Dodaj do ulubionych

Dobry ginekolog?

15.04.06, 18:54
Prosze was o pomoc w znalezieniu dobrego ginekologa w Sandomierzu.Wolalabym
raczej kobiete z wiadomych wzgledow i zalezy mi żeby ginekolog przyjmował na
NFZ.Poradzcie.Pozdrawiam.

natali
Obserwuj wątek
        • ola_ziolo Re: Dobry ginekolog? 16.04.07, 23:28
          dr Dudek wspominam nienajlepiej. Poszłam do lekarza a dostałam wykład jak od
          zakonnicy. Biorąc pod uwagę, że byłam wówczas dziewicą to nie wiem skąd wykład o
          moralności - widać w ramach profilaktyki. Jeśli chcesz brać pigułki to raczej
          nie licz na receptę - kilka koleżanek próbowało prościć i żadna nie dosała. Mnie
          na problemy z bardzo nieprzyjemnymi @ przepisała silne leki przeciwbólowe i
          tyle. Właściwie nie ma kogo polecić, byłam u kilku pań i żadna nie zrobiła mi
          badań. Wszystkie po oczach wiedzały co mi przepisać - skutki uboczne tych metod
          odczuwałam ja.
          • patatajka11 Re: Dobry ginekolog? 22.04.07, 18:41
            A co się dziwić, że dostałaś "wykład jak od zakonnicy"? Przecież Dudkowa była
            zakonnicą!! Tak, ale wystąpiła, bo jej pewien pan zawrócił w głowie..No a
            obecnie ma już troje dzieci-to donośnie niechęci do antykoncepcji:)
            Poza tym, jak się pracuje w Rokitku, nie nie należy za bardzo wychylać się ze
            swoim poparciem dla antykoncepcji,,,przecież kierownikiem jest KŁeczek-PIS-
            uar..to mówi samo za siebie..
          • doda140493 Re: Dobry ginekolog? 13.07.15, 13:17
            doskonale się zgadzam dr Dudek to nagorszy ginekolog z jakim do tej pory się spokałam kieruje sie jak to mowi sumieniem a nie dobrem pacjenta i tabletek nie przepisze mimo ze np ja jeszcze zajscw ciaze niemoge ze wzgledu na powazny wypadek gdzie mialam duzo obrazen wewnetrznych i mnostwo zlaman w tym kregoslup w 4 miejscach wiec by bylo duze prawdopodobienstwo ze ciazy nie donosze
    • enigma2404 Re: Dobry ginekolog? 03.06.07, 23:15
      Ja chodziłam do pani Ewy Petelewicz, co prawda prywatnie, ale z tego co wiem to
      chyba przyjmuje tez na szpitalu. Uważam, że jest godna polecenia, bardzo miła,
      cierpliwa, odpowie na każde pytanie. Prywatne wizyty nie są drogie, za
      cytologię zapłaciłam 50 zł, ale za wypisanie recepty 20, albo wcale. Poza tym
      czasem dostałam tez jakiś gratis np próbki kremu czy płynu do demakijażu
      Shiseido :)) Aha, przed każdym badaniem pani doktor szczegółowo wyjaśniała co
      będzie robić, jak, czym i czy może boleć... Naprawde bardzo miła atmosfera :)
    • neta_78 Re: Dobry ginekolog? 19.06.07, 16:48
      Ja też polecam Panią Petelewicz chodzę do niej od jakiś 13 lat . Prowadziła moje
      dwie ciąże i naprawde jest super! Robi potrzebne badania , odpowiada na każde
      pytanie i jest bardzo delikatna .
        • enigma2404 Re: jak to jest? 28.06.07, 14:14
          A czy spotkałaś się już z taką sytuacją, że lekarz nie przepisał ci
          tabletek "anty" z powodu twojego wieku? Bo dla mnie byłoby to dziwne.
          P.Petelewicz na pewno ci je przepisze jeśli nie będzie żadnych przeciwskazań,
          zresztą, każdy lekarz powinien tak zrobić.
    • elzbieta9022 ginekolog 08.01.14, 10:57
      poszukaj na ranking.abczdrowie.pl/ na pewno bez problemu znajdziesz lekarza który blisko Ciebie przyjmuje. Tam są od razu numery telefonów i adresy. No i opinie pacjentek. A to chyba bardzo dużo mówi o lekarzu.
    • doda140493 Re: Dobry ginekolog? 13.07.15, 13:19
      Dr.Zawadzka naprawde jest dobrym lekarzem choc niedelikatnym jezeli chodzi o cytologie wiec jezeli interesują kogos badania cytologiczne to Andrzej Dołęga. Bo jak to chłop celnąć sobie umie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka