Dodaj do ulubionych

ile wcześniej trzeba zarezerwować....

19.03.07, 22:20
kwatery np w jastarni?? Myśle o terminie 1-4 maj i nie wiem kiedy najlepiej zarezerwować. dziekuje za info i pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • Gość: anka Re: ile wcześniej trzeba zarezerwować.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.07, 23:31
      już teraz. dzwoniłam w zeszłym tygodniu do Łeby i większość przyzwoitych
      ośrodków miała już ok. 70 proc rezerwacji. pozdrawiam.
      • Gość: sonda Re: ile wcześniej trzeba zarezerwować.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 12:45
        juz , na maj juz nie ma prawie miejsc , w polowie lutego juz naet nie ma po
        15lipca,,
        • Gość: Mila Re: ile wcześniej trzeba zarezerwować.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.07, 14:45
          Zapraszam do Helu. Mam wolne mieszkanko. Mila
      • Gość: Zosia Re: ile wcześniej trzeba zarezerwować.... IP: *.range86-136.btcentralplus.com 02.04.07, 18:10
        Dzwonilam do Agawy w Karwi, zaczyna sie robic tloczno. Ale sa jeszcze wolne
        miejsca. z Tv, balkonem ,lazienka, dostepem do kuchni, koszykowka ,parking itp.
        Ale wypas. Ja mam pokoj na parterze, ciesze sie ze juz moge zaplanowac urlop.
        Kupilam juz nowe reczniki plazowe w Tesco. Pozdrawiam
    • Gość: Adam Re: ile wcześniej trzeba zarezerwować.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.07, 11:14
      z doświadczenia wiem że nie warto sie przejmować takimi rzeczami ;) Rezerwuje
      zawsze gdy wybywam - rok wcześniej heheh ale to dlatego że znalazłem świetne
      miejsce na odpoczynek (domgrzybek.com).
      Mysle że tak serrio trzeba myśleć o rezerwacji z 4 miesiące przed... :/ moje zdanie.
      • Gość: no wlasnie Re: ile wcześniej trzeba zarezerwować.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 20:29
        ja jak zwykle spozniony , malo miejsc maja na majowke , wszyscy wyjezdzaja ?
    • Gość: 123 Re: trzeba zarezerwować....2 lata wcześniej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 21:00
      albo trzy
      hehehehe
      • Gość: AMNEZJA 123 te 123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 11:42
        a czasem w innym watku , nie plakales ze przeplaciles , nie robiac
        wczesniejszej rezerwacj , czyzby AMNEZJA!!!???????
        • Gość: 123 Re: te 123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 18:02
          nie, baranie, hehehe
          • Gość: nie fan Re: te 123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 18:18
            no wlasnie baran z ciebie totalny...
            ba polglow i swiatowiec z litwy a hahaha
            • Gość: 123 Re: Dajcie jeszcze podobny tekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 20:17
              Gość portalu: nie fan napisał(a):

> no wlasnie baran z ciebie totalny...
              > ba polglow i swiatowiec z litwy a hahaha

A ja jeszcze nigdy nie byłem na Litwie.
              Wściekłość, słownictwo i agresja niektórych właścicieli pensjonatów jest
              niesamowita. Dajcie jeszcze podobny tekst, proszę... To jest takie zabawne: ten
              wasz świat PRL-u.
              • Gość: stalin 123 pomysl zanim cos znowu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.07, 01:06
                nabelkoczesz ..wystarczy poczytac twoje wypociny ...
                • Gość: 123 Re: 123 pomysl zanim cos znowu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.07, 21:24
                  dobrze, ty już masz ze 100 nicków na różnych wątkach, a ja wciąż taki sam... hehehe
    • Gość: 123 Re: Drogi właścicielu pensonatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 16:06
      Już dawno nie wyzywałeś mnie na tym wątku. Stęskniłem się.......
      Przecież warto poczytać do kogo się jeździ na wczasy, prawda?
      • Gość: ahahahahahahahah Re: Drogi właścicielu pensonatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 16:46
        drogi bidny wczasowiczu..
        jak tam,,, gdzie pojedziemy w tym roku zeby nie przeplacac i zeby na rybe
        starczylo
        ahhahahaahahahah
        • Gość: 123 Re: Wczasowicze czytajcie czytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 12:41
          Wy wczasowicze czytajcie czytajcie, aż sami sobie wybudujecie chatę nad
          morzem. Albo zaczniecie jeździć do hoteli, tam jeszcze jest normalnie.

Po wyzwiskach widać, że nie warto odpowiadać na oferty pensjonatów na tym forum.
          Lepiej jechać z polecenia swoich znajomych niż trafić w szemrane towarzystwo. Bo
          później można żałować nieudanych wczasów. Ludzie o spotykanej tu mentalności
          niestety istnieją i nic na to nie poradzimy.

Pozdrawiam normalnych właścicieli, jeżeli tacy tu są. Trzymajcie się i
          oderwijcie od tego nowobogackiego towarzystwa, które psuje Wam opinię.
          • Gość: warszawianka ech 123 szukasz kwater a masz dom?... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 13:05
            chyba marzenia senne w rok nikt chaty nie wybudowal jescze hahahahah
            dobre pisz jeszcze please
            mam niezly ubaw z twojej wyobrazni .
            uff warszawiakow sie nie lubi co?
            czyzby kompleksy?
            maja wiecej pieniedzy co...;-)
            • Gość: 123 Re: ech sfrustrowany właścicielu pensjonatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.07, 18:42
              Normalnie PRL z ciebie, ale nicki sfrustrowany właścicielu pensjonatu masz
              różnorodne (raz nawet 123) i ciekawe. Sprawdź kretynie (jeżeli tylko umiesz) po
              numerach IP, ile różnych osób przez ostatnie lata pisało na forum pod nickiem
              123. I ty chciałbyś żebym ja za wszystkie odpowiadał, hehehe.

Co ty się martwisz moimi wpisami, przecież i tak do ciebie przyjadą wczasowicze.
              Skąd mają wiedzieć co ty jesteś za typek, przekonają się na miejscu. Ale warto
              żeby czytali twoje wyzwiska, może się nauczą nie szukać tutaj noclegów. Dobre
              pensonaty i tak mają stałych klientów.

I nie zrażaj się, tylko napisz coś jeszcze w tym swoim stylu, mnie nie jesteś w
              stanie obrazić. Nie mam codziennie czasu, ale co parę dni będę te teksty
              przeglądał i się dobrze bawił.

Stary, dzięki ci za rozrywkę, .... Ty tego nie rozumiesz, ale ja naprawdę dobrze
              się bawię. To są jajaaaa
              • Gość: .................. 123 owoznie sado macho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.07, 20:59
                hehehe, podniecasz sie ?tandetko
                • Gość: zly chyba rok wczesniej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.07, 20:45
                  bo sprzatli mi z przed nosa wszystkie dobre ofetery
    • wiechna1 Re: ile wcześniej trzeba zarezerwować.... 10.04.07, 17:46
      Wpadnij do Łeby są wolne pokoje też ładna miejscowość .502468960
    • Gość: 123 Re: Chamowaty właścicielu, jestes tu jeszcze? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.07, 21:33
      Chamowaty właścicielu, jestes tu jeszcze?

Pozdrawiam cię po dłuższej przerwie. To ja, wczasowicz "bida z M3", którego tak
      wytrwale i dzielnie obrażasz. Miałem ci przysłać pocztówkę, bo świąteczny
      tydzień spędziłem z rodziną w górach i się za tobą stęskniłem, ale zapomniałeś
      podać adresu twojego wspaniałego (twoim zdaniem) pensjonatu.

Nie wstydź się i podaj ten adres, bo założę się, że podajesz go na innych
      wątkach udając kulturalnego człowieka. Przyjadą do ciebie wtedy ludzie szukający
      adrenaliny, bo wakacje z chamem to jak wakacje z Alicją w krainie czarów. I do
      tego jeszcze ten twój PRL-owski język.

Właściwie jestem ci wdzęczny, bo szukając na święta miejsc nad morzem te twoje
      chamskie wyzwiska natchnęły mnie do wyjazdu w góry. Pogoda była tam piękna, zaś
      nad morzem fatalna. I to dzięki tobie tak trafiłem, niesamowite...

Odezwij się proszę w swoim stylu, bo chciałbym się trochę rozerwać. Możesz znów
      o tej benzynie, że za droga lub o M3....
      • Gość: administrator masz problemy z osobowoscia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.07, 21:40
        • Gość: 123 123 ja ci pale zapodam otworz jape ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.07, 21:41
          tylko nie pomyl z jajkiem swiatecznym!
          • Gość: 123 Re: Drogi właścicielu pensonatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.07, 21:49
            Błyskawicznie odpowiedziałeś (reakcja parę minut, niesamowite), zmieniasz nicki,
            a jeden jest nawet jak mój.

Liczę na dalsze teksty, ale wybacz, że nie będę ich czytał codziennie.

Życzę ci miłego dnia, pozdrowienia
          • Gość: specially for you e 123 mam cos dla ciebie na twoja kieszen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.07, 21:50
            hahahahahahaha. masz www.golebiewski.pl
            potrzebuja na zmywak kogos...
            • Gość: 123 Re: Szanowny chamowaty właścicielu pensjonatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 20:31
              Twoja pasja i elokwencja w obrażaniu wczasowiczów jest wielka. Liczę na dalszą
              lekturę. Moją dyskusję z tobą śledzi już całe biuro i wszyscy mamy niezły ubaw.

Żebyś jeszcze podał swój adres, całe wycieczki by do ciebie jeździły filmować
              ciebie razem z tymi tekstami. Taki skansen trudno dziś znaleźć.

Dwa światy: twój i mój, hahahaha
              • Gość: PAN PANI... tak moj drogi prymitywie , nieudaczniku zyciowy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 20:47
                Biedny urzedasie z marna pesja , krytykujac ze drogo i ze na benzyne
                straciles , i na jedzenie ci brak.Ech dwa swiaty masz racje .Swiat kogos kto
                wyroznia sie od PLEBSU -ty. I kogos kto moze pozwolic sobie na wszystko nie
                gdakajac , jeczac i narzekajac na forum na wlascicieli osrodkow.Szukasz
                zaczepki nieszczesniku , ofermo zyciowa ...Tylko niczym sie nie
                popisales .Mowie ci po raz 100 , ale nie zrozumiesz nie mam nic do
                wynajecia..TYlko szydze i kpie z Fajtlap zyciowych co by chcieli luksus za
                grosze.Roznimy sie bardzo Ja spedzam zycie w dobrobycie ty...od 1 do1 .Pozatym
                masz niezle kompleksy o widac ..szkoda mi cie ale spolczuje kwwterodawcy jak
                cie napotka nie dosc ze bedzie mu smrodzil to jeszcze marudzil..
                • Gość: 123 Re: Szanowny właścicielu pensjonatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 21:07
                  hihihi

Czas twojej reakcji na mój tekst zaledwie parę minut. Nawet się niespodziewałeś,
                  ale ja "bida z M3" (twoim zdaniem hehehe) wygrałem zakład dzięki tobie (już drugi).

Ponawiam propozycję: podaj swój adres. Nie martw się, ja u takiego chama nie
                  zamieszkam, tylko chciałbym cię sfilmować. Wszyscy tutaj chcą cię obejrzeć. Jest
                  okazja, bo w długi weekend przez 10 dni będę nad morzem.

Liczę na ciebie właścicielu skansenu!
                  • Gość: PANI ... ech jestem kobieta tepaku.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 21:23
                    Pozatym , buty mozesz mi czyscic , nie dociera do pustego lba ze nie mam
                    pensjonatow..itp..No coz zawisc i bylejakosc to twoja domena , pozatym nie chce
                    mi sie juz odpisywac, bo tobie o to chodzi, przeciez . Nikt w realu cie nie
                    akceptuje, wiec szukasz kogos kto bedzie ci odpisywal , jestes nikim , zrozum
                    to lepiej ,zrob zapas benzyny , a nie tracisz czas ,,
                    nie licz na odpowiedz , nie dam ci satysfakcji..
                    • Gość: Pani Re: ech jestem kobieta tepaku.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 21:25
                      zycze milych wczasow w nedznym podrzednym bunkrze .;-)
                      bo tylko na cos takiego cie stac

ha ha ha
                      • Gość: 123 Re: Szanowny właścicielu pensjonatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 21:40
                        Dziękuję za miłe i serdeczne życzenia.

Szkoda, że się nie dasz sfilmować. Ale pomyśl jeszcze, taki obciach jest dzisiaj
                        w modzie. hahahaha
                        • Gość: fan Re: Szanowny właścicielu pensjonatu IP: *.piasta.pl 15.04.07, 13:31
                          Myślałem, że paniusi z Międzyzdrojów( chyba reklamowała pensjonat Gami czy jakoś tak) już nikt tu nie wyciągnie na wierzch, ale jednak. Widzę, że 123 jest tak samo jak ja cięty na tą idiotkę z luksusami, ale z pustym łbem. No teraz ja będę obserwował, jak się akcja rozwinie z tą prostaczką. Na razie nie bluzga, ale.....
                          • Gość: ja 123 fan itp.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.07, 15:22
                            przejdz sie do kafe i zmien ip po raz 100-setny..
                            obserwowac mozesz swoja babe czy od nadmiaru ziemniakow miesci sie w drzwiach..
                            przymule .Chetnie posmieje sie z prymitywow co szukaja ;CAPRI;za 30 dychy .Bede
                            miala niezly ubaw he he e .Juz widze jak z wywalonym jezorem szukaja tandty , a
                            pozniej chwala zie w zapizdzialej pracy gdzie to on nie byl...FAJTLAPY ...
                            a hahahahaahah
                            ahahahahahaha
                            ahahahahaah.NO coz ja sie wygrzewam i mam jescze humorek poprawiony twoim
                            wpisem...
                            • Gość: fan Re: 123 fan itp.. IP: *.piasta.pl 15.04.07, 15:38
                              Prawie dwie godziny obsuwy debilko! Mam czekać tyle czasu za każdym razem?? Aha, z IP to ci odj...ło całkiem. To jakaś mania prześladowcza. Chyba tylko ty latasz i te karty sieciowe przełączasz. Ale z drugiej strony to wygodne widzieć w wielu osobach krytykujących jedną osobę..... Co do "30 zł" to już ci wyjaśniałem tłumoku i nie tylko ja, że są oferty w tej cenie. Przyznam, że może nie w Międzyzdrojach. Tam nie szukałem bo tłum to mam codziennie wokół siebie w mieście.
                              • Gość: PANI.. ne mam czasu dla brudasow... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.07, 15:42
                                ale bede czytac i jak zobacze twoje wypociny zmieszam cie z blotem smieciu!
                                zajeta jestem opalaniem swojego super cialka! takze siedz w swoim zapizdzialym
                                m3 i MILCZ!
    • Gość: 123 Re: Szanowny właścicielu pensjonatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 22:04
      Dawno nie czytałem wątku, ale właściciel pensjonatu znad morza nie zawiódł
      jednak w wyzywaniu wczasowiczów.

Wyjeżdżam niebawem nad morze (10 dni wolnego) na majówkę i chętnie bym chama
      sfilmował, tylko on nie chce podać adresu swojego pensonatu. Zapłaciłbym nawet
      za wczasy w takim PRL-owskim pensjonacie, za ten klimat i za takie chamstwo!
      Adrenalina lepsza niż w cyrku

Odezwij się jeszcze proszę
      • Gość: 123 Re: Szanowny właścicielu pensjonatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 22:07
        I to nie może być kobieta, to nie jest delikatne słownictwo. Chyba że ona jest
        "kobietopodobna".

W PRL-u zamiast czekolady były przecież wyroby czekoladopodobne. hahahaha
    • Gość: Maja Re: ile wcześniej trzeba zarezerwować.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 22:59
      Jesteście żałośni.
      • Gość: ja 123 vel fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 13:12
        Ale musisz miec barwne zycie , niesamowicie urozmaicone ,ze szuaksz

dialogu na forach internetowych.
        kojarzysz mi sie z takim dziadem w tandetnych bucikach, z dziura w skapecie ,
        fu..hhahahaahaah
        • Gość: fan Re: 123 vel fan IP: *.piasta.pl 22.04.07, 15:44
          Beknij se zdrowo po obiedzie to ci przejdzie z tymi skojarzeniami. Idź się opalać!
          • Gość: ja jestes prosty jak drut , pewnie zupa byla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 18:20
            za slona stad te zale na forach:?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka