Dodaj do ulubionych

jak wam sie mieszka w Sandomierzu

15.02.10, 21:51
witam pytanie mam jak widać owe jak wam sie mieszka w Sandomierzu co sie u was dzieje jak z praca i ogolnie mysle zeby sie przeprowadzic i chciałabym poznac wasze zdanie;)na temat waszego miasta bede wdzieczna
Obserwuj wątek
    • aga_zgaga_xd Re: jak wam sie mieszka w Sandomierzu 16.02.10, 14:11
      Sandomierz to dziwne miasto. Małomiasteczkowa mentalność rzuca się w oczy na odległość, niestety daje się też odczuć. Kobiety traktowane są zupełnie inaczej niż mężczyźni tzn. występuje szeroko rozumiany seksizm. Każda nowa inicjatywa jest traktowana z wrogością i raczej z góry skazana na niepowodzenie( no chyba, że ktoś ma "plecy"). Jak wszędzie tak i tu są układy i układziki. Mam wrażenie że za piękną sandomierską starówką ludzie kryją swe prawdziwe i ohydne oblicza. Poza tym ceny są wywindowane do granic absurdu. Sama z resztą zobaczysz jak to wszystko wygląda jeśli się przeprowadzisz. A i widzisz sama po forum gazety.pl że ludzie nie są zbyt otwarci.
      Pozdrawiam
      Aga
      • wrzaskunek Re: jak wam sie mieszka w Sandomierzu 17.02.10, 21:57
        kurcze nie było mnie chwilke mysle wejde bede miala duzo do czytania a tu...niespodzianka ;)adze dzieki za info troche jestem zawiedziona moze macie jeszcze jakies inne forum gdzie frekwencja dopisuje to juz sama nie wiem co poczac takie ładne miasto a tu cisza pozdro i zachecam do pisania
        • alteranatura2 Re: jak wam sie mieszka w Sandomierzu 19.02.10, 18:33
          To "jak sie mieszka", zalezy od oczekiwań osoby. Ci którzy lubią
          wielkomiejski ruch, hałas, anonomowość, niestety tego tu nie znajdą.
          Są różne środowiska w mieście - jak wszędzie. Panuje także snobizm.
          Ale ludzie są życzliwi, zwłaszcza Ci średnio i mniej zamożni - tak
          mogę powiedzieć np. o sąsiadach - oczywiście jeśli sama nie jesteś
          uciążliwym sąsiadem.
          Można tu znaleźć spokój i wyciszenie; bowiem jest tu mnóstwo miejsc,
          gdzie można soobie posiedzieć i podumać. Jeśli ktoś lubi oddychac
          atmosferą tajemniczości i ma trochę "głębszą" duszyczkę, to
          słoneczne, albo zamglone letnie lub jesienne świty, gdy budzą się
          ptaki na Starówce, są niecodziennym przeżyciem. I z niczym
          nieporównywalne.
    • aga_zgaga_xd Re: jak wam sie mieszka w Sandomierzu 28.02.10, 22:40
      heh jeśli chodzi o frekwencję to na forum echa dnia możesz założyć taki wątek
      tam więcej ludzi się przewija, jednak chyba sama zauważyłaś że na forum gazety
      pustelnia. ja wchodzę tu bo mam nadzieję że lud się nawróci na prawidłowy tok
      myślenia, jednak trzeba dużo czasu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka