Dodaj do ulubionych

Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandomierzu

10.03.22, 18:03
Jeśli (Leszek P) najbardziej znienawidzony lekarz w Sandomierskim szpitalu odpowie za tuszowanie pedofilii w wyżej wymienionym szpitalu to będzie cud. Żółte papiery dla sandomierskiego pedofila Roberta B. Obrona tego człowieka w sądzie. Znam niestety tego pedofila. To może być drugi Trynkiewicz. Po ujawnieniu tego przeze mnie, dziwnym zbiegiem okolicznosci pojawiłem się w sandomierskim psychiatryku. Jestem uzależniony od benzodiazepin (16 lat) . Prawie umarłem, miałem halucynacje wzrokowe, urojenia,byłem w takim stanie ,że inni lekarze zrobili sobie ze mnie posmiechowisko (nie dostałem ani jednej tabletki benzo,a ich nie wolno odstawiać nagle) Zresztą podsłuchałem rozmowę "Jak to przeżyje to przeżyje już wszystko " Reasumując. Renta dla niebezpiecznego chorego psychicznie pedofila, a dla mnie śmierć. Jakiś czas znałem tego człowieka o dziwnych upodobaniach seksualnych ,wówczas ok 10 lat temu zerwałem z nim kontakt, natychmiast. To ,że on kiedyś zgwałci jakieś dziecko tego jestem pewien, jak ojca zabraknie, póki co go kontroluje. Wiem więcej co się tu działo q tym szpitalu. Ale zachowam to dla siebie ,ciężko w to uwierzyć. Aha,czyżby matka utopiła się w Wiśle bodajże w 2005 roku gdyż dowiedziała się o skłonnościach synka. Niech każdy sobie odpowie na to pytanie.
Obserwuj wątek
      • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 12.04.22, 08:38
        Więcej faktów wychodzi na jaw. Pedofil Robert B. zjawił się w zakładzie psychiatrycznym zaraz po tym jak wpad z pedofilskimi zdjęciami i filmikami. Zresztą dla niektórych wysoko postawionych lekarzy w tym psychiatryku ta osoba jest traktowana jak rodzina.

Coś mi się tu nie podoba.
        Czy to jest w porządku?!
      • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 12.04.22, 08:45
        Pytanie dlaczego jestem jedyną osobą która nie jest spisywana na drugi dzień podczas po przybyciu do szpitala przez pielęgniarkę?
        Wszyscy są, ja nie.
        Może popadam w paranoje...
        A może faktycznie mam wyjść stąd w worku.

Bo ...

"Jaka przeżyje to to przeżyje już wszystko."

W grudniu prawie umarłem. Uff farciarz ze mnie.
        Taki farciarz, że na temat tego psychiatryka , tego co zaistniało rok temu i co widzę teraz, gdyż się w nim znajduje. Mogę napisać, opisać, powiedzieć komuś bardzo wiele.

Kamil Gajewski

• traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 12.04.22, 17:15
        Miałem milczeć lecz nie będę. Tutaj trzeba w tej sprawie kontaktować się z odpowiednimi ludźmi.
        Miałem milczeć lecz nie będę.
        Co takiego posiadał chory psychicznie pedofil w psychiatryku ,jak zostało mu to zabrane, zaczął demolować oddział psychiatryczny aż została wezwana ochrona ,aby go uspokoić. No co zostało zabrane pedofilii o tendencjach psychopatycznych ,zacznijmy o mordowaniu jego kotów.
        Boże kochany ,jest mi tak ciężko niemal zostałem zabity bo "jak przeżyje to, to przeżyje już wszystko.
        W grudniu zostałem szantażowany zabraniem renty socialnej. Jakbym strzelił kielicha pisałbym to bardziej jasno.

No co zostało zabrane Trynkiewiczowi 2.0 ?! Przez pewnego lekarza pełniącego dyżur. No co?!
        O nagrywaniu pacjentów pod prysznicem już nie wspomnę. Czy odurzanie się benzodiazepinami. O których też zgłaszałem lekarzom gdyż bałem się, że będzie to na mnie. Od samego rana wiedziałem, że dostał leki od pewnego pacjenta . Nie prosiłem o ani jedną rabletke. Chciałem się zmienić lecz nie potrafiłem.

Mam powody i obawy ku temu by się bać, że jak zabraknie ojca Roberta B. ktoś może być w niebezpieczeństwie. Znam go niestety bardzo dobrze.

Boże pomóż mi...

• traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 17.04.22, 10:11
        Zaraz, zaraz. Wszystko rozumiałem, że co jest w psychiatryku zostaje w psychiatryku. Przepraszałem za coś w grudniu, przepraszałem, dając do zrozumienia ,że cicho siedzę. Dogadajmy się. Przepraszałem trzykrotnie za pewną zaistniałą sytuację.

Nie chciał słuchać, to nie...
        Proszę mnie nie osądzać. Bo wczoraj od piguly usłyszałem, że co ja odwalam. Co ja odwalam ? Ku*** co ja odwalam?! Wybrał bym 10 lal koloni kornej niż to co przeżyłem w grudniu.

I znowu wróciła w mych snach ona ...
        Odwrócona do mnie plecami.

• traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 12.05.22, 15:03
      Kłamałem. Nic nie zostanie w tym psychiatryku. Koniec wypisywania choremu typowi mającego tylko zaburzenia osobowości (sam mi mówił) lewych rent. I to co mi powiedział.... ,ze będzie udawał, że się pakuję i wychodzi ze szpitala.... robił to tylko wtedy gdy dyżur miał Leszek P. Czyżby ''ktoś'' go poinstruował co ma robić (?)

Pani Ordynator jest nietykalna (żeby nie było) Ostrzegał, że nie będę zadawał pytań typu: '' Czy zna Pan osobiści ojca pedofila i czy utrzymywał Pan kontakt telefoniczny podczas pobytu w tym szpitalu ? Kolejne : Czy miał Pan wpływ pośredni lub bezpośredni na proces sądowy pedofila jak wpadł z chorymi popapranymi zdjęciami i filmikami ? Takich pytań może być jeszcze więcej....

Został ukarany i poniżony gdyż napisałem do kobiety psychiatry zadając pytanie czy dała Pani zielone światło do renty człowiekowi który ma krew na rękach + jego popaprane skłonności....Zostałem ukarany podczas pobytu od 26 listopada. Czyli nie dostałem leków od których jestem uzależniony od 17 lat czy 16. A one były obok...

Drogi doktorze Leszku P. dostałem od Ciebie jedną tabletkę benzo, jak mnie zmusiłeś do tego co mnie łączyło z śp. doktorem Szaginianem. OJ wyszły Twoje kompleksy co do byłego ordynatora tego szpitala. Nigdy nie będziesz w 5 % taki jak on. Ucieszyłeś się jak coś o nim usłyszałeś .... w sumie nic takiego złego. W tym stanie w jakim jesteś powiedziałbym Ci spi****** nic ci do tego. Wykorzystałeś to, że mi zrobiłeś pranie z mózgu.

Co zabawne ... jeśli moją chorobę stwierdził Pan '' pan nigdy się dobrze nie czół '' Zabawne jest to , że Pan nigdy o to nie pytał..

Przekaz dla Roberta B. -----> wiem od 12 lat gdzie masz jeszcze te pedofilskie materiały, chowaj je i to szybko ! Nie umiesz sobie ściągnąć filmu z internetu a pedofilskie treści umiesz....śmiem twierdzić, że już zabiłeś swego ojca, rozmawiałem z nim nie raz.... ten człowiek jest już martwy. Wziąłeś chwilówkę 5 tysięcy złoty aby odurzać się wszystkim co można z apteki, potem zwaliłeś na mnie....że ja przez 18 miesięcy załatwiałem ci clonazepam ( co było 4 lata wcześniej ), w sumie to nie ja tylko moja matka, brałeś ją już jak nie chciała na litość '' ja nie mam co jeść nie jem obiadów '' bo? gdybyś wiedział, ze odurzysz się wodą z kibla to byś ją wypił.

'' Co zakładacie się haha '' --> powiedziałeś prawdopodobnie '' GDY ON TO PRZEŻYJE TO PRZEŻYJE wszystko ''

A co zabrałaś podczas swojego dyżuru pedofilowi jak po tym zaczął rozwalać psychiatryk aż wezwano ochronę....nie będę miał zbytnio dowodów.....ale to było chore.... czyli wszystko w obronie Roberta B.

Nie zadawałem pytań '' czy robił bronił go pan w sądzie za pieniądze od Zbigniewa B. czy tez po znajomości i czy proces przez wieloletnie lizanie dup sędziom, prokuratorom był z góry wiadomy. Odpowie Pan za swoje błędy czy tez grzechy.... powoli....przyjdzie czas oj przyjdzie.....

Ale....nasza rozmowa.... 29 listopada i ten szantaż zabrania renty socjalnej, człowieku...nie wiesz jaki zrobiłeś błąd....Let's Play....
      • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 12.05.22, 16:04

> A co zabrałaś podczas swojego dyżuru pedofilowi jak po tym zaczął rozwalać psyc
        > hiatryk aż wezwano ochronę....nie będę miał zbytnio dowodów.....ale to było cho
        > re.... czyli wszystko w obronie Roberta B.

Przeczytałem kiedyś ,że ok 30 % pedałów (w sensie waginosceptyków) ma skłonności pedofilskie. Robert B. Często spotykał się z pracownikiem tego psychiatryka. Tylko po co ? Grać w szachy ? Prędzej to chyba wyglądało jak Patrick Swayze i Demi Moore w rytm tej cudownej muzyki, lepili garnki z gliny z domieszką ...no właśnie, w tej chwili to mi się niedobrze zrobiło... a jednocześnie bardzo ale to bardzo zabawnie. Musieli razem wyglądać fantastycznie.

Jeśli on miał to co widziałem to tylko od jednego typa. Lecz ja tego nie udowodnię. Ważne ,że wiem co 'ktoś' zabrał....
      • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 24.05.22, 10:44
        Jak się zacznę modlić to ci przebacze,że miałem być smutną statystyką tego szpitala. W imię kogo ? Pacjenta który jako jedyny ze swoją doktor prowadząca mógł sobie pozwolić na picie kawy. Pacjenta który przez kilka dni robił kupy na deski, salowi myśleli, że to ten autystyczny chłopak. Pacjenta który jako jedyny przez swoją doktor prowadząca był częstowany papieroskami. Pacjenta który jako jedyny jak nikt nie widział oddawał mocz na palarni. Pacjenta który racjonalizuje sobie swoje skolonosci, że to okej. Bo chłopcy do 15 roku życia. Tylko im mniej dojrzali czyli w deseń 12-13 lat to już dla niego rarytas. W sumie to troszeczkę go przycisnąłem i wychodzi na to, że takie dzieci w albie to już dla niego coś. Sam to sobie racjionalizowalem przez wiele lat...że no jak kiedyś mówił...do 17. Otóż nie.

Robicie szkolne błędy obywatelu Leszku P. czytanie moich smsow. Po co ? Wiem. Prawdopodobnie czytałeś też wypisy z Morawicy czy nagłaśniam pedofile. Takie szkolne błędy...są na moją korzyść. Tylko po co ta telenowela? Już dawno bym to zrobił. Masz dobre plecy. Ciesz się. CBŚ. Tam mnie znają. Miałem dwukrotny kontakt. Jeden koleś z tego co słyszę tak już po wyroku 8 lat kolejne wyroki. To było dawno. Opatów wiele mi zawdzięcza. Ostatnio byli u mnie w domu. Już nie pamiętam jaki to był wydział. Prosto z Ck. Nakłaniali mnie do zeznań w prokuraturze. Ale powiedziałem sorry nie mam sił gdyż matka mi umiera.

W imię kogo. Nawet jego ojciec jest tak zmanipulowany, że nie widzi pedofili syna. Pewnie w obliczu śmierci..ciekawe czy się domyśli który go zabił. Muszę o tym pisać gdyż nazwał mnie swoim najlepszym przyjacielem i powiedział,że te jego problemy Pan załatwi....

Normalni pacjenci byli zatroskani tym w jaki stanie byłem mniej więcej od zapaści od drugiego grudnia. Lekarze nie. Nie dziwię się skoro na tronie jest debil umaczany w tuszowanie sandomierskiej pedofili. Mam uwierzyć,że po śmierci ojca psychopata manipulator wyląduje w DPS ? I wszyscy żyli długo i szczęśliwie? Zrobię tak , że w tym pokoju obok dyżurki będziesz miał z nim zdjęcie.

ManInTheBox....przeprasza 😔
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 13.05.22, 15:28
      Nie pisałbym już gdy bym posłuchał pewnej dobrej Pani psycholog która mi powiedziała zostaw TO. Ale odezwał się do mnie człowiek który nazwał mnie podczas wizyty swoim najlepszym przyjacielem. W smsie szydził z mojego zdrowia. Tak... z Trynkiewiczem przesadziłem. Chociaż jak on jest skłonny oprócz skłonności .... a czy to ważne, szybko i z sensem panie K. Jak to powiedział podczas wizyty dlaczego ja na drugi dzień nie uciekłem z PIEKŁA. Gdzie Leszek P. zachowuje się jakby był w sądzie ?

Płakałem i mówiłem o samobójstwie psycholog w szpitalu z 10 może minut. Pani ordynator na drugi dzień zwróciła na to uwagę (dziękuję) Doktor Leszek P. może i tego samego dnia podczas rozmowy nic o tym nie mówił tylko powiedział , że '' ZBIERAM NA NIEGO INFORMACJĘ.'' --> Bo pewien pacjent powiedział mi nawet rok urodzenia doktora Leszka P. i , że całe życie to jebany sku**** . Drogi Leszku P. przeczytałeś wszystkie moje smsy jakie pisałem przez prawie pół roku. Śmiem twierdzić, że to NIE JEST ZGODNE Z POLSKIM PRAWEM.

Czerwiec....plecaczek i Sandomierz....i pytania tu i tam.... Leszek P. + PSYCHOPATYCZNY PEDOFIL + tuszowanie pedofili w mieście Ojca Mateusza.

Aha to nie była Wisła.

Nie wytrzymałem jak zaczął nastawiać przeciwko mnie pacjentów. Dlaczego to robił ? Bo powiedziałem mu , że mam urojenia. Odegrał świetny spektakl. Podczas mszy o 15 zaczął płakać i krzyczeć podczas modlitwy na kolanach. Grupka (4-5 osób) patrzyła na niego z politowaniem. POTEM przez kilka dni mówił mi ,że te osoby się śmiały ze mnie. Chciał mnie zniszczyć. Jak tym smsem kilka dni temu....

Zapytałem go o matkę....i co i co ? od 12 lat mam racje. Zapytałem ....
      Pewna osoba poznana przeze mnie w Sandomierzu powiedziała mi coś o tym typie. Powtórzyłem mu to, rozpłakał się i powiedział ,że NIKT NIGDY nie powiedział mu o nim takiej prawdy ... smutno mi było jak ryczał. Miałem cień nadziej, że do niego dotarłem....ale do psychopaty. (?)

Dobra skargi na Szpital. W sumie tylko chyba na Leszka P. Złamałeś prawo czytając moje smsy ? aha. Myślisz, ze jesteś mocy ?Aha. Myślisz, że to co zacznę od czerwca będziesz mógł udźwignąć.? Aha
      Robiłeś pewne rzeczy dla dobra psychopaty nie za pieniądze tylko po kolesiowsku ?aha.....
      Jak kupiłem laptopa to stwierdziłeś ,że jestem zaradny czy poradzę sobie w życiu bo umiem kliknąć '' KUP TERAZ '' Aha.

Jak moja matka miała maleńkiego siniaka (15 lat temu) na ramieniu to zapytałeś czemu biję matkę ? aha. Gdybym bil nie przywiozła by mnie na detox.

Ktoś tu leczy różańcem i modlitwą tylko.... moja matka przez wiele lat prosiła o inne leki, a nie tylko anafranil i aminotryptylina....Pani mówi, że tylko to pomaga i modlitwa. Taki spektakl się odgrywał przez wiele wiele lat... ona chciała tylko... ona prosiła....moja mama chyba zabiła mojego najlepszego przyjaciela, gdyż Panią mu poleciła. On tez o coś prosił. A Pani standardowo....modlitwa i nie dostaniesz tego czego chcesz gdyż ja tak mówię, bo mam dyżur i muszę się pomodlić abym tylko spała.... W senie --> moja mama poleciła panią mojemu przyjacielowi...a po niedługim czasie popełnił samobójstwo. Aha. Obym za ciebie podła okrutna histeryczko się nie wziął ....Samo to, że Pani chyba od 1989 pojawiła się na wizycie świadczy o tym, że czegoś naprawdę się baliście jak ja się tam pojawiłem....26 listopada 21.

Przepraszałem, mówię .... okej. Trochę benzo Leszku, odrobina tylko tyci tyci.... i sobie na Nią tylko popatrzę i będzie GITARA. O niej nie należy mówić , a przede wszystkim nie należny myśleć czy nawet zaglądać do jej duszy.
      Zamiast ratować swoje życie bo wiedziałem od razu ,że czekają mnie lejtowe metody nkwd i uciekać ..uciekać... to zostałem tylko, aby na Nią popatrzeć. Normalny to ja chyba nie jestem... hmm Chociaż...
      Nawet dałem całe 0,7 dobrej wódki typom w karetce.... mówię tylko nie Sandomierz....

Doktorze Piotrze B. czy domyśla się Pan czemu zadałem panu pewne pytanie odnośnie czarnych charakterów z Batmana ? To był mój test czy jesteś o wiele lepszy od tego.... no co tuszuje pedofilie. I co ? Brawo zdałeś. Jest Pan o wiele lepszy.

Plecaczek Sandomierz..... Człowieku....to kiedyś musiało nadejść ....

PS nagrywanie pacjentów hmm Leszku P. Robert posiadał zarzut prokuratorskie. Więc nie mógł mieć telefonu. Po znajomości z ojcem pedofila postanowiłeś mu dać schronienie w szpitalu .

Zgadnij kogo namówił aby użyczył mu telefonu ? Od tego co gada jakim jest wspaniałym człowiekiem ,ale bo , tudzież ówdzie, onegdaj...Trzeba mu czasem porządnie oplewić ogródek ;)

KONIEC . PISANIA. PRAWDY. NADEJDZIE CZAS ZEMSTY BO JAK POWIEDZIAŁEM ... W OBLICZU MOJEJ ŚMIERCI NIE PRZEJDĘ OBOJĘTNIE
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 26.05.22, 11:01
      Mam taką teorie. Krystian P. pseudonim "cygan" ma manię kobiet. Zakochał się w pani doktor Teresie B. stosunkowo dość dawno. I tak wraca i wraca...mówi jej, jak bardzo ją kocha i,że się zmienił aczkolwiek ta zmiana te zmiany mu niewychodzi.

Tymgorzej jak ja znam jednego pacjenta który chyba ma coś podobnego. Tylko on twierdzi, że mania ewoluowała w coś cudownego...bo jak mija pewną kobietę na korytarzu tego sufu.To czuję takie ...dziwne aczkolwiek piękne uczucie. Tylko co to jest. Jedna wielka zagadka ....serce I dusza tego miejsca....czasem wszystko dla niego jest takie proste ...o co on ma wybrać?! Picie , leki, narkotyki...nigdy w życiu .
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 06.06.22, 19:28
      Siemano. Jeśli będę tutaj znowu wypisywał pierdoły to znaczy, że wypiłem z litrę dobrej wódki ( w sensie tego co pisałem ostatnio) , bo poszło staranie napisane pismo do pewnych ludzi. Będę musiał niestety wypić aby pewne emocję się we mnie uwolniły. Za jakiś czas Chęciny. Żeby nie było. Dwa razy zrezygnowałem z narkotyków w tym szpitalu. 1 stycznia nie, bo pewne lekarzydło znowu próbowało mi wbić do mojej podświadomości to kim nie jestem i nigdy nie byłem. Po rozmowie z nim dosłownie 10 minut i 2 noce bezsenne w psychiatryku. Puściły mi nerwy. I pod pewnym względem przechodzę do historii psychiatryka, gdyż wyrzuciłem potężne ilości clonazepamu do kibla. Ktoś mi powiedział, że czemu nie poszedłeś do pani doktor, ze niby złapałbym plusa. Myślałem o tym ...lecz stwierdziłem, że kobieta pomyśli, że się podlizuje....aha miałem go bo bałem się, ze nie dostane tego leku w szpitalu, bo przecież jak każdy wie nie wolno odstawić nagle. No chyba, że jakiemuś choremu lekarzowi ubabranemu w tuszowanie czegoś coś się uroi. Podobnie jak z tym... typem co się naćpał afobamem ...który lekarz mógł pomyśleć ,że wykorzystuje pedofila aby coś na tym ugrać. No który...bardzo ciekawe. Z tego śledztwa to ja wywnioskowałem to iż wiem dlaczego tego typa co wzięliście za informatora wręcz FASCYNOWAŁA pedofilia Roberta B. Gdyż ... on być może też takie rzeczy lubi. Tylko Bóg to wie. Zresztą, to, że on przeleciałby wszystko co się rusza to wiedziałem w dość niedługim czasie.

Dojrzeje, dojrzeje i się nawale.... jak tu potem będę wypisywał, ze KOGOŚ kocham, to na drugi dzień ''samobójstwo''.

Dziękuję za przekazy, czasem spojrzę i wiem. Nawet wtedy.... jak '' Pani doktor odcięli mnie od clonazepamu '' odczytałem to w spojrzeniu ..to coś....i to co ... nevermind . Przekaz we śnie, dzięki. Jesteś naj... jest Pani najlepsza i Pani dobrze o tym wie. Zakładam się, że lekarzydło twierdzi, że myślę jak myślę ...jak zobaczyłem papier. Bo to prosty człowiek, wiem to od 15 lat.
      To ,że pod pewnymi względami jestem jak śp Dariusz Madej to niestety też wiem. Ponoć nawet z nerkami coś mi nie gra. Aha myślę jak...myślę ( w senie o niej ) ... Na początku się zawiesiłem, po drugim spotkaniu, każdej nocy słuchając AiC-AiC (1995) zastanawiałem się tylko nad tym jak ta kobieta ma na imię i gdzie ona ma minusy, stwierdziłem, że może tylko to, iż zbyt dużą uwagę przywiązuje do mowy ciała, ale czy to minus ?!....każdej nocy do 15 maja godziny 22:54, wtedy padło jej imię.. W sumie też się zastanawiałem dlaczego niektórzy twierdzą, że ta płyta jest najlepsza, pod pewnymi względami jest. Jest po prostu zupełnie inna niż pozostałe.... Nevermind. Pani mi nie musi wybaczać.... to co się za X czasu stanie.. Pani to może nawet dźgać mnie nożem w brzuch. Kilka razy i powiedziałbym '' Pani doktor ma pani rację, byłem wielkim grzesznikiem. Pozostałych katolików poproszę o przebaczenie. To co było mi wpajane odbierając leki które mogły mi uratować życie jest bez przebaczenia. Zamiast leczyć to gestapo w imię pedofilskiej sandomierskiej afery. Gitara, żyje ludzie tu we mnie wierzą ja wierzę w siebie..... Ameno.
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 09.06.22, 10:51
      Ostatnia wiadomość z przeprosinami, bo osoba jedna na milion odwróciła się do mnie plecami. Przyznaje się bez bicia, że zastosowałem element manipulacji. Mam na to usprawiedliwienie. Pewna osoba starannie i pieczołowicie podczas rozmów cały czas wmawiała mi, że jestem manipulatorem i gdy zachorowałem poleciałem na 640 złoty. Aż 5 stycznia musiałem się ratować Morawicą gdyż nawet tam przez pierwsze 2 tygodnie wierzyłem, że nim jestem. Po 17 latach na klonie, odbierając mi go mogłem uwierzyć, że nawet w to ,że jestem wokalistą U2.

Moja manipulacja... pomyślałem, że czemu nie. Bo trafiając 10 marca do sandomierskiego szpitala psychiatrycznego. Miałem 2 cele. Pierwszy to ( misja nadrzędna ) przejść obok kobiety jednej na milion, spojrzeć w te cudowne źrenice oraz drugi cel, choć raz zagrać dość głupio. Zagrałem tym, że napisałem wcześniej iż lekarzydło zabrało coś osobie mającej dość duże skłonności pedofilskie...to nie prawda [ NIC MU NIE ZABRAŁ ] , ojciec Roberta B. pierwszy raz w tym psychiatryku nie wysłał mu paczki. I Pan Rober B. ( manipulator, psychopata, zaburzenia osobowości, lekoman, pedofil) jeśli ktoś nie zrobi tego czego chce, kończy się to tak na przykład...,że aż musi interweniować ochrona. Czasem być może, tylko Bóg to wie samobójstwami. Oj... słyszałem o jego mamie tyle dobrych rzeczy.... widziałem ją nawet na zdjęciu. Od razu widać, że to był bardzo dobra kobieta.

Tylko dzięki mnie, dzięki telefonowi jakiemu wykonałem do człowieka zmanipulowanego, przez własnego syna ten pacjent na drugi dzień bo to chyba był piątek miał wszystko. Tak to nie miałby nic. Przez 4 dni i to było by dla niego największym egzaminem z życia. W sensie, samodzielnie przetrwać kilkanaście godzin. Pytanie . Jak można zmanipulować własnego ojca, aż do tego stopnia , że jednemu synowi ponoć jak był w szpitalu dawał 3 bułki słodkie, a drugiemu zakupy 3 razy w tygodniu mniej więcej każdy dzień to ~250 złoty.

Przepraszam Pani doktor, jak to napisałem...chciałem być może pierwszy raz w życiu być manipulatorem. Gdy to napisałem w po niedługim czasie przyśniła mi się Pani odwrócona do mnie plecami. Pani niczego nie musi mi wybaczać, nie proszę o to, dla Pani mam nawet nie istnieć. Tak będzie najlepiej. Ale wiem z kim rozmawiałem....to było magiczne. Nawet zrozumiałem jak Pani powiedziałem, że Pani doktor Teresa B. wróciła z urlopu. Posągowa kobieta wykonała pewien ruch ciała. Ja zrozumiałem, że jestem uratowany przed człowiek dla którego DDA, nie istnieje. I być może jeśli ktoś ma depresję, a kiedyś otworzył przez to piwko, to już sama depresja przybiera inny rozmiar.

Druga sprawa. Planował, kurcze.. naprawdę czy ja muszę to pisać. Cholera.... Robert B. planował przy pomocy pewnego człowieka nagrywać pacjentów pod prysznicem. Nie wierze, że to był pomysł tego drugiego człowiek. On niczemu nie jest winien. Może tylko temu, że myśli, że cały oddział męski to ludzie z ramienia LGBT. Jeśli nagrywali to nie wina tego człowiek....

'' Dzięki Bogu '' znalazłem AMP 2.0 . Ta sama figura wzrost, podobne kości policzkowe, mniej więcej wiek ( czyli nie wiem czy rok młodsza czy starsza ) , tylko zbyt często się uśmiecha. Kurcze jaką ona mi daje energię... i ona mnie słucha. I wszystko robi z takim uśmiechem w sensie wykonuje swoją prace. Staranie dopytałem ( inteligentnie ) czy w małżeństwie wszystko okej. Czyli niestety nie pójdę z nią na spacer. Ehh. To, żadna porażka. Pierw zdrowie.

Muszę staranie wyjaśnić CBS dlaczego znałem tak zwanego '' Skoczka '' Osobę o której było głośno w każdej telewizji w Polsce, w każdym programie telewizyjnym, czy o 19:30 czy o 19:00. Myślę, że zrozumieją moje 7 letnie Las Vegas Parano. Musiałem uciekać z domu bo tam się takie , rzeczy odpier***** , od 7 roku żucia do 19. Policja czasem plus karetka, zniszczył skurwysyn mnie. Uciekałem i niestety robiłem to co '' koledzy '' Gdybym miał brata.... uciekałem do kolegów, przyjaciół... w sumie teraz taki z tego wniosek, że oni nimi nigdy nie byli. Może ten co popełnił samobójstwo. To co mam powstało przez czynnik psychologiczny, społeczny. Podczas ogromnego szoku jaki widział podczas psychopatycznej furii mojego ojca jak miałem chyba 5 czy 6 lat. Lub psychoza po amfetaminowej. Papierku od takiego od lekarzydły nie chce....dla niego pedofilia jest okej alkoholi czy DDA nie. Wiec zadbam pieczołowicie o to by tak zostało. Prawda, zawszę się obroni gdyż nie musi. Nigdy nie zapytał o manie. Ja to nazywam FAZAMI. Objawia się to u mnie czasem ogromną agresywnością...ludzie tak to odbierają lecz ja tego nie widzę..

Plan taki. Litr wódki. Muzyka Niemena Dziwny Jest Ten Świat i wizualizacja tego jak mu powiedział, '' Panie doktorze być może czeka mnie samobójstwo. '' A co on na to. Nie powiedział nic tylko lekko się uśmiechnął.... przysięgam na grób matki, że tak było. No to pojedziemy z tematem. Aczkolwiek śniła mi się płacząca dusza.....wiec w 60 % znam już finał tej całej historii.

• traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 09.06.22, 13:58
      PS Zaczyna się. Wole siedzieć w domu bo jak ja zacznę gadać wątpię, że pewni ludzie to zrozumieją szczególnie AMP 2.0 .....ale bym się rozgadał. A jedyny człowiek do którego chodziłem regularnie od 2007 roku umarł. Dzięki temu co mu powiedziałem znalazł się w Opatowie, w sumie użył swoich wpływów. Ale WAŻNE CO mu powiedziałem. I on niestety nie żyje..... tak cudownie jest wspominany tutaj w Opatowie....Tylko jemu miałbym ochotę powiedzieć co tak naprawdę myślę i sądzę o AiC. Kurcze mam dziwne wrażenie, że to by go zainteresowało....nie chodziłem tylko po papier jak nie powiem KTO. I nie prosiłem od niego pieniędzy jak NIE POWIEM KTO. Ale go raz pięknie załatwił. Nie ważne jak. Ważne, że ja to wiem. Ale się pośmialiśmy i widziałem jego złość NA TEGO '' człowieka ''

25 maj AiC nabrało większego sensu.... ale pięknie jeden dwubiegunowy mówiąc o Pani się NAKRĘCIŁ . Spodobało mi się to.... bardzo. I co oni inni pierdolą, za przeproszeniem ?! , sugerują, że Pani nie ma serca?! To jest najpiękniejsze serce tego psychiatryka. Jak będzie jakiś finał meczu sportowego, proszę uprzejmie wyłączać TV o 21:00 . Dobra idę lepiej na powietrze...haha. KONIEC [ przed dniem X ]
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 09.06.22, 16:30
      Jak rozpocznę to wszystko będę potem dążył do ponownego procesu sandomierskiego pedofila bo był na tyle głupi , że mi powiedział iż wszystko zostało przez pewnego lekarza '' załatwione '' . Czyli proces ustawiony. Dziękuję za uwagę. Życzę wszystkim szczęścia. Aha i wszelkie inne układy wyjdą. Trzymajcie się moi braci i siostry.
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 10.06.22, 00:45
      Matko Boska...tyle czasu grzebie na chomiku i nie mogę znaleźć tego co znalazłem w grudniu w psychiatryku . Jakaś Skala choroby afektywnej , cholera jasna nie wiem co to za choroba, kompletnie nie wiem. Skala czy też test rozpoznawczy tej choroby Scotta powiedzmy Scotta X. Czytając to normalnie się rozpłakałem, powiedziałem o tym pewnemu doktorowi on wręcz oburzył się, że ja czytam cokolwiek na temat diagnozy jaką mam od 11 lat. No doktor się oburzył. Ja z katolickiego miłosierdzia mu przebaczam. Tylko czemu nie mogę już spać 3 dni i czuje się świetnie. I dlaczego oprócz CBS będę szukał prawników.

W sumie nie wiem ile wielce szanowny pan doktor mnie prowadził, dość długo... i nigdy nie rozmawialiśmy o tej chorobie. No Kurcze....

Jak dałem Panu przekaz Alice in Chains - Acid Bubble i napisałem '' znasz mój numer telefonu '' 22 godziny później zadzwonił do mnie pacjent, który nie miał prawa znać do mnie numeru. Ponoć od opatowskiego radnego go zdobył. Ściema jak cholera. Jak rozmawialiśmy to nie chciał zbytnio mówić o sobie, skupiał się na tym co ja mówię o panu. Ale z nim wódeczki nie mogłem odmówić. Ponoć był to pana pacjent, był ze mną na sali jakiś czas. W sumie wiedziałem od początku. Dobrze, że w tym alkoholu to on tez się zgubił. Ale nie zrozumiał chyba książki Grzebałkowskiej o Beksińskich. On wywnioskował, że Tomek Beksiński był Bi. Ja wywnioskowałem, że jego głównym problemem były kobiety. Przynajmniej tak to przedstawiła autorka tworząc dość chujową trumnę w micie o Tomku B. Bo zrobiła z niego impotenta czy co >?! No ja nie wiem.

I, że niby co, pan mam uczestniczyć w jego rozprawię sądowej , był on jednym z pana pacjentów. I potem , po tygodniu zjawia się u was w tym uroczym cieplutkim szpitalnym zakątku i jest pacjentem AMP ? Oczywiście, ze przypadek nie. Życie to tylko przypadki. Najgorzej być przypadkiem takiej zwykłej manipulatorskiej stereotypowej polaczyny, bez krzty człowieczeństwa w sobie. Oczywiście, że ten człowiek nie miał za zadania sprawdzić czy ja nie żartuje z CBS. Kamilu Konradzie Cyprianie Gajewski jesteś pierdolonym zwycięzcą. Ogniu krocz za mną...
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 10.06.22, 21:38
      Kamilu Konradzie Gajewski Cyprianie. Dlaczego często słuchałeś będąc od marca do końca maja w szpitalu utworu The Cure - Lovesong , przecież nigdy ci się nie podobał ... Kamilu... Wpadasz do psychiatryka ( policja, kareta ) 10 luty. Na drugi dzień Pan doktor Piotr B. Pierwsze skojarzenie ze spojrzenia Szaginian 2.0. Kurwa mać miałeś zacząć romantycznie, a nie o nim. No ale z nim bym się dogadał. Wizualizuję są coś nowego... moja intuicja... hmm 87? serio. Przekazałbym Ci przekaz telepatyczny w gibazie ,że nie koszulka Korna lecz Pantera.
      Czy ktoś z Państw zastanowił się po tylu moich odwałkach . W sensie stalkerstwa (to jest zła wibracja ) nawet jakbym napisał '' Znajdę X cie na wolności i '' pogadamy '' Wiem gdzie mieszkasz '' To to istota wręcz ludzka by się może tylko pierw napociła a potem uwierzyła. Nie zrobiłby nic... bo to tchórz
      Czemu Leszku P. zniszczyłeś zastraszając, nawet tym wypominając 29 listopada,że ja o seksie nic nie wiem. Wystarczy przesłuchać moją rozmowę z z 911 (?) Jak prosiłem !!! Pomocy umieram to było 26 listopada. Miałem szczęście, że maił dyżur doktor Piotr. Nie. nie wiedziałem, co mnie czeka.... samo to bezcenne dobrej 0,7 oddane typom w karetce.
      www.youtube.com/watch?v=0obBdrfUMzU
      Typ w klimatach. To się liczy . Ponoć dobrze zna moją kuzynkę.
      Umieram.... a tu szantaże emocjonalne zabrania renty , związki z kobietami ( nawet daty ) No dwoje cudownych dzieci Pani Ordynator . Rober B. I Leszek P. Palce lizać.
      Wymawiacie mi moje życiowe kurwa mac błędy !!! Moja nienawiść na wasze niedoskonałości, kurwa mać serio ?> aha. Fajnie ,że ludzi na pirackich stronach mnie zdiagnozowali doskonale. Po ty co odwalam i pisze. A polaczyna ...nawet Nidy o tą chorobę nie zapytało chad.
      www.youtube.com/watch?v=HOVCrxBtq9E&list=RDMM&index=5
      Wypiłem w cholerę i czuje się trzeźwy.... dziwne.
      Ten koleś co niby miał problem z Leszkiem P. i zadzwonił i piliśmy.... ponoć przeprowadzał wywiad z autorem tekstu Illussion - Noż . Ja tego słuchałem co rano na korytarzu w zakładzie. Ponoć autor, powiedział., że nic lepszego nie napisał.... To fakt, Kamil piszesz bez emocji 3 piwa na szybko....
      www.youtube.com/watch?v=K2rU_5n0C4o&list=RDMM&index=12
      Dla czegoż to nie piszesz bez emocji.... bo na 30 minut ona dla Ciebie przestała istnieć. Tak Jerry Cantrell ma moc, gdybym był gejem... oj tego z Black Gives Way To Blue, oj taki w wieku 40 lat mniam.
      www.youtube.com/watch?v=Z9M5JGMtOHc
      Myśl o niej dzięki niej żyjesz i dzięki wizualizacją z nią związanych pokonujesz wreszcie bariery nie istniejąc z fantastycznymi kobietami .
      Kurwa pomóżcie !!! ta dusza będzie płakać.... ja tego nie chce... lekarzydło na to mówi życie. Powiedział mi przed świętami Bożego Narodzenia,że Pan pójdzie do domu bo nie ma Pan nikogo (przysięgam na grób... )

Dedykuje Panu utwór Alice in Chain - Junnhead . To wyjaśnia. I zmienia mnie w tej chwili w diabła.

Nie, że przywiązuje wielkiej wagi do muzyki. 2 razy w życiu się zawiesiłem. 1 ) Aerosmith Get A gripe w wieku 9 lat [ jako może jedynuy miałem 15 la tenu koszulke aerosmith w tym szpitalu ] . ( intro + 1 kawałek szok. I w 2015 Alice in Chains Muzyka Jerrygo Cantrella dała mi przeżyć..... wielki test życia który oblałem. Macie to wrażenie nie? To co ja ... to jest bez sensu po tylu dniach bez spania, pomyślałem o alkoholu....

www.youtube.com/watch?v=BPoxXLi2pAM

KURWA MAM KRZYCZEĆ !!! DLACZEGO MNIE NIGDY NIGDY NIE PYTAŁ O AFEKTYWNĄ ~~~!!!!!

Moje marznie.... znaleść ... tą jedyną kiedyś.... szczupła...nie musi się wyróżniać,ważne że ja to w jej sercu znajdę...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lechu nauczył mnie tolerancji jak mawiał mój kochany ojciec czyli jak boga kocham ... gwałcenie dzieci jest OKEJ, Panie Leszku to najcenniejsze co mi przekazałeś.

Przemawiam tera do GŁÓWNEGO ORDYNATORA tego szpital., Ponownie robisz szkolę błędy. Gdyż cały psychiatryk stał na nogach jak j się pojawiłam....a ja myślałem tylko oo niej .... Alicji Marianie P. Nazwisko ma moc, tylko.... wiesz my afektywni czasem myślimy bardziej inteligentnie, to mi tez dało do myślenia ,że prócz pedofili jest coś w pakiecie. Dzięki.

Szfagier w alkoholowej policji sandomierskiej -
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 16.06.22, 08:47
      Do cholery jasnej.... TŁUMACZYŁEM !!! Twój pedofil to twój PEDOFIL !!! ZOSTAW MNIE !!!! TŁUMACZYŁEM./ Miałem świadomość z kim rozmawiam, wiec NAWET PRZEPRASZAŁEM.

MÓWIŁEM>>> ZOSTAW MNIE>
      Wiec idąc twoim tokiem myślenia JA powiem '' życie'' bo ty byś powiedział TAK SAMO.
      Będą trupy to BĘDĄ....

Czy ja wiele chciałem..... między innymi nadać pewnej kobiecie ksywkę.... Metallica.... i odpocząć....
      Każesz mi odpowiadać za swoje błędy ?! Odpowiadam każdego dnia. Niedługo ty odpowiesz za swoje.
      Z tą bombą co noszę w sobie .... to za chuja nie ma przebacz.
      • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 16.06.22, 13:47
        Pozwolicie pedofilowi ćpać w szpitalu ?. Tak. Pił kawkę podczas rozmowy z prowadzącą i czy był częstowany papieroskami przez nią ? . Tak. Robił sobie dobrze wyobrażając sobie sceny gwałconych dzieci. Tak.

To jest zaufany człowiek ludzi tego szpitala. Tak. Wiecie, ze nie tylko z rodzinnych względów przez doktora Szaginiana ma rentę tylko przedrzymskim z litości ? Nie.
        To będzie pedofilska twarz i maskotka tego szpitala ? Tak.
        Ma prawo do renty po matce ? Nie.

MÓJ GNIEW BĘDZIE BARDZO GŁOŚNY.
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 17.06.22, 16:39
      Czy utrzymywał Leszek P. kontakt z ojcem pedofila podczas jego pobytu w psychiatryku. Czy Leszek P. zamiast Białołęki załatwił '' po znajomości '' lub za pieniądze schronienie seksualnemu dewiantowi w swoim psychiatryku [............+ 20 tajemnica ] Czy Leszek P uczestniczył w procesie sądowym pedofila Roberta B ? CBA!

Nadejdzie czas pokuty i zemsty. Jestem współczesnym Jezusem, którego żydzi zabili za to iż mówił prawdę. Ja prawdę będę głosił wszędzie. Lecz mnie nie zabijecie. Już mnie zabiliście. Ja zmartwychwstanę. ... .

www.youtube.com/watch?v=4lzqUe1Qfec
      • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 17.06.22, 17:03
        '' Rysiu odwrócił głowę i obcina: każda ma dobrą nogę,
        bufet też niczego sobie i kozackie lica,
        wziąłby obie na ostro...
        Pochłaniając ostatniego gryza
        spojrzał na typa, który miał na sobie bluzę Prosto
        i właśnie wsiadał do taryfy
        – Dokąd? - spytał Rychu i na tym zakończymy... ''

''Oddaj swą miłość A później usuń kolejną Wymalowane słowa zdobią ściany Wtórując fałszem Czuję zimno...''

www.youtube.com/watch?v=PfAXr4RZPE0
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 17.06.22, 18:12
      Dla debili którzy tego nie rozumieją i słuszni mają mnie za debila. hehe. Co piątek zanim zbiorę myśli... będę pił... więc co jest dziś... ale nie o to chodzi. Mam własne życie , myśląc o PEWNYCH LUDZIACH... aha, Pani ordynator, maiłem sen około 10 grudnia. Interpretuje go iż została Pani zmanipulowana. Jak będę pisał... Do CBS, bo ku*** Michałek czy Marcinek nie zjawił się nagle znikąd.... aha, ON pani dziecko, z którym stanie się co się stanie. On mnie nauczył słowa życie. Pani ma 2 minusy nie napiszę o tym. Ale czy aż było na UJAWNIĆ PÓŁ POLSCE ZE ON MNIE TORTUROWAŁ. Jak napisałem, że przepraszałem go bo tak było i za '' ku*** człowieku ' daj mi żyć. Tyle było trzeba, że 1 RAZ po 15 latach podszedł podczas ostatniego naszego spotkania jak psychiatra do pacjenta czy człowieka ? ON MNIE TORTUROWAŁ !!! Odbierając leki, ja dzwonei po kartkę dajcie leki ratujcie ON MÓWI NIE.

Tyle było. ?! Pani ordynator ja wiem ,że on ma tylko takie stanowisko iż liże tyłki po Opatowie, Staszowie, Skarżysku ETC. Czyli po dziurach..... i ale ... temu panu..,...

Tuż przed chorobą ... od deski do deski przeczytałem polskie forum David Icke . I tam buło o trunsferingu rzeczywistości . Przyłożyłem się do tego... 15 lat temu. Tylko mnie zawsze niesie gniew. I wyobrażałem sobie to co chce tylko wtedy pewien dziwny mi nieznany człowiek próbował mi wbić coś do świadomości czy podświadomości.... kurwa... podczas tego treningu,,,,, Jak tak to zrobie to jeszcze raz. Bardzo mnie boli ,że ten człowiek twierdził... iż ja już jestem przegrany i skończony. Lecz ja TŁUMACZYŁEM I PRZEPRASZAŁEM. Ni wiem co mi odwaliło.... ( pisz to bo AiC chyba panią lubi ) aha ...jak nie było AiC na wizycie... i dziecko... pedofil psychopata , no właśnie najgorzej , iż to dziecko ... jego ojciec mi tak mówił ,że on ma 13 lat. To nie prawda. On ma 13 lat gdy czegoś potrzebuje. I ktoś tu musi coś zrozumieć gdyż byłem najlepszym przyjacielem Roberta, to prawda. Jedyny jakiego miał. On chce by Pan go tak postrzegał. To iż jest PAN martwym człowiekiem i przez syna/synów dostał Pana raka...Jak rozmawialiśmy martwy człowiek... JAk zadałem panu pytanie... i wiedziałęm, iz to będzie trudne pytanie.....i zapytałem 4 razy , sorry 3 czy moge je PANU zadać. Zadałem. Czy może tak by go nie zostawić samego sobie .... olać go... ku** sorry to są pana błędy....[ do tych co mają mnie za idiotę , to jest droga do zrozumienia czegoś... tak przez debila haha ]
      przecież
      Zajmuje się sobą ... David Icke Trenssfering.... + moja nienawiść... wyobraźnia... przecież wiecie , że to iluzja , może ją łatwo można kontrolować...
      A co do ordynatorki...jak chciałem gadać osiadłem przed Panią i ... ja otworzyłem usta.. zadzwonił telefon i wolała Pani rozmawiać o dywanach.... okej. I Pani powiedziała. Z Łaski swojej proszę wyjść.. miałem mówić,że zrobiłem to i aby nie było na mnie ( afobam) i przede wszystkim ojciec tego typa mnie na to namówił... idąc do waszego pokoiku nogi mi się trzęsły ... nawet '' moja ukochana '' Pani doktor AiC zwiększyła mi dawkę pregabaliny bo nie było doberze :|

www.youtube.com/watch?v=_siJRgDlddY&list=RDEMlFmuWg-cvYUex099D5Hn5A&index=11

Nie chciała Pani rozmawiać to nastąpiła kolejna zła decyzja ( no bo kto inny _) pani zastępcy.. iż mogłem na tym wygrać rentę. U mojej matki prosiło się o eutanazję . Leszku ty pospolita kurwo. Zrobie TO. Od marca 2021 widzieliście kolesia..... tak zniszczonego ... [ tak kurwa śmiejcie się .... potem czytam analizuje. ]
      W sumie w chorobie matki to ja piłem przez te 5-6 lat 2 razy do roku. A klon łagodził lęk.... [ tak śmiecicie się ]

www.youtube.com/watch?v=AkFqg5wAuFk&list=RDEMlFmuWg-cvYUex099D5Hn5A&index=12

Większym zbiegiem okoliczności znalazłem się 2czy3 marzec czyli wtorek a nie poniedziałek jak miałem i poznałem.... oj....

Słuchajcie. To jest i upadek nie mój. Uff. Wyobrażacie sobie CBS u mnie w domu. No bywa. No, ze ja kazdy narkotyk olewam , kiedyś przez półtora roku jarałem marihuanę dzień w dzień 3 razy dziennie. Rano w łazience potem po szkole i wieczorem. OJ... kiedyś się budzę kurwa patrzę łoś... [ tak wiem zacznę pisać pamiętniki ... to się wktrótcę skończy ] Myślałem ,ze jeszcze jestem zjarany ,... i koko j atu zaprosiłem do domu. Gościa któremu w lipcu 2021 AMP nie dała relanium,. no ja go zobaczyłem go po alkoholu... Ale zauważcie moje zwycięstwo.... alkohol u mnie w domu przez 4 dni a ja nie dotknąłem.. Ale z kreską + TYPEM z którym mogę pogadać o muzyce i kobietach przegram zawsze. Dałem sobie granice 4-5 razy w roku.

To gówno co mam ... czytam to tym coraz wiecej... fakt, Ja kocham jesień i zimę... lecz wtedy... co ja zrobiłęm przed tym wszystkim ... Pierwszy raz nei posłuchałem Pani doktor Teresy B. Dzwoniłem, rozmawiałem z nią... gdzieś 10 wrzesień .... i kazała na SOR, Potem telefony do AiC.... chciałem usłyszeć najcieplejszy głos świata.... już wiem w w jaki m stanie byłem. A nie mogłem wyjść z psychiatryka . bo ciągle się racionalizowałem... nie rozumiałem czemu pozwoliście pacjentowi ćpać leki. I czy ja zrobiłem dobrze czy żle. Ostatnia rozmowa z AiC. Szczena mi latała.... nie mogłem zrozumieć. I Po cholere ja powiedziałem jej '' sorry za tą krzywą akcję z lekami '' Ale co ja wtedy zrobiłem.... macie najgenialniejszą kobietę w tym psychiatryku. Analiza jej spojrzenia mi wystarcza. Jak powiedziałem., to ... to mowa mojego ciała pokazywała '' miałem racie walcie się '' ona to zauważyła. Ona najwolniej patrzy na rzeczywistość widać to w źrenicach...

Zła karma miałem być w poniedziałek ..
      Tak chce takich diagnoz '' zaburzenia osobowości '' - leki - wyjdę = mistrz świata. O alkohol pomógł... [ frajerzy nie musicie mnie rozumieć.... jeszcze 3 piątki może 2 bo są postępy i biegam i nei pale po 40-50 papierosów tylko zero.

Piosenka dedykowana dla AiC ... debilu myśl.. przecież w podziemnym świecie jesteś królem muzyki co ci kiedyś dawało 100 przez 3 godziny a teraz to męka... debilu myśl... [ pewnie się zawiesiłem na 10 minut i tak pudło ]

www.youtube.com/watch?v=YgSPaXgAdzE&list=RDks_qOI0lzho&index=4

E szybki jestem. E może dziś umrę... wiec Panie Łukasz nie wiem dlaczego na pana (ciebie) się rzuciłem. Tu są 3 czynniki przez 2 dni. Tak samo nam spogląda z oczu , k*** patrzy wiec ja bym nie przebaczył.
      Ale czytała Panie Ł. to co tu zamieszczam. I w pewnej sytuacji nawet jak Cie obrazięm to oferowałeś pomoc . Chłopie WIELKIE DZIĘKI ZA zrozumienie. odczytałem to tak jak zacząłem pisać

www.youtube.com/watch?v=zO6nRXPzX1A&list=RDks_qOI0lzho&index=5

Pisać ... cały psychiatryk był dla mnie lepszy... no prócz salowego R.
      Cały... Kamil czemu płaczesz... Wielke dzięki ,że zrozumieliście, że byłem od początku grudnia do 3 stycznia...pośmiewiskiem... psychiatryka... kurwa ja nie mogłem się bronić... przeżyłem teraz moje sprawdzanie smasów i telefonów i to ktoś sprawdzi smsy i telefony Leszka P. Przecież w CBS mnie znają z dobrej strony...

Opadłem z sił...

_Penie od cholery błedów... nevemind

Czyzbym był jedynym pacjentem w historii psychiatryka który mdlał i odmówiono mu nawet badziewnej rolki ?

www.youtube.com/watch?v=49FB9hhoO6c&list=RDks_qOI0lzho&index=7
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 17.06.22, 18:41
      Przepraszam za słownictwo... rozmawiasz z Alicją Marianną P. po pewnym czasie... [+plus reszta] czujesz ,że znasz tą osobę od lat.... ups nie użyłem brzydkiego słowa... bo automatycznie myślałem o najlepszej osobie w tamtym.... [ .... tak powieszę się. , nie prawdą - a zgaduj ! ]
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 17.06.22, 18:57
      Leszekk kurwa słuchaj mnie uważnie bo o d tego zależy przysłość. Od tego zalezy Twoja posada.... znasz telefon , kasa , kasa... wiesz twój upadek.. głośny + pedofilia .. hmm aha. Znasz numer. Kasa , kasa , żartowałem, haha .

Wiesz od czego zależy PUNKT ZAWIESZENIA. ? Czy Ty (Pan) telefonicznie nawet utrzymywał kontakt z ojcem pedofila . Z Tego co wiem nie jednokrotny .

Wiec szukaj roboty....Alleluja,.
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 17.06.22, 19:09
      Jak ja wiem to co wiem na 90n % Tak ,że AiC to kobieta .... hmm jedna na milion, być może ta która gdyby nie moja uzależnienia .. bylibyśmy... Kamil, przestań ... to czuć. Tak ja to czuć... dzwoniłem do salowego kompletnie napierdolony ( Lubiłem R. już nie. ) ostrzegałem każdy z Robertem B kończy źle !! Posłuchał ?! Nie! Wiadomo. Wykorzystał go. Tylko proszę Pana R. zostawić w spokoju..
    • traszka86 Re: Pedofili na Oddziale Psychiatrycznym w Sandom 17.06.22, 19:21
      Nie ma doktora Szaginiana ... pogadał bym, o AiC , świetna kapela .. i ogólnie. I dziwiłbym się się czemu ordynatorka dala się zmanipulować przez gościa którego prawdopodobnie Kamil Cyprian Gajewski pozbawi pracy ?@! To Fakt . Mówią o Pani '' dobra kobieta '' . Ze mną by Pani nie wytrzymała ... Tylko w 50 & Alicji pozwoliłem się poznać , gdyż prawie to były dni mojej śmierci... TAk kamil lubi szukać minusów.... wiec lepiej Aby Piotr B. ze mną nie gadał. Ale znam magiczne zdanie , które zapoczątkuję porozumienie między mną a Panem doktorem Piotrem B. (* Kurwa dobrze ,że nie Paweł )

AiC może zaraz umrę, niko... czy warto... ona po tym. Aic. ;)

„Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę”

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka