tv,
          spacery bez końca, świeże powietrze, odstawienie samochodu (choćby na tydzień)
          i wbrew pozorom nie musi to być nudne. chyba cywilizacja sprawiła, że jak nie
          ma szybkiego tempa życia, samochodu, telefonu, tv itp. gadżetów, to się
          niektórzy nudzą. jak dla mnie świadczy to o braku wyobrźni, ale to moje
          subiektywne zdanie.
          • Gość: mk nudy w małej miejscowości??? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 06.05.03, 11:01
            Jak można się nudzić w malutkiej miejscowości ???? A ja wybieram nawet na urlop
            czerwcowe dni - żeby ludzi było mniej - nie potrzebuję masy ludzi wkoło mnie
            czuję się dobrze sama na plaży oczywiście nie sama bo jeżdże ze znajomą osobą -
            a samochodu też nie posiadam a nie macie pojęcia ile zwiedzam w nadmorskich
            miejscowościach. Nie siedzę w miejscu - chodzę plażą na wycieczki (dużo
            spaceruję), jak dalej to szukam autobusu bo oczywiście przed sezonem jest ich
            mniej i nie bez celu są te moje wycieczki (jakaś latarnia morska, ujście rzeki
            do morza, zabytkowa chatka, jeziorko, klify) Uwilbiam planować wyjazdy - mam
            przed wyjazdem cały plan co codzinnie zobaczę - Oczywiście mała miejscowość
            jest koło jakiejś większej i tam też jadę obejrzeć coś ciekawego ale na pewno
            nie dyskotekę !!! I tu znowu dodam że uwielbiam tańczyć ale nie na urlopie!!
            może to przez to że nie jeżdże na podryw! A piwko lubię wypić wieczorkiem a
            nawet w małej miejscowości jest jakiś mały barek!!!! To jest to co
            uwielbiam!!! Przybliżyłam trochę osoby które wybierają małe miejscowości?
      • kazimierz_naludka Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? 10.06.03, 15:25
        Hm!!! Wisełka.Ciekawe miejsce ,dodam jedynie ,że połowiłem tam wiele rybek ale
        byłem świadkiem wyłowienia kilkunastu duuużych leszczy(ości i przyjemności
        moc)'Dwa piękne jeziora są a raczej były godbe polecenia(byłem tam ze 20lat
        temu,ale pobyt wspominam mile choć dokuczały na "kartki na benzynę",a własciwie
        to ich brak. Wisełka to cicha i przyjemna a zarazem niedroga(to nie Sopot,czy
        inne Kolobrzegi )i na Żaka kieszeń ,Wisełka jak znalazł.W sumie polecam jako
        kolejne miejsce po Łebie(miasto młodych i otwartych głów.I co o tym sądzicje

• Gość: ewa Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: *.acn.pl / 10.71.2.* 07.05.03, 13:44
      Polecam Jastarnię. Jeżdżę tam od zawsze. Jak stwierdziło moje nastoletnie
      dziecko:"Wakacje bez Jastarni?! To niemożliwe". Musimy tam wpadać choć na kilka
      dni w roku. Małe miasteczko(?), a raczej osada rybacka, ale nastawiona
      przyjaźnie do turystów; bardzo dobrze rozwiniete usługi, szeroki wachlarz. Czas
      płynie wolno, widać mnóstwo ludzi z małymi dziećmi, psami. Usmiechaja się do
      siebie, jakoś tak pogodniej niż w innych miejscach;) Lubię Jastarnię za klimat,
      za to, że nie ma atmosfery snobizmu jak np. w pobliskiej Juracie. Ładna plaża,
      poszerzona w ubiegłym roku. Zaleta: otwarte morze. Jesli chodzi o atrakcje dla
      dzieci: zawsze jest wesołe miasteczko, rejsy statkiem, jakieś festiwale i
      koncerty (np. szant), zwiedzanie portu rybackiego (pordzewiałe kutry;), chaty
      rybackiej z XVIII w., starego, oryginalnego kościoła, można wypożyczyć pojazd
      działający na zasadzie roweru i zapakować tam dziatwę, obejrzeć okolicę. Poza
      tym ładna architektura (mam na myśli tę starą:), domy z oknami przy ziemi,
      skąpane w zieleni. Pyyszne lody, desery, itp:)) Polecam Jastarnię.
      • amelka1974 JASTARNIA!!!!!!!!!!!!!!! 16.05.03, 12:49
        Gość portalu: ewa napisał(a):

> Polecam Jastarnię. Jeżdżę tam od zawsze. Jak stwierdziło moje nastoletnie
        > dziecko:"Wakacje bez Jastarni?! To niemożliwe". Musimy tam wpadać choć na
        kilka
        >
        > dni w roku. Małe miasteczko(?), a raczej osada rybacka, ale nastawiona
        > przyjaźnie do turystów; bardzo dobrze rozwiniete usługi, szeroki wachlarz.
        Czas
        >
        > płynie wolno, widać mnóstwo ludzi z małymi dziećmi, psami. Usmiechaja się do
        > siebie, jakoś tak pogodniej niż w innych miejscach;) Lubię Jastarnię za
        klimat,
        >
        > za to, że nie ma atmosfery snobizmu jak np. w pobliskiej Juracie. Ładna
        plaża,
        > poszerzona w ubiegłym roku. Zaleta: otwarte morze. Jesli chodzi o atrakcje
        dla
        > dzieci: zawsze jest wesołe miasteczko, rejsy statkiem, jakieś festiwale i
        > koncerty (np. szant), zwiedzanie portu rybackiego (pordzewiałe kutry;), chaty
        > rybackiej z XVIII w., starego, oryginalnego kościoła, można wypożyczyć pojazd
        > działający na zasadzie roweru i zapakować tam dziatwę, obejrzeć okolicę. Poza
        > tym ładna architektura (mam na myśli tę starą:), domy z oknami przy ziemi,
        > skąpane w zieleni. Pyyszne lody, desery, itp:)) Polecam Jastarnię.

POPIERAM CAŁĄ DUSZĄ I SERCEM, JASTARNIA JEST PRZENAJCUDOWNIEJSZAAAAAAAA.

am
    • Gość: kösliner Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: *.proxyplus.cz / 192.168.131.* 09.05.03, 09:59
      Z całego wybrzeża koszalińskiego polecam: Dźwirzyno (wyjątkowo ładna
      miejscowość tylko ta woda morska - może być zanieczyszczona - efekt stanu
      czystości rzeki Regi, Kołobrzeg (m.in. zaleta dla zmotoryzowanych - nie ma
      żadnych tzw. stref płatnego parkowania w całym mieście! Dla niezorientowanych -
      miejscowi najchętniej wyjeżdżają na plażę położoną pomiędzy Dźwirzynem a
      Grzybowem - szeeeeroka i piaszczysta, no i ładny las), Sarbinowo - Chłopy,
      Mielno - Unieście (choć zbyt tłoczne w sezonie), Łazy, Dąbki no i Darłowo
      (Darłówek). I jeszcze jedno - tzw. "smażony świeży dorsz od rybaka" w sezonie
      to lipa - trwa wtedy sezon ochronny - masz 90% szans, że dostaniesz mrożonego.
        • hans111 Re: Całe szczęście, 16.05.03, 10:42
          Gość portalu: Ano napisał(a):

> że nikt nie wskazał tych kilku miejscowości, gdzie jeszcze jest spokój nad
          > naszym morzem.
          > Hołota sie zjedzie i będzie można spokojnie wypocząć.

Dokładnie z tego samego powodu ja również nie podam nazwy miejscowości do
          której co roku zajeżdżamy na 3 tygodnie. Jak na razie utrzymuje się tam cisza i
          spokój a odległości między grajdołami na plaży nie są mniejsze niż 50 m

:-)

hans
    • Gość: Krzysiek Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: *.petrobaltic.com.pl 09.05.03, 14:07
      Polecam Władysławowo
      Kwatery w domu , do plaży 20 min pieszo ( przez teren Cetniewa ), do Cetniewa
      10 min, do najgłośniejszego miejsca ze straganami i imprezami 15 min. W
      Cetniewie basen kryty ze zjeżdżalnią, jakuzzi, basen płytki dla dzieci, bicze
      wodne.. ). Poza tym doskonały teren do spacerów
      wydaje mi się ,że bardzo dobre miejsce ( cicho w nocy, blisko do centrum i
      plaży )
      jesli jest Pani zainetesowana to proszę o kontakt:
      kymarawa@wp.pl

Gość portalu: zainteresowana napisał(a):

> dzień dobry.
      > Bardzo chcialabym państwa spytać , które państwa zdaniem miasteczko
      > nadmorskie jest najładniejsze.
      > Nie wiem gdzie można się wybrać z mężem i dwójką dzieci (3,13)
      > Gdyby państwobyli uprzejmi i mogli opisać to miasto i co w nim jest ciekawego
      > byłabym wdżięczna.
      > Mogą państwo podac także jakąś zaufaną ofertę baz turystycznych.
      >
      > Proszę o pomoc!
    • eela Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? 11.05.03, 10:00
      Polecam Jastrzębią Górę, obecnie przyłączoną do Władysławowa . Baza noclegowa
      na każdą kieszeń, począwszy od kwater i pola namiotowego, a skończywszy na
      luksusowych hotelach. Ale dużo tu ludzi. Jeśli ktoś poszukuje tylko ciszy, to
      raczej nie w tej miejscowości. Wokół lasy i łąki. Jest sporo atrakcji. Druga
      miejscowośc to Karwieńskie Błota. Niedaleko Karwi wśród łąk, bardzo spokojna
      wieś.
      • Gość: Marcin Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.05.03, 22:44
        A jednak wspominany tu często Sopot. To jedyny kurort z zabytkami, z zachowaną
        urokliwą przedwojenną zabudową pięknych sukcesywnie odnawianych kamieniczek.
        To najdłuższe w Europie molo, mnóstwo knajp i deptaków do spacerowania, szeroka
        plaża, woda od paru lat czysta, park wodny z prawdziwego zdarzenia
        (przynajmniej jak na nasze warunki), najdłuższa w Polsce trasa rowerowa wzdłuż
        morza.Jak ktoś nie lubi tłumów - może iść na spacer piękną dziką plażą w stronę
        klifu w Gdyni - śliczny widok na klif, ludzi znacznie mniej niż na promenadzie
        w stronę Gdańska, albo zaszyć się w rozległych lasach na wzgórzach (idealne na
        wycieczki rowerowe, w zimie działa tam wyciąg narciarski).
        Poza tym Sopot to świetny punkt wypadowy - w ok. 1 h dojedziemy do Ustki,
        Łeby, Jastrzębiej Góry , na Półwysep, na Kaszuby, do Krynicy Morskiej.
        (niewiele dłużej bez samochodu - prawie wszędzie jest pociąg).Ja właśnie
        zrobiłem sobie takie wakacje - mieszkając w Sopocie co 2-3-ci dzień robiłem
        wycieczkę do wszystkich w/w miejsc. Czyli prawie każdy dzień na innej plaży i
        nad jeziorem. I oczywiście obok piękna Starówka Gdańska!
      • Gość: plażowicz Re: Łeba IP: *.jaslo.sdi.tpnet.pl 11.05.03, 22:04
        Znam bardzo dużo miejscowości nadmorskich.Jednak kocham półwysep Hel,tam prawie
        zawsze jest ładna pogoda i szczególny mikroklimat.Przecudna,opisana w książce
        senna Kużnica.Można robić piesze wycieczki,albo dalsze środkami lokomocji.
        Ostatnio zagnieżdziłam się w Jastarni(od strony Juraty).Polecam wszystkim.
        Pozdrawiam-Zakochana w morzu mieszkanka Podkarpacia.
      • Gość: kiki Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 12.05.03, 16:14
        Polecam pobierowo.Fajna miejscowosc.jest gdzie wyjsc, do
        plazy 2 kroki, pyszne gofry i golonka w piwie. ktos
        wspomnial o niechorzu - nie moglabym odpoczac w niechorzu
        - jest za duze jak dla mnie.Male miesciny sa najfajniejsze.

www.agrowczasy.com/pomzach/magdana.htm
        www.dompodgruszka.republika.pl/domki.htm
        letnie.domki.w.interia.pl/
        bejbej.w.interia.pl/
        www.polo.ta.pl/index.html
        www.nadmorzem.com/

duzo info:
        www.wybrzeze-rewalskie.pl/
        i mapa pobierowa:
        letnie.domki.w.interia.pl/images/pobid.jpg
        Ulica grunwaldzka to 'centrum'
        Jeden wielki bazar i jedna wielka knajpa

W kazdym razie, mnie zauroczylo Pobierowo. Pobliskie
        Pustkowo tez nie jest zle.
    • kazimierz_naludka Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? 13.05.03, 11:16
      Pozdrawiam .Powiem tak że z tej licznej korespondencji widać ,że nad Bałtykiem
      jet najpiękniej. Woda super rześka,czysta,plaże piaszczyste(w
      większości),zdecydowanie można obejść się bez klimatyzacji jest super. Teraz
      miejsce.Każdy z wypowiadających się miał rację ,bo każda z tych osób
      preferowała inny rodzaj spędzenia urlopu. Jedni są sami inni z
      kumplami,kumpelkami,a inni z dziećmi.Dla takiej rodziny proponuję miejsce
      ustronne miejsce zaledwie w odległości 2km od centrum"letnie stolicy Polski-
      Łeby, tyle samo od cudownie szerokiej czestej piaszczystej plaży.Miesce to
      zlokalizowane jest w:Nowęcinie,są to zadbane domki drewniane o ponadnormatywnym
      wyposażeniu.To idealna baza wypadowa na ruchome wydmy,do skansenu wsi
      kaszubskiej do Gdyni,Gdańska,czy Sopotu. Powrócić po całodziennej eskapadzie
      do "swojego domku,gdzie można przygotować sobie każdy posiłek,posiedzieć na
      tarasie po upojnym dniu sączyć piwko i pogrillować z sąsiadami zsąsiedniego
      domku. Rano,skoro świt zabrać się na wędkowanie z gospodarzem,czyt. ze mną na
      jezioroSarbskie.Zobaczyć z łódki miejsca, miejsca które są ukryte ,i przy tym
      powędkować i później podać rodzinie świeżutką,pachnącą rybkę z grilla.Albo
      wybrać się na trasę rowerową,do stadniny(nie jednej)koni,albo posiedzieć w
      barku kafejce z przyjaciółmi. To miejsce wybrałem dla siebie i rodziny,po
      wieloletnich pobytach w róznych regionach Polski, w różnych krajach. Naprawdę
      to idealne miejsce dla chcących i kochających smakowity wypoczynek.Jeżeli są
      drobne niedogodności(różne dla różnych gustów),to pozostałe walory to
      zagłuszają. Cena pobytu dla jednej 4 osobowej czy też pięcio-szecio-osobowej
      rodziny w tym domku w tym miejscu jest poprostu ludzka i adekwatna do ofery, a
      przy tym moja gościnność to ważny element dla zadawalającego pobytu. Rozpisałem
      się tak gdyż wiem że to może być ważna oferta dla wielu czytających na ten lub
      kolejny sezon, po za tym część domków jest już zarezerwowana przez stałych
      bywalców.Bliższe informacje udzielę pod tel.0-(44)-6336297, lub(najpewniej),a
      od najbliższego piątku napewno pod 0605616649. Cena za domek za dobę wynosi
      110zł.Pozdrawiam wszystkich czytających.Ciebie też. do usłyszenia.Prośba
      telefonując powieccie że to z forumgazety.pl.Może coś zrabatujemy .
    • Gość: JA Re: SIANOŻĘTY IP: 213.76.128.* 16.05.03, 12:10
      JA POLECAM SIANOŻETY - TYLKO I WYŁĄCZNIE. JEŻDZĘ TAM JUŻ 23 LATA. TO MALUŚKIE
      MIASTECZKO (A RACZEJ WIOSECZKA KTÓRA TĘTNI ŻYCIEM LATEM)MA NAJPIĘKNIEJSZE I
      NAJCZYSTSZE PLAŻE I WODĘ NA CAŁYM POLSKIM WYBRZEŻU.SPACERKIM PRZEZ 20 MINUT
      MOŻNA DOJŚĆ DO USTRONIA MORSKIEGO. IDĄC W DRUGĄ STRONĘ PLAŻĄ DOCHODZIMY DO
      PLAŻY NUDYSTÓW (NIE ZAWSZE SĄ PLAŻOWICZE).JEST GDZIE WYJŚĆ WIECZOREM TAK
      POTAŃCZYĆ JAK I WYPIĆ COŚ LUB ZJEŚĆ.JA JADĘ TAM TAKŻE W TYM ROKU BO BEZ
      SIANOŻET NIE MA WAKACJI. POLECAM.
    • Gość: w124@gazeta.pl LUBIATOWO IP: *.conexnet.pl 16.05.03, 22:17
      To naprawdę bardzo piękna miejscowość położona pomiędzy Białogórą a Łebą.
      Jeżeli lubicie spokój i odpoczynek od hałasu to polecam. Plaża jest bardzo
      czysta i nie ma takiego tłumu jak we Władysławowie czy w Sopocie. To taka mała
      spokojna i romantyczna wioska dookoła las, 2 sklepy a przy plaże restauracje i
      smażalnie. Jeśli chodzi o kwatery i miejsce noclegowe to musiałabyś wejść na
      stronę Urzędu Gminy Choczewo i tam wszystko wiadomo (wejdź na www.google.pl i
      wpisz Choczewo wyskoczy Ci adres). PA
      • andzia31 Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? 22.05.03, 11:10
        Kolobrzeg -owszem ladny ale sa jeszcze w tych okolicach zakatki gdzie nie jest
        tak turystycznie np: jadac w kierunku Mielna - Ustronie Morskie czy Sarbinowo
        albo Dzwirzyno w kierunku zachodnim(tutaj wypoczywaja latem sami tublcy z
        Kolobrzegu zostawiajac swoje plaze wczasowiczom).
        Ustronie Morskie ma dosyc duza baze noclegowa z tradycjami prywatnych kwater i
        przepiekne tereny nadmorskie do spacerow. Idac w kierunku wschodnim plaza mozna
        dojsc az do Mielna na piechote. Sa dzikie plaze o zlotym piasku i w tym miejscu
        ponoc woda w Baltyku jest najbardziej czysta.
        Uwazam, ze dzieci powinno sie uczyc innej formy wypoczynku niz ta organizowana
        z karuzela i imprezami. Wiem czasami chce sie miec samemu chwile czasu dla
        siebie... ale wakacje to rowniez okazja do tego by cala rodzina miala okazje
        bycia ze soba dlatego polecam tobie raczej odludzia takie jak Sarbinowo i
        okolice:-)
          • Gość: ex miłośniczka Pob Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: *.brpo.gov.pl 23.05.03, 11:34
            Pobierowo jest po prostu obrzydliwe. Było piękne jakieś 10 lat temu kiedy było
            tam, co najmniej o połowę mniej śmierdzacych budek z jedzeniem, kakofonii
            dźwieków z każdej budy i tłumów ludzi przeżuwajacych, mlaskających,
            ciamkających, wrzeszczacych dzieciaków, brudzących psów i cielska obok cielska
            na plazy. keidyś faktycznie było tam puściej, na plaży można było się
            rozlokować w "bezpiecznej" odległości od innych plażowiczów. Niestety, po
            takich dyskusjach jak ta inne yurokliwe małe miasteczka także stracą swój urok,
            ponieważ taka reklama sciagnie tam tłumy, kolejnych sprzedawców golonek i
            gofrów i tak dalej. Więc lepiej nie dyskutowac o PRAWDZIWIE uroczych
            miasteczkach....
            • Gość: stanley47 Re: miasteczko nad morzem? które najładniejsze? IP: 195.116.21.* 26.05.03, 01:20
              Może Krynica M. nie jest najpiękniejsza, ale ma najcieplejszą wodę nad
              Bałtykiem. Jest też na drugim miejscu w Polsce {po Rabce}, w którym jest
              najwięcej dni słonecznych w roku, plaże są naprawde wspaniałe, szerokie i
              znacznie czyściejsze niż te zamulone w Sopocie. W odległości 10-15 min. od
              centralnej plaży jest już tak mało opalających się, że w niektórych
              grajdołkach opalają się naturyści{po zachodniej jak i wschodniej części
              plaży}. Po drugiej stronie wydmy nadmorskiej, równolegle do niej przebiegają
              wśród lasu,urokliwe ścieżki rowerowe, do Piasków, i do Kątów Rybackich, do
              rezerwatu kormoranów. Z przystani żeglugi pasażerskiej można robić wypady do
              pobliskiego Fromborka, Elbląga, lub Królewca {trzeba zabrać ze sobą paszport}.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka