Dodaj do ulubionych

Do kobiet, które rodziły w Sandomierzu

31.03.07, 10:36
Witam, mam do Was bardzo ważne dla mnie pytanie. Jak wspominacie swój poród w
szpitalu w Sandomierzu? Czy rodziłybyście tam drugi raz? A jaki jest stosunek
personelu do rodzących i jak wygląda opieka po porodzie? Sama mam tam rodzić
i będę wdzięczna za każdą informację. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • maga991 Re: Do kobiet, które rodziły w Sandomierzu 01.04.07, 19:05
      Ja rodziłam w szpitalu sandomierskim i nie narzekam na opieke personelu przy
      porodzie ale był przy mnie lekarz prowdzący ciąże . sam poród przebiegał bez
      komplikacji i było ok.Po pordzie leżałam w pojedyńczj sali ale tam opieka była
      już gorsza o wszystko trzeba prosić,ale myśle że kolejny poród też w tym szpitalu.
    • jatka78 Re: Do kobiet, które rodziły w Sandomierzu 02.07.07, 12:03
      Nie polecam tego szpitala. Rodziłam przez cesarskie cięcie i rzeczywiście tu
      opieka przed cesarką i po była super. Największe zastrzeżenia mam do pań
      pielęgniarek na noworodkach. Mój synek był mi zostawiany na całe godziny, mimo
      że ja nie mogłam sie ruszać by go chociaż przewinąć. Nie pokazali mi nawet jak
      go prawidłowo przystawić do piersi w związku z tym mały wył strasznie i dopiero
      wtedy one przychodziły. Byłam ciągle sama bez rodziny bo nikomu nie można było
      odwiedzać jak jest druga pani na sali. Ogólnie cały ten czas po porodzie w
      szpitalu wspominam koszmarnie. Teraz bede rodzić w Ostrowcu albo Lublinie. Na
      usprawiedliwienie szpitala moge ppowiedziec tyle że było dużo noworodków w tym
      kilkoro wcześniaków

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka