Dodaj do ulubionych

Starania o dzidziusia ❤

18.02.19, 17:51
Hej dziewczyny.
Jestem mama 9-łatki, długo namawialam męża na drugie dziecko, zauważył że końcu jak się zgodzil wróciła mi radość życia. Staramy się już od września i nic. Radość mi nawet sprawia jak zrobię test owulacujny i zobaczę dwie kreski hehe. Mam cykle co 32 dni. Z moich obliczeń wynika że teraz jestem w połowie cyklu. Jestem mega senna, bola mnie piersi, ale przecież to nie możliwe żebym miała już objawy ciążowe, jak uważacie?😊
Obserwuj wątek
  • lidek0 Re: Starania o dzidziusia ❤ 24.02.19, 17:31
   Ale wiesz, że testy owulacyjne owulacji nie pokazują? Pół roku bezowocnych starań to jeszcze nic wielkiego, na objawy ciążowe stanowczo było za wcześnie, nawet na ciążę. W terminie @ robiłabym betę jeśli @ się spóźni.
  • came0 Re: Starania o dzidziusia ❤ 14.07.19, 08:36
   Ciekawa jestem jak wasze starania.
   1. Jest coś takiego jak niepłodności wtórna. Czyli właśnie problem z zajściem po tym jak już kiedyś miałaś dziecko. Leć do tina, nie zastanawiaj się, ni ma na co czekać!
   2. Niby wszyscy mówią i piszą, że tak wcześnie po owulacji nic nie można wiedzieć. Ja na swoim przykładzie wiem, że można. Od 3 do 5 dpo byłam mega śpiąca. Spałam po 13 godzin na dobę! Nawet z pracy musiałam się zwolnić, bo nie mogłam wytrzymać. 6dpo zaczęły mnie okropnie piersi boleć. Tak potwornie, jak jeszcze nigdy. 9dpo podałam sobie kupić stanik o rozmiar większy, bo nie mogłam wytrzymać. Testy wszystkie wychodziły negatywne, wie byłam pewna, że się nie udało, nie wiedziałam czy tłumaczyć to dziwne zachowanie organizmu. Dopiero o 13dpo pojawiła się blada druga kreska.
   Dlatego jestem ciekawa, co tam u Ciebie, czy to też były oznaki czy jednak nie? Jak starania się mają?
   • paskap Re: Starania o dzidziusia ❤ 18.07.19, 22:21
    Mi się też marzy 3, nawet mąż mówi dzialajmy ale ja mam jakieś obawy. A też już 40...
  • dorotanawrodska Re: Starania o dzidziusia ❤ 01.04.20, 12:41
   W obecnej sytuacji powinno się unikać kontaktów z ludźmi (w miarę możliwości) i wizyt w klinikach.Moja znajoma korzystała z wizyty online. W ten sposób teraz odbywają się konsultacje w Invikcie. Podczas video-rozmowy lekarz omawia wyniki badań, przeprowadza wywiad. Taka konsultacja trwa gdzieś 30 minut. Oczywiście istnieją przypadki w których konieczna jest wizyta osobista. Czytałam na stronie placówki, że mają bieżącą kontrolę zdrowia pracowników, a w jednym czasie w klinice obecny jest tylko kilkuosobowy zespół niezbędnego personelu.Więc jakoś tak to wygląda na dziś wink Mam nadzieję, że ten trudny okres minie szybko..
  • nowalicja Re: Starania o dzidziusia ❤ 16.04.20, 11:28
   a ja uważam, że to zbędny wydatek smile
  • majarachwalska Re: Starania o dzidziusia ❤ 17.07.23, 19:32
   przy staraniach o dziecko pomocny jest komputer cyklu cyclotest myWay z funkcją do planowania dziecka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka