Dodaj do ulubionych

skąd taka różnica temperatur??????

13.12.12, 09:45
mierzę temp. codziennie rano, przed wstaniem z łózka, dziś, czyli 20 dc o godz. 6 miałam 36,8 (owu była 14 dc), a potem nadal spałam. obudziłam sie o 8 i z ciekawosci zmierzyłam znowu, wynosiła juz 37,1 to normalne????? rozumiem ze do wykresu mam wpisac tą temp. z godziny w której mierzę codziennie??? oprócz tego mam kolejne pytanie - owu zawsze mam ok 13-14 dc potwierdzoną na rozne sposoby ale zauwazyłam ze dopiero w ok 20dc mam mega wielkie ilosci śluzu - mlecznego, nie kleistego, białego. w okolicach owu jest ale nie go tak dużo. chyba w okolicach owu ma byc go najwięcej????? dziękuję dziewczyny za odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: skąd taka różnica temperatur?????? 13.12.12, 10:31
      Ważniejsze od tego czy mierzysz temperaturę po przebudzenie jest to, czy to mierzenie odbywa się zawsze w tym samym czasie - czyli jak dzisiaj obudziłaś się o 6.00, to czy zawsze mierzysz o tej godzinie? Jeśli tak, to liczy się tylko ten pierwszy pomiar. A to że w ciągu dnia temperatura rośnie to całkowicie normalne smile A co do śluzu, to nieważne ile tego śluzu jest po owulacji - ważne, żeby był w przed i w czasie owu i żeby to był śluz płodny.
    • kotkowa Re: skąd taka różnica temperatur?????? 13.12.12, 11:57
      Temp. wpisujesz ta z godz. 6.00. Z kazda godzina temp. rosnie, srednio co godzine o 0,1 stopnia. Dlatego trzeba mierzyc o stalej porze.
      Sluz w okolicach owulacji jest zupelnie inny, niz ten po owulacji. Nie oceniaj ilosc, tylko jakosc sluzu. Sluz najbardziej plodny jest przezroczysty i rozciagliwy, podobny do bialka kurzego jajka. Sluz po owulacji jest bialy, lepki, nieprzezroczysty, nierozciagliwy, gestszy. Nie jest wazna ilosc.
    • hi-ja Re: skąd taka różnica temperatur?????? 13.12.12, 12:19
      Tak na próbę zmierzyłam wczoraj i dziś o tej samej godzinie. Wczoraj obudziłam się zmarznięta bo mąż zabrał kołdrę (tongue_out) a dziś grzałam się samą pod kołderką i aż się spociłam.Wczoraj była niższa a dziś wyższa. I na dodatek dziś po zmierzeniu leżałam dosłownie chwilę bez kołdry i znowu zmierzyłam i spadła. Yyyy...przyznaje, że ten eksperyment sprawił, że to stało się takie mało wiarygodne na mój mały misiowy rozumek sad
      • kjut Re: skąd taka różnica temperatur?????? 13.12.12, 15:13
        A jak mierzysz temperaturę? Pamiętaj, że ważne jest, aby mierzyć temperaturę wewnętrzną ciała - a więc w ustach, pochwie, albo odbycie. Termometr ze wszystkich stron musi być otoczony błoną śluzową. Temperatura zewnętrzna, mierzona np. pod pachą, nie jest wiarygodna.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka