Dodaj do ulubionych

in vitro lipiec/ sierpien 2015

14.07.15, 16:12
Hej dziewczynki. Moze Tutaj szczescie nam dopisze. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
        • milaz27 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 14.07.15, 17:44
          Evulka kurczę no...a taką miałam nadzieję że Tobie się udało...ale coś musiało ruszyć bo ta poprzednia beta nie była 0....bardzo mi przykro i ściskam Cię mocnokiss Oby to nowe forum było dla nas bardziej szczęśliwie...
          • piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 14.07.15, 18:11
            Bedzie szczęśliwe! To w końcu nowy rozdział/ czysta kartka i takie tam. Byle do przodu!!! Ja oczywiście mam chyba za duzo wolnego czasu i czytam dr google rożne fora itd itp odnośnie mojej niskiej bety. No i zdiagnozowałam sie, ze nic z tego nie bedzie. Wiem, nie powinnam czytać głupot tylko cieszyć sie ze moze sie uda ale ciagle w głowie mam poronienie, wtedy wyniki były książkoweuncertain wlasnie wrocilam ze spacerku i teraz zalegam na kanapiewink byle do piątku!
              • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 14.07.15, 20:29
                Jestem i ja,melduje sie , caly dzien bylam poza domem i dopiero teraz przeczytalam, Evulka sad przykro mi...Ale super ze masz śnieżynki, któras na pewno z Toba zostanie!!!! Ja mialam ostatniego i musialabym wszystko od nowa zaczynac, a to mnie troche przeraza....jeszcze 6 dni do mojej bety....ale to wolno leci...

• oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 14.07.15, 20:43
                  No i aktualizacja naszej listy, nie lubie tego robic po negatywnych betach sad niektóre dziewczyny przestały sie odzywać od dawna a więc narazie lista bez nich...

1. Marl-en31: koniec lipca crio transfer

2. Oliwka-81: 1 mrozaczek - 20.07 beta ?

3. Miniana74: sad

4. Kasiaturek4: sierpień - rozpoczęcie stymulacji, 1 podejście

5. Malin-ka14: 24.07 wizyta - drugie podejście

6. Smolinka28: wrzesień/październik - 1 podejście

7. Evulka4: 14.07 beta sad

8. Cornelia2333: wizyta z wynikami badań lipiec ?

9. Milaz27: 17.07 wizyta - 2 podejście

10. Aniti4: 15.07 crio transfer

11. IsiA25a: 16.07 pick up ?

12. 111b: wrzesień crio transfer

13. ef_ka_83: wrzesień ?

14. Piniapinia: 13.07 beta 5,7 smile, 17.07 beta ?

15. Svita88: 16.07 beta ?
                  • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 14.07.15, 21:28
                    I ja melduję się na nowym, napewno szczęśliwym dla każdej z nas, forum! Aniti trzymam jutro kciuki? O której będziesz? Ja jutro mam kolejną weryfikację, bo coś jajeczka nie chcą rosnąć, i raczej pick up się przesunie sad ja będę o 7.30 na pobraniu krwi i później, ok 10.00 do dr Z. Może się spotkamy jak będziesz w tych samych godz smile Piniapinia, Svita, Oliwka, teraz nadzieja w Waszych betach! Trzymam mocno kciuki i proszę, zapoczątkujcie szczęście na tym forum! Wierzę że wam się uda smile Evulka jeszcze raz mocno Cię ściskam, trzymaj się kochana, napewno któraś śnieżynka z Tobą zostanie!
                    • miniana74 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 14.07.15, 21:49
                      Melduję sie i ja ,choć ja po negatywnej becie,więc raczej entuzjazmu tutaj nie wniose,a ma to być pozytywne forum!!!Ale bardzo trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!
                      Ja już poumawiałam się do lekarzy w Polsce na wstepne wizyty.Umówiłam się i do Salve i do Gamety.Zobaczymy gdzie mi bardziej przypadnie do gustu.No i wypytam i zobaczę co mi powiedzą lekarze na te nasze niepowodzenia?!Może jeszcze jakieś badania do zrobienia?Choć już tyle różnych badań mamy porobionych...No i zapytam się czy wogóle jest taka możliwość żeby zgrać tak terminy żebym przyjechała do Polski i podeszła do in vitro?Ale podejdziemy i tak dopiero na wiosnę.
                      Miłego wieczoru.
                      • cornelia2333 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 14.07.15, 22:37
                        Evulka4 tak bardzo mi przykro.. wierzę że teraz się uda na pewno..

Oliwka, piniapinia, Svita jak się czujecie? Trzymam ogromne kciuki i powiem Wam ze jakoś mam przeczucie ze Wam się uda.. smile

Moja wizyta coraz bliżej tez juz się doczekać nie mogę co tam profesor powie. I chcialabym dołączyć do Was jak najszybciej naturalnie.. smile

Smolinka28 , malin-ka , marl-en31 co tam u Was.. ?
                            • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 14.07.15, 23:03
                              Aniti powodzenia jutro na transferze, będziesz od jutra w ciąży smile smile smile

Miniana super że będziesz dalej próbować, nie wolno Ci sie poddawac, musimy spróbowac wszystkiego zeby potem nie miec do siebie żalu ze nie wyczerpalysmy wszystkich mozliwosci, a siła na ta walkę sie znajdzie, kobiety są ogólnie silne, a więc damy rade!!!
                              Ale myslisz dopiero na wiosne podejsc? Chcesz na pewno tak długo czekać?

Cornelia no obys miała rację, ja sie czuje bardzo dobrze wiesz, tak samo zreszta jak tydzien temu smile nie mam zadnych objawów, nawet takich na @, korzystam z urlopu jak moge, cały dzien poza domem spedzam bo oczywiście nie potrafie usiedziec na tyłku wink smile
                              A kiedy Ty masz tą wizytę konkretnie?
                              • piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 09:27
                                Aniti ja tez mocno trzymam kciuki za dzisiajsmile
                                A zeby wnieść troche optymizmu po moim wczorajszym pesymizmiewink to zrobiłam rano test i wyszła od razu słaba druga kreska!!! Czyli beta rośnie!! Dzis jest dopiero 8dpt, w 6dpt beta była 5,7 no to teraz jest chyba powyżej 25 skoro test ja wyłapał?? Kolejna beta w piatek. Oby ładnie przyrosła!! Ja czuje sie super tylko brzuch mnie czasem ciągnie. Synek mi sie rozchorował i nie mam za bardzo czasu myslec co mi jest ale wierze mocno ze bedzie dobrzesmile)) jutro powtórzę test i zobaczę czy kreska silniejszawink
                                  • svita88 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 11:15
                                    a ja jak wcześniej czytała jak dużo dziewczyn pisało o tym, jak brzuch im boli po transfere jak na miesączkę nie mogła zrozumieć jak ten ból wygląda, bo miesiączki miała tylko dzięki tabletkom i przychodziła ona zawsze naglę.
                                    Ale dziś obudziłam się w nocy od takiego bólu, i zrozumiałam - to on. Co raz częściej boli mi to lewy, to prawy jajnik, ale "macice "odczułam" własnie w nocy. Mam nadzieje e to dobry, a nie zły znak.
                                    A, no i oczywiście, nie wytrzymała i zrobiła rano siukany. Nic nie wyszło, ale ja na to nawet nie zwracam uwagi, dziś tylko 7 dpt.
                                    Jutro beta. więcej nie wytrzymam.
    • oksa_nna Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 19:24
      Hej Dziewczynysmile wiem, że miało być optymistycznie, ale chyba niektóre z Was są bardziej doświadczone ode mnie i może dzięki Wam podejmę słuszną decyzję. W sobotę jadą na pierwszą wizytę przed drugim transferem. Niestety mam dość poważne problemy w pracy i generalnie psycha mi siadła...zaczęłam myśleć o przełożeniu transferu bo boje się, że masa problemów które mam na głowie i brak możliwości wzięcia urlopu zmarnują moją śnieżynkę...Mąż twierdzi, że to nie ma wpływu i że co ma być to i tak będzię więc trzeba iść za ciosem...a ja z zaciśniętym z nerwów żołądkiem mam podejść? Wyć mi się chce no!
        • ef_ka_83 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 20:27
          oksa_nna ciężko powiedzieć uncertain niby się mówi, że co ma być to będzie, ale wydaje mi się, że stres nie wpływa dobrze na nas w jakiejkolwiek sytuacji...ja osobiście bym nie podchodziła, wiem że w razie niepowodzenia miałabym pretensję do siebie, że mogłąm poczekać na bardziej sprzyjający czas i bym sobie wyrzucała, że przez taką trywialną rzecz jak praca i ludzie w niej nie spełnił się najważniejszy cel...
          Najlepiej zrób jak Ci serce podpowiada kiss

sroczulla na pewno w każdej chwili na listę możesz wrócić!! smile Oliwka, dobra dusza tego forum, na pewno nie chciała źle, wyszła z założenia (moim zdaniem słusznego), że może coś się u tych mniej aktywnych pozmieniało i nie ma co wydłużać listy wink
          fajnie, że znowu piszesz kiss
          • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 21:41
            Sroczulla kochana ja Cie nie wpisałam bo sie długo nie odzywałas i nie wiem co u Ciebie, na czym stoisz itd...tak jak ef_ka napisała właśnie dlatego wink napisz co u Ciebie, jakie decyzje podjęliście, kiedy zaczynacie znowu? Pisz z nami, ja cały czas czekam na Was wszystkie, te co się rzadko odzywają, smutno tu bez Was sad

oksa_nna tyle co ja Ci mogę napisać to że powrót do pracy po transferze nie jest zabroniony, mozna normalnie funkcjonować, oczywiście bez jakiegoś dodatkowego i większego wysiłku, wiele dziewczyn po transferze wraca od razu do pracy, mi mój lekarz tłumaczył że trzeba normalnie funkcjonować, że zarodek ma w macicy takie warunki że nic mu sie nie stanie, jest całkowicie bezpieczny.
            Co do sprawy stresu i Twojej psychiki to inna sprawa...stres ma myśle duży wpływ, tak samo jak negatywne myślenie, na powodzenie całej tej procedury. Jeżeli nie jestes w stanie troche wyluzowac i mimo wszystko myslec pozytywnie to nie wiem czy to dobry pomysł, ale decyzje musisz podjąc sama, Ty musisz być o tym przekonana w 100%, chodzi o Twoje maleństwo a ono musi czuć ze mama jest szczesliwa!!!!!!
            • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 21:53

2. Miniana: wiosna 2016 a może wcześniej jednak wink

3. Oliwka-81: 1 mrozaczek - 20.07 beta ?

7. Evulka4: crio transfer ?

9. Milaz27: 17.07 wizyta - 2 podejście

10. Aniti4: 15.07 crio transfer 2 śnieżynki - beta ?

11. IsiA25a: 16.07 pick up ?

14. Piniapinia: 13.07 beta 5,7 smile , 17.07 beta ?

15. Svita88: 16.07 beta ?

16. Sroczulla: wrzesień - 3 podejście ?

Lili.80, Pascap, Dottib - ???
                • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 22:21
                  Cześć dziewczyny, jajeczka pięknie zaczęły rosnąć, pick up będę mieć w piątek o 8.20. Dziś progesteron miałam 1,4, czyli chyba w normie? Przy pierwszej stymulacji miałam zbyt wysoki progesteron dlatego lekarz nie zdecydował się na transfer świeżynki, może teraz się uda, tym bardziej że od piątku mam 2 tyg urlopu smile Piniapinia, Svita, Oliwka - wasze bety mają być bardzo wysokie, innych wiadomości nie przyjmujemy! smile Aniti teraz masz 2 maluszki w brzuszku, wierzę że zostaną z Tobą smile
                  • wiola8926 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 22:53
                    a ja zaczynam w styczniu moją przygode z in -vitro a narazie działamy bo akurat mam dni płodne choć mąż nie wie że akurat to są te dni smile po co ma się spinać a może akurat wyjdzie nigdy nic nie wiadomo smile a jak nie to to trudno podejdziemy do in-vitro smile
                    • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 23:14
                      Więc Wiola trzymam kciuki aby udało wam się naturalnie smile Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy można mieć pomalowane paznokcie podczas punkcji? Kurcze ja nie pamiętam jak to było za pierwszym razem, bo było to prawie rok temu, w Klinice też mi nic nie mówili, a słyszałam jak wczoraj mówili jednej dziewczynie by nie malowała paznokci. Miałam zapytać lekarza i tak mnie zagadał że zapomniałam, teraz nie wiem czy zmywać lakier czy nie smile dobrej nocki wam życzę!
                      • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 15.07.15, 23:41
                        Isia ja zawsze zmywalam, ale tak sama od siebie, takze nawet nie wiem czy można.

Wiola....ahh Wiola, musze to w koncu napisac...my wiemy że już tu z nami byłaś pod innym nickiem...nie żartuj sobie z nas więcej bo to jest przykre i smutne...ale mimo tego ze nas tak oszukalas,życzę Ci powodzenia i wszystkiego dobrego...
                        • miniana74 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 08:45
                          Cześć kobietki.

Oliwka,ja pisałam ze podjedziemy dopiero na wiosnę...bo po pierwsze mój organizm musi odsapniesz.Ciężko znioslam ta stymulację.Jeszcze się mecze.z bardzo obfitym i bolacym @...Po drugie musimy uzbierać pieniążki na prywatne podejście w pl.Po trzecie musze uzgodnić tak żebym mogła wziąść urlop na przyjazd do pl.I znowu czeka mnie czekanie.Pewno Wy już wszystkie zaciazycie a ja będę jeszcze czekała ma podejście...

Kochane moje które czekacie na betę,dbajcie,dopieszczajcie brzuszki.Ja wiem ze ten czas wolno leci,ale to czas dla Was.Ja zaciskam mocno kciuki!!!!

Marlen co u Ciebie?

Kasiaturek a Ty gdzie zniknelas?! Jak u Ciebie,czekasz?Jak z mężem?

Miłego dnia wszystkim
                          • milaz27 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 08:59
                            Svita trzymam kciuki za dzisiejszą betę!smile wierzę że będzie wysokasmile
                            Aniti cieszę się że już jesteś po transferzesmile teraz tylko rozpieszczanie brzuszka i to czekanie na betę...trzymam kciuki!smile
                            Piniapinia o Ciebie już się nawet nie martwięwink Twoja beta na pewno jutro będzie wysoka!smile
                            Oliwka Ty też się doczekasz...jeszcze tylko kilka dni... wink
                            A u mnie jutro wizyta i się okaże czy zaczynam kolejne podejście...a na razie zmagam się z bolącą @...
                            Miłego dnia wszystkim!smile
                            • piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 10:27
                              Dziewczyny a ja juz zwątpiłamuncertain wstałam w nocy do łazienki i na papierze pojawiło sie jasno różowe plamieniesad wpadłam w panikę, wzięłam dodatkowa luteinę dp i nospe i poszłam spac. Juz to sie nie powtórzyło póki co. Zadzwoniłam do kliniki i kazali mi przyjechać ale mojego lekarza dzis nie ma wiec do innegosad jutro miałam miec 3 wer. I myślałam ze lekarz zwiększy mi dawkę luteiny i czekamy do jutra, ale kazali przyjechać dzis wiec jadeuncertain
                              • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 11:24
                                Miniana to dobrze że takie masz podejście do tego, bardzo rozsądnie, na pewno Ci się w końcu uda, widocznie nie Twój czas teraz...
                                Dziewczyny @ często jest bolesna po nieudanym transferze, ja też tak miałam, ale to jest pikuś w tym wszystkim, dacie rade kochane wink

Piniapinia spokój i jeszcze raz spokój, plamienia się przecież zdarzają, na pewno wszystko dobrze będzie, napisz co lekarz powiedział

No i Wiola,wiemy stąd że to samo zdjęcie miałaś na naszej klasie jako Wioletta S i na Facebooku jako Monika Wasilewska - czyli załamana...
                                Więcej się tłumaczyć nie będę...
                                      • piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 13:41
                                        Ja wchodzę przez mejla.
                                        No i juz po wizycie lekarka powiedziała, ze to prawdopodobnie był uraz po Luteinie bo teraz żadnego plamienia/krwawienia nie widzi. Uffff jutro mam przyjść normalnie na pobranie krwi i czekać na telefon od lekarza
                                      • 111b Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 15:10
                                        Oliwka81 wchodzilam inaczej ale zapisza ta strone i ok smile wrzesien juz niebawem..mam nadzieje ze przyniesie mi szczescie...smile najpierw mam badania z immunologii tzn kroplowke-wlewy i bedziemy zaczynac mam nadziejesmile smile trzymam kciukizaresztesmile smile
                                          • sroczulla Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 18:02
                                            oliwka ja nie wiem czy to bédzie wrzesien bo teraz muszé sié szpikowac antybiotykami i mój m tez wiec nie wiem ile trzeba odczekac po takiej kuracji antybiotykowej/
                                            Dziewczyny trzymam za Was kciuki i mam nadziejé, ze w koncu ktos przybédzie z dobrymi wiadomosciami
                                            • svita88 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 18:23
                                              wynik miałam już 11.15 f jak przyjechała do domu o 12.00 to dopiero teraz przestała ryczeć. Aż wzrok mi pogorszył...

8 dpt - beta: 0,3
                                              pani doktor powiedziała dla pewności jeszcze w 14dpt zrobić ale raczej nic z tego nie będzie. A następne podejście - aż w końcu roku powiedzieli będą dzwonić.
                                              a najwięcej boli to, że wszystkie wyniki byli superowe crying(((
                                            • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 18:24
                                              Svita odezwij się! Jak beta? Piniapinia, ty jutro betujesz? Trzymam juz dziś kciuki! Ja jutro mam pick up i pomału zaczynam się stresować smirk Oliwka a jak twoje samopoczucie? Aniti a ty kiedy testujesz? Trzymam za was kciuki! Napiszcie jeszcze kiedy mogę spodziewać się transferu po punkcji, mam nadzieję że uda mi się teraz podejść ze świeżynką smile
                                                • svita88 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 18:42
                                                  Isia25a, też trudno mi w to uwierzyć... Ja mam dwie teorie dla czego ni się nie udało:
                                                  1. w dzień transferu byłam lekko przeziębiona (ból gardła i lekki katar) który leczyła wielką ilością herbaty smakowej cytrus i imbyrem i w wyniku pokonała nie tylko przeziębienie ale i swego maluszka crying
                                                  2. maluszek nie dał rady wydobyć się z otoczki. Lub nie dał rady zagnieździć się w endometrium. A scratching nie mogli zrobić bo była w programie rządowym.
                                                  no i 3. Bóg zdecydował że za rano dla nas.
                                                • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 18:54
                                                  Kurde no, Svita przykro mi sad bidulka, wiem doskonale co czujesz...teraz musisz dojść do siebie i dalej próbować, za którymś razem się uda, tak jak innym dziewczynom!

Isia ejjj nie wolno Ci tak myśleć i wątpić, wielu dziewczyna się udaje, nie wszystkim szybko, od razu, wiekszosc ma dłuższą drogę do tego szczęścia; tak jak my, ale w końcu się uda! Najgorsze co moglybyśmy zrobic to się poddać, trzeba wykorzystać wszystkie możliwości!
                                                  Co do transferu to zależy jakie podają zarodki w twojej klinice, u mnie podają tylko blastocysty czyli w 5 dobie po punkcji.

A ja się dziewczyny czuje bardzo dobrze, nic mnie nie boli, żadnych objawów zbliżającej się @ nie mam, sama nie wiem co mam o tym myśleć, bo jest całkiem inaczej niż przy poprzednich transferach. Fakt ze tez o tym nie myślę, cały dzień cos robie, nawet nie mam czasu siedzieć i myśleć.
                                                  Jedna sprawa mnie martwi, a mianowicie kwestia brania leków. Już kiedyś pisalam że zawsze bralam mało leków po transferach, tym razem jest tak samo. Biorę Lutinus 3x1i Duphaston 3x1 to wszystko. I Lutinus mam tylko do niedzieli, w poniedziałek beta i jak będzie pozytywna to brać dalej tylko ten Duphaston. Pytałam lekarza czemu tak malo biore leków, ze inne dziewczyny biorą więcej i inne leki itd...on twierdzi ze nie ma potrzeby, że organizm sam produkuje hormony i że tak szczerze mówiąc to dla świętego spokoju pacjentki wypisuje się jej te leki. A ja czytalam ze się bierze minimum pierwszy trymestr. Bez sensu sad
                                                  • milaz27 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 19:36
                                                    Svita bardzo mi przykro sad rozumiem co czujesz bo dopiero co przez to przechodziłam...to jest bardzo ciężkie kiedy tak się czeka na tą betę i ona okazuje się negatywna...ale trzeba się podnieść i walczyć dalej! W końcu przyjdzie i nasz czas...
                                                    Isia a Tobie życzę powodzenia na jutrzejszej punkcji i duużej ilości zdrowych, pięknych jajeczek a później zarodków smile
                                                    Piniapinia za Twoją betę dalej zaciskam! Dobrze że z tymi plamieniami skończyło się na strachu...ale niestety one się zdarzają i trzeba pamiętać że nie muszą nic złego oznaczać. Będzie dobrze! smile
                                                  • smolinka28 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 20:02
                                                    Cześć ! I ja sie melduje smile! Na nowym forum ,chociaż moze mnie jeszcze ono nie załapać smile
                                                    Dziewczynki u mnie totalny odpoczynek .. Jestem i odpoczywam w Niemczech, we Freiburgu - jest pięknie . Leki biorę dalej wiec zobaczymy co i jak smile)! A u Was widzę rożnie ,ale cały czas o Was myśle .. I trzymam kciuki! smile
                                                  • svita88 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 20:19
                                                    dziękuję wam wszystkim za wsparcie! Dopiero teraz zrozumiała, jakie to było ważne przeczytać to od was, bo wiecie na 10000% co czuje!
                                                    nie, poddawać nie zamierzam! Będę cierpliwie czekać na swój kolej do szczęścia smile
                                                  • kasiaturek4 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 20:19
                                                    Czesc kochane i ja jestem z wami na nowym szczesliwym forum...czytam was ale nie mam o czym pisac...u mnie to samo czyli czekanie...dzis zaczelam brac luteine i tak przez kolejnych 10 dni i czekam na @...humor nie dopisuje ciagle boli mnie glowa a od trzech dni nog nie czuje i ogolnie do d... sad ehh ciesze sie tylko z tego ze za dwa tygodnie bede juz na 3-tygodniowym urlopie i bedzie moj M z ktorym doszlismy jakos do pprozumienia...
                                                    Dziewczyny ktorym sie nie udalo ...sciskam was mocno i zycze duzooo sil !!!
                                                    A moje kochane ktore niedlugo betuja albo maja transfery sciskam za was kciuki i wierze ze tym razem beda pozytywne wiesci !!!
                                                    Pozdrawiam was wszystkie i przytulam smile
                                                  • evulka4 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 22:26
                                                    Svita mi takze jest bardzo przyjdz rozumie cie w 100% ja to samo przechodzilam 2 dni temu sad Ale glowa Do gory Co nas nie zabije to nas wzmocni. Niedlugo I my ujrzymy 2 kreski smile Pozdrawiam
                                                    Piniapina trzymam kciuki za twoja bete napewno bedzie mega wysoka smile
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 16.07.15, 22:54
                                                    Isia powodzenia jutro na pick upie, mam nadzieje ze pobiore duzo i piekne komoreczki wink

Piniapinia czekam z niecierpliwością na Twoją piekna bete, wierze ze duzo przyrosła i w końcu bedziemy mieć tu prawdziwą ciężarówkę z udanego in-vitro smile

Smolinka, Kasiaturek fajnie że sie odzywacie, korzystajcie póki możecie ze wszystkiego smile
                                                    Smolinka życzę udanego wypoczynku w Niemczech kiss
                                                    Kasiaturek głowa do góry, juz niedługo tez bedziesz miała urlop, a wiec jest sie z czego cieszyc kiss
                                                  • piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 17.07.15, 12:17
                                                    Dziewczyny ja na szybko. Własnie sprawdziałam wyniki - beta 53 wiec szału nie macrying czekam na telefon od lekarza. niby urosła z 5,7 w 6dpt do 53 w 10dpt ale od wczoraj boli mnie krzyż bardzo i mam złe przeczuciasad w ogole zle sie czujesad
                                                  • lili.80 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 17.07.15, 14:47
                                                    ooo!!! tutaj sie schowałyscie wink
                                                    dziewczynki na "starających się" ciężko was znaleźć. Założyłam na "niepłodność" wątek sierpień, jest też aktywny lipiec także zapraszam smile

ps. co z marlen? jakoś jej dawno nie widziałam.. przeniosła się na fb a nas porzuciła?
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 17.07.15, 15:01
                                                    Lili założyliśmy nowy wątek żeby byl szczesliwszy dla nas wink no i mamy w końcu pozytywną bete wink a Marl-en jest tylko brak jej czasu a więc rzadziej zagląda wink

Piniapinia źle się czujesz bo w ciąży jesteś, a to przecież normalne, oj też bym chciała się tak źle czuć wink
                                                  • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 17.07.15, 15:23
                                                    Cześć dziewczyny, ja już po, teraz odpoczywam, niestety strasznie mnie brzuch boli. Pierwszy pick up był bezproblemowy, natomiast dziś to jakaś masakra, niedosyc że brzuch mnie boli to odpłynęłam dwa razy po zabiegu, skończyło się na tym że musieli mi podać tlen. Ale teraz już jest lepiej, teraz tylko czekam na telefon kiedy będzie ewentualny transfer. Pobrali mi 18 komórek. Piniapinia nie martw się, beta jest ładna i napewno wszystko będzie dobrze smile Oliwka a Ty już w poniedziałek będziesz się cieszyć z wysokiej bety! smile
                                                  • piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 17.07.15, 16:24
                                                    Wlasnie rozmawiałam z lekarzem i powiedział, ze w tym dniu beta powinna byc większa i ze trudno cos teraz jeszcze powiedzieć i jest 50 na 50 ze sie uda albo niesad i ze mam przyjść za tydzień i wtedy powtórzyć betę. Miałam jutro jechać na wakacje na tydzień ale powiedział ze lepiej żebym nie jechała i teraz siedzę w domu zdołowanauncertain dodał tez ze to był krio i wtedy zarodek moze sie pózniej zagnieździć ale i tak mnie zdołował... Dzięki dziewczyny za wsparcie!! Czeka mnie teraz ciężki tydzień
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 17.07.15, 16:53
                                                    No wiesz co, to faktycznie Cię zdolowal, niepotrzebnie! Przecież to jest ładna beta, nie rozumiem tego! Moja znajoma miała w 9dpt betę 38,8 i lekarz jej nie mówił takich rzeczy, mowil ze były wyższe bety ale jest ok, widocznie byla późniejsza implantacja i dzisiaj ma dziecko 2-letnie!
                                                    Ja co prawda nie urodziłam, ale moja druga ciąża pięknie i książkowo się rozwijała do 8t, w 9dpt miałam wtedy 68,7 bete.
                                                    Myślę że nie powinnaś się dolowac ani myśleć negatywnie, bo to ma duży wpływ ba to wszystko, psychika ma ogromny wpływ! Staraj się cieszyć, jest ciąża, przecież do cholery beta dużo urosła, nie stoi w miejscu ani nie spadła tylko urosła! Jestem zła na tego Twojego lekarza!
                                                  • lili.80 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 17.07.15, 17:29
                                                    pinipini lekarze są ostrożni, nikt na podstawie samej bety nie powie, że jest super i że jesteś w ciąży. Moja lekarka zawsze mówiła, że jest na dobrej drodze ale bedziemy się cieszyć po usg serduszkowym
                                                    Także kochana głowa do góry bo może trafiłaś na lekarza sceptyka i dopoki beta rośnie jest nadzieja
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 18.07.15, 00:42
                                                    Isia i jak tam sytuacja? Ile się zaplodnilo maluszków? Mnie po pierwszej punkcji tak bolał brzuch, już nie wspomne jaki miałam spuchniety, wyglądałam jak w 6 miesiącu ciąży wink ale co tam, dasz rade, to nic, oby się tylko udało nie? To najważniejsze!

Piniapinia no i takie nastawienie mi się podoba, super, tak właśnie powinnaś robić, głaskać brzuszek, rozmawiać z nim i się cieszyć, a w poniedziałek razem ze mną na betę wink
                                                  • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 18.07.15, 09:56
                                                    Cześć dziewczyny, u mnie samopoczucie już dużo lepsze, brzuch prawie nie boli smile Oliwka jeszcze nie wiem ile mam maluszków bo nie dzwonili do mnie z kliniki. Mam nadzieję że dziś zadzwonią bo do poniedziałku chyba nie wytrzymam sad ale jestem dobrej myśli smile Piniapinia Twoja beta do poniedziałku napewno dużo wzrośnie! Ja mam przeczucie że w poniedziałek będziemy się cieszyć z wysokiej bety u Ciebie i Oliwki smile
                                                  • marl-en31 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 18.07.15, 10:34
                                                    Witajcie Myszki!

Rzeczywiście dawno mnie nie było, ale tak jak pisze Oliwka81 brakuje mi czasu smile Jak tylko mam chwilkę to zaglądam, ale odpisywać już nie mam kiedy sad Może po transferze będę miała więcej czasu to na pewno będę się częściej udzielała smile
                                                    Dziewczyny liczę na to, że wątek lipcowy będzie szczęśliwszy!
                                                    A piniapinia zapoczątkuje dobrą passę smile Czuję to smile! Później Oliwka81 pochwali się piękną betą i już wszystko zacznie się układać smile
                                                    Miniana74 bardzo mi jest przykro z Twojego powodu sad Czytałam wcześniej, ze się znowu nie udało, ale nawet nie wiedziałam co mam Ci napisać sad Przytulam Cię Kochana bardzo, bardzo mocno... Ja Ci polecam Gametę w Rzgowie. Co do Salve to mnie osobiście nie przypadła ona do gustu. Za to w Gamecie czuję się bezpiecznie i czuję, że jestem w dobrych rękach. Polecam Ci mojego lekarza Michała Radwana.
                                                  • milaz27 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 18.07.15, 11:13
                                                    Cześć dziewczyny!
                                                    Piniapinia super wyniki bety! smile i po cichu już Ci gratuluję wink też tak jak pozostałe dziewczyny czuję, że w poniedziałek będziemy się cieszyć z 2 pięknych bet - Twojej i Oliwki smile trzymam kciuki Kochane!kiss
                                                    Isia dobrze, że już się lepiej czujesz i teraz kciukam za twoje zarodeczki, żeby się pięknie rozwijały! Daj znać jak będziesz coś wiedzieć.
                                                    A ja byłam wczoraj na wizycie....no i niestety jest kolejka i muszę czekać na kolejne podejście uncertain W rejestracji powiedzieli mi że wakacje na pewno mam wolne i powinno ruszyć od września...teraz mam 1 cykl na indywidualne starania wink a od następnego już mam brać antki, żeby jak zadzwonią i mnie umówią to mogli od razu włączyć zastrzyki. Także dołączam się do dziewczyn czekających na wrzesień wink
                                                    Miłego weekendu wszystkim!
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 18.07.15, 11:34

2. Miniana: wiosna 2016 a może wcześniej jednak wink

3. Oliwka-81: 1 mrozaczek - 20.07 beta ?

7. Evulka4: crio transfer ?

9. Milaz27: wrzesień - 2 podejście

10. Aniti4: 2 śnieżynki- beta ?

11. IsiA25a: transfer ?

14. Piniapinia: 13.07 beta 5,7 smile , 17.07 beta 53 smile , 20.07 beta ?

15. Svita88: beta sad

17.Lili.80: koniec sierpnia - rozpoczęcie stymulacji

Pascap, Dottib - ???
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 18.07.15, 11:44
                                                    Isia no to czekamy na telefon...mam nadzieje ze bedziesz miala duzo zapłodnionych komoreczek!

Marl-en no jestes nareszcie wink ale zabiegana jestes no :p załapiesz sie jeszcze z transferem na koniec lipca? Czy narazie nic nie wiesz?

Milaz moze i dobrze, odpoczniesz teraz troche od tego wszystkiego, a w sumie wrzesien juz niedlugo przeciez, szybko zleci wink

Oj dziewczyny obyście miały racje z ta betą, staram sie o tym nie myśleć, ale jak pomyśle to sama nie wiem co o tym sądzic, bo całkiem inaczej wszystko teraz przebiega, a był to mój 5 transfer a wiec mam porównanie...
                                                  • ef_ka_83 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 18.07.15, 12:38
                                                    Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki smile z jednej strony współczuję tego stresu związanego z oczekiwaniem, z drugiej zaś zazdroszczę że jesteście już tak blisko wink ja w poniedziałek dzwonię do Łodzi, może będę już wyniki bo mija właśnie 8 tyg. Zobaczymy smile mam nadzieję że we wrześniu rozpoczne stymulację...
                                                  • marl-en31 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 19.07.15, 10:25
                                                    Witajcie dziewczyny!

evulka przykro mi sad Wracaj szybciutko do sił i do domku Kochana.
                                                    oliwka81 w poniedziałek jadę już na podglądanko endometrium więc myślę, że transfer będę miała zaplanowany podobnie jak w czerwcu, bo teraz w lipcu dostałam okres jak w zegarku tego samego dnia smile Także poprzednio miałam na 29 czerwca więc myślę, że duże prawdopodobieństwo jest takie, że też będę miała na 29 lipca smile
                                                  • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 19.07.15, 10:41
                                                    Cześć dziewczyny, Evulka mam nadzieję że czujesz się już lepiej? Wracaj do zdrowia! Oliwka, Piniapinia, kciuki w dalszym ciągu trzymam za wasze jutrzejsze bety! 👍 a ja nadal nie mam żadnych wiadomości co z moimi maluszkami sad chciałabym już wiedzieć czy wogóle utworzyły się zarodeczki, nic, pewnie jutro się dowiem. W mojej klinice są transfery w 2, 3 lub 5 dniu po punkcji. Dziś nie mam, jutro napewno też nie, to jedynie środa pozostaje, oby wszystko było dobrze i bym miała choć jeden, ale za to bardzo dobrej jakości zarodek! Aniti powiedz mi czy Ty choć raz miałaś podany jakiej klasy masz zarodki? Mi za każdym razem pan Paweł mówi że bardzo ładny zarodek, ale nigdy nie usłyszałam jakiej klasy. Udanej niedzieli Wam kochane życzę! smile
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 19.07.15, 14:22
                                                    Dziewczyny zaczynam sie już denerwować w związku z jutrem, jak rano pojade to do 15 powinnam mieć wyniki...
                                                    Dziwnie tym razem się czuję, tzn nic nie czuję bo nie mam żadnych objawów czegokolwiek, nawet na @ a to mnie dziwi, bo objawów ciąży to wiem że nie będe mieć, ale w ogóle mnie brzuch nie boli, jajniki może dwa razy mnie zakłuły i tyle, to jest naprawde dziwne...

Co do oznaczeń zarodków to ja też nigdy nie uzyskałam informacji o tym jaki to jest konkretnie zarodek, jakiej klasy, teraz też zapytałam to otrzymałam informacje ze ładny i tyle, juz nie chcialam sie kłócić z lekarzem zaraz po transferze, ale powiedzialabym mu kilka słów, mam prawo przeciez wiedziec konkretnie!!
                                                    Mój M twierdzi ze specjalnie mi nie chcial lekarz powiedziec bo to byl gorszej klasy zarodek i zeby mnie dodatkowo nie stresowac, no nie wiem czy dlatego rzeczywiscie...a moze wiedzial od razu ze z tego zarodka nic nie bedzie i dlatego ja nic nie czuje, a moze po odmrozeniu zarodek juz sie nie rozwijał i oni mi go podali mimo wszystko - kurde dziewczyny mam takie myśli durnowate no sad tak strasznie bym chciała zeby sie udało!!!!!!!! Już nie mam 20 lat i troche przeszłam w zwiazku z tym wszystkim, nie ukrywam ze jestem juz tym troche zmeczona, oczywiscie nie poddam sie ale czasem mam dosc...ehhh troche mam gorszy dzien dzisiaj chyba i musialam sie Wam wyżalić wink
                                                  • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 19.07.15, 15:26
                                                    Oliwka, Ty dobry duch naszego forum i takie myśli pesymistyczne?! Będzie dobrze słyszysz?! Ja mam dobre wiadomości, mam 6 zarodków, zapytałam jakiej klasy, 4 klasy A i 2 klasy D, czyli słabe. Ale gorsza wiadomość to taka że nie wiadomo czy będę miała teraz transfer bo progesteron miałam graniczny, 1,4. Jestem umówiona na środę i wtedy doktor podejmie decyzję czy robimy transfer czy dopiero za miesiąc.
                                                  • evulka4 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 19.07.15, 15:46
                                                    Witam was ponownie. Jestem juz w domu. Te ostatnie dwa dni to jakas masakra myslalam ze brzuch mi rozerwie. Dzis jest lepiej tylko od czasu Do czasu Mnie cos zakluje.smile
                                                    Oliwka wszystko bedzie dobrze, nie mysl o klasie zarodka, tylko o pozytywnym zakonczeniu . Trzymam kciuki 😘
                                                    Isia za twoj Transfer rowniez smile
                                                    pozdrawiam was wszystkie serdecznie. Buziole
                                                  • piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 19.07.15, 18:34
                                                    Ech kochane ja tez dzis na skraju pesymizmu;/ nie mam żadnych objawów nic a nic, nic nie kłuje nic nie ciągnie... Troche mi słabo ale to pewnie przez upały. Jeszcze sie przeziębiłam. Jutro idę na betę ale w sumie to zastanawiam sie czy miarodajny nie bedzie dopiero wynik z środy bo jestem poza domem i bede robić badania w innym lab. No ale nic... Byle do przodu
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 19.07.15, 22:13
                                                    Dzięki dziewczyny, dam znać oczywiście jak najszybciej...
                                                    Piniapinia to u mnie tak samo, żadnych objawów tylko mi dzisiaj słabo było, ale na pewno przez upał, jest nie do wytrzymania!
                                                    Tylko u ciebie była ładna beta i jutro będzie jeszcze ładniejsza, u mnie narazie wielka niewiadoma wink alez mnie korciło żeby zrobić dzisiaj sikańca, ale jestem przeciwnikiem a więc nie dałam się wink a więc czekamy do jutra, ale sie boję normalnie...

Isia super wiadomość, 6 to dużo, mam nadzieje ze cała szóstka prztrwa smile
                                                  • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 08:32
                                                    Oliwka, Piniapinia, na spokojnie, bez stresu, będzie dobrze! Musi być! Będą wysokie bety! Po to założyłyśmy nowe forum aby były same dobre wieści smile ja mam 6 zarodków czyli maksymalną ilość, czyli wiadomość bardzo dobra. Oby tylko chciały zostać ze mną wink dziewczyny powiedzcie mi, czy któraś z was miała jednak transfer przy progesteronie 1,4? Jak się mój lekarz zgodzi to chciałabym podejść teraz do transferu, gdyby się nie udało to zostałoby mi jeszcze 5 maluchów, czekam do środy, zobaczymy jaka będzie decyzja dr. Miłego dnia. Ja teraz 2 tyg odpoczywam na urlopie smile
                                                  • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 10:10
                                                    Ja miałam progesteron i estradiol badany przed punkcją, i na podstawie tego wyniku lekarz decyduje czy robimy transfer ze świeżynki czy odkładamy za miesiąc. Mam nadzieję że jednak teraz będę miała transfer. Trzymajcie się kochane, Oliwka, Piniapinia, czekamy na dobre wiadomości od was! smile

• piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 11:49
                                                    Ale jak widac dał radęsmile twardziel mały! a kiedy masz następna betę zeby sprawdzić przyrost? Ja pewnie bym zmieniła nastawienie na bardziej optymistyczne ale to plamienie wczorajsze mnie rozłożyło na łopatki juz całkowicie a dzis brzuch mnie boli jak na okressad staram sie duzo odpoczywać
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 11:52
                                                    W srode mam zrobic wg zalecen, dzwonilam do mojego lekarza ale poczta sie wlacza sad
                                                    Słuchaj ja nie mam plamień ale wiem ze sie zdarzaja i to jest calkiem normalne!! Dopóki nie ma żywej krwi to wszystko jest dobrze, postaraj sie nie stresowac, to nawet wlasnie ze stresu moze byc to plamienie! Czekam na Twój wynik z niecierpliwoaścia, wierzez ze bedzie dobrze!!!! Moze bedziesz miala wczesniej ten wynik co? Ja mialam miec o 15, wchodze na internet a tu juz sa, az sie zdziwilam ze tak szybko smile
                                                  • piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 12:05
                                                    Myśle, ze wcześniej niż o 16 nie mam co sprawdzać bo oni zawożą próbki do miasta obok. Staram sie o tym nie myslec bo jak myśle za duzo to sie nakręcam... Teraz relaksuje sie na leżaczku z książeczka i dam znać jak juz bede cos wiedziała. Super ze u Ciebie tak szybko pojawiły sie wyniki i chociaż troche stresu odeszło z czekania. I gratuluje bety na plussmile)) niech rośnie fasolek albo fasolinkasmile
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 12:13
                                                    Rozmawialam z moim lekarzem i jest zachwycony smile powiedzial ze bardzo ładna beta smile mam w srode powtórzyc, pytalam czy nie za niska ta beta to powiedzial ze absolutnie nie, ze bardzo dobry wynik, teraz pytanie czy bedzie przyrastac!
                                                    Boze dziewczyny nie wierze ze sie udało, po prostu nie wierze! Tak strasznie tego chcialam, bo to nasz ostatni zarodek byl smile smile smile smile
                                                    Martwi mnie tylko ze od dzisiaj biore tylko Duphaston dosustnie, nic wiecej, moj lekarz twierdzi ze nie ma potrzeby brac innych leków, myslalam zeby brac na wlasna reke ta luteine dopochwowa, co wy na to? Jak myslicie, chyba to nie zaszkodzi jak bede brac, przeciez duzo dziewczyn bierze dlugo leki
                                                  • piniapinia Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 12:17
                                                    Gratulacjesmile super wiadomoscsmile)) kurde to moj to naprawde cymbał ile nerwów by mi oszczędził gdyby mi pogratulował zamiast straszyć!!!! Co do lekow to nie wiemsad ja raczej słucham sie lekarzy i boje sie cos brać na własna rękę.. Ale dziewczyny moze cos doradza...
                                                  • miniana74 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 12:43
                                                    Cześć moje kochane.
                                                    Piniapinia-juz nie mogę doczekać się Twojej bety,żeby zobaczyć jak przerosła.Relaksuj się dalej i spokojnie czekaj na wyniki.A jak juz będziesz wiedziała to zaraz.daj znać.Bo my tu też czekamy i zaciskamy kciuki.

Oliwka-ale ogromnie się ciesze!!!Super,to oby teraz ładnie przerosła.Co do leków to z tego co słyszałam dużo dziewczyn bierze na własną rękę progesteron i wszystko jest ok.Ale żebyś była spokojniejsza to idź jutro na badanie progesteronu.Będziesz wiedziała czy masz w normie dla ciąży.Jeśli tak to wytrzymają się z brakiem dodatkowego,jeśli będzie niski pokażesz lekarzowi i wtedy sam na pewno Ci da dodatkowy.

Oj widzę, że rzeczywiście to forum jest szczesliwszy...Szkoda,że go nie założyliśmy przed moja beta....

Marlen-wreszcie się odezwałaś.Dziękuję,za podpowiedź lekarza w Gamecie.Na razie mam wyznaczona wizytę u jakieś lekarki w Gamecie.To wizyta informacyjna do in vitro.Jakby co to zmienię na Twojego lekarza.Na razie chce się zorientować która klinika mi bardziej przypadnie do gustu. No i dowiedzieć się czy to wogole realne zgranie tak terminów,żeby był lekarz,mój okres i urlop no i cala procedure?
                                                    Miłego dnia wszystkim czekajacym na betę,stymulację i transfery.
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 12:56
                                                    Dziekuje dziewczyny naprawde, za kciuki i w ogóle smile boje sie jeszcze cieszyc, ale staram sie nie myslec o zlych rzeczach! Wiem ze to dla Was trudne, jak komus sie udalo, ale wiem ze sie szczerze cieszycie i za to Wam dziękuje bardzo smile

Miniana dziekuje Ci za podpowiedź, nie pomyslalam ze moge zrobic badanie progesteronu, super pomysl, w srode zrobie bete druga i progesteron i zobaczymy co wyjdzie.
                                                    To masz juz umówiona wizyte, na kiedy? Fajnie ze sie zdecydowalas na Polske, moze tu sie uda,moze Twój kraj przyniesie Ci szczęście, czego Ci życzę z całego serca!!!!
                                                  • miniana74 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 13:13
                                                    Oliwka,oczywiście że szczerze się ciesze jak się którejś z nas ,staraczek z przejasciami ,udało.Ale zawsze pojawia się też pytanie-kurcze,czemu nie ja,czemu mnie się nie udało,co złe robie,albo co jeszcze mogę zrobić....Ale będę dalej walczyć.Zdecydowaliśmy sue na jeszcze jedno podejście w Polsce.A hak się nie uda będziemy walczyć o adopcje.
                                                    Wizytę mam wyznaczona jedna w Salve 5 sierpnia a w Gamecie 10 sierpnia.Ale to tylko wizyty informacyjne, żeby zdecydować która klinika.Podejście pewnie w marcu albo kwietniu.Zobaczymy jak dostane urlop no i jak z uzbieraniem pieniążków będzie.
                                                    Oliwka,zrób betę i progesteron i z tym idź do lekarza.
                                                    Jeszcze raz dziewczynki GRATULUJĘ!!!
                                                  • evulka4 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 13:32
                                                    Oliwka serdecznie gratuluje. Beta piekna smile
                                                    Piniapina Tobie napewno beta urosla takze sie nie denerwuj to tylko formalnosc.
                                                    Ja jestem juz w domu . Od wczoraj brzuch Mnie nie boli takze wszystko ok. Wizyte Mam 27.07 i dowiem sie Kiedy transfer smile
                                                  • smolinka28 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 14:32
                                                    Aaaaaaaa!
                                                    Wróciłam i takie super wieści! smile mega jestem szczęśliwa conajmniej jakbym to ja była w ciąży smile)
                                                    Oliwka ,Piniapinia -szczere gratulacje !smile trzymam kciuki zeby bety przyrastały ładnie smile
                                                    Ja dzisiaj o 15 ide po wyniki M także dam znać co i jak wieczorem smile jak M nic nie jest to ok miesiąca i zaczynamy !smile
                                                    Ale mam lepszy humor naprawdę ,mega sie cieszę smile
                                                    A reszta niech zbiera siły bo jednak kiedyś sie nam uda i wtedy pamiętacie co ?

Spotkanie z pociechami !!smile
                                                  • kasiaturek4 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 15:09
                                                    Oliwka gratuluje i naprawde sie ciesze ze Tobie sie udalo smile smile smile
                                                    Co do lekow to jak bylam w ostatniej ciazy to mialam tez tylko duphaston a jak trafilam do szpitala to dodali mi jeszcze luteine !!! I tak nie pomoglo bo mialam puste jajo ale mysle ze decyzja nalezy do ciebie...
                                                    Piniapinia twoja beta tez napewno bedzie piekna a plamieniem sie nie przejmuj dopoki nie ma zywej krwi wszystko jest ok chociaz mowia zeby kazde plamienia z lekarzem skonsultowac i ja bym tak zrobila...
                                                    Miniania ja ostatnio w gamecie bylam u dr R.B super kobietka i u niej juz zostane...smile
                                                    Ale dzis mamy super dzien smile pozdrawiam
                                                  • gal78 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 18:21
                                                    Cześć dziewczyny, jestem tu z Wami od jakiegos czasu ale dopiero teraz piszę.
                                                    Jestem po pierwszym nieudanym transferze dwóch zarodków- w sbotę zrobilam bete i .........sad oczywiście myślałam ze mi sie uda za pierwszym razem bo komuś się udaje. Mam jeden zamrozony zarodek po który jadę na początku września o ile przetrwał i sie będzie nadawał do podania, a że tylko jeden to trochę opadłam z sił ale nadzieja umiera ostatnia.
                                                    Trzymam za Was wszystkie kciuki.
                                                  • isia25a Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 16:49
                                                    Misiunciuncia a czy transfer wtedy udał się? Ja będę prosiła lekarza by jednak odbył się transfer, bo nawet gdyby się nie udało, tfu tfu odpukać, to zostanie nam jeszcze 5 maluszków smile Piniapinia czekamy niecierpliwie na wiadomość od Ciebie?
                                                  • cornelia2333 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 17:51
                                                    Witajcie kochane.. smile

Oliwko przecież mówiłam ze będziesz w ciąży odrazu wiedziałam.. byłaś super spokojna i dzielnie czekałas na wynik który jest tylko formalnością.. smile gratuluję!!!!!!

Piniapinia u Ciebie również będzie to samo.. smile wiem to.. smile

Isia25a u mnie 1,4 to jeszcze można podejść do transferu.. raz miałam wyższy wynik to już transfer odroczony..
                                                    Gratuluję zarodków piękny wynik.. smile

Miniana74 ja też leczę się u R. Banach i również serdecznie ja polecam.. smile

Tosia dużo tych badań robilam wiec fajnie by było jakbyś podała mi maila to Ci prześle... dobrze rozumiem ze juz byłaś u prof na wizycie tak? Która to była Twoja wizyta od kiedy tam się leczysz? I jak przebiega Twoja droga z in vitro?

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.. smile

• tosia140636 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 18:51
                                                    cześć

Oliwka
                                                    gratuluje! Tak jestem w rządowym,

Cornelia
                                                    mój email to : tosia140636@gazeta.pl,

jestem w programie rządowym, miałam 3 stymulacje i w sumie 3 transfery. Raz byłam w ciąża biochemicznej do 7 tyg, raz do 3 tyg za trzecim razem zarodek się nie zamiplantował. Teraz mam jeszcze 3 mrożaki z 3 stymulacji.

Jestem po dwóch wizytach u prof. pod koniec lipca chce jechać na 3.
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 19:58
                                                    Piniapinia no rewelacja beta smile a nie mówiłam, a nie mówilam, a nie mówilam smile smile :p ja tez tak naprawde sie uspokoje chociaz troche po drugiej becie w srode, narazie sie jeszcze martwie...ale musi byc dobrze tym razem, po prostu musi, nie ma innej opcji, codziennie to sobie powtarzam!!!!

Dziekuje kochane wszystkim Wam kiss kiss kiss to Wasze wsparcie jest naprawde nieocenione!!!!
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 20:20
                                                    Az mi się ręka trzęsła jak wpisywałam te bety wink smile

2. Miniana: wizyta w PL 5.08 i 10.08 - wiosna 2016 a może wcześniej jednak wink

3. Oliwka-81: 1 mrozaczek - 20.07 beta 47,2 smile smile , 22.07 beta ?

7. Evulka4: wizyta 27.07 - crio transfer ?

9. Milaz27: wrzesień - 2 podejście

10. Aniti4: 2 śnieżynki- beta ?

11. IsiA25a: 22.07 decyzja czy będzie teraz transfer świeżaczka

14. Piniapinia: 13.07 beta 5,7 smile , 17.07 beta 53 smile , 20.07 beta 212,2 smile smile smile

15. Svita88: beta sad

17.Lili.80: koniec sierpnia - rozpoczęcie stymulacji

Pascap, Dottib - ???
                                                  • oliwka-81 Re: in vitro lipiec/ sierpien 2015 20.07.15, 20:28
                                                    Witaj gal78, nie smuć sie, naprawde rzadko sie udaje za pierwszym razem, nie kazdy organizm jest po tych wszystkich lekach, zastrzykach gotowy na przyjęcie maluszka, a więc rzadko wychodzi za pierwszym razem, ale super ze masz mrozaczka, musisz wierzyc ze sie uda, nie mozesz sie poddawac tak od razu po jednym transferze, tu na tym forum są naprawde osoby z ogromnym doswiadczeniem i bardzo długim czekaniem na ten cud, w koncu sie uda zobaczysz wink wiem co mówię (piszę) wink